Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

misel0806
14. feb 2016

@m2552 ahoj ak ti test ukazal ducha skus o par dni spravit dalsi ak ti ciarka bude silniet a zafarbovat sa do ruzova budes tehu. Ale ak nebude silniet tak tehu nebudes a menzes pride aj ked bude meskat. Uz stym mam skusenosti. Napr ked som ostala tehotna dostala som taky menzes ze slaboruzove kvapky krvy a trochu hnede spinenie najprv som nechapala ale ked som sa to doktora pytala povedal ze vtedy sa jednalo o uhniezdovanie vajicka. Test som si zacala robit tak tyzden po tim menzese ked uz prisli priznaky ako unava prsia bolave vajecniky podbrusko krize zaludok ma bolieval tak na vracanie mi byvalo. Hned prvy test mi ukazal dve silne ciarky behom sekundy naskocili a dalsie dva testy to len potvrdili vsetky boli inej znacky. Dokonca ten prvy som si robila vecer ziadny ranny moc a ukazal silne ciarky. Na druhej strane menzes mi meskal dva tyzdne priznaky vsetky tehu som mala urobila som si test slaby duch priznaky pretrvavali urobila druhy inej znacky ten bol negat. Urobila som treti tiez inej znacky tam bola ciarka o nieco viditelnejsia aj volnym okom. No a o tri dni prisla mrcha. Skoro ti ma trafil slak vajicko sa mi neudrzalo a prisiel menzes aj to sa stava. Takze podla mna slaba ciarka je 50 na 50 moze to vyjst aj nemusi. Ja na slabych duchov proste neverim to za pozit test nepovazujem lebo ked nesilnie je to koniec smola. Drzim ti palce a este sa otestuj😀😀😁😀

m2552
15. feb 2016

@misel0806
Vdaka za prispevok, ved uvidim ako dlho táto lepkavá divotvornost somna pojde.Je to fakt jak chemopren a hoci sa cez noc pustilo viac krvi, na vložke nebolo nič, a stale to šialene lepilo, tak by sa mohlo vajicko v tom lepidle udržať, ale to je asi v iných rukách, ja môžem len dúfať.

zuzanka3381
15. feb 2016

@majka29004 Jaj, no budem vám držať prsty. Uvidíš, po nasadení liečby to pôjde hneď. Len keď ostaneš po začatí liečby tehotná, hneď choď k endokrinologičke na kontrolu, možno ti bude musieť zvýšiť dávky. Počas tehu je kontrola u endokrinologičky veľmi potrebná

majka29004
15. feb 2016

@zuzanka3381 Ano urcite, hovorila ze ked zostanem tehu hned sa musim hlasit. Tak uvidime 🙂 Dakujem verim ze nebudu komplikacie 🙂

zuzanka3381
15. feb 2016

@majka29004 Nebudú, ak budeš dodržiavať liečbu, určite nebudú. Ja som pri prvom tehu nešla hneď na kontrolu k endo a nedopadlo to dobre. :( Prišli sme o dvojičky, lenže kto to mal vedieť. No štítna žľaza je sviňa, čo ti poviem. Nikdy by som neverila. Vždy som si myslela, že je to iba o zväčšení a zmenšení, no prd makový 🙂 Keby som nechcela byť tehu, tak ju ani neriešia iba sledujú.Nemusela by som brať lieky

zdenka_eyrova
15. feb 2016
Používateľ zdenka_eyrova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zdenka_eyrova.

@lilly19 Ahoj, samozrejme otehotnieť môžeš ak počas sexu, bez toho aby došlo k orgazmu.. spermie sa uvoľňujú počas celéoh pohlavného styku.. Odporúčam do budúcnosti používať ochranu. Spoliehať sa na to, že parner nedospeje k vyvrcholeniu je nezodpovedné. Spravi si tehotenský test a ak je všetko ok, poraď sa o vhodnej antikoncepcii s tvojim lekárom. Toto je podstatné rozhodnutie ktoré musíš spraviť. Nezodpovedné správanie môže maať celoživotné následky.. drž sa

majka29004
15. feb 2016

@zuzanka3381 Ano mne to iste povedala, ze ak deti nechcem ze liecba nie je potrebna. Tak uz nech je april 🙂 🙂

adela232
15. feb 2016

Baby 7 dní mi to mešká. Som 9 mesiacov po pôrode takže ešte sa môže stať že mi hapruje cyklus že? Partner sa do mňa neurobil takže dúfam že sa nestal zázrak a nie som tehotná. V kuse chodím na WC a furt čakám kedy príde a stále nič. Otehotneli ste niektorá tak že sa do vás partner neurobil? Však je to blbosť a len mi blbne cyklus? Už mám dve deti takže by som si dala pauzu ... 🙂

majka2211993
15. feb 2016

Ahojte mám jednu otázku ... Mávam takmer pravidelne menštruáciu no plus mínus 2 dni rozdiel.... no posledný týždeň mám nevoľnosti zvraciam ... tak ma napadlo urobiť si tehotenský test... beriem antikoncepciu ... no test mi vyšiel pozitívny krásne dve čiarky ake som ani na obrázku nevidela 😀 😀 😀 .... Čo myslíte môžem byť tehotná? Ďakujem za odpovede

miselka281
15. feb 2016

@adela232 nie je to blbost,ja som tak otehotnela ale nelutujem som moc rada 🙂 ale tebe moze este blbnut cyklus, no pockaj este par dni , sprav si test a uvidis 😉

laska07
15. feb 2016

@majka2211993 A aj si nejaku tabletku zabudla zobrat?Aky den cyklu si?

majka2211993
15. feb 2016

Nie práveže som ani jednu nevynechala... začiatok menštruácie bol 7.02.2016 koniec 10.02.2016 a test som si robila 12.02.2016

gabusenka789
15. feb 2016

@janzi to prave neviem ci som mala dostat mezes toho 29.1

adela232
15. feb 2016

@miselka281 No neviem aj pred tym sme tak dlho fungovali a nic ale tak uvidime nezabijem sa ak nahodou budem sa tesit aj ked aj bat ako by sme to zvladli ... mam male deti este...

miselka281
15. feb 2016

no my sme tak fungovali asi rok a pol a nic az teraz , no necakane to bolo to ti teda poviem 😀

opatrovatelka82
15. feb 2016

Ahojte,moze uzivanie duphastonu zmenit dlzku a intenzitu menstruacneho krvacania? Vcera som najskor jemne spinila,vecer slabe krvacanie,dnes brutalne krce a silne krvacanie do obeda a teraz zatial len slabe spinenie. Doteraz som mavala bezne 4-5 dni. Vcera som bola 31dc..

laska07
16. feb 2016

@opatrovatelka82 a aky DC mavas bezne?

opatrovatelka82
16. feb 2016

@laska07 bežne som mala 27-28,tento mesiac som prvýkrát brala duphaston od 17.dc,tak sa to tým asi predĺžilo..dnes ešte krvácam ale slabučko už len..

adela232
16. feb 2016

@miselka281 Dnes som si urobila test ale či mám vidiny nie je to jasná čiarka ale čosi sa mi tam marí... no to mi ani vo sne nenapadlo že by som mohla byť tehotná. Urobím ešte o pár dní lebo mrcha stále neprišla ...

adela232
16. feb 2016

@majka2211993 Určite si tehotná! 🙂

luta13
16. feb 2016

@majka2211993 a meska Ti MS? ci? ja si myslim, ze by si bola jednou z tých vynimiek, ktore potvrdzuju pravidlo, ze ani antikoncepcia nie je spolahliva na 100%...takze myslim, ze tehu mozes byt, hlavne, ak Ti meska MS a test mas pozitivny a este k tomu aj pocity ak mas take, ze si tehu...no skus iny test, nie vsetky su spolahlive...drzim palce...no a daj potom vediet...som zvedava na zazrak prirody 😉

luta13
16. feb 2016

@adela232 krasne si to tu popisala...aj my sme to mali pri prvom synovi tak, ze som nepostrehla, ze mm ubehlo...a mame 7,5 rocneho synceka...verim, ze ak Ti tolko meska a na tehuteste sa "Ti nieco mari", ze si tehotna!...no a co, budes mat viac roboty, ale zato krasne 3 deticky...nie kazda ma moznost mat 3 deti...alebo celkovo mat deti...daj potom vediet, ked testnes neskor, ako sa to vyvija...drzim Ti palce, aby bolo vsetko, ako ma byt... 🙂

adela232
16. feb 2016

@luta13 Ďakujem si zlatá. Ja viem že detičky sú dar a že aj keď nie sme v úplne ideálnej situácii tak to zvládneme. Už teraz som vychudnutá a vyčerpaná z mojich drobcov a keď si pomyslim že zase budem 4 mesiace grcať no bude to ešte zaujímavé ale má mi kto pomôcť. Určite dám vedieť. Viem že neskôr nebudem ľutovať 🙂

lanci23
17. feb 2016

Cawiky baby. Otazka. Ak mam oneskorenu ovulaciu to znamena 22-24 den, a o tyzden nato mam dostat menzes, je mozne aby som ostala tehotna? Je to kratka doba nie? Vsade pise ze treba min. 10 dni aby sa uhniezdilo. ☹ snazime sa a zatial nic, ma niekto pidobnu skusenost?

adela232
17. feb 2016

Baby však mám len halucinácie a nič tam nie je??

stevvvka
17. feb 2016

@adela232 ja tam ale nieco vidim, a mamatest nerobi kanaliky, iba duchov...

adela232
17. feb 2016

@stevvvka Toto som si robila včera a dnes som si robila zase a už som to tam nevidela tak neviem. Bojím sa lebo to by už bolo tretie a neplánovali sme a mešká mi to už 9 dní. Som necelých 9 mesiacov po pôrode a mávam dlhší cyklus tak 33,34 dní, ale toto je už dlho...

misel0806
17. feb 2016

@adela232 vidiet ale strasne slabulinke. Toto podla mna urcite este nevyzera na pozit vysledok. Opakuj test ale inej znacky ak ty bude ciarka silniet do ruzova tak si tehu. Ak ti testy budu ukazovat len duchov tak by si nemala byt. Ak ti menzes meska daj si zistit s krvi to je viac ako sto percent istota. Drzim palce☺😊😁😀😁

stevvvka
17. feb 2016

@adela232 a testujes z ranneho mocu? Mne rano vzdy ukazal test iba jednu ciarku, a neskor, okolo desiatej, uz aj duchov...a jasne rozpoznatelnych. Mamatest ukaze najskor, takze pri nom by som ostala

adela232
17. feb 2016

@misel0806 Vďaka. No veď sa uvidí nemám kedy behať kvôli krvi k doktorke mám choré deti a aj ja som chorá tak si počkám a kúpim iný test veď ak to tam je no čo už budeme to musieť zvládnuť... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre