Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzka262
4. jún 2013

Ahojte, kedy zacinaju bolieť prsia v tehu? Myslim v tretom mes a tak alebo skôr?

ematko29
4. jún 2013

@zuzka262 mna začinali bolieť tak vv 6týždni nehotenstva.

ejkapod
4. jún 2013

@zuzka262 , to by aj mna zaujmalo, lebo mna ešte niejak extra nebolia...

lussy461
4. jún 2013

Mna prsia zacali boliet asi ked som bola v 4tt! A zvacsili sa mi o cislo a bolia ma este stale 🙂

quinyy
4. jún 2013

@ejkapod ahoj,teraz v piatok..dufam ze uz nieco uvidi..pozeram, ze aj ty mas krasne // 🙂 uz si bola u dr?

quinyy
4. jún 2013

@zuzka262 ahooj,mna zacali normalne ako pred ms,asi 10 dni pred..ale ms neprisla 🙂

ejkapod
4. jún 2013

@quinyy , hej bola minulý týžden, ale ešte nič nevidel takže ma objednal na tento štvrtok a snad už bude niečo vidieť a aj krv my teraz bude brať.

quinyy
4. jún 2013

@ejkapod aj ja som bola min tyzden, tiez este nic nevidela,okrem velkej sliznice...tak ale to hadam nieco uvidi..v ktorom si tyzdni,teda v predpokladanom,aby som nezariekla 🙂

ejkapod
4. jún 2013

@quinyy , mala by som byť v 5tt +2.

quinyy
4. jún 2013

@ejkapod sme skoro rovnako, ja 5tt +3 ...tak ti drzim palce zajtra 🙂 nech vsetko je ok

ejkapod
4. jún 2013

@quinyy , dakujem idem až vo štvrtok, aj tebe nech je už vidieť 😉

tinnky
4. jún 2013

@baronka222 tak to je mi luto, snad buduci mesiac to uz vyjde

tinnky
4. jún 2013

@zuzka262 mna boleli este pre ocakavanou MS, len som to ako priznak nebrala, lebo ma to bolelo vzdy pred ms, ale akosi to neprestalo a este stale bolia a riadne sa zvacsili

tinnky
4. jún 2013

@quinyy gratulujem, mne dr videl bublinku s mimi uz na 5 den meskania, takze urcite uz bude vidiet, za vyskusanie nic nedas 🙂

quinyy
4. jún 2013

@tinnky faakt ?? To ako? Ja som bola na piaty den meskania a povedala,ze to je skoro..ale tak asi vsetko je mozne 🙂 aj ja ti gratulej 😉

tinnky
4. jún 2013

@quinyy asi sa jej nechcel robit uzv, mne povedal, ze nemusi byt este nic vidiet, ale pozrel ma a hned uvidel bublinku 🙂 veeelmi ma to potesilo a zaroven ukludnilo

ejkapod
5. jún 2013

mamičky, aj vy mate take problemy so spaním?? ja sa cele noci len prehadzujem, taka som nevyspata potom...

quinyy
5. jún 2013

@tinnky no bohvie..preco to takto ..kazala mi o 10 dni prist,vraj to je este skoro..tak ma pekne nahnevala,toto cakanie je hrozne :D a ty sa inak ako citis? Ja som brutalne unavena,teraz som sa vratila z mesta po 2,5 h a ledva som domov dosla..a uz lezim, akoby som zdolala tatry :D

suzy34
5. jún 2013

@ejkapod Ahoj, ja som bola vcera tiez 5+3 🙂 a dr. idem az na buduci stvrtok, ty skor tak som zvedava, daj vediet.

suzy34
5. jún 2013

@zuzka262 Mna tiez zacali boliet v 4 tyzdni a bolia doteraz.

tinnky
5. jún 2013

@quinyy no aj ja som dost unavena, hlavne teraz toho je v robote vela, ospala vsak nie som, chodim spat okolo polnoci

emma83
5. jún 2013

@darazv ahoj , ako sa ti dari? 🙂

ejkapod
5. jún 2013

@suzy34 , dáám už som nervozna až mam strach čo zajtra povie..

darazv
5. jún 2013

@emma83 ahojky zacinam druhy cyklus s clostilom dnes som len 7DC...co ty?niečo nové ako sa citis? 🙂

quinyy
5. jún 2013

@tinnky tak ja momentalne nepracujem,esteze tak..:D ale tiez mam co robit,za 2 tyzdne statnice a na to za 2 tyzdne svadba ...tak staci mi to ucenie..a spavat chodim uz o 9 🙂 dufam ze to je len chvilkove..

ejkapod
5. jún 2013

baby som len ja taka šiši že stale dokola čitam každý týžden tehotenstva a ako rastie atd..mne už fakt šibe z toho, normalne aj banujem že som tak skoro šla k dokimu, lebo teraz som nedočkava či tam mojho červika už uvidím ☹

emma83
6. jún 2013

@darazv no ja cakam ako dopadlo nase snazenie 🙂 tak verim, ze pozitivne.. dufam no.. ak nic, ideme dalej... ;)

zmedardova
6. jún 2013

Prosím vás - chcem sa opýtať - kedy sa mi najskôr oplatí robiť si tehotenský test? Poslednú menštruáciu som mala 16. mája, ovuláciu som podľa vlastnej domnienky mala niekedy okolo 25. mája - 27. mája. Začali sme sa nažiť o dieťatko, samozrejme bola som nedočkavá a včera som si robila test - ale samozrejme, že na ňom bola jednoznačne len jedna čiarka. Je možné, že to na prvýkrát nevyšlo, alebo je tu tá možnosť, že som si test robila naozaj priskoro a nie je možné, aby bol na ňom čo i len malý duch? Oplatí sa mi robiť si test niekedy v nedeľu - keď mám mať ďalšiu menštruáciu 13. júna - čo je vo štvrtok? Alebo mám čakať aspoň do stredy - 12. júna? Viem, že nedočkavosť sa nevypláca...

quinyy
6. jún 2013

@zmedardova ahoj...ak sa chces vyhnut sklamaniu, tak najlepsie a najrozumnejsie je si robit test aspon v den vynechania ms...mne ukazal test uplne jasne dve ciarky 3 dni meskania ms, takze ducha uz mohlo byt vidno asi aj skor,len som to neriesila, lebo som sa vzdy testovala pred meskanim ms a iba sklamanie potom..zalezi na tom, kedy nastane uhniezdenie, a to moze od oplodnenia trvat aj 5-6 dni, az potom sa zacne produkovat hormon, ktory test zachyti..

matabah
6. jún 2013

@zmedardova nesustred sa tolko na tomohlo to vyjst,aj nemuselo,ale aj to može byt,že ti ešte neukáže....ja robím test vždy,ked mi týžden mešká...nemysli na to,máš času,lebo ak tam niečo je,si to možeš odohnat..držím palce🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre