Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lucintuska1212
7. júl 2008

co si mam na tom pozriet?🙂 myslim ze bude a dost velke🙂

mareklucka
7. júl 2008

Prečítaj si,myslím že sa nemáš čoho báť...

zuzub
7. júl 2008

ahojte ja som mala MA 25.4.08otvtedy 1x mrchu 31.5.2008 a otvtedy nic.... teraz som 38DC a mrcha nikde, som si robila vo stvrtok tehotensky test a vysla mi /...... tak fakt neviem je mozne zeby som mala po MA taky dlhy cyklus???? alebo mozem byt tehulka a / ciarka na teste.... a nemam ani ziadne tehulkovske priznaky ako prvy krat.... tak fakt neviem......

moni1412
7. júl 2008

mareklucka suhlasim s tebou. ked sex, tak zodpovedne a nebrat ako antikoncepciu tabletku po alebo interrupciu. tiez ma vedia nahnevat nezodpovedni mladi ludia 😠 ked to neviete, tak nemajte sex !!!! 😠

mareklucka
7. júl 2008

Moni dikes 😉 Apropo mate chutneho chlapčeka.Ako dlho ste na nom pracovali???

Zuzub to Ti neviem povedať,skus sa opytať babuliek v teme MA 😉

moni1412
7. júl 2008

mareklucka nie dlho. podarilo sa nam hned. 😉 ale viem ze je vela parov ktore chcu dietatko a nedari sa. Velmi mi to je luto, ked potom vidim takychto ludi, ktori sa boja ze cakaju babo..... 😒 nespravodlivost je na svete. 😖 a dakujeme 😵 😵 😵 neboj, aj vy budete o chvilu mat 😉 kolko uz pracujete? ak sa smiem spytat...

mareklucka
7. júl 2008

Moni tak bude to už 7 mesiacov... Ani sa nam to nezda,že je to už toľko... Ten čas tak letí 😅

moni1412
7. júl 2008

7 mesiacov je este v pohode. velmi vam drzim palceky, nech coskoro mate v naruci drobceka 🙂 mas pravdu, leti 😎

mareklucka
7. júl 2008

Moni ďakujeme,si zlatá 😉 Poslem Ti ešte IP,chcem sa na niečo spýtať...

prickly
10. júl 2008

Ahojte, dala som si predpísať antikoncepciu a doktorka ma ešte poslala k sestričke na krv a tlak.
Krvné testy dopadli v poriadku, čiže ak by som bola tehotná zistili by to, že?

moni1412
11. júl 2008

prickly asi si mala dokimu povedat ak mas podozrenie ze si tehotna. odbery na HAK sa beru kvoli pecenovym testom, neviem ci by sa im ukazalo aj zvysene hCG.... 😒

evita
28. júl 2008

Zdravim, ked to dal priatel dom mna v polsledny deň menštruácie mam zobrat aj tak escapelle?
Vôbec neviem čo mam urobit.

orinka
28. júl 2008

Ach jaj, ako sa tie pubertiačky dobre zabávajú na tejto stránke témami: môžem byť v tom??? Že im to nie je trápne.... vypisovať, ako HO vytiahol a mal TOHO plnú ruku... je mi z vás na grc sedemnástky.... 🙄

mareklucka
28. júl 2008

orinka presne tak... 😠 Toto je stránka pre tých ktorí chcú byť rodičmi a nie pre tých,ktorí nevedia ako sa chrániť 😠 😠 😠

orinka
28. júl 2008

mareklucka: 😀 len tak medzi rečou.... neuveriteľne sa podobáš na moju sesternicu 😀

moni1412
28. júl 2008

mareklucka ahoj 🙂 ako sa vam dari?

mareklucka
28. júl 2008

Orinka to vááážne??? 😀

moni IP

danu
11. nov 2009

petkovasaska697 • Dnes o 13:06
Dobrý deň prosim poradte mi.... Chcela by som sa informovať, že po 7 dňovej pauze na 8 deň som si mala dať tabletku s nového blistra, ale zabudla som večer sme mali s priateľom nechránený styk a zabudnutú tabletku som si dala na ďalší deň aj s druhou určenou na ten deň. Cez víkend sme sa sťahovali a tabletiek niet, v sobotu sme sa zase milovali partner sa síce nespravil do mňa, ale hneď potom čo ejakuloval vošiel do mňa a včera sme sa večer milovali a k novým tabletkám som sa dostala až po nechránenom styku môže sa stať, že budem tehotná? Beriem Yadine. A tam sa píše, že pri vynechaní treba zobrať tabletku hneď ako si to uvedomíme aj keby sme mali vziať dve v jeden deň a chrániť sa 7 dni aj inak. Ak by som bola v tom mozem 9 dni po nechranenom styku byt extra hladna,unavena, a pocitovat zimu a velku chut na sladke? Babo by sme chceli, ale najma chcem priatela velmi prekvapit a aby to bol darcek🙂)Ďakujem.

vvvecna • 1d • Dnes o 13:08
petko kup si test a udělej si ho,je to nej řešení a uvidíš

hancas • 2d • Dnes o 13:15
petko---teot.test ti ukáže a třeba to vyjde a budeš překvapená pak dej vědět

grelu • snž • Dnes o 13:19
ak chcete babo, tak rpeco beries antikoncepciu? .-))

...pockaj, ci dostanes menstruaciu alebo nie....testuj az v pripade meskania, skor to nema vyznam 🙂

crawler • 18tt • Dnes o 13:21
taky doporučuji test - kup si nějaký vysoce citlivý (třeba 10mlU/ml) a kvalitní (ne jen papírový proužek, ale ten plastový v pouzdru) ať máš jistotu... bylo by to zároveň na památku a dáreček pro přítele

strouzek • 22tt • Dnes o 13:21
petko nějaký usuzování podle pocitů je na houby, já měla jednou i při braní HA naprosto dokonalý těhupříznaky které jsem neměla ani pak při skutečném těhu. o tom jestli jde otěhulit při vynechání prášků, no já to celý ty roky taky brala ne zrovna pravidelně a nikdy se mi nic nestalo ale je fakt že prdelku jsem měla staženou pokaždý když se blížila mrcha. kolikrát jsem si nevzala prášek 3 dny a nic. udělej si test a pak uvidíš, dopředu ti nikdo nic neřekne najisto

princulka11
15. nov 2009

Ahojte babenky!Som po laparkee 1mesiac a tyžden!Teras 13 11 2009 som si robila test a vydim tam taku slabu čiarku,len zhodou okolnosťi je presne aj na tom istom mieste kde ma biť ta druha čiarka aj taky rovny škrabanec a ja teras neviem čci to je ta spravna čiarka alebo len ten škrabanec,ale odtien je podobnytej druhej čiarke ako ma biť!A ešte k tomu všetkemu som dnes dostala mennštruaciiu!!Ta ak teras neviem môžem biť tehotnaaaaaaaaaaaa????????????? A zajtra idem k svojej ginekologičke na kontrolu,lebo som po laparke ešte na marodke

munu
19. dec 2009

ahojte 🙂
no ja som mala uz 9.12 dostat menzes a stale neprichadza.. ja som nikdy nemala pravidelnu menzes, takze si z toho hlavu nerobim, ale akosi som zacala spinit.. bodaj by nabehla normal menzes..lebo mame 9 a pol mesacne babo a este sa nechystam byt tehu.. druhe babo chceme skusat az niekedy buduci rok v lete, takze neviem co to zase moje telo vymysla.. pred prvym tehu som brala antikoncepciu, lebo bez nej som nemala niekedy tehu aj 3 mesiace 😕 a s antikoncepciou presne na cas samozrejme ako hodinky.. teraz odkedy som porodila som este antikoncepciu nebrala..a mame s muzom stale nechraneny pohlavny styk,no este nikdy sa neurobil do mna.. stale vonku.. ale samozrejme pripustam moznost, ze sa mohlo stat, ze nejaka ta kvapocka moze uniknut.. no pochybujem aj tak..proste neviem.. napadlo ma aj zahniezdovanie vajicka, kedy tiez moze byt nejaky hnedasty vytok.. napadla ma aj cysta, ale ja nemam ziadne zdravotne problemy, ziadne bolesti.. ani sa necitim tehu.. tak mi zostava asi len cakat aspon v priebehu dneska, zajtrajska, ci menzes nastartuje alebo nie.. nechcela by som uz teraz byt tehu.. fakt az tak buduci rok po lete.. no uvidim co z toho bude.. co si o tom myslite? Mali ste to tak niektora uz? Ja doteraz este nie.. stale som to mala tak, ze proste prisla menzes a hotovo, ziadne take, ze som pol dna spinila alebo cely den a az potom niekedy nabehla.. a takto spinim, (musim povedat, ze velmi slabucko spinim) od vcera vecera..len som to este nepovedala muzovi, nechcem robit rozruch 😅

katarina.banska
22. jún 2010

som po 6nedeli a doktor mi predpisal azaliu. beriem ju uz siesty den.
no na 4 den sme mali s manzelom sex a nepouzili sme ziadnu inu ochranu. v letaku som sa nedocita, od kedy som chranena a myslela som si, ze hned od prveho dna ☹ no v lekarni mi povedali, ze je lepsie prvych sedem dni pouzivat este aj inu ochranu. no tak teraz sa strasne bojim.... uz som si kupila aj tehotensky test ☹ ☹
no musim pockat este par dni, aj ked v tom teste sa pise, ze vysledok nemusi byt spolahlivy do 8 tyzdnoch po porode.
prosim poradte mi co mam robit, hrozne sa bojim 😒
nemate niektora podobnu skusenost? nemozem byt predsa opat tehotna....... jaj ja som ale blba...

mika165
23. jún 2010

no mne menzes nemeskal,ale bol o nieco kratsí a bolo to skor spinenie,nejake priznaky mam,no neviem,či si už nenamýšlam.Robila som si pred týždnom test,no bol negatívny,koncom týždna spravím druhý,som zvedavá ako dopadne 😒

euphoria
6. júl 2010

AHojte baby,
nestihla som precitat celu diskusiu a stretla som sa s roznymi nazormi. Vysiel mi pozitivny tehotensky test.Som velmi stastna, ale akosi nemozem uverit tomu, ze to vyslo hned)
Moze byt vysledok nepresny ked stale dojcim??
Poradte prosim prosim
Dnes o 17:53 • 1 dieťa • Odpovedz

domusa
28. dec 2010

ahoj te baby volam sa domusa s bratislavy a mam 19 rokov a chcem sa spitat skoncilo mi to v 27.12.2010 a neviem ci si mam kupit test ,

dadis
28. dec 2010

@domusa podla mna si test kludne mozes kupit 😀 😀 😀 ...aj nejake kondomy a prirucku gramatiky 😀 😀 😀

zuzanockamt
30. dec 2010

@dadis 😀 ... dobra odpoved 😀

mircalla
31. dec 2010

@domusa keby som si aj nemyslela, ze si robis srandu, tak by som ti aj tak nemohla odpovedat, nakolko si nepolozila ziadnu zmysluplnu otazku

aero
31. dec 2010

@dadis --- trefné 😀 😀 😀

miracko
1. jan 2011

@dadis fakt trefne

@domusa ani ja som nepochopila naco sa pytas ??? "skoncilo mi to v 27.12. myslíš čo ??? Menštruáciu ??? A prečo test ?? Mala si medzitým styk ?? Ak chceš poradiť tak najprv porozmýšlaj s čím 😖

helenkasabinka
1. jan 2011

@domusa skor ako budes kupovat testik ,nauc sa gramatiku a dokonci zakladnu skolu aby sme ti mohli uverit 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre