Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

danka323
21. jan 2014

@kulla1 ahoj...tak ako citam tvoje priznaky presne sa v nich vidim 🙂 my sa snazime o babo viac ako 5mesiacov a tentokrat som uz tyzden skoro dva pred menstr.zacala pocitovat bolesti v podbrusku prevazne na pravo castp chodim na wc-ko a teplotu mam zvysenu tak okolo 37.3 citala som fora tak som si zacala merat bazalnu teplotu a ta je 37.3-37.5 tiez citim plnsi nos ale necitim sa choro.menstr.mam dostat o 4dni ale zda sa mi to ako vecnost a test zatial negativny.ale zda sa mi ze cim viac citam o priznakoch tym viac si nahovaram ze ich mam 🙂 takze nemas ich sama.drzim ti palce 🙂

kulla1
21. jan 2014

@danka323 ahoj. je to hrozné. dnes ma začalo pobolievať viac podbruško, mám strašne upchatý nos, nedá sa mi dýchať...už som čítala aj o tej ,,tehotenskej nádche,, a ide ma poraziť. nezostáva nám nič iné, len si vyčkať 🙂 držím palčeky a som rada, že v tom nie som sama 🙂

modrococko
21. jan 2014

ahoj dievcata, pride mi ze moja otazka je asi hlupa, ale mozu ma boliet prsia uz druhy den po oplodneni?nikdy som nemala prsia tak citlive ako teraz a nechraneny styk sme mali s priatelom iba 19.1.
dakujem moc.

viki272
21. jan 2014

Ahojte,
ja by som sa chcela spýtať, či sa dá otehotnieť aj bez toho, aby mal niekto priamo sex, resp. iba optretím o seba. Čítala som veľa článkov o prerušovanom sexe, ktorý končil otehotnením, aj keď to chlap nepustí...no zaujmalo by ma, či sa dá otehotnieť aj povrchovo, keď sa spermie dostanú len cca 1cm do pošvy.

danka323
21. jan 2014

No co sa tyka citlivosti prs po dvoch dnoch uprimne neviem ale kazda sme ina a mozne to asi je hoci zo svojej skusenosti viem co robi psychika ked velmi chce chceme 🙂 ja som mala priznaky aspon som si myslela ze icjh mam kazdy mesiac co sme sa snazili...ale tentokrat ta bolest na pravo v podnrusku je intenzivna a to chodenie na wc-ko az otravuje tak niekde potajomky dufam ze je to ono 🙂 a co sa tyka toho oplodnenia optrenim nemyslim si ze je to mozne pokial nedoslo k pohl.styku tak by to nemalo byt mozne nemaj strach 🙂

modrococko
21. jan 2014

@danka323 tak my sa nesnazime, takze nemam mometalne stav ze by som velmi tuzila byt tehotna. ako obaja by sme s tym boli ok, ale inak mame prerusovanu suloz. boze znie to horzne ze prerusovana suloz 🙂
aj mne sa to zda zvlastne ze by to bolo tak skoro, ale pred menezesom toto nemavam ze by ma bolievali prsia. aj ked cca o tyzden by mali dojst.

sarahizabell
22. jan 2014

Ahojte ! 6.1.sme mali sex a pravdepodobne som aj otehotnela lebo som mala aj ovulku, 20.1.mi mala prist menstruacia a neprisla, mozem si uz teraz urobit teh.test aleb mam este pockat!??

urmakart
22. jan 2014

Pokud bys byla těhotná, tak by se to už mohlo ukázat. Většinou se to ukáže ode dne očekávané ms, ale taky se to ještě ukázat nemusí, i kdybys už těhotná byla... 🙂)

ajusska
23. jan 2014

Takže to opět nevyšlo dneska jsem 1DC

ajusska
23. jan 2014

@sarahizabell Pokud jsi těhu tak test už by Ti to měl ukázat 🙂 tak tfuj tfuj 🙂

konkm819
23. jan 2014

Ahojte 🙂 ... 6 den mi mešká menzes ... a som chorá mám nádchu myslíte si že môže mi to meškať aj tým ?

eli_graf
23. jan 2014

@konkm819 podlě mě to nachlazením určitě být může.... ale uvidíš, počkej ještě pár dní, nebo až se budeš cítít zdravá, a pokud MS pořád nepříjde, tak bych zkusila testík.... 😉

eli_graf
23. jan 2014

@sarahizabell souhlasím s @ajusska - pokud si těhu, tak by to testík klidně mohl ukázat... 😎

konkm819
23. jan 2014

@eli_graf ved i to že som to niekde čítala že môže meškať aj keĎ je človek chorý ... tak preto ani test nekupujem ... chcem počkať ak mi nepíde do nedele tak asi spravím test bo to už bude 9 dní potom a to by mi už hádam test mal ukázať nie či aj to bude ešte skoro ?

eli_graf
23. jan 2014

@konkm819 míváš pravidelný cykly? Pokud ano, pak by už testík měl něco ukázat... 😉 ale není kam spěchat, raději být později překvapena, než dříve zklamaná... držím pěsti a pak dej vědět.... 😉

konkm819
23. jan 2014

@eli_graf no vieš čo mávala som na den presný dokonca mi chodil skôr ako mal :D len v decembru mi meškal dva dni ... a to som mala asi 2 dni menzes taký slabý a ktomu až taký čierny nechápala som ... a tento mesiac mi neprišiel

eli_graf
23. jan 2014

@konkm819 tak pár dní počkej, až se budeš cítit lépe, a pak uvidíš... přeji //.... 😉

konkm819
23. jan 2014

@eli_graf hm no neviem či by som tam vlastne chcela mať tie // hmm ale ak bude budem sa tešiť a ak nie budem sa tešiť tiež :D

eli_graf
23. jan 2014

Ach tak.... no tak Ti přeji to co tě potěší víc.... 😉

konkm819
23. jan 2014

@eli_graf 🙂 potom dám vedieť 🙂

konkm819
23. jan 2014

@sarahizabell mne mala prísť 18 násteho a nič 🙂

urmakart
24. jan 2014

Mně už snad trefí..už chci vědět, jestli jsem v tom nebo ne... sice jsme to neplánovali, ale i tak bych byla ráda... děsí mě představa, že mám jinak nějakou nemoc... psala jsem tu ten dlouhý příspěvek, byla jsem i na urologii a vše v pořádku, takže žádnej zánět močáku, atd.... byla jsem i na gyndě, cysta nebo něco podobného taky ne... ale prostě se od poslední ms necítím dobře.. všechno mě bolí, kosti, svaly, jsem pořád unavená, divný tlak za očima, večer lehká bolest hlavy, občas mi je špatně.. měla jsem 14dní divný tlaky v podbříšku, občas křeč na vaječníkách, časté čůrání... bolela mě šíleně bedra jako u ms, stále mě bolí v kříži a jde mi to až do nohou, večer mývám syndrom neklidných nohou, bolest v lýtku, a už pár dní mě vždycky večer pálí žáha... ta mě pálila jen v těhotenmství jinak jsem nevěděla, co to je.... zkoušela jsem i zmáčnout bradavky a vytekla čirá tekutina.... pokaždý když se zvednu tak se mi zamotá hlava... ráno se vzbudím hladová...což mám normálně ráno nechuť k jídlu...... cítím se jak když mám teplotu....... no prostě buď jsem těhotná nebo totálná magor nebo mám rakovinu nebo něco podobnýho !!!!

seraa
24. jan 2014

@kulla1

aky mas dlhy cyklus a na ktory den si mala styk?
tak budes vdiet ci vlastne si mohla otehotniet

seraa
24. jan 2014

@urmakart

neboj rakovina nema taketo priznaky .. vlastne nema skoro ziadne ..
moze to byt taka skryta chripka plus pms k tomu a hned mas taketo priznaky
ale moze to bytja teku, kedy cakas ms ? kolky dc si?
a teplotu mas aku?

urmakart
24. jan 2014

Já jsem měla ms 29.12. - 2.1. a právě nechráněný styk jsme měli poslední den ms... většinou mývám bolesti 1.-2.den ms, ale teď mi ty takovej nepříjemnej pocit zůstal celou dobu, pak se to ještě pár dní po ms zhoršovalo.... měla jsem pořád divný tlaky a tupou bolest v podbříšku,občas mě tam jakoby píchlo... bolesti od zad, který mi zůstaly... pár dní jsem měla i pachuť v puse.... jak říkám, já mám snad všechny těhu příznaky, ale že by to začlo všechno už o teoretickýho uhnizďování ? Těhotenství mě pak napadlo protože mě furt bolelo břicho.... a právě i první těhotenství mi začlo tak, že mi bylo furt divně, špatně, bolesti břicha jakobych měla napůl chřipku...prostě od všeho něco a to jsme taky neplánovali a že je to těhotenství mi došlo až když týden nedorazila ms a ještě to potvrdil těhu test... ale už si nepamatuju od kdy přesně mi bylo furt špatně, ale právě vím, že jsme říkali, že mám snad nádor, jak mi měsíc furt něco bylo...... no můžem nad tím jen spekulovat, já vím, že mi to nikdo neřekne, ale já jsem z toho uplně na palici... mám malou dceru, takže se mi nechce lítat po doktorech... tak vydržím to tý ms, ale jsem jak šílená.... dokonce jsem se před 14dnama rozbrečela i u Kutila Tima... 😀 a mám mléčný výtok a furt se cítím taková mokrá prosáklá a to jsem měla i po ms.... Musím vydržet, co jiného mi zbývá.. :D buď je to těhotenstvím a nebo mi už jen třeba hrabe z tý zimi, jak je pořád hnusně, žádný sluníčko, atd.. 🙂)

extrem000
24. jan 2014

@sarahizabell ja som otehotnela tri dni pred tebou . Kramy som mala mat 17 teho. No uz som sa testovala dva dni pred kramamy a bola slaba ciarka a o tri dni uz silna. Tak drzme si palce!

sarahizabell
24. jan 2014

@ajusska
@eli_graf
@extrem000 takze dnes som si robila test vysli krasne 2 ciarky. 🙂 🙂 🙂

extrem000
24. jan 2014

@sarahizabell gratulujem! No nech nam vsetko prebieha v poriadku. 😅

tinacho
24. jan 2014

ahojte, mne už 2 dni mešká. Snažíme sa už dlho, ale minule to nevyšlo, takže nemám odvahu si kúpiť test. Príznaky mám obdobné ako keď som pred rokom bola tehotná, príšerne ma bolia kozy. Stále ma boli brucho a krámy nikde. No neviem.........

kulla1
24. jan 2014

@serra no, už je to asi jedno. včera som dostala MS :/ takže sa nič nekoná... ale ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre