Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

deniska2
15. apr 2012

@riana12 ahoj no piatok som si robila ovulku a vyšli mi dva // pružky ale ta testovacia je o niečo silnejšia ako controlna no a včera som si robila zase o 14.00. a zas mam silnejšiu testovaciu ako tu controlnu ale len o malilinko tak dnes zas urobim test a uvidime ako to vyde ja som zvedava a fotku by som dala ale neviem ako sa to tu robí 😀

kaloria
15. apr 2012

@terez24 dakujem a dúfam že to nebude nič len nejaký blbý výkyv MS

vivien11
15. apr 2012

Ahojte mam otazku moj akamoška vlastne naša krsnička ma partnera spolu mali styk ako vzdy ale tentokrat sa spravil 2 krat do nej a ona nebere tabletky o 5 dni nato si robila test tehu a boli tam 2 čiarky a tak i spravila na dalsi den dalsi ale tam uz bola len jedna a o tri dni dalsi a tiez tam bola len jedn aje toto mozne?? ze najpr su 2 čiarky a potom len 1??? nemate baby nejake snazilky co ste skusali s takouto haluzou skusenost???ona nema nic na nijakom takomto fore tak ma poprosila ze ci sa spytam

terez24
15. apr 2012

@vivien11 po 5 dnoch od styku by jej podla mna ziadny test neukazal dve ciarky, takze to mohol byt jedine nejaky omyl...

deniska2
15. apr 2012

divečata prosim vaz o radu velmi v piatok som si robila ovulačnii test a vyšli mi paličky // dva rovnake farby ale tesovacia bola o malilinko silnejšia než kontrolna potom sobota som si robila test a vyšlo mi to iste testovacia zas silnejšia o malilinko než kontrolna a dnes je nedela tak som si zas sparavila a testovacia mi vyšla dnes ešte o niečo silnejšia než kontrolna no može to byt takto tolko dni že ti to takto ukazuje 😒 som z toho jelen už fakt ale milovanie prebehlo včera a dneska tak uvidim 😵

smudlinka2019
15. apr 2012

Ahojky holky.Můžu se k vám přidat? 🙂 Dneska jsem si jen tak dělala těhotenský testík,protože mi bývalo špatně a k mému velkému překvapení tam byl duch 🙂 tak nám snad bude čárečka sílit a ms už nedorazí 🙂

siss_sz
15. apr 2012

@deniska2 ked ti to ukazuje stale pozitivne, moze byt, ze uz si tehu🙂 ja som tiez tak hnala muza, ze "konecne vidim dve ciarky ilne na ovu a tebe sa nechce" ... a ja uz som bola tehu 😀

bjoucik.15
15. apr 2012

@smudlinka2019 je to tam 🙂 držím palečky aby MS už nedorazila a čárečka jen a jen sílila 🙂

smudlinka2019
16. apr 2012

@bjoucik.15 Děkuji 🙂 zkoušela jsem testit i dneska a čárečka mi přijde stejná,ale s tím jsem počítala.Měl to být takový ten kontrolní testík,že tam ta čárka opravdu je 🙂

dadka118
16. apr 2012

Ahojte meskala mi od decembra menstruacia dostala som ju koncom februara a zase mi meska ked som si robila tes pred cca 2 mesiaci ukazal mi negativny ...mozem byt tehotna? 🙂

megy
16. apr 2012

@dadka118 tak nevím, zda si děláš srandu, nebo ne?? 😅

dadka118
16. apr 2012

Ďakujem za rady🙂

dadka118
16. apr 2012

@megy nie myslim to uplne vážne

megy
16. apr 2012

@dadka118 no nevím kolik ti je, jak dlouho už máš ms, aby jsi nevěděla nějaké základní věci. udělala sis test před dvěma měsíci a byl negativní a ptáš se, jestli můžeš být teď těhotná 😒 samozřejmá odpověď je NE. otázkou je, zda máš teď ms, nebo nemáš, proto mě tvůj dotaz sakra udivuje

dadka118
16. apr 2012

pretoze ani teraz nema ms chapes mam pocit ze som stale unavena, naladova , a mam pocit ako keby osm v bruchu mala nejake zavazie 😒

megy
16. apr 2012

@dadka118 jediná rada - jít k dr.

dadka118
16. apr 2012

@megy nic ine mi ani nezostava ale este pred tym si urobim este tehot.test

deniska2
16. apr 2012

@siss_sz joj to asi nie som tehotna no ale dnes je 4 den a stale mam pozitivni test dnes je velmi silana čiarky testovacia a kotrolna slaba tak teraz neviem kedy nastane ovulka 😒 zajtra skusim sa pomilovat z mojim dnes už nie

deniska2
16. apr 2012

holky tak dnes je 4 den a mam stale pozitivni ovulačni test ale dnes je velmi silna barva testovacia a kontrolna slaba 😵

megy
16. apr 2012

@deniska2 napadlo mě a nezkoušela jsi těhu test?? protože ovu test pokud je až tak silně pozitivní může být i při těhu, teda aspoň, co mají některé zkušenosti

siss_sz
16. apr 2012

@megy
@deniska2 ved aj ja hovorim 😉

deniska2
16. apr 2012

@megy 😅 😅 😅 😅 😅 neskušala som ešte ale idem hned teraz mam 2 doma juujj dam vam vediet

deniska2
16. apr 2012

@megy dievačata no počkajte ale ja zas nemožem byt v tehu ked piatok som si robila test prví a bol pozitivini a ja som sa milovala až na druhi den 2 krat sa sebou sobota a nedela to by bolo skoro 😀 😀 😀 😀 to by bola hlupost dnes je len pondelok no ešte uvidim zajtra čo mi ukaže ovulačni test moja posledna meštruacija bola 30.3 a DC je dnes 19 den

didy
16. apr 2012

Ahojte potrebovala by som radu cca asi pred 3 mesiacmi som mala nechraneny pohlavny styk . 10 dni po ňom som dostala menštruaciu a ďalši mesiac nato zase ale slabšiu ako som zvyknuta . Môžem byť tehotná ?

siss_sz
16. apr 2012

@deniska2 ale nechapes asi troska - ovu testy su na zaklde zvysenej hladiny luteinizacneho hormonu - ten s azvysi v case ovulacie A ked si uz tehu a uz "funguje" ZLTE TELIESKO (predchodca placenty), vtedy sa tiez hormon luteinizacny vylucuje..takzo to muselo byt z ineho milovania 😉 😀
DAJ RYCHLO VEDIET 😉

siss_sz
16. apr 2012

@didy mozes, mozne je vsetko..urob si test 😉

didy
16. apr 2012

@siss_sz ... tak test si urcite urobim . len sa hrozne bojim vysledku :( doteraz som aj celkom pravidelne cvicila + posilka denne tak 120 sklapaciek . Myslis ze ani to by nemalo nejaky vlyv na toto alebo by nebola nejaka odozva ?

siss_sz
16. apr 2012

@didy jaj, moze byt... zavysi aj od tvojho veku, sposobu stravovania (ak nejak brutus chudnes, tak jasne ze hej...)

gabriellka
16. apr 2012

@didy samozrejme že môžeš byť...prečo netestuješ??? a teraz ti mešká či prečo tá otázka?

didy
16. apr 2012

@siss_sz nie nie ako za posledny cas som schudla nieco ale maximalne tak 3 kila a nie rychlo .. sposob stravovania niekedy nepravidelny to hej .. a co sa tyka veku budem mat 18 ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre