Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kakatulik
28. dec 2015

@nastaa haaa tak to je bomba.Ked ti ukazal inokedy ako rano,tak ti tano urcite ukaze 2 😀
Gratulkaaaa

nastaa
28. dec 2015

@emily0412 ja neviem, ja som si ovulku teraz veľmi nesledovala 😒 takže naozaj neviem. ale už minulý mesiac som mala divný menzes.. zo začiatku len špinenie, potom nič a potom sa mi spustila normálne krv, ale v dosť menšom množstve ako obvykle, ale ok.. brala som to ako takú slabšiu menštruáciu.. a teraz som mrchu nedostala vôbec, tak som počkala, či sa dostaví..nedostavila sa, tak som si dnes večer spravila test (nevydržala som do rána) a vyšiel pozitívny.. ráno test zopakujem 🙂

nastaa
28. dec 2015

@kakatulik veď to som prekvapená, že mi takto neskoro večer ukázal silné dve čiarky a to do niekoľkých sekúnd...zo začiatku len slabšiu a potom zosilnela do dvoch minút asi... a to som si myslela, že mi nič neukáže, prípadne len slabého "ducha" .. a hľa.. dve silné.. ale ráno sa testnem ešte, tak som zvedavá..snáď bude všetko OK 🙂
ďakujeeeem... 😉

dinusik
29. dec 2015

@ivana_t Ďakujem krásne
@mimcurik dakujem krasne

micka511
29. dec 2015

@nastaa och prepáč, to som nevedela, že nemôžem aj ja niečo napísať 😁 No ja som mala tiež všelijaké nálady 😉 a mala som bolesti V podbrusku a prsia má boleli... Často mi bolo nevolno, ale vôbec som nevracala... Postupne sú miernejšie 😊 veeelmi ti gratulujem 👍

ikapatkova99
29. dec 2015

Ahojte

nastaa
29. dec 2015

@micka511 nieeeee..práveže som chcela osloviť teba, len som nechtiac označila inú dámu pod iným menom 😀 .. no ja som mala hlavne predvčerom prudké zmeny nálad a to také, že som sama nechápala.. prsia aj mňa trošku bolia na dotyk, ale hlavne ma bolí podbruško a kríže.. a ďakujeeeem 🙂 už som si robila štyri testy dvoch značiek a všetky sú pozitívne.. tak dúfam, že testy sa nemýlia a doktor mi tehotenstvo potvrdí 🙂

micka511
29. dec 2015

@nastaa jeee super 😁a joooj tie nálady som ani ja nechápala, ale to neries... Aj drahému povedz,že to nesmie brat osobne.. Môj drahý vždy vie ako na mňa,veľmi mi to pomáha... Ale to nebyva tak často až tak,tie zmeny myslím 😊
Podbrusko má tiež bolelo tak dva týždne, rozťahuje sa ti maternica a všetko sa pripravuje pre malinkeho drobceka 😍👍
Veľmi sa teším, že ti takto vychádzajú testy, supeeeer 👍 A ktorý deň po ovulácii si?

micka511
29. dec 2015

@nastaa aha čítam,že si si nesledovala ovulku...neva 😊 tak keď ti už meškajú, tak tak keď ti dva týždne budú meskat, volaj gynekológa 👍 A neskúšala si ten presnejší test, ktorý ukáže aj týždeň?

zuzicka122
29. dec 2015

@nasta a nemohla byt ta posledna ms to uhniezdovacie krvacanie? pretoze, slaba ms, silno pozitivny test hned teraz, unava, a ostatne priznaky by naznacovali, ze si otehotnela pred viac ako mesiacom, hmm?
Silno pozitivny test by ti podla mna nevysiel z vecerneho mocu, ak si otehotnela pred cca 10 - 15 dnami..

emily0412
29. dec 2015

Bany prosim o radu som asi cca 11-12 dpo a mam neskutocne silne tlaky v maternici take steklive a pocit ako keby sa mi to tam nafukovalo. Ze ma bolia prsia a hlava to sa da prezit ale toto je neprijemne. A asi piaty den dpo mi to zacalo. Netrva to cely den ale mam to miestami kazdy den. Mam 4 dni do ms a pocas ovulacie sme sa snazili. Dakujem za rady. Testy zatial negativne.

nastaa
29. dec 2015

@micka511 no ja som tiež nechápala, ale už som vedela, že asi niečo nie je v poriadku..doteraz sme sa s priateľom nikdy nepohádali a v živote som na neho nebola nervózna a zrazu som bola na neho nervózna a to len kvôli hre v kartách 😀 😀 chudák..ale nebral to osobne, vedel tiež, že sa niečo deje.. áno, viem, že sa mi rozťahuje maternica a tie bolesti sú toho znakom... a nie, ovulku som bohužiaľ nesledovala.. a gynekológovi som volala dnes, zajtra ráno mám prísť, tak som strašne zvedavá...ale hádam mi už potvrdí len to tehotenstvo, keď som mala štyri tehotenské testy pozitívne..alebo to môže byť aj niečo iné? 😨 😨 a test, ktorý mi ukáže aj týždeň som si nerobila, v lekárni v meste som si ho pýtala, konkrétne som si pýtala clearblue, ale nemali ho..
@zuzicka122 tiež som už nad tým rozmýšľala, že či to už minulý mesiac nebolo uhniezdenie, pretože taký silný tehotenský test o pol desiatej večer sa mi zdal podozrivý.. je teda dosť možné, že som už dlhšie v tom.. 🙂 ale uvidíme, zajtra idem k dokymu, tak som zvedavá, či tehotenstvo potvrdí..

nastaa
29. dec 2015

@emily0412 test ti ani nevyjde pred menštruáciou pozitívne.. počkaj, či príde mrcha a keď nie, potom sa testuj.. držím palce 😉

zuzicka122
29. dec 2015

@nastaa, tak drzim palce, nech je vsetko tak ako ma ;)

nastaa
29. dec 2015

@zuzicka122 ďakujem kráááásne 🙂 🙂 snáď bude všetko OK.. zajtra napíšem ako som dopadla 😉

nastaa
30. dec 2015

tak som teda tehotná... 🙂 gynekológ mi po potvrdil 🙂 šťastná som neskutočneee...

katy31
30. dec 2015

@emily0412 test Ti môže vyjsť pozitívne už na 10 DPO, ale nemusí, je to indi vindi.... držím palce, skús testnúť neskôr.. ja som všetky tri tehotenstvá našla na testíku už 9, 10 DPO.... a paličky potom silneli.... Niekedy sú pocity rýchlejšie, ako paličky.... 🙂

kakatulik
30. dec 2015

@nastaa gratulkaaaa

zuzicka122
30. dec 2015

@nastaa to je uzasne!!! gratulujem! 🙂 a vies aj ktory tt?

vik_i
30. dec 2015

@nastaa blahoželám 🙂

nastaa
30. dec 2015

@kakatulik @zuzicka122 @vik_i ďakujem krásne babeny.. to je neopísateľne krásny pocit 🙂 🙂 nepovedal mi ktorý tt, povedal mi len, že som v prvých týždňoch a 20. januára mám prísť na kontrolu, že už bude počuť aj srdiečko.. a v tej extáze som sa zabudla aj spýtať na presný tt 😀

micka511
30. dec 2015

@nastaa gratulujeeeem 😍👍supeeeer, to je krásne 😍
Ja som tiez mala taký silný tehu test Pet dní pred ocakavanou ms😊 to môžeme mať skorú ovulku, teda ja aj mám...😊lebo posledná MS bola kratucka a slabucka...
A bola si aj na sone? 😊 tesim sa S tebou 💜 ja tiež idem 20.1.😊

evulik858
30. dec 2015
Používateľ evulik858 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evulik858.

@nastaa super! gratulujem 🙂

roxylady15
30. dec 2015

roxylady15 Ahojte, mozem byt tehotna, ked poslednu menstruaciu som mala 29.11.-1.12. a cyklus mam cca 32 dnovy. Nechraneny styk sme mali 18.12.? Velmi ma bolia prsia, mam biely vytok, ale iba pri cikani ked sa utrem a menstruaciu som este nedostala, ani ma nebolia krize a ani podbrusko. Vdaka

radinkaaa
30. dec 2015

@roxylady15 ved ale menstruacia ti este nemeska ked mas 32 dnovy cyklus

ikapatkova99
30. dec 2015

@roxylady15 urob si test a zistis aj ja som to mala tak ked nedostanes menzes tak potom to tvrad

roxylady15
31. dec 2015

@radinkaaa ja som iba chcela vedieť, či možem...;)

radinkaaa
31. dec 2015

@roxylady15 mozes nemusis vydrz tyzden ked nepride menstruacia sprav si testik

micka511
1. jan 2016

@roxylady15 veď už teoreticky mala byť včera? Ak som dobre počítala... Ja by som si spravila, ja som mala pozitívny už 5 dní pred MS... 😊 kľudne môžeš byť tehu, uvidíš 😊držím peste ✊

vik_i
1. jan 2016

Čaute kočky, v noci som sa budila na také bolesti v podbrušku a MS nikde, spravila som si testík či náhodou, ale nič ☹ ani MS ani 2// ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre