Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

blackcherry
17. aug 2013

Ahojte kocky. Chcem sa spytat ci daktora z vas ma takuto skusenost. S partnerom sme mali nechraneny pohlavny styk a aj sa spravil do.mna 2 dni po skonceni menstruacie a spermie ako keby vobec zo mna nevysli.. Na druhy den som zacala mat bolest v pravom vajecniku. Myslite ze je to ovulavia?mam pravidelny 28 dnovy cyklus ale nijdy neviem na isto ci mam ovulaciu ci nie. Moja otazka je teda myslite ze mozem byt tehotna?Dakujem za kazdu odppved 🙂

jenyska4
18. aug 2013

@blackcherry ahoj dle mě určitě mužeš 😉

jenyska4
18. aug 2013

@mtb22 Tvuj dotaz není až tak jasný....kolikátý den jsi cyklus? Kdy jsi to měla dostat a víš cca kdy jsi otěhotněla a kdy byla ovulka?Dle toho co tu píšeš o měla sestra podobně, ale neuvádíš kolikátý jsi den atd co jsem vypsala výše... 🙂

mtb22
18. aug 2013

@jenyska4 no takze: som po KET kryoembryotransfere. posledny menzes 12.7. KET 31.7. od 10 teho dna po vklade mam pozitivne mocove testy kazde rano az doposial. 12 ty den po KET krv hcg negativne. 15 den po ketku krv hcg 4,10 a videny gestacny vacok. dr. nevedela co znamena ta nizka hodnota hcg ani ci vo vasku bude plod....

jenyska4
18. aug 2013

@mtb22 aha tak s tímto nemám zkušenost...ségra byla ve třetím týdnu a z krvě jí to nepoznali...až v šestém týdnu, ted už je ve třetím měsící a miminko ok 🙂 tak snad to bude tak i u tebe🙂držím palečky

danm
18. aug 2013

ahojte! som tu nova a s manzelom by sme chceli mimi 😉 tento mesiac sme to prvy krat skusali,a uz mi vynechala MS...v utorok som mala dostat,dnes je nedela a stale nic...pritom som mala bolesti,akoby to uz malo prist a nic,aj prsia ma pobolievali.Neviem,co si mam mysliet,lebo test som si robila vcera a vysiel mi negativny... 😝

nika95
18. aug 2013

Ahoj potrebovala by som poradit neviem ci som neni tehotna , lebo mi blbnu kramy od kedy som mala styk zo slubencom bez ochrany nechaval to vo mne lebo chceme babo , pred dvoja mesiacmi sme zacali mat styk a tak mi cyklus zacal nlbnut mala som presne 28 dnovi a meskali mi 14 potom som dostala slabu a 5 dni bola som na gynde nebol som tehotna, bola som sklamana potom som dostala o dva tyzdne dalsiu iba jeden den ani to nie skoncila teraz mi meskaju 5 dni vela jem a bradavky ma bolia picha ma podbrusku , brucho mam zvacsene , a snubenec mi povedal ze sa mi dost zvacili prsia porad te mi

mayama
19. aug 2013

AHOJTE. 🙂 9.8 2013 som postupila 1.IUI. na 19.8. som si urobila ráno teh. test, ale vyšiel mi negatívne. Prsia mam naliate, ale bolia ma len po bokoch, bruško mam nafuknute a často chodím na WC/ale v min. som mala problem s obličkami, takže celkovo chodim močiť častejšie/. Všetky tieto príznaky mam aj vtedy ked mam dostať ms. Chcela by som sa opýtať či ten test som si urobila skoro, či sa výsledok môže ešte zmeniť na //???ďakujem za odpoveď

sweetjanka
19. aug 2013

Baby, mna stale pobolieva brusko, uz od ovulacie...meska mi menzes presne tyzden, chodil mi nacas..len ja este sem tam kojim mojho skoro dvojrocneho syna 😉 .. preto ci aj toto nemoze mat na meskanie vplyv. Mam aj citlivejsi nos ako normalne pri menzese, mam hroznu pokozku..chcela by som byt tehotna, no test negativny (vcera som robila). Uz sa zacinam bat, ci nemam cystu,alebo iny problem. Babo by som este chcela 😅 a velmi. Pri prvych detoch som mala test hned pozitivny.

mayama
19. aug 2013

@danm možno je ešte na test priskoro, ja som 11 den po IUI a dnes mi test ukazal len 1 čiarku, tiež mam príznaky príchodu mrchy, ale som z toho daka nesvoja, bo ten test ma zarazil´, hadam ked si ho urobim neskor ukaže mi //. v piatok idem na krv takže mam aj obavy, hlavne sa bojim sklamania. Skus si zopakovať test o 2 dni.

danm
19. aug 2013

@mayama dakujem,za reagovanie...aj dnes som robila test a bol negativny..a to mi meska uz 6 dni..asi bude problem niekde inde 😒 skusim zbehnut k lekarovi..priala by som ti,aby ti to vyslo a ked to nevyjde,tak nabuduce.. 😉 budem drzat palce 🙂

mayama
20. aug 2013

ďakujem, myslim si že ti doktor urobí sono a nechá ťa asi 5dní počkať a potom ti da vyvolávačku, i mne to tak robieval. ale vždy som to do tých 5 dní dostala. Prajem pekný deň.

basulienka2
20. aug 2013

Ahojte snazilky uz rok a pol sa snazime s mm o mimi a nic no teraz mi je ozaj divne boli ma zaludok a bradavku na dotyk citlive inak nic co myslite?a inak meskac uzivam inofolic zeby pomohol?dakujem za odpovede

ela44
20. aug 2013

Ja sa snažím aj nesnažím o bábo nemám mm ale partnrea som s ním už roky. Ničím sa nechrámime a ciklus som mala pravidelný až na tento rok jedem mesiac mi vynechal a ja som sa tešila, že som v tom. No test ukázal opak. Potom sa vrátilo všedko do normálu a ciklus chodil v podstaťe pravidelne. Až na tento mesiac. Už mi to mešká 10 deň a ja sa bojím sklamania. Môže to byť čokolvek íné však. Bábo by som strašne chcela.

danm
20. aug 2013

@mayama no,uz som tam raz tak bola,ale to sme sa este nesnazili o male.pichol mi vyvolavacku a do 5 dni som dostala...asi to bude aj teraz tak... 😖 @basulienka2 aj ja uzivam inofolic,lebo mam PCOS..berem ho uz asi druhy mesiac...bola by som stastna,keby zabral... 😉 aj ti vynechala MS?

seraa
20. aug 2013

@mayama

teplotu ranoí si si nemerala?

manucao
20. aug 2013

Ahojte zienky.
CHcem sa s vami podelit o moje pocity a aj strach,nadej.
S manzelom sa uz snazime rok a pol.Konecne sa odhodlal ist na spermiogram.Ma ist na dalsi tyzden..ale on stale veri,ze tam nepojde,ze dovtedy budem tehotna..no co ja pochybujem..Dali sme si urobit kalendar u Dr.Jonasa.Napisala som mu do centra a odpisal mi do dvoch dni.Robil mi rozpis plodnych dni na rok a vlastne to zahrna aj ten mesiac august.Podla neho sme mali 3.8 najvacsi predpoklad splodit dietatko dievcatko..potom mame taky datum v oktobri a dalsi az na dalsi rok.Ked som sa pozrela do kalendarika co si znacim dni kedy sme sa milovali,tak 3.8 sme 🙂 ale zaroven som dostala o 4 dni mchu 7.8..ale bola kratka 3 dni ale taka normalna jeden den az silna.No ale o par dni mi zacalo byt dost zle a od soboty mi je uz fakt kvalitne zle.Zaludok mam ako na vode.Zvracala som v nedelu aj dnes rano.Kava mi nechuti..vlastne z nej mi je este viac zle a aj vody ked sa napijem..Nedavam tomu nadej ze by som mohla byt tehotna..uz aj kvoli tomu,ze som mala 7meho mrchu a aj preto,ze som si urobila na 12den cyklu test a bol negativny.No nechapem preco mi je tak zle..a som velmi ospala.
Este minuly tyzden ma boleli vajecniky..take krce som dostavala a teraz zaludok,napinanie...
Viem,ze nas je to velmi vela ktore tuzime po dietatku.Ja uz som mamka..Mame 7 rocnu dcerku,kt.ide do skoly a veeelmi tuzime po dietatku este jednom,dvoch..
Co si myslite..Mate niektora podobny problem ako ja,alebo niekto z vasho okolia?
Este som zabudla napisat,ze pred mesiacom som brala antibiotika do posvy,lebo som mala zapal.Uz je vsetko OK.

emilia25
20. aug 2013

@manucao drzim palce aby to vyslo a boli krasne dve kolajnicky aj ja cakam na ten den D.ma byt uz tuto nedelu zatial mi stale vychadzaju len sami duchovia z coho som uz dost aj na nervy uz chcem krasne viditelnu a hlavne sfarbenu druhu ciarku.testujem a furt nic keby som mala normalny cyklus tak uz na zajtra vychadza 28 den.a zena moze mat aj ms a moze byt aj tehtona a ked su aj nevolnosti tak si myslim ze vam to vyslo.

basulienka2
20. aug 2013

@danm nie este nevynechala cakam ju az v nedelu len tie bradavky a zaludok ma dost rozculuju....ja nemamPCO len sa nam nedari tak mi dr odlorucila inofolic a mm uziva profertil bo ma trosku pomalsich vojacikov

sweetjanka
20. aug 2013

Ja som si dnes tiez objednala vypocet jonasa, som zvedava,co mi napisu. Velmi by sme chceli dievcatko 🙂 mame uz dvoch chlapcov..a ja este jedno dietatko chcem, mam vo vnutri taky pocit,ze mi este jedno chyba 🙂 neviem to vysvetlit.(nevadil by mi ani chlapcek, to je jasne!!!) no som zvedava 🙂 rozmyslam,ze sa objednam ku gynde buduci tyzden, nech skontroluje,ci je vsetko ok.kedze mi menzes meska

seraa
20. aug 2013

@manucao

ahoj vela bab pisalo ze test im ukazoval negativny aj do 4,6 tyzdna cize nie je to 100percentne
ale zase viem aj zo svojej skusenosti aj ine baby pisali ze odkedy sa snazim uz mi bolo vselico a
uplne bez dovodu a preslo to cize moze to byt psychika alebo ja neviem
ja som nikdy nezvracala alebo mi bolo strasne zle pred ms a teraz odkedy sa snazime mi byva zle od zaludka pred ms
alebo meska atd
ake dlhe cykly mas? aj ked je nepravdepodobne aby si otehotnela 4 dni pred ms (nie nemozne))
jedine ak by si mozno uz bola tehotna predtym a test neukazuje
teplotu si si nemerala rano?
skus odmerat aj teraz ak mas nad 37 tak to moze byt tehu alebo teda chripka

hviezdicka111
20. aug 2013

@manucao no mne ukazoval test prvy raz // az 40DC 🙂 takze si z toho zober to potrebne 😀 nemusi kazdemu ukazat hned....niektorym ukaze pred terminom ms, niekomu v den ockavanej ms, niekomu ovela neskor...niekto dokonca v case ms krvaca, dokonca to povazuje za ms...u kazdeho HCG stupa inac, kazda ma ine priznaky......
ja by som skusila este raz test...ak ale vyjde negativny a problemy budu stale, tak sup sup k lekarovi 🙂 ten ti poradi najlepsie na com si 🙂

alexandra16
20. aug 2013

ahojte ja mam dostat dneska menzes ale este neprisiel a robyla som si teh.test vcera,ukazal velmi slabu ruzovu ciarku vedla tej silnej.a dneska som si robyla 2 tak na jednej nic a na druhej zase nieco slabe je vidno.tak poradte kedy si mam najblizsie urobyt test zajtra rano alebo mam pockat 2 dni a ci to moze byt tehotenstvo.dakujem za odpovede.UZ TO NECHAPEM,lebo ked som otehotnela pred 3 rokmy a po vynechani menzesu 3 dni potom som si urobyla tetst a hned bol pozitivny.

manucao
20. aug 2013

@seraa no teplotu som nemetala,ale pomeram si ju rano..uz som na to myslela..Ale mne je naozaj zle..prsia mam naliate,zilovate,ale to uz mam dlhsie..no ten zaludok ma trapi,pocit zvracania..Ja by som povedala,ze ak som aj ostala tehotna..tak to podla mna na ten treti zaverecny den Ms..alebo aj den po. teda na 4 den.Cyklus mam 30dnovy a presny..mrchu mam tak max.4 dni..Neviem no..je pravda,ako pises,ze my zienky snazilky sa viac kontrolujeme.sledujeme vsetko mozne a nemozne na sebe..ale ten zaludok a podbrusko je fakt divne..aj farbu mam taku bledu.Vy sa kolko snazite??

seraa
20. aug 2013

@manucao

ked mas cyklus 30 dnovy tak je nepravdepodobne otehotniet na 3,4dc 😕
ak by sa podarilo tak vyvratis vsetky teorie 😀
inak boli tu baby co pisali ze otehotnela hned po ms a ze druhe 2 dni pred ms
moze byt tak ze spermie preziju az tyzden zevraj dalsi tvrdia dva dni , ktovie ako je to naozaj
no mi uz dva roky :(

seraa
20. aug 2013

@alexandra16

nemozes hodit foto testu?
podla mna je to tehu 🙂
skus zajtra rano

manucao
20. aug 2013

@emilia25 no moja,kiez by si mala pravdu..mne to vychadza ze ak tak v posledny den ms sa to mohlo stat..snazilkujeme tak 2-3 krat do tyzdna..ja len z toho zaludka a napinania na zvracanie...uz som mala velakrat poplach..mrcha mi meskala 4 dni,aj duchov som mala na teste a potom prisla mrcha v plnej parade..Drz

manucao
20. aug 2013

@seraa ved to..Dr.mi povedal,ze absolutne to nie je pravda,ze ovulacia je len v strede cyklu..velakrat zenam pacientkam poradil sexovat pocs mrchy a ostali tehotne..tazko je to rozoberat..len Boh vie aka je pravda..ak by som aj bola,coz neverim,tak bud s ato podarilo toho 3 pred mrchou este..alebo po mrche tesne..coz si myslim,ze ani jedno ani druhe a manzel o tyzden pekne nakluse na spermiogram..a ja potom s vysledkami za svojim..
Ak on ma dobre naboje,tak snad budem aj ja zdrava..ved dcerku mame..vlastne jet o moja z prveho manzelstva..len je ako nasa..

seraa
20. aug 2013

@manucao

no ved to ze oni len odhaduju alebo ucia na zaklade priemeru ale pravda je ze fakt sa da asi hocikedy
hlavne je to vsetko medzi nebom a zemou
drzim palce nech je to tehu lebo ak mas aj prsia navrete tak co ine ? jedine tehu

manucao
20. aug 2013

@danm ahoj citam tu prispevky a som ejdna z vas..zaujima ma,ako si dopadla?Bol dalsi test pozitivny?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre