Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

bambi2
15. feb 2012

je to zrely pripad k psychologovi!!! fakt by ho mala navstivit. alebo NESEXOVAT a je po probleme!!!!

@sandralu si ta LULUCINKA alebo nie??? prosim odpoved, v skratke ANO alebo NIE...

koniarova
15. feb 2012

@sandralu Keď si chceš byť istá do 12. týždňa, sprav si test dnes. Ale to ti asi nezapadá do tvojho testovacieho kalendára.

bambi2
15. feb 2012

@gepe nektritizujeme.. ale ona to nema v hlave v poriadku!!! precitaj si prosim par stran dozadu, otvor a precitaj si linky ktore som pridala... mozno to pochopis kde je pes zakopany...

bambi2
15. feb 2012

@sandralu halooooooooooooooooooooooooooooo, si ta lulucinka alebo nie?? preco sa vyhybas mojej odpovedi???

gepe
15. feb 2012

@sandralu jak Ti psala @koniarova a i ja, udelej si ten test dnes! kde jsi prisla na ten svuj testovaci kalendar? 😨 🙄
@bambi2 jj i tak jsem v klidu 🙂

bambi2
15. feb 2012

@sandralu keby som mala viac casu tak ti skopirujem vsetky prispevky lulucinky, su presne take iste ako tvoje!!!! dievca zajdi si k psychologovi!!!!!

sandralu
15. feb 2012

@koniarova : lenže ja sa bojím toho že to je málo dní na to aby mi to test s 1000% istotou ukázal.Mám ešte 4 testy a chcem všetko použiť.No čo ak 56dní je málo na validné potvrdenie?

maria30
15. feb 2012

baby, čím viac budete naňu reagovať, tým dlhšie sa bude na vás zabávať a robiť testy aj do Vianoc... sa divím, že vás to ešte baví reagovať 😅

koniarova
15. feb 2012

@sandralu Preboha, no tak to skús. A ak budeš mať pochybnosti, kúp si ďalšie testy. Veľmi, veľmi ťa prosím, utekaj si ho spraviť.

sandralu
15. feb 2012

@gepe : na testovací kalendár?Čím viac dní od styku tým väčšia istota,že výsledok testu je pravdivý.HCG sa zvyšuje podľa počtu dní,tým pádom,čím viac dní od styku žena testuje tým lepšie.

bambi2
15. feb 2012

@sandralu zajdi si na krv k doktorovi, ten ti urobi aj sono a bude videt na vlastne oci ze ziadny zltkovy vak a ziadne embryo sa v maternici nenachadza!!!!! sedis si na kably??? zajdi si k dr. namesto sedenia za pc...

koniarova
15. feb 2012

@maria30 Do Vianoc nestihne, má len 4 ks. 😉

sandralu
15. feb 2012

@koniarova : co to zmeni na tom ci si test urobim dnes alebo zajtra?Ved to je jeden den a chcem testovat z ranneho mocu.

bambi2
15. feb 2012

ona je fakt psycho... je mi jej luto... fakt ☹ ☹ ☹ ved ona nevie ani co robi chuda... nie este co ma robit... ☹

koniarova
15. feb 2012

@sandralu Ale je to myslené týždeň, max. dva po styku. Nie preboha 56 dní. Fakt ti dobre radím, urob ho teraz.

sandralu
15. feb 2012

@koniarova : neboj sa ja si ich nakupim,mozem testovat aj do Vianoc,ked si uz zo mna robis evidentne riadnu srandu.

koniarova
15. feb 2012

@sandralu Nezmení to nič, všetky 4 budú negatívne. 56 dní po styku je laufr jedno, či je moč ranný.

sandralu
15. feb 2012

@koniarova : a co ked si ho urobim teraz?Akoze preco si ho mam urobit teraz?

bambi2
15. feb 2012

@sandralu a @lulucinka zelam ti bezproblemove a pekne tehotenstvo... pekny zvysok dna prajem 😵 😵 😵 😵

koniarova
15. feb 2012

@sandralu Aby si sa konečne ukludnila. Bude negatívny a ti si začni pripúšťať možnosť, že tehotná nie si.

gepe
15. feb 2012

@sandralu pokud by jsi byla tehotna, tak bys nedostala prvni menstruaci po danem styku. Menzes jsi dostala, test sis udelala = byl negativni. Ano testovaci kalendar - Tvuj plan rozpeti dnu kdy si chces testovat, zda-li nejsi tehotna. Rozhodne 52 dni na pozitivni test je az velmi dostacujici! Takze si koukej udelat dnes ten test a pridavam se k @koniarova. Pokud mas strach, ze nestihnes obdobi na pripadny umely potrat, rozhodne necekej na 65ty den od toho styku! Udelej si jeste dnes dalsi test i ted, testy uz nejsou delany nejen na ranni moc a s ohledem na tech vice dni od mozneho poceti, by se Ti prokazal pozitivni test 100% kdykoliv behem dne, pokud by jsi byla tehotna.

katy1979
15. feb 2012

@gepe ak mas na to nervy odpovedaj jej. mne uz nervy praskli a asi by som buchla a povedala nieco skarede. takze dozdivenia priatelia.

danjelca
15. feb 2012

@sandralu chod k doktorovi prosím Ťa daj si zobrať krv ale PROSÍM ŤA oklam ho, že si nemala odvtedy menzes:D
ked bude HCQ 0, čo na 99,9999% bude tak už iný jasnejší dôkaz netehotenstva nie je...ešte jedine nenarodenie dieťaťa po 9 mes.

salomee
15. feb 2012

Pokud bys byla těhotná a zároveň nemohla do začátku března k doktorovi, dostaneš se tam až nějak právě kolem toho dvanáctého týdne(vzhledem k tomu, že se těhotenství nepočítá od početí, ale od poslední MS před tím... tak nevím, no.

bambi2
15. feb 2012

aj ja idem konecne... hadam jej to trkne v tej debni konecne... 😀 😀 😀

gepe
15. feb 2012

@katy1979 v pohode, chapu 😉 😅

koniarova
15. feb 2012

@katy1979 Nápodobne, aj ja končím.

bambi2
15. feb 2012

takze pekne tehulkovnie prajeme... 🙂

majjka24
15. feb 2012

@sandralu jestli tě bolí vaječníku, může to být cysta. A pokud jsi krvácela normálně, tak je malá šance , spíš skoro nulová, že jsi těhotná 😉 pokud by byla krev hnědá, nebo světleší , tak je tu možnost, že jsi těhotná. Nejlepší je udělat si test a pak k mudrovi, i cysty občas uvolňují HCG hormon, který ti ukáže pozitivní test. Nejlepší a jejjistější je zajít si k mudrovi, 😉

sandralu
15. feb 2012

Posledná otázka.Stačia 2 negatívne testy na potvrdenie,že žena nie je tehotná viac ako 8 týždňov po styku?Zajtra ráno si urobím druhý test.Ak bude negatívny,aj tak mám ísť podľa Vás na UZV ku gynekológovi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre