Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

veronikax
1. dec 2014

@kati34 keby mi meskala MS ...tak by som hned testovala 🙂))) mas dobre nervy ;))) a to s BT je 100%?? Ze musi byt zvysena ak si tehu? Vynimky nie su? ;)

kati34
1. dec 2014

@veronikax nieee, už som celá nervná 😀 , ale beriem to tak, ak to malé chce ku nám prísť, tak príde... zvláštne pre mňa je to, že asi 10 dní som mala teh.príznaky a potom nič.. a podľa mňa, ale to je len môj názor, mali by byť tie príznaky časom silnejšie a nie zmiznúť

veronikax
1. dec 2014

@kati34 ja som prve tehu nemala ziadne priznaky :P az po 3 mesiaci :D ale vsetko naraz a az do porodu :DD Koli zase som od 4 mesiaca spala na kresle po sediacky :DD aj mi na nom plodova voda praskla :DD eheh
Jedine .. som mala chut na chipsy ... syr a olivy den pred MS a v den kedy mi mala prist ;) ... Takze netestujes ?? :P pockas si ... na dlhsi cas ? 🙂 Ja rozmyslam ci nezbehnem kupit testy :DD :P do zasoby :DD

kati34
1. dec 2014

@veronikax Ak dozajtra nedostanem ms, tak si kúpim test... 🙂

ladynaamah
1. dec 2014

Snažíme sa už niekoľko mesiacov a teraz ma čaká operácia 4.12., tak som si chcela pred ňou spraviť ešte test. Je to len 7 dní po ovulácii. Robila som si dnes ráno test rapidclear o šiestej ráno, no nič som tam nevidela (aj keď svetlo nebolo bohvieaké). O deviatej ráno som už videla jemný pásik v kúpeľni a aj na dennom svetle, len nie som si istá. Može to byť aj duch. Čo si myslíte?

butterfly333
1. dec 2014

@ladynaamah ja myslím že je to tam.

ladynaamah
1. dec 2014

@butterfly333 neviem či sa môžem začať tešiť lebo takto sa to zobrazuje po 5 hodinách po testovaní 😒

baterka12
1. dec 2014

Ahojte dievcata, som tu nova a o babatko sa snazime uz 8 mesiacov a chcela by som sa opytat ci uz mala niektora taku skusenost ze menstruaciu mam mat az 11teho ale uz 4 dni ma bolia prsia a aj spodok brucha ako na menstruaciu. Brala som prvi mesiac gynex a teraz mam akurat tyzden pauzu. Myslite ze je to dobre znamenie alebo to suvisi len s tym gynexom nejak? Dakujem za odpovede

22mima
2. dec 2014

Ahojte, prosim vas o vase nazory... Uz 10 dni mi meska menzes, vysli mi 4 pozitivne testy, no vcera som bola u doktora a na vag.ultrazvuku nic nevidel. Povedal, ze pravdepodobne nie som tehotna. Ale zobral mi krv na testovanie hcg, tak cakam... Uz je to na nervy...cakam na telefone ci nezavolaju. Co myslite, som tehotna?

ella12345
2. dec 2014

ahojte, chcela by som sa poradit. Beriem antikoncepciu a menstruacia (ktora je vzdy pravidelna) mi meska 3 dni. Antikoncepciu beriem cca 2 roky, tuto novu od aprila a upravila mi krvacanie z 5 dni na 1-2 dni (krvacala som len velmi slabo). nakolko je partner odcestovany, sex sme mali len raz ked som za nim letela na nastevu a to v tyzdni pred menzesom.tabletky beriem pravidelne, nevynechavam, ale teraz ma velmi vystrasilo ze nekrvacam ani trochu. mozem byt tehotna?

@ladynaamah výsledok sa má odčítavať najneskôr do 5 minút tuším.....

ladynaamah
2. dec 2014

@detskevecickytopolcany ja viem ale ráno v kúpeľni bolo čudné svetlo, skúsim to ešte zajtra ráno, snáď to bude už viac vidieť.

ivca88
2. dec 2014

@22mima vo mu to svitorý... to co je za doktora 😀 ved gestačny vak je vidno az v 5-6 tt a srdiečko v 7-8 tt.... ale hcg ti ukaze vysoke..cize sa potvrdi tehotenstvo a da ta na kontrolu neskorsie 🙂

ivca88
2. dec 2014

@ladynaamah vypadá to ako úpzitívne... no je to blba fotka. . Aký bol dnes test ? Ak tam bol cobilen duch - cca do 10 minut ...tak chod ku gynde nech ti vezme krv...a nech sleduje HCG .... aby si zrusila operaciu 🙂

ladynaamah
2. dec 2014

@ivca88 test budem robiť zajtra ráno, ono nemusím rušiť operáciu, viem , že sa na toto operujú aj ženy vo vysokom štádiu tehotenstva a už som aj anesteziologičku upozornila na to, že môžem byť tehotná, Vraj nech počkám a ak som tak nech im dám pred zákrokom vedieť. Bolo by to len 11 dni po oplodnení.

ivca88
2. dec 2014

@ladynaamah ja by som neriskovala...no ale ako chces 🙂

gabikamicka
3. dec 2014

Ahojte mam otazocku.. .dobrala som HAK nerobila mi dobre po mesiaci menštruácia mi prišla o 8 dni skôr a bola dlhsia o dva dni ako zvyvajne....v 7.den menstr. sme s partnerom mali pohl.styk na plno 2x v 7.den.... Co myslite?

popotrate
3. dec 2014

@monicka9 ahoj uz som tu dlhsie nebola tak ti piseem novinky. Bola som u dr znova a znova a teraz uz som v 7tt a oekne aj srdiecko bilo o dva tydzne iden zas ale uz na krv a da knizku. Stale som na duphastone pre istotu. Ty ako?? 🙂

lea43
3. dec 2014

@ladynaamah no myslim ze ano..🙂

lea43
3. dec 2014

@22mima nemusi byt hned vidiet bejby...ak ti vysli testy tak si..🙂 daj vediet hcg ake ti vyslo..🙂 drzim palce

22mima
3. dec 2014

@lea43 tak je to potvrdene....som v 5.tyzdni 🙂 🙂 🙂 tesiiim sa

boubelka0021
3. dec 2014

Co poviete?? Netusim kedy bola ovulka ani nic

lea43
3. dec 2014

@22mima supeeeer,tesim sa s tebou...🙂

nika991992
3. dec 2014

@22mima gratulujem :D sme na tom rovnako

22mima
3. dec 2014

Dakujem dievcata 🙂 tesim sa velmi. Aj vam prajem pekne tehulkovanie 🙂

monicka9
3. dec 2014

@popotrate ježiiiš ved to je krasna pozitívna spravicka😘😘😘myslela som na teba a velmi ti držím palceky👍 super vsetko bude v poriadku a dotiahneš to do úspešného konca🍀potom sa ozvi aj fotocku zo sona uz budeš mat😊 jupiiiii👍 noo ja som uz skoro vsetky vysetrenia poberala všade mam krasne a ukážkové vysledky😊 dala som sa do skupinku: znazilky december 2014 tak ze uz riadne snažíme sa ideme na plno tak dúfam ze to coskoro vyjde😊🎄🎁 drzkaj sa tesim sa s tebou😊 pekny zvyšok vecera prajem😘

kotatko1232
3. dec 2014

Baby je to normalne ze ja som zjedla 2 rozteky teraz na veceru a ja mam este chut na detaku krupicu z grankom???
To co su za chute...o muuj boooze 😵

veronikax
3. dec 2014

@kati34 ahooj ;) tak ako test?? Mne dosla MS 2.12 🙂) takze uz len cakame kedy skonci :P

veronikax
3. dec 2014

@boubelka0021 kraaasne ;) gratulujem ;)

kati34
4. dec 2014

@veronikax ahoooj, test som nespravila, lebo som dostala MS 😒 tiež 2.12. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre