Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

evelyn102
13. okt 2015

@lili225 Áno bola kvoli tým bolestiam a špineniu. Ale vraj je to normálne kým sa neobjaví krvácanie. Takže tehu potvrdené a o dva týždne kontrola 😊 Mám duphaston a magnezium na bolesť a samozrejme kys.listovú 👍

lili225
14. okt 2015

@evelyn102 aaano presne to isté som dostala aj ja 🙂 tak super tehulka 😉 ... ja som mala raz špinenie ani nevedeli koli čomu a druhý krát koli hematomu

adus262
14. okt 2015

Ahojte...potrebovala by som váš názor...13.9. som mala dostať menzes a neprišiel,čakala som asi tri týždne a stále nič...test som si nerobila ale hneď som išla gynekologičke na vyšetrenie,vyšetrila ma ultrazvukom povedala mi že tehotná nie som,zobrala mi krv a povedala že keď uvidí niečo vo výsledkoch tak mi zavolá...a že mám počkať ešte dva týždne a keď stále nič nepríde tak mám prísť a pichne mi vyvolávačku...v piatok sa chystám ku nej lebo stále menzes nikde...a ktomu ešte posledné 4 dni mám slabý ružový výtok...neviem čo si mám myslieť....myslíte si že môžem byť tehotná?....s priatelom bábo ešte neplánujeme tak by to pre nás nebola velmi pozitívna správa :/

steinarka
14. okt 2015

@adus262 silno pochybujem, ze si tehotna.. problem je najskor niekde inde..

adus262
14. okt 2015

@steinarka ďakujem za odpoveď.... lekárka mi povedala keď som tam bola že tam môže byť aj nejaký hormonálny problém...no vôbec neviem už som čítala mnohé fóra a tie ma asi zneistili a začínam mať z toho stresy...

aber
14. okt 2015

@adus262 ja si myslím, že máš nejaký problém asi cysta, neviem, ale tehotná určite nie si,neviem koľko máš rokov, či nemáš nejaké problémy, stačí stres a všetko sa posunie, ja na tvojom mieste, keď budeš vedieť výsledky krvi,hned choď za dr aby ti pichla agolutin - vyvolavacku, načo čakať 2 týždne, to je zbytočné, to je prvý krát čo také počujem, držím ti palce a bojuj za seba, pokiaľ si neotvoris ústa, nič nedosiahnes. Môže tam byť aj veľmi vážny problém a čakanim sa to môže zatiaľ zhoršiť, nechcem strašit,ale hneď po výsledkoch ries, necakaj

steinarka
14. okt 2015

@adus262 podla mna zbytocne stresujes, ak teda stresujes kvoli tehotenstvu.. niekedy proste mozu zblbnut hormony a cyklus sa rozhadze.. mohla ti kludne vyrazne meskat ovulacia, pripadne ti tento cyklus ovulacia mohla vynechat a to ma za nasledok meskanie menstruacie..

adus262
14. okt 2015

@aber nikdy pred tým mi takto menštruácia nemeškala...ani žiadne zdravotné problémy som nemala tak vôbec neviem čím by to mohlo byť..v piatok sa chystám ísť ku nej a som zvedavá čo mi povie...lebo už to čakanie je na nervy...

adus262
14. okt 2015

@steinarka dúfam že to bude len tými hormónmi a po návšteve lekárky sa to dá všetko do poriadku...snažím sa nestresovať ale keď človek nevie čo sa s ním deje tak to také lahké nie je...

aber
14. okt 2015

@adus262 veď práve, treba ísť a pýtať sa a nenechat sa odbit ani na 2 týždne, neboj všetko bude v poriadku😊daj potom vedieť ako si dopadla A držím palceky

adus262
14. okt 2015

@aber to dúfam že všetko bude OK ...samozrejme, určite sa ozvem a dám vedieť a ďakujem

sasanka2015
14. okt 2015

Ahojte, chcela sa spytat na vas nazor. Cyklus mavam pravidelny 28 dni. Poslednu menstruaciu som mala 07.09 cca 4 dni. Tento mesiac sa mi zjavilo velmi cudne spinenie a jemne krvacanie od 08.10 cca tri dni. Nebolo to ani na tampon ci vlozku. Posledny test v pondelok tento ale negativny. Moze byt ze sa to len na teste este neukazalo?

steinarka
14. okt 2015

@sasanka2015 moze byt, ze sa ti omeskala ovulacia a to spinenie znamenalo uhniezdovanie vajicka.. skus testnut o dva dni..

slunce3
15. okt 2015

Prvy mesoac neberiem, hak, ze vratim sa k bazalke a zbytku prkotin okolo toho, prca je ze teraz mam ovulku a pred dvoma dnami sme nejako zabudli pri kokoseni ze uz nemam tabletky jaaaj 😂😝 tak som velice zvedava ci kramy dojdu 😂
20.10. Nastupujem do novej roboty 😂😱😷
Tak hadam sa to nechyti a ms pride,ale ak nie,tak nie no co uz. Manzel by sa tesil druhemu,furt obkecava ale ja uz som pohodlna, cim je mala stasia tym menej ma laka prebalovanie....
Ja som nikdy nebola tak prudko rodinny typ, ze by som tuzila po 2 a viac detoch,aj ked mam 2 surodencov. lrve tehu som.brala ako.za trest aj ked sme malu planovali a tesili sme sa. Neviem, neznasala som tie debilne pohlady a debilne reci jeej jak ti to sekne a podobne,jasne ze mi do oci nikto nepovedal ze aj ked som tehotna nemusim tolko zrat 😂
No ved som si to potom aj odtrpela, ale neviem, ako.citam ine tehotenstva vsetky si to uzivali, ja nie az mi bolo trapne vsade. Strasne som sa tesila kedy porodim. Tak ak uz by sme zamiesili dufam ze druhe tehu by take uz nebolo, uz som stara.korcula uz by si to mozno aj uzila...

aber
15. okt 2015

@slunce3 toto má byť konštatovanie, oznámenie, sťazovanie,informovanie...neviem, nejaké divné, ale držím palce a to čo chcete si vyberte

slunce3
15. okt 2015

@aber anj panboh netusi 😂
Neviem jak sa mam zariadit 😳
Ja som zistila ze ja nie som tip, ktory planuje tehotenstvo ako si mi chyba to ,,chcenie od srdca" lebo keby som mala cakat na taku tu echt tuzbu bola by som bezdetna.
Neviem ako ti to mam vysvetlit,keby ze som tak som, no co uz. . Aspon by som to mala z krku,keby som nebola aj tak dobre,ale zas keby som nebola zas to budem len odialovat az budem mat 50 a potom meviem. 😂 🤐
Takze vobec neviem, kaslem na to a uvidim ako sato cele vyvinie...
Ja neviem co chem 😂 tam je ten problem, manzel by bral, ten uz dlho ospevuje aj svokrovci furt otravuju kedy bude druhe a cim viac tych reci som pocuvala vsade na okolo, tym vacsiu averziu som na tomala. Paranoja, k.tehotnej kamoske som sa ani nepriblizila 😂
Mala som byt chlap a bolo by po probleme.

eliska1986
15. okt 2015

Nehnevaj sa slunce3 ale to je akoby si sa sťažovala.Čo by dali iné maminky za to keby môžu byť v druhom stave

aber
15. okt 2015

@slunce3 áno máš pravdu bude čo bude ale si myslím, že píšeš dosť egoisticky nato, že na akej stránke sa nachádzas, veľa žien nevie otehotniet a ty píšeš, že ti Je to jedno, je to bezohľadne z tvojej strany, nechcem ťa ani uraziť ani nahnev3at ale toto sa nerobí, mám pocit, že až moc si ľahostajna ku životu, ktorý by v tebe mohol rásť... Ešte si mladá si myslím keď takto rozmýšľas.ale aj tak ti držím palce 🙂

slunce3
15. okt 2015

@eliska1986 mozno to tak vyznie, ale nieje tk tak. Len neviem ci teda kaslat na to a ist uz do toho alebo TerZ p
počkať ako to dopadn ked nic tak nic, neviem. Ano,chapem že niekto sa snazi roky a nic z toho,aj svokrinu buzeraciu relativne chapem,kedze moj manzel je adoptovany,ona nemohla mat, chodila po operaciach,prefukoch, lieceniach.... Aj to chapem. Chapem ze to moznk vyznelo blbo, ale ja neviem. Tak ako sa teda mam nastavit aby som druhe chcela bez tych otazok,tipu,, co keby a ale"?
Prve tehu bolo relative ok,az na preeklampsiu, lezala som 2 m. Porod museli vyvolat a kazdy den 4x na monitore som bola nemocke, mozno preto mam nejaky blok. Neviem.
Ine by za to dali, ale tym ze ja mozem u mna to tak proste nieje (asi to bude tym)
Ja teraz nejdem nikomu nohy podkopavat, nieje to smerovane na nikoho kto sa snazi,nehladajte tu nic take. Neporovnavaj, kazda mame inu situaciu. V pondelok mi brali 6 ampuliek krvi, co ak mi ta nieco vyskoci a zrovna bude tehu, nevravim ze nechcem, chcem ale tak inak asi ako zena kt. Sa zas nedari, chapes to?
Ja by som chcela pre to lebo dve su lepsie ako jedno,nech ma aj surodenca, alebo stat sa moze cokolveek.
Ja som nikdy nebola romatik, som realista a podla toho aj zijem. Preto sa neviem rozhodnut kedy druhe,az sa bojim ze to presvihnem. Nemam nejake podmienky kedy ako ze ked bude byt a podobne.
Neviem ci tu baby nlmaju problém lm,alebo som v skupine snaziliek, nepride mi to podla nazvu aj ked je pravda ze som ju nelistovala. Skor by som chcela vediet ako sa nastavit na to aby som chcela po edzme viac. Chapes?
Kludne to berte ako chcete, ale preco by zrovna zase tie co mozu mali byt sikanovane takymito komentarmi?
Ved chcem pre dieta to najlepsie aj podminky, skuste sa trosku odosobnit a skor poradit ako sa nastavit,zatuzit alebo ma nechajte zit.

aber
15. okt 2015

@slunce3 to mi je ľúto, že si mala problémy bojis sa, že sa to zopakuje ale jedno vedz, že každé tehotenstvo je iné, ja pred rokom som potratila choré dievčatko, celé tehotenstvo problémové, krvácanie, zlé výsledky amniocenteza, choroby, herpesy a teraz? Čakáme zdravé babatko, ktoré sa nám síce neukázalo ale je v poriadku to je dôležité a mám všetky výsledky v poriadku. Máš len blok z prvého to prejde, uvidíš ten rozdiel čo budeš cítiť, teraz by som lietala a šťastni sme a to či budeš či nie máš dané, pokiaľ nechces potrat, tak bude ako má byť, ja som mala dosť problémy so strachom, že sa bude opakovať a nič, všetko je v poriadku, chapes? Nechaj to na osud on vie. A to ako si písala ten príspevok naozaj tak znel ale v poho

slunce3
15. okt 2015

@aber vdaka, no to mi je luto, tak drzim palce nech to uz v pohode dotiahnete.
Nejak bolo nejak bude, ale vzdy som.zavidela babam co si tehu uzivali teda uz s bruskom, mne sa nic nechcelo,spuchnuta som bola,brucho mi tvrdlo,clenkybjak stehno a ist von? Ai bohovi

termoska15
15. okt 2015

Ahojte zienky. Chcem vas poprosit o radu. Beriem antikoncepciu Belara uz par mesiacov, neberiem ju stale v rovnakom case, stane sa, ze si ju dam o par hodin neskor...raz sa mi stalo, ze som si ju zabudla dat uplne, na druhy den som si dala dve ako bolo pisane na letaciku. S partnerom mame styk casto a nedava si vobec pozor, "supne" to aj do mna...no a teraz k problemu uz dlhsiu dobu mam kazdy den hnedasty niekedy krvavy vytok, neviem co to moze byt...k doktorke idem az o tyzden a uz som to nevydrzala, tak ze napisem aspon sem...myslela som, ze je to pocas ovu ale ta uz bola a vytok neprechadza. Nemam ho cely den ale len trosicku no aj tak sa bojim. Chodievam aj cvicit, myslela som, ze to je mozno J z toho...a dalsia vec mam stale bolave prsia. Zienky mali ste niektora nieco podobne, mate nejaku skusenost? S partnerom urcite mimi chceme ale planovali sme to az na neskor, ked budeme mat vsetko pripravene.. Dakujem za vsetky vase rady a odpovede.

cawes
15. okt 2015

@termoska15 no ak planujete neskor tak treba brat nacas lieky 🙂
V kazdom pripade pockaj kym ti nepride menstruacia popripade na vysetrenie

sara34valentina
15. okt 2015

@termoska15 beries ju ako dlho? uz som pocula o Belare , ze zeny casto medzi nou maju vytoky dokonca akoby menstruovali..................ak sa to po 4mes neupravi na pravidelny cyklus, okamzite ju zmen.....................nepasuje ti............................... ms sa ma upravit a mas ju mat pravdielnu , a aby si nezabudla uzivat skus to urobit tak, rano vstanes a hned sup tabletku, kazde rano si ju nachystaj napr ked si ides umyvat zuby..................... co sa tyka tehu, mam kamosky co bohuzial otehotneli aj pocas uzivania antikonc....................................stava sa................ak ta bolia prsia mozu to byt aj hormony, skus tehu test z ranneho mocu,,,,,,,,,,,,,,,,,,po tyzdni zopakuj.................a ako som pisala ak sa po 4mes neupravi cyklus ihned zmen...................papa drzim palce

lusynka4444
16. okt 2015

Ahojte potrebujem radu...mam 19 den po MS...uz 4 den sa citim ako keby som mala dostat teplotu uplne som slaba...dnes ma zacalo pichat v lavom boku v podbrusku a bolia ma bradavky...davame si s partnerom pozor ale to nikdy neni 100%...moze to byt len priznak ovulky alebo tehu? Keby som bola tehu potesilo by 🙂

lusynka4444
16. okt 2015

Nikto sa nenajde? Kto nieco podobne zazil?

slunce3
16. okt 2015

@termoska15 ono sa to stava ak zabudnes tabletku a das si napr. 2 naraz alebo je medzi nimi menej ako 6-8 h rozdiel, vtedy mozes spinit dokonca amat aj ms a dalsiu mozes mat znova na termin alebo sa to cele poposuva, najlepsie si davat rano napr ked vstanes alebo pred odchodom z domu ak teda nepracujes na zmeny,tonuz potom ani cez vikend nevadi ze si dáš o 2 hodky neskor. Inac ja som tiez ako ty,ja som kolkokrat aj 3 zabudla v jednom.cykle 😂 ale nikdy z toho nic nebolo, ja som nemala problem, vystriedala som viac hak a ani s jednou problem nebol, ked som chcela schudla som, kramy som nemavala len 3 d. Spinenie aj to pomenej, ziadne vedlajsie ucinky som nemavala ani hlava ma nebolela,prsia ale mozu byt citlive a to hocikedy v cykle. Hak ti nastavi telo ako by si bola tehotna,to sposoby ze vaječníky neprodukuju vajicko a nieje ovulka, dalej vystelka maternice je minimalna co si vaimnes pri slabsej alebo žiadnej ms v cykle. Aj keby nahodou k ovulke doslo, a oplodneniu, vacsinou sa nema kde uhniezdit a normalne dostanes ms, takze nevies. Ale su aj zeny ktore uzivali hak pravidelne na budik ale aj tak otehotneli. Tak to uz je nahoda jak hovado. Ale stava sa. Je mozne ze mali iný hormonalny profil alebo len proste mali v ten mesiac. Vyssiu vystielku a uchytilo sa, to uz tazko povedat...lenze v dnesnej dobe kt. Gynda robi profil ked ti da hak? Robila ti?
Brala som hak 6 r. V kuse za mesiac 10-29x sex tak sanca ze otehu je ozaj velmi,velmi mala. Ale ozaj davaj si na to pozor, daj si budik. A ked zabudnes tak treba nechat odstup aj ked je v letaku ze hned aj keby to malo znamenat dat si dve na raz. Ale nieje to tak. Treba odstup inac zacnes spinit, lebo mas vela hormonu.

sara34valentina
16. okt 2015

@lusynka4444 ahoj, mas ovulaciu 🙂

lusynka4444
16. okt 2015

@sara34valentina a mozem sa opytat bolia pri ovulacii aj bradavky?

sara34valentina
16. okt 2015

@lusynka4444 ano bolia niektore zeny a dost

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre