Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

laska07
29. jan 2016

@martin22_2 Podla mna je vsetko mozne.A este ked jeden test ukazal pozityvny vysledok tak je tam sanca.Kolko dni uz priatelke meska ?Ma este nejake ine priznaky tehotenstva?Daj vediet ako to nakoniec dopadlo.

judit_ka
29. jan 2016

Ahojte babule, mam taku otazocku, meskala mi menstruacia 35 dni, na gynde mi pichli vyvolavacku a menzes sa dostavil vsetko ako ma byt. Po skonceni sme mali s priatelom nechraneny styk, dva dni od styku mam bolesti v podbrusku a bolest maternice. Neeviete co to moze byt? Dakujem

martuska90
29. jan 2016

@tigrislu drzim palceky aj ja...
Uz som strasne zvedava co sa z toho vykluje..ci som si ozaj podvedomky jak som to tu citala vsugerovala tie veci..ale kazdopadne dnes moje krize koneeec...nechapem preco ma tak bolia a v noci som sa zobudila na bolest prs..tak neviem...Uz nech rafsej dorazi ta mrcha alebo nech sa ukazu // bo budem o chvilku debilna :/

tigrislu
30. jan 2016

@martuska90 drzim palce ale vyzera to nadejne som zvedava ako dopadnes... 😊

martuska90
30. jan 2016

@tigrislu dakujem..aj ja tebe...a ty ako si dnes na tom???mne mrcha zatial nedorazila..uvidimee

tigrislu
30. jan 2016

@martuska90 dakujem.. ani mne este a pevne verím ze uz nepride 😀

judit_ka
30. jan 2016

Babule poradite ? :/ vyssie som pisala aj ja

dannii
30. jan 2016

@tigrislu ty si už nemala náhodou mať?

tigrislu
30. jan 2016

@dannii no dnes som mala dostat

simonka134
30. jan 2016

Baby co myslite??

eninka27
30. jan 2016

@simonka134 že si tehotná

dannii
30. jan 2016

@tigrislu nedostanes😃😃😘😘😘😘😘

tigrislu
30. jan 2016

@dannii uz asi veru nie 😊 uvidim co bude este dozajtra rana ale v kutiku duse si myslim ze mas pravdu 😊😍

dannii
30. jan 2016

Ráno testik A pocuj moja ak sa aj čiarka neobjaví nezúfaj mne ukázalo na 4den meskania😊😊😊

tigrislu
30. jan 2016

@dannii hej zajtra chcem testnut ci uz nahodou nieco neukaze 😊 a ked nic tak este utorok 😊

dannii
30. jan 2016

@tigrislu presne tak😊😊😊cakam ráno som strasne zvedava😊😊😊

tigrislu
30. jan 2016

@dannii dam vediet 😊 aj ja sa tesim na rano ako male decko 😂

martuska90
30. jan 2016

@tigrislu taak ako si na tom dnes bola??My sme boli na oslave a celu dobu som bola nervozna ze ci dostanem mrchu 😒 no zatial nic..ale uvidim zajtra..Neverim moc ze by som mohla byt tehu..lebo predtym som mala aj uhniezdovaci vytok a // uz dva dni pred ocakavanou mrchou...a teraz nic z toho 😕

tigrislu
30. jan 2016

@martuska90 ja som tiez tak stále sledovala ci dosli ci nie ale potom som si povedpovedala kaslem nato.. A zatiaľ neprisli.. Zajtra chcem urobit test.. Nevesaj hlavu este nieje vsetkym dnom koniec 😊

martuska90
31. jan 2016

@tigrislu taak ako...testovala si???

looola
31. jan 2016

@martuska90 ja som pri predch.tehu mala implantacne šponenie a teraz nie, aj som si myslela že sa nepodarilo lebo brucho ma úplne rovnako bolelo ako pri MS a predsa som tehotná 😀Takze si ešte nevešaj hlavu 😀.

tigrislu
31. jan 2016

@martuska90 robila som a je negatívny.. Tak pockam este do utorka

tigrislu
31. jan 2016

@dannii tak dnes je negatívny tak pockam este a uvidim 😊

markinko
31. jan 2016

Ahojte aj ja sa opytam🙂 svagrina my tvrdi ze ked niekedy Staci ked ma Zena plodne dni a chap sa urobi nie do vnutra ale len a von🙂 teda ze aj take moze Zena otehotniet blbost nie????

dannii
31. jan 2016

@tigrislu schováva sa drobcek😊😊😊😊.pockaj 2dni A ukáže sa😊😊😊

tigrislu
31. jan 2016

@dannii kiezby si mala pravdu 🙂 ... no uvidime a vyckam do stredy 🙂 hadam sa to uz prejavi 🙂

laska07
31. jan 2016

Baby tie co mate skusenost s BT.Teplotu si meriam kazde rano v rovnakom case o 7:00.Dnes som merala az o 12:00 koli tomu ze sme boli hyrit do rana.Vcera BT 36.85 dnes 37,3.Dnes som 6 DC.Niekde som citala ze pri kazdej omeskanej hodine sa odratava 0,1°C.Je to pravda?Lebo ked som sa pytala mojej gyn.povedala ze sa rata namerana hodnota.Mohol vyslednu teplotu ovplivnit alkohol?
Dakujem za vsetky odpovede.

simonka134
31. jan 2016

Ahojte chcem sa spytat robila som si 2 testy jeden mi ukazal 2 ciarky a druhy nie stalo sa vam to ?? Comu mam verit

adria88
31. jan 2016

@simonka134 možno ten druhý bol vadný... skús spraviť tretí a uvidíš 😉

kamcatka30
31. jan 2016

@markinko ak sa jedná o prerušovanú súlož, tak áno,žena môže otehotnieť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre