Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lusinda1989
21. nov 2012

@andrejta sak ako nepochopim napise odpoved na dva riadky a nic v tej odpovedi? tak ako naco vobec reaguje ked nechce poradit alebo pomoct.... 😠

kejkej
21. nov 2012

@lusinda1989 dakujem pekne ya podporu len vies som nedockavaaaaa

andrejta
21. nov 2012

@lusinda1989 tiež nerozumiem na čo je to dobré (možno má patent na rozum) hahaha

lussi2
21. nov 2012

@lienka19881 je to tam 🙂

lusinda1989
21. nov 2012

@kejkej viem aj ja som bola...

lusinda1989
21. nov 2012

@lussi2 gratulujem

evarivas
21. nov 2012

ahojte...aj ja by som potrebovala poradiť. pred viac než rokom som vysadila HA, aby som zistila pravidelnosť môjho nepravidelného cyklu. samozrejme, že ma to "nesklamalo", doby od cca 38-46dní boli normálne. od leta sme sa začali pokúšať o babato, dokonca aj cyklus vyzeral, že sa ako tak umúdril na 36-37dní. poslednú mrchu som mala pred 60 dňami, čo sa doteraz nikdy nestalo, že by až tak dlho meškala... celá vytešená som spravila test a nič. dnes som ho znovu zopakovala a nič :( je ešte nejaká nádej, že by predsa mohlo ísť o tehu? čo sa týka príznakov(ak to vôbec sú), tak brucho ma bolí len akoby mrcha mala prísť, prsia mám na prasknutie už asi týždeň, vnútorne ma klepe ako pri teplote a čo je úplne super, tak sa mi fantasticky vyčistila pleť... (na gyndu sa mi zdá hlúpe ísť, keď tie testy vyšli negatívne...) ďakujem za vaše názory...

lollaj
21. nov 2012

@evarivas podle me neni trapne jit na gyndu,vezmou ti krev,aby potvrdili ci vyvratili tehotenstvi a popr. ti pichnou vyvolavacku 😉

llia
21. nov 2012

normálne by som zavolala, že si nedostala a testy sú negatívne...nech zistia príčinu, ale môže ísť aj po tehu, už som počula o prípadoch, kedy testy nepotvrdili tehu a bolo,ale asi záleží aj od kvality testu.

katche
21. nov 2012

@evarivas ja by som na tvojom mieste šla, moze ist o anovualcny cyklus a vtedy menzes nepride, alebo sa cyklus extremne natiahne, ma to na svedomí cysta. A ak aj tehotna si, vyvolavacka to len podrží. Drzim palec a žiadne strachy

ida3
22. nov 2012

Ahojte dievčatá!potrebujem poradiť....fakt neviem čo si mám myslieť:/ teraz 17.11. som mala takú čudnú menštruáciu tak by som to ani nenazvala bola strašne slabá také ružovo hnedé niečo a trvalo to len 3 dni. Urobila som si test 1 durhá čiarka duch ledva bolo vidno ale bola tam na druhy den som si urobila ďalšiu inú značku mamatest tiež duch, dnes som si kúpila clearblue takisto tenučký pásik ale zato vidno. Ešte aby som nezabudla len po 10-15min sa ukázala. Potešili by sme sa ak by som bola tehu lenže teraz neviem čo ako je.Dnes mám zas výtoky. Chcem sa spitat o kolko dni si mám zas spravit test aby mi to ukazalo jednoznacne? Okrem toho ze mam naliate prsia a ze brucho mam nafuknute a vyzeram ako v 5 mesiaci ine priznaky nemam. Nechcem sa tesit dopredu lebo som sa uz raz takto sklamalaa prave preto som este ani drahemu este nic nepovedala. ma niekto podobne skusenosti???? Dakujem za odpovede a rady vopred.

lienka19881
22. nov 2012

@lusinda1989 ahoj, prosim ta mozem sa ta opytat, vcera som tu davala ten pozitivny test a dnes rano sa mi pustilo slabe krvacanie... :( myslis ze sa test mohol pomylit? nerozumiem tomu, ak bol test pozitivny... tebe sa to nahodou nestalo?

tinkaro
22. nov 2012

@lienka19881 určite by som šla k doktorke môže to byť ale ja mikropotrat, testík neklame 😉

lienka19881
22. nov 2012

@tinkaro myslis ze je potrebna navsteva lekara ak sa mi dnes spusti normalna ms?

tinkaro
22. nov 2012

@lienka19881 ak sa pustí,tak myslím,že nie, ale test by som si zopakovala po m.s. pre istotu 😉 a na budúce ak by si otehotnela,tak treba nasadiť duphaston alebo utrogestan

lienka19881
22. nov 2012

@tinkaro och no skoda... :(( a to som sa radovala len den... vcera som si robila test a bola som cela stastna ze je pozitivny a dnes toto:( no moja radost veru dlho netrvala... :(

lussi2
22. nov 2012

ida3 ja som mala tiež nalaite prsia a nafuknuté brucho ako balón

lusinda1989
22. nov 2012

@lienka19881 kolko ti meskala ms? ja som krvacanie nemala vobec uz pocas tehu tak ti neviem moc poradit....

ida3
22. nov 2012

@lussi2 urobim si este test v nedelu tak uvidime ci sa zadarilo😀 ziadne ine priznaky si nemala len prsia a brucho?

lienka19881
22. nov 2012

@lusinda1989 meskala 4 dni... volala som doktorovi, tak povedal ze mam prist na vysetrenie... zobral mi krv a aj ma vysetril, ale povedal ze podla neho je to normalna ms, ale ze si mam zajtra zavolat pre vysledky... :( a povedal ze ta druha ciarka je dost slaba, ze to nie je jednoznacne, ci je ten test pozitivny... :( zajtra mam zavolat pre vysledky, ale ze nemam velmi dufat... :( tak som sa velmi dlho netesila :((((

lusinda1989
22. nov 2012

@lienka19881 tak ja som si ani na jednom teste nenasla nikdy druhu rovnako silnu ako tu kontrolnu... ja som mala menzes dostat 8.12. robila som si test 14.1. a druha ciarka bola uplne slabulilinka ze som ju tam videla asi iba ja o dva dni som zopakovala test (mamatest 10ml,Ul) a zasa bola len slaba ciarka ale uz lepsie viditelna a o tri dnio neskor rapid clear ten bol tusim 15 alebo 20 a tam zasa len slabulilinka ciarka... dokina mi nechcela zobrat krv objednala ma az na 27 a tam bolo vidiet iba gestacny vak a plod nie potom som prisla o 10 dni neskor a bol tam plod aj so srdieckom uz takze asi tak.....

lienka19881
22. nov 2012

@lusinda1989 ako tak teraz studujem po nete, mozno u mna prebehlo chemicke tehotenstvo alebo co... neviem uz som z toho pekne na nervy... asi sa vykaslem na cele sledovanie ovulacie, sex budeme mat kedy budeme chciet, nebudem si sledovat ziadne priznaky a bude pokoj... :( ono to nie je az take zle, ked ta mrcha dojde vtedy kedy mala... ale ked uz 4 dni meska a ukaze sa aj pozitivny test, a potom pride, tak to je dost zaberak na psychiku... takze asi koncim s celym snazenim a proste tomu nechame volny priebeh, ked to bude mat prist tak to pride aj bez vsetkych tychto ukonov okolo toho...

kejkej
22. nov 2012

ahojte, vie mi niekto poradit? mam par dni taky divny vytok a tlaky v podbrusku ako prichadzajuci menzes....

lussi2
22. nov 2012

@ida3 len to, a ešte odpor ku káve pri prvom tehu 🙂

lusinda1989
22. nov 2012

@lienka19881 presne tak som to urobika aj ja 🙂 drzim palce

ida3
22. nov 2012

a A@lussi2 zatial mi vsetko chuti a nemam ani chutky.pre istotu som si kupila bezkofeinovu kavu ale toneni ono 😝

lienka19881
22. nov 2012

@lusinda1989 dakujem 🙂

ida3
22. nov 2012

@lussi2 odfotim dnes tie testiky a dam to sem ak to bude vobec vidno:-/

danusa21
22. nov 2012

Ahojte, ja uz jedno dietatko doma mam. Vola sa Emma a ma skoro 15 mesiacov. Chcela by som aj druhe. S manzelom sa nechranime, sem tam kondom, ale ani nesnazime. Ovulacne bolesti po porode mi nabehli take, ze ma na zaciatku ovulacie zacalo pichat v lavom vajecniku 1-2 dni. Dnes som trocha zmatena, asi aj trocha viac 😀 Asi pred tyzdnom mi prestala chutit kava. Nie, ze by som ju pila pravidelne, ale asi 5 kav do tyzdna som vypila. Inak som milovnikom zeleneho caju. No dnes uz mi nechutil ani ten( ale to uz aj mozno z toho namyslania 🙂 ) Uz druhy den mam citlive podbrusko a tlaky v nom, ine ako pri ovulacii a aj mi napadlo, ze OVU sa mi nedostavila, a MS by som mala dostat o 7-10 dni. Tak som zvedava, co to bude. Najhorsie je to cakanie, ci MS pride alebo nie! Mali ste podobne skusenosti pri svojich tehotenstvach? Ci uz prvych alebo druhych...

monca23
22. nov 2012

Ahojte baby, bola by som rada keby ste mi prispeli svojou skúsenosťou alebo radou. Mám 7 dní do MS a v pondelok som si robila mamatest 10 a bol negatívny, včera som si robila ďalší a tam sa zobrazila druhá čiaročka ale slabá a dnes zasa čiaročka. Môžem byť tehotná? Aké máte skúsenosti s mamatestom?? ďakujem Vám za vaše odpovede

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre