Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ebi52
2. aug 2012

@alceola nabuduce sa to podari 🙂 aspon uz vies, na com si 🙂

ebi52
2. aug 2012

@nikushka323 @depi ja som nevydrzala a robila som si test a nic a rano som uz ani nemala teplotu, takze uz nech laskavo pani velkomozna pride a ja mozem dalej normalne fungovat... 🙂

depi
2. aug 2012

@alceola no troska ti tu mrchu aj zavidim ja by som to vsetko prijala absolvovat az po svadbe a dovolenke...ale budem sa tesit aj tak ....
@nikushka323 ale rychlo si urob ten test lebo to nevydrzim uz za teba ani ja 🙂

depi
2. aug 2012

@ebi52 ja som mala 37,1 BT takze netusim

ebi52
2. aug 2012

@depi @nikushka323 uplne suhlasim s depi ja som taka zvedava, ze sa nedokazem sustredit na pracu 😎

nikushka323
2. aug 2012

@ebi52 @depi no ak by nahodou ta moja neprisla, a bude mi stale ukazovat negativne testy ako vam, tak sa ja asi scvoknem...

@depi test mam doma v sufliku aby ma nepokusal 😀 ak by sa dnes herečka neukazala, spravim ho az rano 😉

nikushka323
2. aug 2012

@ebi52 @depi ani ja sa neviem sustredit akurat ze ja musim babule...☹ zachvilu idem k sefovi s vyplatami, som od pol osmej v praci a este som nic neurobila....

depi
2. aug 2012

@nikushka323 ja by som to nevydrzala neurobit si ten test 🙂
@ebi52 no jedna s nas kazdopadne je v tom 🙂 to by nebolo mozne aby sa to aspon jednej nepodarilo
ja si inak uz aj sama zacinam mysliet ze som v tom 🙂 asi som sa uz zblaznila z tejto stranky

ebi52
2. aug 2012

@depi @nikushka323 mne uz sibe 🙂 ja si hodinu myslim, ze som potom ze urcite nie, potom ze ano a tak dookola 🙂 ale podla mna dnes nemam ziadne priznaky 😀 ja uz neviem

depi
2. aug 2012

@ebi52 mna akurat len pobolieva podbrusko ale tak zanedbatelne....

ebi52
2. aug 2012

@depi to aj mna 🙂

ebi52
2. aug 2012

@depi @nikushka323 baby tak mne uz prisla menstruacia :( vam ale v kazdom pripade drzim prsty a som zvedava ako to dopadne 🙂

depi
2. aug 2012

@ebi52 skoda ☹ tak sme ostali len my dve s
@nikushka323

ebi52
2. aug 2012

@depi musite aspon jedna zabojovat 🙂 to su ako nase sukromne olympijske hry 😎

nikushka323
2. aug 2012

@ebi52 mrzi ma to, ale ved kludne o mesiac uz mozes mat opat priznaky a tentokrat aj s pozitivnym vysledkom 😉

nikushka323
2. aug 2012

@depi @ebi52 no to som zvedavaa teda 😀 nakoniec mozno ani jedna nebude 😀 a o mesiac budeme riesit dalsiu dilemu...

ebi52
2. aug 2012

@nikushka323 @depi presne tu istu 🙂

depi
2. aug 2012

aj to je mozne 🙂 baby ....Nikus a ty ozaj az zajtra bueds testovat ???
@ebi52
@nikushka323

nikushka323
2. aug 2012

@depi @ebi52 a nebude to zbytocne baby ??? neni to skoro? ja nevim, ale drahy dnes nebude doma ,tak verim tomu ze si ho spravim ak dovtedy mrcha nepride....

depi
2. aug 2012

pozri ja uz mam 4 za sebou a este mam v rezerve piaty ale s tym uz pockam ....podla mna som si ich robila skoro ...a stale verim ze sme nieco spachali 🙂

depi
2. aug 2012

@nikushka323 pozri ja uz mam 4 za sebou a este mam v rezerve piaty ale s tym uz pockam ....podla mna som si ich robila skoro ...a stale verim ze sme nieco spachali

ebi52
2. aug 2012

@nikushka323 @depi ja som teraz drahemu oznamila ze uz to prislo a on ze preco som teda smutna, ja som mu povedala, ze som tajne dufala, ze na dovolenke sa nam podarilo nedat si pozor , tak sa zasmial a dal mi pusu.. tak ja neviem 🙂 mozno ho nakoniec nejako zlomim 🙂

ebi52
2. aug 2012

@nikushka323 podla mna uz pockaj do rana, vela bab tu tvrdi a aj som citala ze v rannom moci je najkoncentrovanejsi HCG 🙂 ale ja som tiez nevydrzala a mozno Ti to hned nieco ukaze😎

depi
2. aug 2012

@ebi52 neboj nic este ta bude on prehovarat 🙂 netreba mu to pripominat a jemu to cvakne samemu

ebi52
2. aug 2012

@depi och keby.. 🙂

nikushka323
2. aug 2012

@ebi52 neboj, ten moj casto hovori o detoch, ale tiez sa oficialne este nesnazilkujeme lebo este treba dokupit vela veci do bytu a pod., ale keby to teraz prislo, myslim ze by bol koniec koncov rad 🙂 nikdy nebude uplne vhodna doba aby to prislo ale vzdy lepsie skor ako nikdy...🙂

nikushka323
2. aug 2012

@ebi52 ale ja budem dnes sama doma, a ja si najradsej ten test robim ked som sama, lebo ak aj budem sklamana, tak to aspon nevidi ...no co uz somnou 😀 keby cosi, ze je negativny a kramy nic, tak kupim neskor este jeden. ale ja silne dufam ze bud to bude pozitivne, alebo nech pridu kramy, lebo toto je sialene 😀

nikushka323
2. aug 2012

@depi 😀 vecne dufajuce depi a niki 😀

ebi52
2. aug 2012

@nikushka323 tak budem vecer mat zapnuty comp a cakat co napises 🙂

nikushka323
2. aug 2012

@ebi52 jasnacka, dam vediet 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre