Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

evikmi
24. nov 2013

@jitus93 může,ale dost vyjímečně... třeba kdybys brala antibiotika, nebo hodně nepravidelně bys zobkala antikoncepci 😉

jitus93
24. nov 2013

A za jak tedy po vysazeni muzu otehotnet ,brala jsem minisiston

karlovac
24. nov 2013

Myslíte že můžu být těhotná když jsem špinila 26-30 a ted38,39 a 38 a 39 je ted sobota a neděle?

andrejka1234
24. nov 2013

@karlovac Udělej si test 🙂 Po takové době se to už musí ukázat...nic víc ti stejně nikdo neřekne..

karlovac
24. nov 2013

Včera jsem si ho dělala a nic tam není

andrejka1234
24. nov 2013

@karlovac No vidíš, tak čekej na Ms 🙂

isabella22
24. nov 2013

Caute baby mam asi 4 den po ovulke no odvcera ma boli stale podbrusko ako pred ms. Druhy den po ovulke som mala ruzovkasty vytok ale len raz co to moze byt neviem,nachladnutie alebo priznak tehu? Test je asi este skoro robit. 🙂

evikmi
24. nov 2013

@jitus93 záleží za jak dlouho se ti dá cyklus do pořádku... může to být hned následný cyklus,ale můžeš i čekat několik měsíců nebo roků. to je individuální ..... jinak ovulace by měla být v ideálním případě ideálního cyklu ( 28-30dní) cca 14.den od prvního krvácení (začátek menstruace)..... ale pokud bereš antikoncepci, měl by tě o tom všem poučit tvůj gynekolog... a taky ti měl vysvětlit, jak antikoncence funguje ( jako že není ovulace) 😉 kdybys něco konkrétního chtěla vědět, klidně mi napiš zprávu 😉

majka_3
24. nov 2013

@isabella22 ruzovkasty vytok moze znamenat aj uhniezdenie cizeee je tam sanca ze si tehu 🙂 a ano test je asi este skoro robit.kolky dpo si?

isabella22
24. nov 2013

@majka_3 no este len 4 den :( mrchu mam mat az 4 decembra to sa zblaznim asi...

majka_3
24. nov 2013

@isabella22 ked budes cca 1Odpo mozes skusat testy 😉 drzim palce

isabella22
24. nov 2013

@majka_3 no zacnem snad to nejak do buduceho vikendu vydrzim 🙂 dakujem dam pak info 🙂

joanaa
24. nov 2013

@fidela86
@andrejka1234
Ahoj holky, já jsem dneska znovu testovala a druhá čárka je tmavší. 😀 😀 😀 Už to není ducháček ale světlá zřetelná čárka. Mám radost jako blázen 🙂 Celý víkend mě docela dost píchá na pravym vaječníku. Dokonce v jednu chvilku tak že jsem nemohla stát na pravé noze. Ale pro mimi přetrpím všechno. Jinak mě ještě lehce pobolívá v podbřišku.. To je tím že se zvětšuje děloha. A dnes když jsem měla hlad tak mě bylo špatně. Čím větší hlad jsem měla tím mě bylo huř. Někde jsem četla že v těhotenství se musí skoro pořád jíst. Stačí malinko aby bylo něco v žaludku. Protože čím prázdnější žaludek tím přichází větší nevolnost. Takže zítra do práce nabalím víc svačinky 🙂
@andrejka1234 Dělala jsi si ten ranní test?

joanaa
24. nov 2013

@fidela86
@andrejka1234
Holky musíte vydržet a brzo se oběví // 🙂 Moc Vám to přeju. Příznaky by ste na to obě mely... Hlavně na sebe dávejte pozor i když to ještě není jisté. Bylo by super kdyby sme byly všechny zároveň těhotné. Mohly by sme se navzájem ve všem podporovat 😉

joanaa
24. nov 2013

@isabella22
Já si dělala test 12.den po ovulce a na testu se mi ukázal ducháček. Čekala další dva dny a dnes je druhá čírka tmavší. Od ovulky jsem měla stejné pocity jako ty. 😀 Tak ti držím pěstičky až ti to vyjde.

isabella22
24. nov 2013

@joanaa dakujem no sice je toto len 4 den od ovulky ale neustale citim to podbrusko ako ma taha a napravo pod vajecnikmi citim taky tlak...nikdy som to este nemala...nebudem sa radovat dufam ze sa neblizi len mrcha 😖

joanaa
24. nov 2013

@isabella22 S tím testem nespěchej at potom nejsi zklamaná. Já jsem to taky nemohla vydržet, protože jsem to od ovulky taky cítila ale na test jsem moc nespěchala. Pokud si ho uděláš moc brzo tak se ti tam nic neukáže a budeš zklamaná. Musíš doufat že to ta mrcha není 🙂 Nejlepší je se zaměstnat tak at na to nemusíš myslet. 😉

isabella22
24. nov 2013

@joanaa to mas pravdu skusim tak najkorej na 10 den urobit si prvy testik 🙂 aj keby som si najradsej urobila hned aj ked viem ze by som tam nic nenasla 🙂 este ze zajtra idem do roboty a odreagujem sa 🙂

faminka
24. nov 2013

Holky, ja taky cekam a nevim, na cem jsem... od ovulky cca 8 dni, dneska jsem 33DC a MS nikde a dneska jsem testla a snehobilo ☹ Tak nevim, zkusim zas ve stredu, pokud do te doby nedojde MS, taky me furt strasne picha v pravym vajecniku... Tak drzim vsem palecky 🙂

joanaa
24. nov 2013

@faminka To je ještě brzo.. musíš počkat. Mě píchalo u pravyho vaječníku od prvního dne. Držím pěsti ať to vyjde 🙂

isabella22
24. nov 2013

@joanaa no nic ine nam neostava len cakat :( ja viem je to na nevydrzanie ale musime sa nejak odreagovat nech nato nemylsime 🙂 skus koncom tyzdna to uz by si mohla mat jasno ci ano ci nie 🙂

isabella22
24. nov 2013

@joanaa prepac to bolo kolegini venovane nad tebou vyssie 🙂

faminka
24. nov 2013

@joanaa Dekuji moc, budu cekat, ono nam ani nic jiného nnezbyva 🙂 Ale stve me to, ještě ze jdu uz zítra do práce, abych na to nemyslela, to pak bude utikat hned lip! 🙂

isabella22
24. nov 2013

@faminka som na tom podobne neboj sa zvladneme to 😉 pak daj vediet drzim prsteky

faminka
24. nov 2013

@isabella22 Urcite! Dekuji, budeme si drzet navzájem. joo! 🙂

isabella22
24. nov 2013

@faminka jasne 🙂 pak daj infosky nech ti to vyjde tak ako si prajes 🙂mali by sme aspon darcek k vianociam 🙂

faminka
24. nov 2013

@isabella22 Ani nemluv, hned by ty Vanoce dostaly jiny rozmer 🙂 Urco dam vedet, taky se drz!

fidela86
24. nov 2013

@faminka ahoj, tak ja som vcera na 33dc tiez mala snehobiely a priznaky mame asi rovnake, tak snad este mame sancu a len bolo skoro na test...

@isabella22
@faminka
@joanaa
@andrejka1234
Inak dievcence, musime sa drzat, lebo tak nejako sme na tom podobne a snad budeme mat vsetky finis podla nasich predstav...suhlasim s vami, ze esteze je tu ta praca od zajtra a snad MS naozaj nedorazi...

@joanaa BLAHOZELAAAAM 🙂
Super, jedna z nas uz mala uspech 🙂 super, tesim sa s tebou, drzkaj sa a posli nam nejake virusiky ;)

fidela86
24. nov 2013

@isabella22
@faminka
@andrejka1234
Inak kocky, kedy testujeme?;) A inak, ja sa tak strasne bojim, ze MS nakoniec dojde...joooj...hrozne je to cakanie...

faminka
24. nov 2013

@fidela86 Jojo,je to hrozny,ja taky furt zkoumam kalhotky,jestli neni cerveno! Ja zkusim asi az ve STR,to uz by prece mel byt aspon dusik! Budu ti taky drzet palecky!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre