Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

mimi511
22. mar 2011

@elebe fuuuu tak to mi je luuuto :( tak prajem vela stastia pri skusani 😉 no ja viem, ze je skoro pokusim sa este vydrzat 🙂

elebe
22. mar 2011

@mimi511 neboj moja....je tu jar a všetko kvitne,tak zakvitneme aj my 😉 a koľko sa snažíte? u nás je toto piaty mesiac...

mimi511
22. mar 2011

@elebe no snad mas pravdu 🙂 my sa snazime 4 mesiac ...

elebe
22. mar 2011

@mimi511 no tak to sme na tom skoro rovnako 🙂 a ja už mám metlu na bociany 😀 😀 😀

mimi511
22. mar 2011

@elebe no to ano :D metlu na bociany??? sak ale metlou ich vyzenies, ci? :D :D
a ak to nie je tajomstvo kolko mas rokov?

elebe
22. mar 2011

@mimi511 no ja ich predsa budem zháňať ku nám.... 😀 😀 no ja mám 30rokov a ty?

mimi511
22. mar 2011

@elebe jaaaaaaaj :D : D :D tak to bud stale v strehu 🙂 ked tie dlhonohe svine budu letiet aby si to stihla :D :D :D
ja mam 26...

elebe
22. mar 2011

@mimi511 no ja som malá,chudá....ale veeelmi šikovná 😀 😀 😀 a priateľ mi vždy hovorí že na tej metle môžem lietať,keď už som taká ukecaná bosorka 😀 😀

mimi511
22. mar 2011

@elebe no tak to si s tym mojim mozu podat ruky 🙂)) ten ked ma vidi na s metlou v ruke tak sa hned pyta, ze kam letim 🙂 a tiez mi hovori, ze ja aj smrt ukecam :D :D :D :D

elebe
22. mar 2011

@mimi511 😀 😀 😀 😀 no ten môj mi ani nechcel kúpiť metlu,lebo vravel že na nej zdrhnem 😀 😀

mimi511
22. mar 2011

@elebe :D :D :D

elebe
22. mar 2011

@mimi511 ja mám doma čivavku sučku a aj tá je tehotná.....každým dňom by mala rodiť....tak to máme pekne rozdelené. priateľ je pôrodník a ja hlavná sestra plus v prípade války sanitka 😀 😀

mimi511
22. mar 2011

@elebe tak to snad ani pravda nie je 🙂 my mame doma tiez civavku ale to je este 8 mesacne mrne 🙂
takze vy to mate doma takto podelene? no kraasa 🙂 predpokladam, ze mas dnes volno ked si na nette, ci? 😀

elebe
22. mar 2011

@mimi511 jééééj aj ty máš takého krpca ako ja? a aj tvoje je tááááke rozmaznané ako to naše? 😀 😀 ja nepracujem,priateľ našťastie krásne zarába a tak som doma....firmu v ktorej som pracovala zrušili a nedrilo s mi nájsť prácu a tak sme si povedali že bude materská 😀 😀 tak dúfam že to bude čoskoro.... 😒

mimi511
22. mar 2011

@elebe no tak to je taky nas maly mleznak 🙂 samozrejme spava s nami v perinach 😀
tak ty si si to zariadila dobre 😉 ja do prace chodit teda musim.. no snad ten bocianko uz k nam prilete coskoro 😀
nie si na maily? ci facebooku? ak by si chcela mozme popisat tam, nemusia vsetci vsetko vediet 😀

elebe
22. mar 2011

@mimi511 aj naša bosorka spáva s nami v posteli....a to ešte musí mať hlavu na vankúši a zakrytá tak že má predné labky vonku.....strašné decko 😀 😀 však ak chceš môžme popísať aj na IP...

lulucinka
22. mar 2011

Ahojte baby,tak testy 10 týždňov od pohlavného styku sú negatívne.V piatok ma čaká vyšetrenie u gynekologičky,opäť krv na hormóny a uvidím čo mi povie na tie bolesti vaječníkov odkedy beriem antikoncepciu.Neviem prečo bola moja menštruácia po vyvolávačke taká divná.Mala som 2 dni silnú menštruáciu aj s krvou,až tmavou a potom 3 a 4 deň som mala skôr hnedé špinenie ako krv.To ma dosť znepokojuje.Myslíte si,že je to ok?

elebe
23. mar 2011

@mimi511 ahoj moja....tak je to tu....máme 5 krásných šteniatok.....bože také sú malinké 😀 😀
bola som hlavný pôrodník,priateľ to nestihol,tak som behala jak splašená koza 😀 ,ale všetko je ok....ale sú upišťanéééééé 😀 😀

mimi511
23. mar 2011

jeziiiiiiiiis tak to sa moc tesiiiim 😀 musia byt krasnucke malunke 😀 tak drzim palce 😉
no a co ako dopadol vcerajsi vecer? dufam, ze podla ocakavania 😉
ja som si robila ten testik ale ninčen :(

mimi511
23. mar 2011

@elebe som skoro zabudla, ak mozes posli nejake foto malych mrnousov :D

elebe
23. mar 2011

@mimi511 ahoooooj....tak včerajší večer nebol nijaký,lebo sme behali okolo krpcov.....ale drahý ešte spinká a keď sa zobudí,tak si to vynahradíme 😀 😝

elebe
23. mar 2011

@mimi511 jáj foto spravím,keď sa priateľ zobudí,nechcem ho budiť.....bude mrzutý potom....moc sme toho nenaspali.....ja som mala službu do druhej a on od druhej 😀

mimi511
23. mar 2011

no pekne pekne :D treba si pomaly zvykat :D ked bude mimco aby ste boli zohrati 😉

elebe
23. mar 2011

@mimi511 však hej....ale týto krpci sú taký upišťanííííííí.....ja som ti hovorila že na test je skoro,ty nedočkavec 😝

mimi511
23. mar 2011

no sak ja viem 😉 ale cakat 11 dni neviem ci to zvladnem 😝
krpci upistaniiii 😉 hned by som jedneho brala ale to bude az ked bude domcek 😉

elebe
23. mar 2011

@mimi511 ale jasné že zvládneš,to je krásne obdobie,lebo máš stále nádej 😎 😎
ale však ty máš krpca....nie

mimi511
23. mar 2011

no ved hej ale po tom cakani moze prist opat sklamanie.. 😒
hej hej mam krpatu ale chcela by som este k nej aj krpca 😉
vcera jej vypadol posledny mliecny zubok micka moja krasna 🙂

elebe
23. mar 2011

@mimi511 nemôžeš to tak brať.....ak ste sa trafili do plodných dní,tak to ber tak že to môže byť..... 😎
my sme našej žabke museli vyberať očné mliečné zúbky,lebo nie a nie von a už tam mala aj normálne....

mimi511
23. mar 2011

no tak ma jeden zubok v predu ze ma uz normalne ale ma aj mliecny :( som povedala, ze do este pockam do konca tyzdna a pokial jej nevypadne, tak budeme musiet ist k veterosovi....

elebe
23. mar 2011

@mimi511 my sme jej ich vyberali doma....už sa jej ajtak hýbali a tak sme jej ich vybrali a ani sa pepohla.... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre