Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

gerry22
28. júl 2016

@modraslza nooo ja tak zavidim niektorym zenam, ktore nemaju tieto problemy, nemusia sa kazdy mesiac takto trapit. Ja mam v mesiaci jedine jeden tyzden pokoj od bolesti, lebo Pride MS trpim 3 dni, potom o dalsie 5 dni pride ovulacia to zas mam take iste bolesti ako pri MS len chvala bohu trvaju 1 az 2 dni. no a potom tyzden pokoj a zas pride MS a stale tak dookola. Niekedy mi to riadne lezie na nervy a niekedy mam take bolesti ze sa plazim po zemi 😀

gastanka32
28. júl 2016

@gerry22 zavist je zla, to nevies? 🙂 nevies co ine trapi ine zeny.. mozno maju horsie problemy ako ty tieto 🙂

gerry22
28. júl 2016

@gastanka32 ja som to nemyslela v zlom ze zavidim a samozrejme ani by som nic nikomu zle nepriala. Ale samozrejme sa tu musi niekto najst kto ma za potrebu niekoho poucovat a podpichovat. Komu sa nieco nepaci tak nech moje prispevky necita , uz mi to lezie na nervy. Nie sme tu od toho aby sme sa natahovali. Keby si citala vsetky moje prispevky a nebrala len z kontextu tak by si si davno vsimla ze ani jednej som nic zle nepriala ani nic podobne a nie to aby som niekomu v zlom zavidela. Vela zien si tu napise jaaaj ako ti zavidim ale je rozdiel zavidiet v dobrom slova zmysle a je rozdiel zavidiet v zlom slova zmysle

nivea777
29. júl 2016

baby,je normálne, že test robeny 25.7 ráno a 27.7 vecer ma silnejsiu druhu ciarku ako test robeny dnes 29.7 z ranneho mocu? mam strach :( sice som ho trosku zle namocila do nadobky,ale to asi nema nato vplyv

danielocka262
29. júl 2016

@nivea777 u mna boli vzdy testy robene poobede silnejsie ako tie ranne 😊

danielocka262
29. júl 2016

@nivea777 skus si ho spravit este raz poobede a podla navodu, nestresuj sa zbytocne 😊

ajana1
29. júl 2016

@nivea777 netestuj a pockaj si do poradne. Tymto sialenym testovanim absolutne nic neziskas a za tie peniaze co minies na testy chod radsej s kamaratkou na kavicku a kolacik ;)

nivea777
29. júl 2016

@ajana1.. ms mi meska len par dni tak preto tie testy ;) a bola som zvedava

ajana1
29. júl 2016

@nivea777 pre pokoj duse testuj o tyzden alebo aspon kazdy druhy/treti den lebo HCG stupa zvacsa obden a tak skor uvidis zmenu vo farbe. Uzivaj si ze si tehu a zvlast ak ti este nic nie je a tes sa do prvej poradne.

emakiki
29. júl 2016

Baby ck myslíte? Som asi 21DPO a 33DC dnes som si po dlhom váhaní a 4 dnovom meškaní,urobila test... vyšiel takto 😞 bojim sa že je to malo...

scgaijon
29. júl 2016

@emakiki tak ja si mysleim ze je to tam 🙂 ... Gratulujem... Kamoska uz mala Matersku knizku 2 tyzden v ruke a TT jej stale takto slabo ukazoval. 🙂

emakiki
29. júl 2016

@scgaijon ďakujem, dufam, že máš pravdu... mala prišla pred pár dňami za mnou a povedala mi že mám v brušku babatko... tak som zvedavá,ci bude vestica 😂

scgaijon
29. júl 2016

@emakiki ked to uz povedala aj mala tak to musi byt pravda! :D drzim palce ;)

emakiki
29. júl 2016

@scgaijon ďakujem 😂

jakales
29. júl 2016

Stalo sa vam, ze by ukazovalo 5testov 3znaciek falosne pozitivny vysledok?

ajana1
29. júl 2016

@emakiki gratulujem. Inak to moze byt aj testom v niektorych proste nie je dost farbiva

emakiki
29. júl 2016

@ajana1 ďakujem

emakiki
29. júl 2016

@ajana1 dufam ze mas pravdu... ale to by bolo aj kontrolná ciarka slabšia nie?

ajana1
29. júl 2016

@emakiki nemusi, nestresuj sa zbytocne. Skus testnut o dva dni a uvidis ze bude silnejsia. Moze tiez byt ze HCG ti stupa pomalsie alebo je nizsia citlivost testu.

emakiki
29. júl 2016

@ajana1 ďakujem😃

bibi33
29. júl 2016

baby, môžem byť tehotná, aj keď mi došla MS?(meškala 4 dni).. uz vyse tyzdna je mi furt zle, svrbia pomaly az stipu ma bradavky, prsia mi narastli, furt som unavena, toci sa mi hlava (hlavne rano), akonahle niečo zjem, je mi blbo... myslela som si, že som tehotná, ale ms nakoniec prisla... ale nič z toho neprestalo, nikdy som to pri MS nemala... mám skúsiť test, aj ked mam ms?

christina_petrikova
29. júl 2016

@bibi33 vies kolko bab uz ma babatka aj ked im ms prisla? 🙂 aj ked styri dna meskania sa mi zda moc malo. Nemoze byt ze si tie priznaky nahovoaras? 🤐

emakiki
29. júl 2016

@bibi33 urcite skus test...

nikola941
29. júl 2016

baby ja mam problem ze ma strasne bolia prsniky ale ms som mala a koncila mi 22 co to je ??? pls poradte

bibi33
29. júl 2016

@christina_petrikova no práve som videla zas svoj obed 😀 môže to byť síce aj tým teplom... ale pre istotu skúsim... len sa bojím, že aj keby bol pozitivny, tak ako sa to bábo udrží v maternici, keď je menštruácia? (pýtam sa jak tatar, viem 😀 )
@emakiki

christina_petrikova
29. júl 2016

@bibi33 ja som si o tom isty cas nieco citala http://najmama.aktuality.sk/clanok/225985/tehot... neviem sice ci to nevymazu ci to sem mozem dat ale skusim. Skus si precitat preco vlastne mozes krvacat.. mozno ani nejde o samotnu menstruaciu 🙂

bibi33
29. júl 2016

@christina_petrikova idem prečítať... 🙂 skúsim ráno test a keď bude negatívny, tak si šľahnem nejaké to šumivé magnézko, nech sa troška pozbieram... takto K.O. som ešte nebola... jasné, pobolievalo brucho pri PMS, aj prsia, ale hned v prvé hodiny, ako došla MS to prestalo, akoby sa telo príchodom ms "spamätalo", ale teraz to nejako pretrváva už tretí deň... (v prvom tehotenstve som nemala žiadne príznaky, zistila som to náhodou, ani som si test nerobila, malého som "uvideli" až na UTZ 😀)

cloe89
29. júl 2016

Ahojte, potrebujem poradit. Menstruacia mi meska uz tyzden, TT negativny... Mavam 30 dnove cykly, ale pravidelne. Snazime sa o babatko uz dlhsie, tak neviem, ci mam este cakat alebo ist za dr.? Prsniky mam neuveritelne bolestive, ani lezat na bruchu uz nemozem. Mali ste to niektora podobne? Dakujem

maminikuska1993
29. júl 2016

Ahojte kočky chcela som sa spýtať dalo dalo by sa otehotnieť cez mrchu?..lebo takto pred týždňom A 2 dňami som mala S priateľom pohl . Styk všetky príznaky nasvedčujú tomu že by som bola V tom 🙂
Chuti mi nenormálne papať
Mám zvláštne chuťe..kávu už nepijem no zato 3-4l mlieka vipijem cez deň čo ja A mlieko nebolo vtedy reálne ;)
Mám chuť na slané kyslé A sladké mi vôbec nechutí ;)
Taktiež má boli neustále žalúdok. .A včera Z ničoho nič som dostala hnačku...kebyze som niečo zjedla tak nepoviem nič ale nič takého som nezjedla. .takže neviem ..
Testom neverím skoro vôbec ..lebo pri všetkých 3 drobcov mi vysiel negatívne A už som bola V tom ..takže neviem
🙂

modraslza
29. júl 2016

@maminikuska1993 ani sa necudujem, z mlieka "kaka" vela dospelych 😀 😀 😀 ,ale ano da sa otehotniet i pocas ms, ale mozno mas prave po ovulacii a vtedy sa zacina PMS

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre