Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

pinkbaby22
6. dec 2011

@ciernavila aj ja si to myslím, že keď nič tak škoda toho testu niee...thak ja už neviéém

ciernavila
6. dec 2011

@pinkbaby22 ja som posledne dni minule asi 5 a uplne zbytocne, dalsi robim az o tyzden najskor

nikissek28
6. dec 2011

@pinkbaby22 podle mě za zkoušku nic nedáš 🙂

pinkbaby22
6. dec 2011

@ciernavila veď práve, že človek sa poučil aj ja som tak dopadla keď sme si mysleli, že to vyšlo a potom z toho nič nebolo iba zbytočne vyhodené prachy....

pinkbaby22
6. dec 2011

@nikissek28 aj toto ma napadlo a myslíš, že by už niečo aj ukázalo keby niečo???

nikissek28
6. dec 2011

@pinkbaby22 podle mě už i jo 🙂

pinkbaby22
6. dec 2011

@nikissek28 no ja ti neviem ako teplota mi od minulého týždňa stúpa a od včera sa drží na 37,4 je to v poho alebo čo to znamená vie to niekto???

kikuska_nr
8. dec 2011

Baby je podla vas ok, ze som v 8tt+3 a nemam absolutne ziadne priznaky? Nie je mi zle, nemam chute, nie som nejak viac unavena, proste nebadam na sebe ziadne zmeny. Pred tyzdnom som bola na kontrole, vsetko bolo ok, srdiecko bilo. Dalsiu kontrolu mam o 2 tyzdne, no zacinam byt z toho trosku nervozna. Jedno tehu mi uz skoncilo kyretom, chcem, aby toto bolo uz v poriadku... ☹

benne
8. dec 2011

@kikuska_nr jasné, že to je ok..

salomee
8. dec 2011

@kikuska_nr Jé, buď ráda. Jsou i takové maminky, jen je jich míň než ostatních, které můžou jen bledě závidět.Ačkoliv ty, co mají příznaky, by si je rády odpustily (některé) a ty, co nemají, by zase chtěly mít..🙂

kikuska_nr
8. dec 2011

@benne dufam 🙂 ved nemam bolesti, nekrvacam...len ma to tak obcas napadne, ze co ak zase...nechcem nad tym nejak velmi rozmyslat, len ma niekedy prepadne taky neprijemny pocit.

kikuska_nr
8. dec 2011

@salomee ved ja sa na jednej strane tesim, aspon si kalegyne v praci nic nevsimnu, kym nebude vidiet brusko, ale na druhej strane ma tak obcas napadne, ci je ozaj vsetko ok. A ta kontola je tak daleko...mam kamosku, co je tehu o 3 tyzdne dlhsie, tej je od 6tt zle, niektore veci nemoze ani citit, aj brusko jej uz riadne vidno a ja nic. Nevolnosti mi vobec nechybaju, len ten dobry pocit, ze je babo v poriadku a pekne si rastie 🙂

benne
8. dec 2011

@kikuska_nr ja som mala asi 2 týždne nevolnosti, ranné a bez grcania, a akonáhle som upravila stravu, tak už som bola úplne bez príznakov 😉

kikuska_nr
8. dec 2011

@benne nebola si ani unavena, ani naladova, ani nic? A od kedy ti bolo vidiet brusko?

suem
8. dec 2011

@kikuska_nr Nemaj strach 🙂 Mne v 17 tt takmer nikto netypoval, ze som vobec tehu, nie to 5.mesiac 😅 . Zvlast, ked ide o prve tehu maternica sa zvacsuje pomalsie. Uzivaj si to, s velkym bruskom sa este dost nachodis 😉

benne
8. dec 2011

@kikuska_nr bruško mi vidno aj teraz 😅 😉 ale nie o tom som chcela.. tehu nohavice som začala nosiť v 20tt, ale ber do úvahy, že ja som trochu väčšia stavba.. a unavena.. bola.. ale až na prelome 2-3trimestra, no mm sa išiel zabiť za banánmi, ked som bola v 7m a ked som bola v 5m, tak strašne bol na pistácie.. a ked mi odtiekla voda, mal strašné krče a celu noc strávil na záchode.. takže on si to asi preniesol na seba.. tuším mu prvé mesiace tiež aj zle a nevoľno bývalo 😀 😀

kikuska_nr
8. dec 2011

@suem to myslim nebude moj pripad, do 17tt to asi neutajim a neskryjem, aj ked zatial nic nebadat 🙂 tiez mam kamosku, ktora v 5. mesiaci oznamila v praci, ze je tehu a nechceli jej verit, bo nemala skoro vobec brusko 🙂

kikuska_nr
8. dec 2011

@benne aj ja mam pocit pri pohlade na priatela, ze tehotny je on 😀 odkedy to vieme, zda sa mi, ze pribera aj z vody, nevie, co by od dobroty zjedol, chodi domov unaveny...ze by boli ti nasi chlapi taki obetavi, ze to vezmu na seba ??? 🙂

suzi8
11. dec 2011

Ahoj kocky,u lekara som bola 10 tyzdnov od styku,robil mi vag.sono,to by uz asi videl keby som tehu,ze?Menzes mavam,ale citim sa tak cudne.Lebo 1no dietatko uz mam a to na sone videl aj so srdieckom v 8tt.Myslite ze mozem byt v tom?

martynka_za
11. dec 2011

Ahojte dievčatá 😉 . Potrebovala by som radu ,menstruacia mi mešká uz skoro dva týždne, boli ma obcas v podbrusku a občas mi je nevolno. Test som si este nerobila. Co myslite čakám bábätko? 🙂

lauritka
11. dec 2011

@martynka_za odpoved ti da len testik. 😅 😉

luciebx
11. dec 2011

@martynka_za proc si neudelas test proboha.. toto je otazka jako blazen fakt.. bud dalsi zert nebo ti je 15?

solinkarka
11. dec 2011

@martynka_za a my to mame odkial vediet? nieco ako test nepoznas?

martynka_za
11. dec 2011

15 rozhodne nemam 🤐 .... mate pravdu s tym testom. Vy s nim mate ake skusenosti? Vysledok vam vysiel spolahlivy? 😉

lauritka
11. dec 2011

@martynka_za kup si mamatest10, ten je spolahlivy.
na druhej strane mozes mat ale aj anovulacny cyklus, pripadne sa posunula ovulacia- a preto mrcha meska. mavas pravidelny cyklus ??
len teraz je vychylka ???

luciebx
11. dec 2011

@martynka_za ty prosimte.. tohle jsou otazky jako svina fakt.. me to vzdy pobavi.. dojde baba.. zaregistruje se dneska.. ma otazky stylu .. dva tydny mi meskaji a muzu byt v tom? test sem si nedelala.. hmmmmmmm opravdu zajimave.. tahni do lekarny kup si test.. a uvidis.. pokud 2 tydny meskas tak co ti ukaze test.. tak asi bude pravda...

martynka_za
11. dec 2011

dakujem lauritka, urcite si ho pojdem kupit do lekarne cim skor. 🙂 ano cyklus mavam pravidelny kazdy mesiac, nemeskal mi este ani raz :-/

lauritka
11. dec 2011

@martynka_za tak si bud tehu, alebo sa ti len posunul cyklus. 😉 neviem teda, ci planujes, ak ano, drzim palce.

garzonka
11. dec 2011

No, ja sa zas bavim niekedy na reakciach tych co su tu uz dlhsie a su ostrielane...myslim ze aj ta co je tu cerstvo si zasluzi trochu jemnejsi pristup...osobne keby mi niektora z vas napisala ako zaciatocnikovi takto "ostro" ze co tu riesim za detske otazky, tak by ma to pekne schladilo , cakala by som asi iny pristup.....ale to len na okraj.
prajem ti @martynka_za prijemne konikovanie tu medzi nami 😉

martynka_za
11. dec 2011

no s priatelom by sme dietatko velmi chceli ,takze by nas to potesilo oboch si myslim 🙂. spravim si test a dam vediet vysledok 🙂 @garzonka dakujem pekne za mile privitanie (v tom co si napisala mas pravdu) 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre