Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

sara34valentina
1. okt 2015

@katrenkaa je mi to luto, pozitivne mysli, hlavne nech si ty najprv zdrava a babätko zavita potom ku tebe ♥ milujte sa ked je chut hlavne nie kazdy den ♥ staci obden v plodnom obdobi , nam sa tak podarilo ♥ super ze mas skveleho doktora , to je tiez na psychiku dobre ♥ ja si stale vyberam zeny , he he ♥ lepsie sa snimi dokazem porozpavat , aj ja ma skvelu pani doktorku, vcera bola milunka, sme boli na 3Dsone a konecne videli nase babätko, nasho sportovca ♥ je super mat skveleho lekara, ktoremu doverujes , takze hlavu hore, hlavne nech si zdravunka a babätko pride ako dar ♥

aber
1. okt 2015

@rysavka55555 nevadí, skús tak počkať pár dní držím ti palce, 😊😊😊

luta13
1. okt 2015

@aber ...ze si Ty nemala doteraz ziadnu profilovu fotku tu aktualizovanu?!...

katrenkaa
1. okt 2015

@sara34valentina jééj....ďakujem pekne za povzbudenie...potešilo...ja k nemu chodím cca už 15 rokov,takže som spokojná...strašne milý....a za tie roky sa poriadne vypracoval....má vlastnú kliniku,čiže málo času...no napriek tomu je stále taký istý milý...viem,že stresovanie nepomôže....všetko bude ako má byť....tebe držím palce aby všetko dobre dopadlo

sara34valentina
1. okt 2015

@katrenkaa dakujem a ked otehotnies podaj spravicku, pisu mi zienky obcas ze uau mala si pravdu milovali sme sa ako si mi poradila a som tehu , aj vcera taka mila spravicka ♥potesi ♥ drzkam palce ♥

maminka1986
1. okt 2015

no nie u každheo to zaberie bohužial..my sme sa snažili 4 roky necelé nezaberalo ani pozitiv myslenie ani to že ked je chut.... takže nie vždy je to o tom ak je problem nepomože to..tak vela šťastia

evelyn102
1. okt 2015

Ahojte žienky 😊 Chcela by som sa opýtať a poprosiť Vás o radu. Pred mesiacom mi meškala menštruácia 10 dní ale z toho dovodu, že som ešte mesiac predtým užila tabletky na oddialenie. Chcem sa opýtať či mi teraz príde normálne ako mávam cyklus vždy 26 v mesiaci alebo mi príde až okolo 10-teho ako minulý mesiac? I keď rada vy som bola keby neprišla 😀 Už týždeň mám trošku príznaky, bolesti v podbrušku, pichľavú bolesť v ľavom alebo pravom váječníku. Mala som hustý biely výtok, vibec nepáchol ani ma to nesvrbelo. Už 3 dni mám zvýšené teploty okolo 37,3 meriam pod pazuchou a včera sa mi objavil hnedý výtok a dnes pretrváva. Mám citlivé bradavky, vlčí hlad a je mi strašná zima. Brucho mám ako balón. Pociťujem stále smad a mám divnú chuť v ústach. Možu to byť príznaky tehu alebo to značí zápal či prechladnutie? Ďakujem za každú odpoveď žienky 😊

mary333
1. okt 2015

@katrenkaa ahoj, to je vazne cele divné 🙂 ja cakam na ms ale zatial nic, v pondelok som bola na vyvolavacku. Som zvedava co ti nakoniec zistia. Dám potom vedieť či došla ms alebo nie 😉

katrenkaa
1. okt 2015

@mary333 divné to je aj mne.....daj vedieť....

sara34valentina
1. okt 2015

@evelyn102 no podla priznakov mozes byt tehu 🙂 ta cudna chut v ustach to poznam 🙂 drzim palce, kolky dc si? a kolky dpo?

evelyn102
1. okt 2015

No tá chuť hlavne keď sa zobudím. A stále chodím cikať no znepokojuje ma ten hnedý výtok, ktorý včera večer začal. Ale čítala som, že aj teploty a výtok je bežný v začiatkoch. Prosím ťa vysvetli mi tie skratky dc a dpo 😀 Lebo ja som v tomto jeleň.

evelyn102
1. okt 2015

@sara34valentina a zabudla som ešte napísať že včera ráno som si robila testík rapid classic a negatívny.

sara34valentina
1. okt 2015

@evelyn102 ze kolky den cyklu si teraz dnes? a dpo znamena ze kolky den si asi po ouvlke (ak si meras bazalku alebo mas ovu testy) ..............a ake dlhe cykly mas?

evelyn102
1. okt 2015

@sara34valentina no veď práve toto ja netuším. Nikdy som sa tým nezaoberala. Menzes mám vždy 26-teho v mesiaci cca 5-6 dní. Minulý mesiac prišla 10-teho v doskedku toho že som uźila tabletky na oddialenie kvoli svadbe. No zobrala som len 2 tabletky asi mi to narušilo. A mala som normálny menzes tiež 5 dní. Netuším ale kedy mám ovulku. Fakt som sa tým nezaoberala. Teraz pred 2 týždnami a minulý týždeň sme mali nechráneny sex a tento týždeň mi začali tieto stavy. No neviem ale ći teraz má menzes prísť normálne 26-teho alebo mi začne od 10-teho ak niesom tehu. Lenže cítim sa inak. Tie bolesti v podbrušku, častem cikanie počas celého dňa aj noci. Hnusná chuť, stály hlad aj keď sa najem o polhodinu pociťujem hlad. Najprv ten biely výtok od včera hnedý a hlavne tie zvýšené teploty. A test negatívny ale ćítala som źe tie rapid testy sú nespolahlivé.

sara34valentina
1. okt 2015

@evelyn102 ok cize mas 26dnovy cyklus co predpokladam ze mas ovulaciu podla cyklu cca na 12-14dc 😉 nepznam ten rapid test , ja som mala tehu testy objednane od jednej kocky tuna aj ovulacne testy kym som presne nevedela , kedy ovulujem uplne lacne testy a ukazal mi uz na 9-10dpo po ovulke ducha 🙂 tie priznaky som ja mala o cosi neskorsie , mne prisli az v 3-4tyzdni po oplodneni 😉 ta pachut v ustach smäd ...ten vytok co pises som mala aj ja presne na 16dc po oplodneni................trval 2dni a potom som nemala ja hnedy vytok ale ruzovkasty som hned bezala na gyn, som sa zlakla, ale vsetko v poriadku, sa to tam len cistilo .. trval tiez len 3-4dni 😉 no drzim ti palce, a daj vediet potom, to cikanie tiez az neskor som poctilovala, ale tak mozno si uz dlshie tehotna..... alebo skoc na gyn vezmu krv a vies to za 2hodinky ci si a ci nie 🙂 😉

evelyn102
1. okt 2015

@sara34valentina Bola by som happy 😊 Ďakujem za podporu. No asi ešte počkám do toho 10-teho či príde menštruácia a ak nie pojdem ku doktorke. Aby som nevypadala ako debko a nebudem. No uvidíme som zvedavá a veľmi by som sa tešila. A ten hnedý výtok nemože byt tým uhniezďovaním?

aber
1. okt 2015

@luta13 nechápem čo tým chceš povedať

evelyn102
1. okt 2015

@evelyn102 tak som si teraz urbila ďalší test a negatívny. Tak asi nič. Alebo je ešte skoro sa testovať. Nejde mi to do hlavy kvoli tým príznakom. Ale tak už len počkať na menštruáciu a uvidí sa. Ďakujem za všetko 😊

evelyn102
1. okt 2015

@sara34valentina to mal byť tebe 😊

luta13
1. okt 2015

@aber ...ze celu dobu Ta vnimam, ako tu skvelo radis babam a teraz konecne vidim aj Tvoju tvar... len to som tym chcela povedat, je to super... si symposka...🙂

aber
1. okt 2015

@luta13 aha jaj tak, pochopila som 😊😊😊😁,ďakujem pekne 😘

ivanaliana
2. okt 2015

Ahojte dievcata...chcem Vas poprosit o nazor 🙂...ano ci nie?...Ms ocakavam zajtra alebo v nedelu

zuzannaaa
2. okt 2015

@ivanaliana Ano ved je tam ciarocka ,,, gratulujem

ivanaliana
2. okt 2015

@zuzannaaa dakujem 🙂....taka ciarocka dusikovska...ale este stale som pred ms...tak hadam nepride a ciarocka bude uz len vyraznejsia 🙂

sara34valentina
2. okt 2015

@ivanaliana ahoj, neboj nepride ..... a ak tak len vytok 😀 si tehulka, GRATULUJEM TI a prajem krasne tehulkovanie ♥

ivanaliana
2. okt 2015

@sara34valentina Dakujem krasne za povzbudenie 🙂...tak ak vsetko pojde ako ma. moj drobec sa docka surodenca 🙂 Pozeram,ze aj ty si tehulka ...tak aj ja tebe srdecne gratulujem 🙂

zuzannaaa
2. okt 2015

@ivanaliana a ty mas novo rodeniatko ? Kolko ma

eliska1986
2. okt 2015

@sara34valentina ahojky,hmm aj ja mam vlci hlad,zavrate,kovovu pachut v ustach,zle mi je,nemusi to byt tehotenstvo i moze.Mize to byt aj naznak ze pride menzes.Ja mam teraz take priznaky vlci hlad,unava,a tak a mjlovali sme sa 28.9.naplno,menzes ma byt 5.10.a brusko pobolieva ako by tu bol menzes.Tak som zvedava co to jei u mna i u Teba

sara34valentina
2. okt 2015

@ivanaliana dakujem pekne, ano podarilo sa na 4pokus 😉 som velmi vdacna a stastna za najkrajsi dar co nosim pod srdcom ♥ my tiez chceme dve deticky ♥ teraz sa ale sustredim na to prve a vychutnavam si to ♥ drzim palce a prajem prijemne zdrave tehulkovanie ♥ ja sa citim skvelo zatial ♥

ivanaliana
2. okt 2015

@zuzannaaa no uz to davno nie je novorodeniatko :D...uz je to "velkac"...ma 2r aj mesiac 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre