Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

dana1312
14. máj 2014

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Antikoncepci jsem vysadila 26.4.2014 MS jsem dostala 28.4.2014 a skončila mi 2.5.2014... ovulační dny by mi měl vycházet na 14.5.2014 je možné že bych otěhotněla ? Ptám se protože jsem měla fakt bolesti v podbřišku, hlavně pravá strana a pak celý podbřišek.. když jsem byla v klidu tak to bylo lepší ale pořád jsem cítila tlak... s přítelem jsme se tedy pokusilo o mimčo... Hned druhý den mě bolesti absolutně přešli vůbec nic jsem necítila, žádnou bolest ani tlak... je možné že početí mimča zastavilo bolesti při ovulaci ? děkuji 🙂

katkasofi
14. máj 2014

@dana1312 nie. Zastavila sa ti ovulácia. Tieto bolesti bývajú počas ovulacie, nie však u každej... Ale šanca na tehu je keď ste práve vtedy mali eňo ňuňo 🙂

dana1312
14. máj 2014

no právě že to včera to byl ten nejlepší den na otěhotnění podle ovulace... a eňo ňuňo bylo 😀

dana1312
14. máj 2014

tak mě právě zajímá jestli mohly ty bolesti přejít tím že jsem otěhotněla ? 😎

mbsb
14. máj 2014

Vidim,ze viacere mate v hlave to iste ako ja menstruacia mi meska sice "este len" 7 dni, ale v pondelok, tj 5. den meskania som bola u doktora a ten najskor sono, vysledok: vraj mam vyssie sliznicu-bud zaciatok tehotenstva,alebo prichadzajuci menzes, tak mi robil krvne testy, vysledok mi sestricka oznamila,ze negativne... tehotenske testy negativne, len dnes Clear blue-klasicky mal jednu slabucku ciarku aj to po limite.
Akoze ja by som sa nad tym ani nepozastavovala, doma mame 5 rocnu dcerku, k teme druhe baby sme zaujali postoj-nebranime sa,ani to nebudeme silit Menzes mavam pravidelne 27.den uz niekolko rokov max meskanie bolo za ten cas asi 2 dni..
Ale najviac mi v hlave vrtaju priznaky,podla ktorych si myslim,ze som tehotna, nic si nesugerujem,len konstatujem - brucho mam jak balon, prsia o cislo vacsie, strasne citlive a bolestive, skoro vobec mi nechuti jest a ked nieco zjem,tak mam taku akoby hrcu v krku a je mi zle(nevraciam), pichanie vo vajecnikoch a taky tlak, miernu bolest v maternici a hlavne som neskutocne nervozna...vsetko ma hned vytoci,som doslova ako parny hrniec pod tlakom...
Myslite, ze som sa unahlila s tym doktorom?? A mozem byt tehotna? Som vdacna za kazdy nazor, lebo ja som z toho mimo 😅 ma niektora podobne skusenosti?

ssarula
14. máj 2014

podle mě můžeš být těhotná, ani test z krve nemusel být průkazný (už to i v některým fóru pár holek psalo, i když to psaly třeba před rokem), ale stát se to může, mohla jsi mít ovulaci na konci cyklu, takže ani z krve by to nebylo poznat. Zkus si test udělat znovu za 3 dny, nejlíp za týden a pak uvidíš. Dej pak vědět a držím palečky

mbsb
14. máj 2014

Dakujem, urcite dam vediet 😉 by som sa tesila, ale bojim sa tesit a potom byt sklamana, tak si to zatial nepripustam ...

zuzulik27
15. máj 2014

baby pomooooc !!!!
s manzelom sme sa milovali, hladila som si penisom svoj klitoris, dnu nevnikol. viem ze vylucuje spermie aj bez orgazmu. myslite ze mozu prejst od klitorisu do vaginy,? je mozne takto otehotniet?

dakujem za odpoved

satanka1
15. máj 2014

@mbsb tiež si myslím,že je to nádejné

sandri2014
15. máj 2014

Ahojte babenky ja by som mala taku otazocku ze poslednu mrchu som mala 29.Marca a dnes je 15.5 2014 a nic tak som sa vybrala na gyndu predvcerom a tam ma vysetrila a povedaôa mi ze to moze byt pravdeúpdobne tehotenstvo ze tam vidi malu 2.96mm bublinku v maternici tak sa vas teraz pytam co by to mohlo byt??????? zobrala mi aj krv aby si to potvrdila a o den neskor som jej volala a povedala mi ze to tehotenstvo nieje ze ta bublinka je len krvička ale odkial v maternici??? krvicka,?? z coho???? este pred tymy krvnymi vysledkami mi povedala ze nech si kupim Femibion a nech ho beriem do 12 tt ja som si uz myslela ze som tehotna a na druhy den paaaaaaaaaaafffff velke sklamanie este som sa jej opytala ze ci mam brat aj nadalej ten femibion a ona mi povedala ze nie nech ho vysadim a nech si kupim inofolic ale kto ma tolko penazi nato??? femib stoji 15eu a inofolic tak isto prosim vas poradte MI CO BY TO MOHLO BYT MATE NIEKTORA Z VAS SKUSENOSTI???? MAM PRESTUPIT??? ALEBO MAM CAKAT ESTE DAKUJEM BABULIENKY ☹ 😢 😔

sandri2014
15. máj 2014

@mbsb AHOJ ja mavam tiez presne tie iste priznaky detto a bola so na gynde tam ma vysetrila najskor mi tvrdila ze je to 2.96,mm bublinka v maternici zobrala mi aj kr a na druhy den mi povedal ze to tehot nieje na 1000ˇ% tak neviem teraz co si mam mysliet este pockam do konca tohto mesiaca a idem ku inemu lekarovi

snapi
16. máj 2014

.nemam s tymto velke skusenosti, ale ktory den po meskani MS by mala byt pekne viditelna druha ciarka? ja som sa testovala po 7 dnoch meskania. Na prvy pohlad tam ta druha ciarka nebola, ale pod lepsim svetlom vidiet slabulinku ciarku. Bolia ma vajecniky a picha podbrusko ako pri MS, som nervozna ako zvycajne v tieto dni, hormony so mnou lomcuju.....Mala som vsak v minulosti cystu na vajecniku, tak sa obavam, ci nebude zase...ach. kolko dni cakat a ist k lekarke? nechcem volat sestricke, lebo ta vzdy panikari a potom vystresuje aj mna, aj ked naposledy to bola cysta, tak bolo aj fajn, ze tak spanikarila...

ssarula
16. máj 2014

@sandri2014 i lékař se může splést. Zkus si projít i jiná fóra, některé holčiny píšou, že to ani dr.nepoznal, až třeba v 8tt. Přeci jen hledat tečku velkou několik mm na černobílém zrnitém monitoru není lehký 😀 Já jsem na tom podobně, poslední MS 24.3. a minulý týden test stále negativ, teď budu dělat až v neděli. Ale nevyšiluju, mám zkušenost z předchozího těhotenství, že mi test vyšel pozitivně až před datem druhé vynechané MS, takže místo 8tt jsem byla jen 6tt. A co se testů z krve týká, každý říká jsou 100% a odhalí brzké stádium těhu, také není pravda, spousta holek tady píše, že ani krev nebyla pozitivní a přitom za týden třeba už jo a přitom třeba už ten 6tt byly těhotné. Mi třeba předchozí dr.při obyč citologii řekl, že mám (teď už nevím jakou, nebyla to běžná nemoc) pohlavní nemoc a nemám řešit kdo byl komu nevěrný. Předepsal atb i manželovi. než jsme je začali brát, šla jsem k jinému dr. a vůbec nic nám nebylo a dokonce jsem už byla těhu (snažili jsme se rok a půl). Dr se tenkrát smál, že stačilo jen přejít 😀 Ne každé skáčou hodnoty hCG mílovými skoky, rozdíl hodnoty 4.tt 3-426mlU/ml a 5.tt 18-7000 je dost velké rozpětí, takže klid, počkej pár dní, nejlépe vydrž týden a pak zkus znovu test nebo opravdu jiného dr.

alchemilka1234
17. máj 2014

chcela by som poprosiť vo Vaše rady, že či by som mohla ostať tehotná. S priateľom sme nemali sex len sme sa hrali, som sa hrala s jeho penisom. Som mu urobila dobre tak, ze potom z neho vysla tekutina. potom som prestala. utrela som si ruky, za ten cas som sa obliekli, pozerali este nieco na nete. A potom som sla na zachod , na malu potrebu, je mozne sa nieco do mna dostalo, z nepozornosti, ze napr. som si zle utrela ruky alebo tak?

daami
17. máj 2014

Ahoj všichni 🙂
prosím o radu. Před týdnem jsme se s přítelem tulili a od pondělka mívam jemné bolesti podbříška. Tak ,,dlouho dobu,, jsem to nemívala. Bylo to převažne 1-2 dny, teď je to 6 dní. Pociťuji jemné svědění bradavek a obličej mám vyházený bolavým akné.Také jsem docela unavená. Myslíte, že by mohlo jet o těhotenství? Dělala jsem si test, po pravdě dva, ale zatím nic neukázali. Kdy mám ovulaci vůbec nevím....mezi cyklama mam v průměru 30-32 dní. Další mám dostat cca za 14 dní. Prosím o radu, v tomto jsem totálně nezkušená. Moooc děkuji.

msmr92
17. máj 2014

Zdravim holky,
Každý měsíc se strachuju zda-li jsem v tom či ne. Nikdy to tak však nebylo a po přečtení různých příznaků, které jsem na sobě pozorovala, byly jen vždy planý poplach.

Tento měsíc jsem se však asi týden po konci menstruace vzbudila s hroznou bolestí břicha, která mě vyloženě vzbudila. Bylo to jako bodnutí kudlou ,kterou mi nevytáhli z břicha tak asi hodinu. pak už mě taková bolest nepotkala.... potom jsem začala špinit týden před očekávanou menstruací. ted očekávám každým dnem zda to tedy na mě příjde či ne...ale spíš mizí špinění než aby přichazela mestruace. Nevím co si mám myslet...jsem docela dost vystrašená, být těhotná nejsem ještě připravená... test jsem si dělala v den očekávané menstr. ale byl negativní.
- btw při posledním styku (ačkoliv chráněnym a kondom viditelně nepraskl) jsem měla pocit jako kdyby kondom trochu ,,vrzal" jsem se lekla zda li je to nějaká jiná tekutina mezi pochvou a kondomem s lubrikantem. měly jste někdy takový pocit? a co si o tom myslíte...
Děkuji za vaše odpovědi.

siska53
17. máj 2014

@sandri2014 neviem sice,co to je u teba v maternici,ale tie vitaminy pokojne,ber,ja som zacala brat mesiac pred prvym,pokusom,o druhe babo. A na druhy pokus vznikla,mala.
a mozno si tehu,uvidis,pockaj.. kamoske,povedali,ze nie je tehotna,opila sa a tehotna bola,prosto pristroje nie su vsemocne...ma,zdrave dievcatko.

mbsb
18. máj 2014

@sandri2014 no, mne sa k tymto priznakom vo stvrtok pridalo hnede spinenie a v piatok krvacanie,ale take ako normalna ms a do vecera to preslo a odvtedy nic... tak teraz neviem...tehu test negativny-v piatok som robila 😨 prsia ma prestali boliet,ale zostali zvacsene, akurat ma stale v podbrusku taha a obcas lavy vajecnik viac pobolieva. Teraz neviem, ci ist k dr, ci este cakat ci bude test //. Myslite,ze uz zbytocne budem robit test?? keby normalne dostanem ms, tak neriesim,ale takto mam stale chrobaka v hlave 😅

johhanes
18. máj 2014

zdravim ..chcem sa opitat ..2 tyzdne mi meska men.Vcera som mala dost silny husty biely vytok ...test som si robila asi pred tyzdnom ale vysiel negativny ...mam nie moc silne bolesti v podbrusku...poradtte mi

makuka88
18. máj 2014

@johhanes k dr na krev nebo UTZ hned zítra... 🙂

lilian23
18. máj 2014

ahojte
chcem sa iba spytat.mozno poradit.
Uz 7den mi meska menstruacia. Tehotenstvo je vylucene. Je pravda ze pred mesiacom mi diagnostikovali Infekcnu mononukleozu a bola som v tom case pod dost vysokym stresom- kazdy tyzden odbery krvi...Pecenove hodnoty sa mi uz zlepsili, tak neviem co moze sposobit ze mi menstruacia meska..Myslite ze to moze byt sposobene tou mononukleozou, a aj pripadnym stresom?
dakujem za rady

martinka100
18. máj 2014

Ahojte my sme mali problém kvôli tomu že my vo februári zistili nezhubný nádor na vaječníku. Musela som absolovať operaciu kde mi odstranili 9 desatin vajecnika. Doktor nam povedal že sa mame začať snažiť o babatko lebo ak by sme čakali tak by som možno už nemohla otehotnieť. Chcem sa spýtať. Menštruácia mi mešká už 8 dní a mám aj taký divný pocit v podbrušku. Minulý mesiac mi tiež meškala ale test mi vyšiel negatívny a potom som tu mrchu dostala. Bojím sa ísť k doktorovi kvoli tomu čo mi povie alebo že by mi povedal že niesom tehotná :( čo myslíte mám si spraviť test?? dakujem za odpovede 🙂

msmr92
19. máj 2014

AHojky holky,jsem celá nesvá...
Týden po menstruaci, jsem začala z ničeho nic špinit a drží se to už druhý týden (což jest asi období OVU).
menstrace se měla dostavit 13.5 nejpozdeji (ptž se u mě opozdí pravidelne o cca tři dny) a pořád nic...jen je silnější špinění. Možná je to shoda náhod ,že jsem snědla něco špatného..ale ode dneška trpím průjmem.
Test jsem si už dělala 2x a negativní (Predictor EARLY). Mám trochu poslední dobou stres a problémy se štítnou žlázou. nemohlo by to být tim?
U gynekoložky jsem ještě nikdy nebyla a nevím co mám dělat..obzvlášt když se mám objednat po menstruaci,ale ta se nějak nedostavuje.Je mi tam trapné jít,když špinim.
Díky za jakoukoliv reakci holky, všem vám tu jinak držim palce at to výjde.

vicianocka
20. máj 2014

tak velmi by som chcela mat babatko, ze mam pocit, ze si uz priznaky nahovaram...

jessika2
20. máj 2014

ahojte,, vysadila som anti a hned prvý mesiac sa snazime,,, uz som po ovu cca11-12 den robila som si test no je negativny 😖 dnes je 28den od poslednej mrchy zatial som nedostala,,, kedze som brala anti 10rokov ani netusim aký mam cyklus,,, ide o to ze mam bolesti v podbrusku ako by som cakala ms ale to uz od ovu a mam hrozne citlive prsia a o bradavkach ani nevravim 😕 sa mi vydurili a stmavli ,,, mozem byt tehotná? nieje to skoro na taketo priznaky? alebo je to len priznak z vysadenia co myslite???

loginout
20. máj 2014

@jessika2 ja som po vysadeni bola prvý mesiac tiež mimo a všetko som mala precitlivene, urob test budeš mudrejsia

ivanka46
21. máj 2014

@johhanes skus este raz testik ☺ aj ja som mala husty biely vytok a teraz som v 6tt ☺

elisaeli
21. máj 2014

@jessika2 Mne bezne zacne predmenstruacny syndrom po ovulacii - bolestive prsia, podbrusko,vyrazky na tvari. Nie kazdy mesiac, tak neviem, cim je to ovplyvnene. Tebe myslim, ze v priebehu dvoch troch dni by uz test (10-tka) mal spolahlivo ukazat pripadne tehotenstvo.

mija51
21. máj 2014

@jessika2 ja som mala také silné príznaky po vybratí Mireny, že som si myslela, že som hneď tehotná. Hrozne citlivé zväčšené prsia, vystúpené žily, bolesti v podbrušku. 1. MS som dostala po 3 týždňoch, druhú po 38 dňoch. Kedy môžem mať ovuláciu , netuším, takže asi tak. 😉

martulafer
21. máj 2014

Holky poradi nejaka?? Meskala jsem 6 dni coz se nikdy nestalo testy vychazely negativni doktor me dal vyvolavacku jsem po ni 7 den a stale nic ,bazalni teplota se mi stale drzi 36,9-37.10 ale na ultrazvuku nic nevidel

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre