Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kristinka28
18. máj 2013

ahojte viem ze dam tu blbo otazko,ale ma zaujima ci moze byt zena tehotna a nevie otm myslim tak ze ma mimomaternicove tehotenstvo,,,a testy su negativne co si myslite je to mozne 😀

hviezdicka111
18. máj 2013

myslim ze hcg stupne aj pri mimomaternicovom

akvy
18. máj 2013

kristinka...já ho měla a hcg bylo, ale málo jednotek a moc rychle nerostlo a když plod už měl být vidět, nebylo na utz nic. Takže TT by byl lehce pozitivní určitě.

mandm92
18. máj 2013

AHoj Holky, potřebuju poradit. Asi 4 dny po ukončení menstruace jsem měla soulož, pravda chráněnou (kondom to jistil a mam pocit,že nepraskl),ale trošku se bojim,že nebyl moc opatrný atřeba nedejbože se do pochvy dostalo ...no třeba ne ALE! Dnes, 5.den po souloži mě hrozně začala bolet prsa(pocit který mívam, když mam mit za tyden mít měsíčky). udělala jsem si z toho celá vyjukaná těhotenský test,ale zatim byl negativní. Vůbec nevím co mam ted dělat... co si o tom myslíte, mam duvod proč se obávat? co mám dělat?

darazv
18. máj 2013

@mandm92 ked ta bolia prsia nemusí to znamenat ze si tehotna može to byt kludne hormonalna nerovnovaha ja som to mala Xkrat ze ma v boleli prsia či po menzese alebo v strede cyklu a tehotna som nebola..

emma83
18. máj 2013

darazv kolko sa moze spinit pri uhniezdeni?

hviezdicka111
19. máj 2013

@mandm92 ja si myslim ze keby aj nieco bolo, tak piaty den po sulozi ti test nezisti nic 🙂 mne prvy krat ukazal test // 40DC...takze, test sa oplati robit ked MS meska, pripadne v den MS, takto ti neukaze nic ine, len jednu ciarocku...

kristinka28
19. máj 2013

@akvy dakujem ti

emma83
19. máj 2013

@darazv asi to uhniezdenie nebolo, mam pocit, ze pride menzes :(

darazv
19. máj 2013

@emma83 to ma mrzí ☹ skusala si si testik?

zuzadu
19. máj 2013

dneska zase ta šílená migréna, už mě to drží 3 týdny, zítra volám na krev a jsem lehce nervozní, tt pozitivní a příznaky mám všechny, jsem 40 den cyklu, 26 dní po oplodnění, na uz nic není vidět pouze je všeš nabobtnalý, tak prostě čekám, ale vím, že je vše ok

siska765
19. máj 2013

@mandm92 podla mna 4 dni po ti neukaze aj keby si co robila,mne ukazal v den ocakavanej MS aj to takeho ducha ze som to len oproti svetlu vidla idelne ked ti bude meskat aspon 3-5 dni uz by malo byt nieco vidiet aj volnym okom.aspon u mna, a podla mna tehotna nie si,ked ste mali ochranu a nic neprasklo

julka82
19. máj 2013

@kristinka28 na mimomaternicove by ti prisli. HCG by bolo taktiez vysoke ako pri beznom tehotenstve no a keby dr nic nevidela na sone isto by to riesila. Pri mimomat. mozu byt bolesti alebo neustale krvacanie - kamoska krvacala cez dva tyzdne. Mysli hlavne pozitivne 😵

emma83
19. máj 2013

@darazv neskusala, dostala som menzes, preto som sa pytala,ze kolko dni trva take spinenie keby to bolo uhniezdenie. Mechapem menzes dosiel o pat dni skor .. Som smutna...

emma83
19. máj 2013

@darazv take silno hnede spinenie, takze asi menzes pride pravdepodobne... Neviem ako dlho trva spinenie pri uhniezdeni...

zuzadu
19. máj 2013

děvčata jaké hodnoty\ má mít ghc zhruba v 3 týdnu po opl. 5 týden

darazv
19. máj 2013

@zuzadu 7 dní (1. týden) 21 dní (3 týdny) 0 - 5
14 dní 28 dní (4 týdny) 3 - 426
21 dní 35 dní (5 týdnů) 18 – 7 340
28 dní 42 dní (6 tt) 1080 – 56 500
35 - 42 dní 49 - 56 dní (7 - 8 tt) 7 650 – 229 000
43 - 64 dní 57 - 78 dní (8 – 11 tt) 25 700 – 288 000
57 - 78 dní 79 - 100 dní (11 – 15 tt) 13 300 – 253 000
17 - 24 týden Druhý trimestr 4 060 – 65 400
Od 25 týdne Třetí trimestr 3 640 – 117 000

darazv
19. máj 2013

@emma83 no špinenie trva cca 3dni a je to také slabo hnede krvacanie 😒

akvy
19. máj 2013

já jsem při mimoděložním těhotenství nekrvácela vůbec, hcg rostlo pomalu, pak vylítlo a stop na utz nic a potom jsem chodila každý den na krev, jestli hcg klesá....

akvy
19. máj 2013

to je strašně indivindi to hcg, to vidíš i podle tabulky....pokud je to v pořádku, nepohybuje se hcg v desítkových hodnotách...

ejkapod
19. máj 2013

ahojte. Chcem sa opitať ovulku som mala 11.5.v ten den naplno S.kedže sa pokušame 🙂 dva dni nato čiže13.5.som mala prišernu bolesť podbrušku, ako pred MS..myslíte že sa my vtedy uhniezdovalo?? som taka nedočkava na MS či sa zadarilo alebo opať nie 😢

emma83
20. máj 2013

@darazv je to menzes, mam take bolesti, som max vystavena a slaba... nepamatam si taky menzes... ale zacinam pit alchemikovy caj, tak dufam, ze to zaberie... teraz vobec neviem, ako si pocitat plodne dni 😒 ked menzes prisiel po 23 dnoch...
Ak sa mozem opytat, ako dlho sa snazite o babatko?

kikasi
20. máj 2013

ahojte baby, nasla som tu tuto temu a kedze mi tato otazka vrta hlavov uz par dni, chcem sa opytat na vas nazor...toto sa mi dnes rano objavilo na testiku..mozem byt tehu..??nechcem sa moc tesit, ale od rana som cela taka mimo.. Mrcha mi meska 3. den....

eliska07
20. máj 2013

@kikasi Podľa testu by som povedala, že si tehotná 🙂. Ale nie som doktorka 🙂. Ja keby niečo takéto nájdem na testíku, tak sa už asi vytešujem, ale určite by som si to zajtra potvrdila ešte ďalším 🙂

kristinka28
20. máj 2013

@kikasi 🙂 gratulujem myslim ze ano pekne sa vidi ta druha ciarka 😉 ,,,sprav si este o dva dni alebo zajtra a uvidis ze budes mat tam dve ciarocky,,drzim palce

luci452
20. máj 2013

@kikasi aj ja by som povedala, ze si tehu..potichucky gratulujem a drzim palceky, aby sa vsetko vyvijalo ako treba 😵

kikasi
20. máj 2013

@eliska07 @kristinka28 @luci452 ..dakujeem vam velmi dievcata, moc ste ma potesili. tiez sa mi javi ta ciarka celkom jasne a nabehla pomerne rychlo ale aj tak sa tesim len tak potichucky a opatrne, a dufam, ze sa to potvrdi..po mesiacoh snazenia by som bola aj s mm ozaj stastna🙂 . oki..skusim este za dva dni urobit test a ak tam bude druha ciarocka silnejsia, tak hned volam dokimu.. 🙂

kristinka28
20. máj 2013

@kikasi moja ver ze bude 🙂

luci452
20. máj 2013

@kikasi ja si tiez myslim, ze bude silniet...keby som mala takuto ciarocku, tak skacem meter dvadsat 😅 .. ja cakam ms o osem dni...snad prebehnu ryyyychlo 🙂 uvidime ... a tebe drzim silno palceky...davaj si na seba pozor 😉

tinnky
20. máj 2013

@kikasi urcite si tehu, pozri moj album, som na tom rovnako, ciarka silnie, dnes idem k dokimu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre