Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

katinka4
5. jan 2015

@wera_ga ak som ta spravne pochopila len pred par dnami ti skoncili plodne dni - test by bol urcite negativny este je skoro , pockaj aspon do datumu ocakavanej ms a testuj hned rano .

gabula21
5. jan 2015

Ahojte mozem sa spytat pred dvoma dnami som spala s chlapcom bez ochrany a odvtedy si robi srandu ze to domna dal pricom to domna nedal a sam si uz kvoli tej srande nieje isty ci to domna dal a teraz som cela vystresovana a neviem co mam robit... menstruaciu mam dostat az na konci mesiaca... Mohli by ste mi dat nejaku radu?

potvorka77
5. jan 2015

@gabula21 no to je mile od neho. chod si radsej kupit tabletku po, ak neplanujes otehotniet... ci si tehotna budes vediet tak najskor v termine kedy cakas menzes, takze dovtedy asi budes na trnoch.
ak to do teba dal, tak to z teba trosku iste vytekalo... mozno si to odpozorovala?

potvorka77
5. jan 2015

@gabula21 resp. od kedy do kedy presne si mala posledny menzes? ked mas dostat na konci mesiaca tak teraz mozes byt tak tesne po kramoch?

tinushka13
5. jan 2015

@potvorka77 Tabletka PO jej už nepomôže 😎 čím dlhšie je od "aktu" tým menšia šanca.. ale za pokus to stojí.

potvorka77
5. jan 2015

@tinushka13 aha ano... pise ze pred 2 dnami... no tak len dufat, ze plodaky nenastupia v nasledujucich par dnoch. alebo ze chalan si robi srandu.. 🙂

tinushka13
5. jan 2015

@potvorka77 by som ho za takú srandu asi ukameňovala..

@gabula21 a keď nakoniec všetko dobre dopadne.. urob si srandu ty.. daj si niekde nejakej tehulke ocikat tehu test a pekne mu priprav prekvapko.. test s maslickou.. 😀 😀 😀 ver, že nabudúce nebude pochybovať kam to dal..

ivca88
5. jan 2015

@gabula21 myslim ze to nebolo v plodnom obdobi...zalezi aky dlhy nas cyklus ...ci 28 dnovy alebo dlhsi /kratsi ....

V pripade ze cyklus mas okolo 28 dni ....( od prveho dna menzesu po nasledujuci prvy den menzesu) .... tak ovulacia by mala byt cca na 14 den cyklu ( 13 dni od prveho dna menzesu) ... no muzske spermie dokazu zit 2-5 dni v tele zeny...

No z vlastnej skusenosti viem.ze toehotnenie nie je take lahke.., vyse 80% oplodnenych vajicok sa neuhniezdi v sliznici maternice...

Tabletka po je do 72 hodin ... cize 3 dni od styku ,,,,

A dobuducna prosim nemaj nechraneny styk, pokial si to nemozes vekovo / karierne/ financne dovolit... a taktiez ak si s teba takto partner utahuje ...tak ho kopni kdesi .... ja by som take spravanie neakceptovala

ivca88
5. jan 2015

A inak ak si este nezazila nechraneny styk ( to sa povazuje az v tedy ..ked sa "urobi" ) .... tak ak.nevies,,, tak ono to dost tecie... urcite by si sa musela utierat...

lenula57
6. jan 2015

@wera_ga ešte chvilku test aspon týžden 🙂..ale držím palčeky aj ja som to tak mala ale ja som si už to vsugerovala čiže ja som stale nič :-/...ale držím palce 😉

laauraa
6. jan 2015

Ahojte ms stale meska už 10 dni , tetsy negativne alebo sem tam sa objavi uplne ale uplne slaby duch , citala som na tejto stranke ze niekomu ukazal az na 10tt ,, vcera som bola u dokyho lenze mal na dverach ze neordinuje , tak zajtra idem zas ,, uvidime co povie ale predsa by som sa chcela opytat .. na zaciatku meskanie ms ked som sa utrela som mala taky bielo-priesvitny vytok v malom mnozstve .. no dnes rano som uz mala taky skor bielo-zltkasty husty vytok vo väčšom mnozstve mate niektora s takym niecim skusenosti ? prisa ma nebolia naznak zeby mala prist ms vobec ,, akurat mam take tlaky v podbrusku alebo mi mierne trpne .. a mam ho nafuknute .. a v oblasti maternice som si zvonku na brusku nahmatala taku jak nadureninu nechcem pisat ze hrcku lebo je to väčšie ako hrcka ... proste take nieco gulate a tvrde ,, poradte prosim 🙂 dakujem

terry658
6. jan 2015

@laauraa Ahoj. No tehotensky test si rob vzdy rano a vzdy obden. Aj ja som mala najprv duchov a az potom zacala ciarka silniet. Husty biely vytok je dobre znamenie,ale nemusi to byt smerodatne.Doktor Ti asi povie viac. Spomen mu aj tu hrcu, mozno to moze byt aj nieco vaznejsie.

laauraa
6. jan 2015

@terry658 dakujem .. no dufam ze nebude do frasa.. dala som to chytit mojej mame .. povedala ze take nieco mavaju len zeny v tehu ... ale tiez si nie je ista ... no tehu test ja neviem skusala som uz aj rano aj poobede aj vecer .. ale velmi nevidno ..

terry658
6. jan 2015

@laauraa maternica sa takto skoro neda nahmatat,skor sabojim ci nejde o nador,alebo nieco podobne.

barboritta
6. jan 2015

@laauraa mne takto Dr.objavil cystu na vaječníkU,aj ms blaznela A testy duchovAli.prajem ti aby to bolo tehotenstvo.

laauraa
6. jan 2015

@terry658 joooj :( uz teraz som z toho na nervy .. dufam ze nee :( ... preboha ....
@barboritta ,, ach jaj no uvidime zajtra dufam ze nic vazne , dakujem 🙂

wera_ga
6. jan 2015

@lenula57 tak aj ja ti držím palce 🙂 , aj keď si myslím že som si to už tiež vsugerovala... :D

lenula57
6. jan 2015

@wera_ga poznam to velmi dobre..to vsugerovanie..

gabula21
6. jan 2015

@potvorka77 skoncila mi presne na silvestra
@ivca88 ano mam presne cyklus 28 a zvycajne ovulaciu v tej polke cize ten 13ty, 14ty den

sibalka21
6. jan 2015

@gabula21 no mala by si aj ty vedet ci to dal do teba, ci z teba jeho sperma vytieklo. A pokial nechcete deti tak s ochranou.
@laauraa pokial ti meska uz 10 dni a testy su negativne asi to nebude tehu. Uz by bola silna ciarka, pri niektorych min. slaby viditelny duch. Vela stastia 🙂

potvorka77
6. jan 2015

@gabula21 tak by si hadam mala byt v pohode ked mas pravidelny cyklus a este aj vies kedy mavas ovulaciu... Spermie by do tvojej ovulacie prezit urcite nemali ale naozaj iba ak si si ista ze ju 100%mavas ako z casaku na 13-14den.
Mozno ze zauradoval alkohol ;) a nevedeli ste ani jeden presne ci sa urobil alebo nie ale nabuduce aspon budes vediet ze zadna sranda za to nestoji.
Tak drzim palce a ten vtip s ocikanym pozitovnym testom by si chalan zasluzil,napis mi a kludne ti ho poslem🙂

86mamca86
7. jan 2015

zdravim Vas zienky...uz pol roka sa s manzelom snazime o babatko...menzes mi mal prist v nedelu 4.1.2015, dnes som si robila test, ale negativny. Co myslite mozem byt tehotna? alebo si len menzes zo mna robi opat dobry den (obcas mi par dni pride skor, obcas par dni neskor)

wera_ga
7. jan 2015

@86mamca86 skús ešte pár dní počkať a keď nepríde, sprav si test a uvidíš 😉 btw mne pri poslednom tehu lekár potvrdil ale test vravel niečo iné.. (teda že negat.) a to som bola už v 6 týždni!! Ja už vôbec tým testom neverím.. 🙂 Takže kľud a trpezlivosť a len čakať 🙂

jedlickova
7. jan 2015

Ahojte, s priatelom sa snazime o babo 4 mesiace posledna mrcha bola 17.12 a uz tyzden ma strasne bolia prsia aj podbrusko 😩. Prsia ma bolievali ale toto je neunosne musim mat podprsenku a na nej aj sportovu podprsenku aby sa velmi nehybali 😆Ms mam dostat o 6 dni je este skoro testovat vsak?😓 to cakanie je napinave 😊 dakujem za odpoved a nech sa Vam dari

sabinka123400
7. jan 2015

Baby trosku strach vcera som si tak na vecer robila test kedze mi meskali 2 dni a ked som rano tak uplne ze slabo kevacala vlastne to wni nebola krv len pri utreti..to je ten prvy ruzovy a dnes rano ten druhy cierny a teraz vecer ked som sit ak som mala uplne bledu ciarku bola tam ale bleda...moze to byt niecim ovplyvnitelne alebo tam tu ciarku vidim iba ja??? Potesila som dallsa ze mozem byt tehu

barborazilina
7. jan 2015

podla mna s tehu 🙂 aj ja som mala taketo testy 🙂

sabinka123400
7. jan 2015

S to jemne krvacanie?? Nieje to nieco zle?

sabinka123400
8. jan 2015

Tak baby dneska som bola rano u doktora zobral mi krv nech vidi hcg a kedze to je skoro mi urobil vnutorne sono ale nevylucil nic..takez nepovedal ani ano a ani nie...uvidim zajtra ked budem volat na vysledky...ale rano som mala zas 2 ciarky :P

sabinka123400
8. jan 2015

Tak baby dneska som bola rano u doktora zobral mi krv nech vidi hcg a kedze to je skoro mi urobil vnutorne sono ale nevylucil nic..takez nepovedal ani ano a ani nie...uvidim zajtra ked budem volat na vysledky...ale rano som mala zas 2 ciarky :A dal mi aj anopiryn nech nekrvacam...tak uvidime...

86mamca86
8. jan 2015

baby, menzes stale neprisiel a dnes som zjedla na ranajky len par malych lyziciek ovsenych vlociek s ovocim, a inokedy by som bola hladna uz 11,30, teraz je 13,30 a stale nie som hladna, od rana, a chodim kazdych cca 20minut cikat, vodu pijdem v normalnom mnozstve ako ine dni, moze to byt priznak tehotenstva ci nie? (vcera test vysiel negativne, menzes mi mal prist v nedelu 4.1.2015)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre