Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

micka511
24. nov 2015

@kaja_73 prosím ťa, kedy si to povedala svojmu drahému? V noci som vôbec nespala hneď by som mu to povedala 😊😍

monika5454
24. nov 2015

Ahojte. Približne 5 dní (tyzden) pred menštruáciou mam svoje plodne dni, vtedy sme aj s partnerom boli spolu. Chvíľu na to som to mala dostať, ale nedostala som. Približne po 7 dňoch meškania som urobila test a bol negatívny. Meska mi to už 15 dní, asi 4 dni ma bolia prsia a vaječníky (ako keď to mám dostať, no stále nič) Mozem byt v tom keď mám tak neskoro plodne dní, že by mi hneď vynechalo MS?

elenap3
25. nov 2015

Ahojte. Mam dostat o 8dni menstr. ale uz dlhsie mam zvacsene prsia a na bradavkach mam take biele ako keby vytok ,bolia ma zuby, pred 3 dnami ma pichal strasne lavy vajecnik potom pravy potom v strede podbruska,a niekedy mam pocit kovovej chuti v ustach ako keby som tam mala krv ..co myslite ?

monika5454
25. nov 2015

@elenap3 že si v tom 🙂

elenap3
25. nov 2015

@monika5454 lebo mali sme chraneny pohl. styk ale cez menstruaciu nie tak ked bude meskat urobim test

editka11
25. nov 2015

@elenap3 mne testík ukázal 4dni pred mrskou dost silne kolajnice ☺ tak drzim prsty

elenap3
25. nov 2015

@editka11 dakujem pekne ..uvidime a ty si mala ake príznaky? 🙂

editka11
25. nov 2015

ja žiadne vôbec nič mi nebolo.. iba ma napadlo že si urobím testík niekde som to tak tušila a aj potom veľmi túžila 🙂 a zadarilo sa.. mám kľudový režim, zajtra idem k lekarovi tak uvidíme 😉

editka11
25. nov 2015

@elenap3 ja žiadne vôbec nič mi nebolo.. iba ma napadlo že si urobím testík niekde som to tak tušila a aj potom veľmi túžila emoticon a zadarilo sa.. mám kľudový režim, zajtra idem k lekarovi tak uvidíme emoticon

elenap3
25. nov 2015

@editka11 tak ti drzim palce nech je vsetko ok 🙂 ..lebo mna pred ms boleli aj prsia aj podbruchom som mala krce a teraz akoze nic take len ich mam zvacsene no som zvedava potom dam vediet ci dosla alebo nie 🙂

nina88
26. nov 2015

Ahojte. Prosím vás máte niektorá skúsenosť s testom woman secret? Mala som dostať včera, manžel bol tri týždne doma na PN a milovali sme sa ako pubertaci 2-3 krát denne. Dávali sme si pozor. Nikdy nekoncil vo mne. Je možné že keď sme to robili pred spaním a potom ráno a nebol medzitým na WC tak som mohla otehotnieť. Bola by to náhoda ale už mám náhodou 2 deti. Jedno je plánované. O to nejde. Robila som si ráno test a bola tam len jedna čiarka . Ešte po hodine určite . Teraz som ho našla V kúpeľni že ho idem zahodiť a toto...

baaambulkaa
26. nov 2015

@nina88 vyzerá to ako chybný test, skús ešte jeden ráno...

momkomonika
26. nov 2015

@nina88 nemam skúsenosť presne s týmto testom ale ten čo som mala ja tak výsledok bol aktuálny iba 5 min a potom v letáku bolo že sa už nemá brať do úvahy ak sa neskôr ukáže niečo iné. .. Podľa mňa tento výsledok po hodine neber v úvahu ale pre istotu urob ešte jeden test. .. a ak budeš tehu tak dieťa je dar 🙂 prinesie vám veľa radosti ;)

baaambulkaa
26. nov 2015

Vysledky po hodine a viac urcite netreba brat do uvahy....pokial by si bola tehotna ukazalo by ti to do 5 minut 🙂 ale skus iny druh pre istotu

sara34valentina
26. nov 2015

@nina88 si tehotna podla testu........ nepoznam ten test ale si na 99,99% tehotna 😀 zajtra rano urob iny 😲

momkomonika
26. nov 2015

rapiclear...ten pouzivam ja a som spokojna, zatial vzdy dobre ukazal :D

miska72
27. nov 2015

Ahojte, čo môžu znamenať výraznejšie modré žily na prsiach? Inak ma ani nebolia, môžem na nich kludne ležať... nemám žiadne príznaky tehotenstva, nie je mi zle ani nič podobné.. naposledy som mala sex v septembri, odvtedy som dostala krámy tak ako som mala dostať, trvali 6-7 dní, zo začiatku prvé tri dni silné potom postupne menej ako vždy, ďakujem za odpoveď 😉

jarmila64
27. nov 2015
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

@miska72 to ja mam tak pravidelne a neviem o tom ze by to nieco znamenalo

miska72
27. nov 2015

@jarmila64 no všimla som si to tak pred dvoma týžňami asi.. snáď to nie je príznak, inak nemám žiadne

lilien2628
27. nov 2015

@leto79 Nanestastie som dostala menstruaciu, takze ziadne baby teraz nebude 😒

hellkaashley
27. nov 2015

Ahoj zienky viem ze asi budem otravna ale musim sa vas opytat.....kedze zijem v Uk a tu si tehitnu zenu vsimnu az v 10-11 tyzdni tak riesit u dr to nema zmysel a je asi este aj skoro .Dve dni mi meska menstruacia vzdy som ju mala na den prestne s priatelom si pozor nedavame ale testy my vysli negativne , sem tam ma zaboli pod bruskom ale co je cudne uz dve dni pocitujem taku pichlavu vystrelujucu bolest do slabin do lavej starny neviem vam to pipisat ako keby ma tam niekto pichal s ihlou .Stretla sa niektora s niecim takym prosim vas ?

dendabambulka
27. nov 2015

Ahojte baby tak ja som mala ovulacny test pozitívny V stredu A sex bol V stredu aj včera dnes nie použili sme palčekovu techniku chcem sa opýtať ak má sňou niektorá skúsenost či funguje ďakujem

marlup19
27. nov 2015

Ahojte kocky, o mimco sa snazime viac ako rok,sice s obcasnymi prestavkami kvoli praci. Vcera mi mala prist mrcha,no zatial nic. Prsia ma bolia uz viac ako tyzden, sice bolievali aj pred tym no posledne mesiace minimalne. Mam pocit, ze som nafuknuta a taka rozkusnuta hoci nejem zvlast ako inokedy. Zacinam byt umavena a aj pri miernom behu sa zadycham, pri cviceni nevladzem. Mam pocit,ze som najedna o chvilu som hladna. Podbrusko ma pobolieva raz viac a inokedy menej. Mam biely az zltkasty husty vytok. Dnes som si robila test no bol negativny. Co si o tom myslite?

dendabambulka
28. nov 2015

@marlup19 ahoj ja mávam tieto problémy skoro každý mesiac po menzese ale aj pred kedy si mala mať menzes A koľko ti mešká? Záleží aj na tom kedy si mala ovuláciu A kedy sex

sara34valentina
28. nov 2015

@marlup19 aký dlhy mavas cyklus?

alka1980
28. nov 2015

@nina88 urobila si si test i dnes?

marlup19
28. nov 2015

Moj cyklus je 29dnovy...test uz robit netreba...mrcha sa dostavila 😕

sara34valentina
28. nov 2015

@marlup19 oje tak snad bud mesiac😊

dendabambulka
29. nov 2015

Ahojte baby chcem sa opýtať dnes mám 6 deň po ovu A sex sme mali pred ovu jeden deň počas ovu A dnes už druhý deň má strašne boli podbrusko cítim také tlaky čo to podľa vás môže byť A ešte K sexu snažíme sa O malé takže nebol chránený Alr naplno ďakujem každej za odpoveď

marlup19
29. nov 2015

A mozno/teda dufam to bolo len uhniezdovanie. Ovulujem neskor,ale podla ovulacnych testo sme to vystihli. Teda dufam. Zajtra rano si skusim urobit test. ☺

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre