Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

pterodaktyl
12. júl 2015

Ahojte baby , vidím že táto diskusia je dosť rozbehnutá .Tak sa skúsim opýtať či ste niektorá nezažila niečo podobné . Posledný styk som mala 3.6 bol nechránený pretože moj bývalý priateľ mať kondom nemôže a mne tabletky nerobili veľmi dobre. Takže náš sex trval 5 minút a potom som ho musela dorobiť rukou , asi za 10 minút ejakuloval . Lenže on sa bál či mu niečo neušlo aj predtým , tak som utekala po Escapelle , velmi som sa bála kvôli tým hormonom ale riskla som to . Menzes som dostala v deň očakávanej menštruácie čiže o 8 dní od zobratia tabletky a trval 8 dní len bol skôr slabší . Teraz som dostala další menzeš po 25 dňoch a je normálny , už ho mám 5 dní. A stále je to krv. Medzi týmito krvácaniami som si robila 4 testy a všetky boli negatívne. Vlastne nemám žiadne príznaky len posledné 2 týždne mám také nafúknuté brucho . A s toho mám strach že som v tom. Zajtra sa idem objednať ku gynekologovi ale chcela som len vedieť či je tam nejaká možnosť že som tehu. Priatel sa na mňaa vykašlal a ja by som zostala sama . Na interupciu by som určite nešla ☹ ..Ďakujem , ak mi niektorá odpoviete 😉

janina218
12. júl 2015

@pterodaktyl Podla mna mas len rozhadzany organizmus od tolkych hormonov. Tieto tabletky "po" su strasne svinstvo.

kikona123
12. júl 2015

Baby, kedy vas zacali boliet prsia, ked ste otehotneli? Bolo s tym ,,ako mala prist menstruacia" alebo aj skor. Par dni po uhniezdeni. 🙂 🙂 🙂

steinarka
12. júl 2015

@kikona123 boliet prsia mozu kludne v ramci predmenstruacneho syndromu (pms).. takze je to mozne uz pred menstruaciou..

adulienka16
12. júl 2015

Baby menstruaciu mam dostat 20-teho uz tyzden ma bolia prsia a dnes mi je cely den zle na zvracanie .Myslite si ze by som mohla byt tehotna?

kikona123
12. júl 2015

@steinarka hej, mna pred kazdou menstruaciou bolia prsia, len teraz mam dostat az o 2 tyzdne. A to sa mi este nestalo. Sem tam ma aj brusko pobolelo ako keby som uz mala dostat. Tak mi to prislo cudne, preto sa pytam. 🙂 jeden den ma aj strasne pichlo v podbrusko a citala som tu, ze aj to moze znamenat uhniezdovanie. Akoze nejak som to neriesila, az kym nezacali tie prsia boliet a sem tam v podbrusku 🙂

steinarka
12. júl 2015

@adulienka16 ak mas dostat ms az 20 teho, teda o 8 dni, tak dnes si cca 4-6 dpo.. ani z daleka nie je vajicko uhniezdene a nie ze este by si aj tehotenske priznaky mala..

@kikona123 ak mas dostat ms az o dva tyzdne, tak pravdepodobne estelen ovulujes o tehotenskych priznakoch nemoze byt ani rec..................

pterodaktyl
12. júl 2015

@janina218 To hej ved tolko hormonov v jednej malej tabletke. Už by som si ju v živote nedala. Len to nafúknuté brucho mi nejde do hlavy .

kikona123
12. júl 2015

@steinarka ovulku som uz mala, mala som ju skor, uz par dni po menstruacii. A mam 32 dnovy cyklus. Tak za to to riesim, teda velmi by sme chceli s priatelom babo, tak uz si sledujem na sebe vsetko :D :/ zacina mi uz hrabat z toho :D

steinarka
12. júl 2015

@kikona123 a aku dlhu mavas poovulacnu fazu? pretoze z toho vyplyva, ze ju mas velmi dlhu a to nie je dobre.. 😉 poovulacna faza ma byt maximalne 17 dni u zdravej zeny.. ak je 18 a dlhsie, tak sa jedna o tehotenstvo, pripadne ak zena tehotna nie je, tak ma nejaky hormonalny problem najskor

flavia1
12. júl 2015

@kikona123 mňa začali bolieť prsia cca 8-9 dní pred MS tiež bolesti akoby už mala prísť. Bolo to zvláštne, lebo takéto PMS som nikdy nemala a bola som tehotná🙂

Baby ešte mi prosím poraďte ako dám konkrétnu osobu, ktorej chcem poslať odpoveď. Dakujem

flavia1
12. júl 2015

ale asi som to už vlastne urobila, ked som dala zavináč🙂))))

steinarka
12. júl 2015

@flavia1 len tie prsia bolia z pms a nie z tehotenskych hormonov.. tak dlho pred prichodom menstruacie este nemaju z akych tehotenskych hormonov boliet.. no netvrdim, ze z toho nemoze byt tehotenstvo..

zuzannaaa
12. júl 2015

@steinarka uz treti den mam na vecer kyselinu. Moze to byt nico spolocne z tehu ?

steinarka
12. júl 2015

@zuzannaaa zuzka, chod na to logicky - si este len 7 dpo, vajicko je s najvacsou pravdepodobnostou este neuhniezdene, kedze aj tehotensky test mas biely.. z toho vyplyva, ze tvoja kyselina s tehotenstvom nemoze mat nic spolocne, nakolko ziadne tehotenske hormony v tele este nemas.. proste si len nieco pojedla, tak sa ti robi kyselina.. tym ale nechcem povedat, ze nemozes byt za par dni tehotna.. ale toto tehotensky priznak rozhodne dnes nie je 😉

lemra123
13. júl 2015

Nemali sme styk s priatelom.Dal ho len do mna a potom vytialhol.predtym ako ho dal do mna si ho utrel mal nanom predejakulacnu tekutinu.Velmi sa bojim ze by som mohla otehotniet podla VasToto bolo 3.7 2015?Mám aj bolesti v krizoch aj v podbrusku.Chodim tak cca 5x denne močit pritom som cholia 1-2x mohla som prechladnuť alebo su to tehotenske priznaky?

lili225
13. júl 2015

@lemra123 už to ale vôbec nie je vtipné...vypisuješ tu stále dokola tie isté blbosti...asi si neuvedomuješ, že táto stránka je určená pre ženy, ktoré skutočne niečo zaujíma

luta13
13. júl 2015

@lemra123 no cakaj, ci budes mat MS...tehu mozes byt...a neboj sa...ak budes tehu, ste v tom dvaja...aj on je zodpovedny za svoje ciny...v tomto pripade hlavne on, kedze mal na penise predejakulacnu tekutinu a vedel o tom...mal si nasadit kondom, nez do Teba vosiel...ak tehu nebudes, davajte si nabuduce pozor...nezostava Ti nic, len cakat na MS...a priznaky co popisujes, mozu byt tehotenske...v kazdom pripade, daj vediet potom ako si dopadla a drzim palce...🙂

steinarka
13. júl 2015

@lemra123 len 5x denne chodis na wcko? 😀 😀 tak chod na vysetrenie obliciek, asi ti odchadzaju.. a popritom si daj vysetrit hlavu u odbornika

steinarka
13. júl 2015

@luta13 len na margo - ta lemra je zabavajuce sa decko vypisujuce do tem nezmysly 🙂

sibalka21
13. júl 2015

@lemra123 Vacsia pravdepodobnost ze ja vyhram v loterii ako to, ze ty si tehotna

luta13
13. júl 2015

@steinarka ak to tak teda je, tak sa moze hanbit za blbiny...ak to tak vsak nie je, nech si dava s priatelom ochranu, ak sa boji, ze by mohla byt tehu...je to jej svedomie, ako to v skutocnosti je, ci pise naozaj, alebo saskuje......ja odpisem kazdemu aj 100x, ked treba...ak je negramotny a nevie si najst informacie na nete...🙂

lemra123
13. júl 2015

Je to pravda 🙂 nie sem som len pisala chcem sa len ukludnit lebo sa bojim 🙂 Pisala som aj na live doctor.cz tam mi povedali že sa takto nedostane do druheho stavu ale mna to mrzi ze som urobilo takuto blbost a apravala sa ako decko.pisala som aj na antikoncepcia.com a povedali mi ze mam skor infekciu mocovych cies a ze prostaticky sekret(predejakulacna tekutina)neobsajuke spermie toto napisal Mudr. Jozef Španka. 🙂 @luta13

veronika145
13. júl 2015

Ahojte chcem sa spytat rano a vecer mi je strasne zle sem tam ma picha v maternici a mam biely husty vytok bez zapachu a svrbenia do ms mam este dva dni ale neviem sa dockat ci uz konecne cakam mimco co myslite baby mozem byt uz tehotna?

lili225
13. júl 2015

@lemra123 a keď sme už pri tom, tak to, že si vypisovala všade možne neznamená, že to je pravda :D ...ľudia sa zabávajú všelijako ...a vždy je aj tak najistejšia návšteva lekára

steinarka
13. júl 2015

@veronika145 skoč do lekárne pre test.. ten ti povie viac ako my tu 😉

zuzana256
13. júl 2015

ahojte mam na predaj 1 blister antiku majtalon ponukam ho za 12 eur aj spostovnim chcem ho predat aby som si mohla kupit inofolic dakujem budem velmi rada ak by mi niekto pomohol a kupil ho

lemra123
13. júl 2015

@lili225 nemyzlim že by si ludia robili zarty z bezvinnych ludi.Vies vola sa to online poradna s lekarmi... 😉

lili225
13. júl 2015

@lemra123 😀 ja viem čo to je...no vieš, my nie sme padnutí na hlavu a keď sa niekto pýta stále to isté, tak to s normálnosťou nemá nič spoločné

lemra123
13. júl 2015

Ale ja na babo nie som pripravená a mam stresy,nervy a strase 😕 @lili225

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre