Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

siss_sz
20. sep 2011

@tweety13 ale ja ju tam vidim...aj ked nie je silna...

aduskatt
20. sep 2011

@tweety13 a aku mas dilemu?

aliza
20. sep 2011

@tweety13 ja tam tu druhu ciarku vidim, myslim, ze by vsetko malo byt OK a si tehotna. ja som si tiez robila test par dni pred ms a bola takato slabucka a tehotna som bola 🙂

tweety13
20. sep 2011

dakujem mna len zaskocilo to ked som sa na test pozrela po hodine tak tam nebola

zzzz128
20. sep 2011

Ahojte,no ja som si robila test 12 dní po ovulácii,t.j.nejaké 4dni pred MS a bol pozitívny 🙂 záleží asi aj od toho,či tie spermíky museli "čakať" na vajíčko 🙂

tweety13
20. sep 2011

asi tak kocky ja len dufam ze to baby uz konecne prislo

erika_rika
20. sep 2011

Ahojte....pred par dnami mi skoncila MS, pred nou som si robila test a bola tam velmi slabucka a tenucka druha ciarka, ktora potom zmizla. Teraz po MS mi byva nevolno ale nie len rano a vadia mi niektore potraviny. Co myslite? Dakujem

tweety13
20. sep 2011

@erika_rika no neostava nic len cakat a skusit to zopakovat este a potom lekar.

tereza33
24. sep 2011

Ahojte baby, potrebovala by som poradiť. Môžem byť tehotná aj napriek tomu, že som dostala menštruáciu? Bola ale iná ako obvikle, došla mi o týždeň skôr a začala netradične, najprv 2 dni len akoby také špinenie do hneda, potom to už vyzeralo ako menštruácia, ale bola slabšia ako obvikle a len 2 dni. Potom ako mi skončila som si spravila tehu test Rapiclear, robila som si ho hlavne preto, lebo večer mi zrazu prišlo nevolno od žalúdka, nevracala som no bolo mi ťažko a krútila sa mi hlava, lenže test bol negatívny, tak som to proste hodila za hlavu, s tým, že keď som mala krámy, tehotná byť nemôžem, lenže mne od vtedy tieto posledné dni je stále rovnako, cítim sa veľmi unavená, točieva sa mi hlava a je mi nejako divne, tak ťažko, tiež mám neuveriteľnú chuť na sladké a nejaké akoby nafúknuté podbruško ako pred menštruáciou, som z toho zmätená. Pri prvom tehotenstve mi proste týždeň meškala menštr., tak som si spravila test no a boli tam 2 čiarky, vôbec žiadne ťažkosti som nemala, teraz neviem, čo si mám myslieť a stále mi to vŕta v hlave. Máte niekto s tým skúsenosti, môžem byť aj napriek menštruácii a negatívnemu testu tehotná?

tea333
24. sep 2011

@tereza33 este je skoro na testy. spinenie byva takto skor pri uhniezdovani, ale mohol to byt aj ze tam nieco bolo, ale odislo to 😒

tereza33
24. sep 2011

@tea333 myslíš, tak prečo mi je stále tak divne? Už fakt neviem ☹ ďakujem za odpoveď.

innes
24. sep 2011

@tereza33 Ahoj, já jsem takovou podivnou menstruaci měla u dcery, zřejmě při uhnizďování, moc jsem tomu nedávala, po pár dnech udělala test a byly tam 2 čárky. Zle mi ale nebylo. Zkus za pár dní 😉 Někdy ty nevolnosti dělá psychika, obzvlášť, pokud byste druhé mimi chtěli.

lucia452
25. sep 2011

Ahojte dievcata 🙂..som snazilkou o druhe mimi , tak by som chcela medzi vami nejaky cas pobudnut . Mozete mi napisat svoj nazor na moju situaciu? 😅
Posledny menzes som mala 5.9. a pri mojom cca 25 dnovom cykle cakam 30.9. S manzelom sa milujeme aj pred ovulkou, aj pocas nej.. 😅.. hocikedy .Asi pred tyzdnom som mala slabucke pobolievanie v podbrusku, akoby mala prist mrcha, ale do tej je este daleko, obcas ma aj pichne, aj sa mi slabucko, ako pred mrchou, nafuklo podbrusko...ziadny vytok nemam ani nemam ziadny gyn. problem. Rano, ked si zuby umyvam, tak ma napne na vracanie, ale potom je to ok. Aj niekedy pocas dna mam taku divnu chut v puse, akoby na vracanie, ale potom to prejde... Tak neviem, co si mam mysliet...myslite, ze by som mohla byt tehu? 😲 Sice uz jednu dcerku mam, ale to uz bolo davno a nespominam si 😅 ...a kedze je kazde tehu ine, preto som zmatena, ze ci je to mozne, alebo nie. Dnes mi bolo cely den tazko, dokonca svokra sa ma pytala, ze co mi je, vraj som zelena... 😠 Cely den som mala take stavy, ze pri myslienke na jedlo ma striaslo a stale som mala pocit, ze ma napne na zvracanie... 😖 Viem, ze musim vydrzat do dna menzesu a budem mudrejsia..ale mam taky zvlastny pocit, ze by som tentokrat mohla byt tehu . Uvidime... Dakujem za vase pismenka a prajem vsetko dobre a nech sme coskoro tehulky a krasne sa gulatime
Lucia

tweety13
26. sep 2011

dnes ocakavam resp. neocakavam mens. ach jaj su to take divne pocity nakolko my vysli tie dve ciarocky tak snad to nepride .

lucia452
26. sep 2011

drzim palceky, aby sa nedostavila 🙂 ... a kolko dni pred ocakavanou mrchou si si robila testik? a aky? ak mozem vediet 😎 .. ja NE/ocakavam 🙂 v piatok 🙂

tweety13
26. sep 2011

@lucia452 dakujem ti aj ja budem drzat tebe . robila som si ho 4 dni a test woman secret

lucia452
26. sep 2011

tweety13 ...ja uz mam tiez 4 dni pred ms... ale bojim sa spravit, bojim sa, ze bude len / ... ☹ .. tak radsej pockam...a uvidim...dnes aj vcera mi bolo dost tazko, chvilkami som mala pocit, ze ma napne na zvracanie, ale nenaplo...velmi zvlastny pocit...nad vsetkym sa mi zaludok obracia...skoro nic som dnes nezjedla, vobec mi nechuti... 😒 ... a kamoska mi dnes povedala, ze vraj mam vacsie prsia 😅 ... ale mne sa nezda 😨 ... tak uvidim, co bude-nebude v piatok 😎

tweety13
27. sep 2011

ahojte baby tak mrcha mi meska 2 dni ale dnes sa zjavil taky hnedy vytok , uplne slabucky a len trosku . nemam uz doma test tak rano letim kupit nech viem co sa deje . myslite ze stale mozem byt tehu alebo sa nieco udialo

lejduska
27. sep 2011

ahojte vsetky..tak aj mne meska ms od stvrtku...mohlo by to byt ono ale nemusi lebo raz v zivote sa mi stalo ze meskali a to pred mesiacom 😒

lucia452
27. sep 2011

tweety13 ...hmm..ten vytok by mohol znamenat uhniezdovanie, ci nie? 😵 Daj vediet, ako dopadol testik 😎 nech sa mozeme spolu tesit ;)
lejduska...a test si si nerobila? ci nemas odvahu? 😨
-mna dnes rano pri otvoreni chladnicky tak naplo, ze som myslela, ze sa tam na mieste povraciam 😖 ... ze by sa podarilo? 🙂 .. radsej sa nebudem ani testovat, lebo potom budem sklamana... ale asi to nevydrziiiiim 😠

tweety13
28. sep 2011

test spravim az zajtra aj ked som z toho skor smutna .

adele15
29. sep 2011

ahojte kocky, aj mam dotaz - dnes som 27 DC, uz asi tri dni ma hlavne vecer dost vyrazne picha v podbrusku a vlastne cely den ma pobolieva v podbrusku a som akoby furt nafuknuta (ale vecer sa to zhorsuje), bolia ma krize a prsia, tiez hlavne vecer....pred ms ja nemavam az taky vyrazny pms.
vcera rano som si robila test a videla som len jednu ciarku...ale vecer ked som na ten test zasda kukla, tak sa mi tam zdal "duch", dokonca aj drahy ho videl 😀
tak som si dnes rano spravila zasa test a videla som zasa len jednu ciarku... 😒
myslite, ze by som mohla byt tehu, aj ked mi test este nic neukazuje? v poslednej dobe som mavala 25-25 dnove cykly a teraz ziatial nic...

lejduska
29. sep 2011

@adele15 duch obvykle znamena pozit. ale po takom dlhom case., mozno mas este nizky hormon tak si skus spravit test za par dni a citlivejsi. kludne mozes byt ked mas tie pocity..ale zas nemusis urcite sprav dalsi a potom lekar..mne tiez meska uz tyzden ale test v pondelok bol negativny, zajtra idem ku gyn (predpokladam, ze na vyvolavacku 😒 )

adele15
29. sep 2011

@lejduska no ved prave, si vravim, ze by tam bol aj dnes rano teda.... 😒 toto mi ta moja (inak presna ako hodinky) ms robi snad schvalne!!!! 😠

lejduska
29. sep 2011

@adele15 nestracaj nadej ale lepsie ako sa tesit predcasne, potomje clovek viac sklamany., tak si kup citlivejsi test a uvidis.inak ja som tiez mala presnu ms maximalne som ju dostala skor ked bol stres noa a teraz meska a ciarka jedna

adele15
29. sep 2011

@lejduska mala mamatest 10, citlivejsi uz nie je 😀
no ved vravim, ze ta nasa ms nam to robi schvalne!!!
kolko sa uz snazite?
my zatial len druhy cyklus, ale to sklamanie je hadam cim dalej tym horsie... 😒

lejduska
29. sep 2011

@adele15 aha tak to uz naozaj len pockat par dni a skusit znova. drzimprsty aby navsteva lekara znamenala to co si tak prajete 🙂 no my tiez tak 2 mesiace zhruba ale nie tak aktivne este, davame menej pozor a podobne a silno snazit sa zacneme neskor dufam, ze to vyjde..a s tou ms je to fakt divne

adele15
29. sep 2011

@lejduska aj ja drzim palce, nech vam to vyjde v tom spravnom case, ked si to budete priat 😉

lejduska
29. sep 2011

@adele15 dakujem pekneee, ten spravny cas je dolezity no, ale nikdy to nevyjde presne na den podla planu haha

lucia452
29. sep 2011

No dievcata, ja uz cakam na zajtrajsok ako na spasenie 😀 Dufam, ze vsetko dopadne podla mojich ocakavani 😎 .. ale ak nie, zivot sa predsa nekonci 😵 ... a dalsi mesiac pred nami 🙂 .. raz sa to podariiiii 😀 Drzte sa babulky...prajem krasny dnik 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre