Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

eminka7
21. okt 2013

@senselinka ale vecer to nemusi vyjst...nie? ak je to v zaciatku

senselinka
21. okt 2013

@eminka7 podľa toho, koľko ti aspoň zhruba mešká MS... nechcem, aby si bola sklamaná, ale myslím, že ak si mala MS 15.9., dnes je nejaký 36 DC a ak to bude vidno ráno, niečo by malo už aj večer... ale hovorím, všetko závisí od toho, aké aspoň zhruba mávaš cykly. A ak aj nie, nebuď smutná, ešte to nemusí nič znamenať 😉

eminka7
21. okt 2013

@senselinka asi to vyskusam...dne je uz 37DC a mavam tak okolo 30. ako kedy, ale od augusta som prirodzene nemala, august iba spinenie-cely mesiac, september kvoli tym tabletkam,kt. mi mali zastavit spinenie a spustit normalnu ms. ...ale tak mesiac vkuse pijem alchemilkovy cajik :D snad to pomohlo :D

senselinka
21. okt 2013

@eminka7 bež testovať a okamžite hlás výsledok!!! 😀 😀 😀

eminka7
21. okt 2013

@senselinka hm nic :/ skusim teda rano...a o tyzden zase ak nedojdu :D

senselinka
21. okt 2013

@eminka7 škoda ☹
Držím palce, nech nabehnú, aj keď neskôr 😉

julienka85
22. okt 2013

@asha300 este uvidis. moze to byt kludne aj skoro. ja som nevydrzala skusala som vsobotu poobede... bol tam duch ducha (skoro neviditelny)... ale v nedelu uz viditelna, no slabucka bleducka ciarka... vcera som netestovala, lebo mi dosli testy, dnes idem do lekarne a uvidim.... som z toho nervozna lebo je zvlastne ze ak sa nam to s priatelom podarilo... tak na 1 krat.... nechcem to vsak zakriknut... este je skoro robyt zavery. budem drzat palce.... a keby sa to aj nepodarilo.... ved nieje vsetkym mesiacom koniec.... podstatne je uzivat si toto obdobie, nie? 🙂

987654321bbbb
22. okt 2013

@lilly19 ano mozes, prepac necital som to tu cele, odpovedam len tebe
vies uz nieco nove? ...

asha300
22. okt 2013

@julienka85 ďakujem za povzbudenie ale stále ma brucho pobolieva kríže už nie tak ako na mrchu. Vo štvrtok idem na preventívku tak ti potom napíšem čo mi na to povedal ☹

agneska402
22. okt 2013

Ahojte,mám 31-34 dňoví cyklus a posledná ms bola 19.9 dnes je 34 deň a ms nikde. Príznaky sú silnejšie ako pred ms už zo dva dni zjedla by som aj slona, spala by som vkuse, mám 37,1 °C a dnes ma doobeda tak pichlo v bruchu ale len tak 3x. Kedy si mám spraviť test? (jeden som dnes spravila negatívny) . Viem asi skoro ale som netrpezlivá ako väčšina z vás 😀

andrejka2424
22. okt 2013

@agneska402 Ja si robievam testy už týždeň po oplodnení...taká som nedočkavá 😀 ešte počkaj zo 3 dni,alebo sa spustia...alebo...

majusik26
24. okt 2013

ahojte nevie mi niekto poradit kto masl taky problem ze ked meskala mrcha 3 dni a robyla som si uz tri testy a spravyla sa mi sylna jedna ciarka a po minutke druha slaba ci j mozne ze som tehotne 3 testy mi tak ukazaly

sofi88
24. okt 2013

@majusik26 pokial tam vidis 2 ciarky (bez ohladu na intenzitu sfarbenia) tak by si mala byt tehu

majusik26
24. okt 2013

tak ja ich tam vidim len jedna je slabsia

sofi88
24. okt 2013

@majusik26 to ci je slabsia nema vplyv na vysledok, slabsia je preto, lebo este hladina hcg nie je az taka vysoka... zhruba kazde dva dni by si mala vidiet stale silnejsiu ciarku...

niki21
24. okt 2013

Cawte baby...mam otazocku...beriem antiku daylette 18.10. 13DC som mala sex naplno zabudla som zobrat vecer tabletku a vzala som ju az rano a mala som trosicku spinenie ...myslite ze je mozem ostat tehotna?? mam strasne napetie v prsiach ani dotknut inak naznaky ziadne...

majusik26
25. okt 2013

Ahojte chcela som sa Vás opytať o Vaše skusenosti robyla som si 5 testy mrcha mi meska 5 dni a na kazdom teste a inom nie rovnakom mi ukaze jednu palicku a potom sa ukaze druha slaba tak do minutky moze to suvisiet s tehotenstvom alebo aj niecim inym dakujem vam

sakura77
25. okt 2013

@majusik26 tak si pravdepodobne tehu,len este je slabsie hcg tak nevidno dobre..skus rano prvy moc,po celej noci 😉

julienka85
25. okt 2013

@asha300 ahoj tak ako?

lenussska4444
25. okt 2013

Ahojte 🙂 My sa snazime vyse roka a meska mi uz 9 dni a pred 2 dnami som si robila test a vidim tam veeelmi slabu ciarku, zajtra rano skusim dalsi... Drzte palce 😉

andrejka2424
25. okt 2013

@lenussska4444 Rok je naozaj dlho...držím palce...na rukách aj nohách 😉

andrejka2424
25. okt 2013

@majusik26 pri prvom mi nikdy neukázalo paličky rovnako intenzívne.

majusik26
25. okt 2013

ako co pri prvom,ale mne tak ukazuje ze sylnejsie slabsi sylnejsie slabucko a tak vselijako

lenussska4444
26. okt 2013

@andrejka2424 Dakujem krasne 😉 Robila som si dalsi a je tam // no druha je slaba ale silnejsia ako prvy krat asi aj tym ze mam "lepsi" test 🙂 Cez tyzden skocim ku doktorke snad to potvrdi ...

maximsarah
26. okt 2013

@lenussska4444 myslím že dr ti to ještě nepotvrdí. Možná jen z krve. Já měla taky slabou čárku a těhu jsem byla. Volala jsem sestřičce a ta mi podle termínu menstruace řekla kdy mám přijít, že dříve to stejně nepoznají 🙂

lenussska4444
26. okt 2013

@maximsarah Skusim jej zavolat teda aj ja 😉 Neviem ci to mat tak byt ale ma obcas dost boli podbrusko 😒

janedoe
26. okt 2013

Ahojte baby.Už (len) 3 dni mi meska menstruacia a test je negativny. Ovulacia bola na 100% lebo som chodila na folikulometriu. Kedy sa oplati ist k doktorovi, aby mi pichol vyvolavacku, resp. urobil tehotensky test? Nechcem pred nim vyzerat ako trubka. Ale menstruaciu mavam presne (dalo by sa podla nej nastavovat svajciarske hodinky) a za beznych okolnosti uz by som mala po. Jedine priznaky co mam je bolest v podbrusku, inak nic. Takze stale cakam, ze dostanem menstruaciu ale furt nic.

majka_3
26. okt 2013

@janedoe tak necakaj lebo mrska nepride ked mas presne 🙂
skus tetsik neskor...skusala si z ranneho ? pridaj foto.... mozno tam nieco najdeme 😉

dievcatko112
26. okt 2013

Ahojte chcela by som sa vas este opytat ci je mozne otehotniet aj cez menstruaciu,,,pohlavny styk som mala druhy den po tom ako mi zacala menstruacia ale mali sme kondom a spravil sa dokonca aj vonku ale clovek si nieje nikdy na sto percent isty...a kondom nam urcite nepreskol ale bojim sa ci nieco nemohlo stiect dole spod kondomu dakujem 🙂 a ak by som otehotnela pocas menstruacie tak sa okamzite zastavi alebo ako? 🙂

janedoe
27. okt 2013

@majka_3 tak dufam, nech je to pravda. Pockam este par dni a skusim znovu test.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre