Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ladyblcha
5. mar 2015

@evicka1983 preco si doma neocikas test? : )

evicka1983
5. mar 2015

To určitě udělám, ale ted jsem v práci, tak jen sbírám názory 🙂 K testu se dostanu až večer.

1kikuska7
5. mar 2015

Ahojte. Aká je pravdepodobnosť otehotnieť počas menštruácie? A kedy žena môže pozorovať prvé príznaky tehotenstva?

lili225
5. mar 2015

@le4 presne toto isté riešim ja teraz...ms mi meškala 12 dní a taká slabá čiarka ako ty na teste...šla som k dr a ten mi povedal, že to je iba hormonálna porucha...mala som prísť o týždeň a našiel mi tam bublinku s ktorou ma poslal do nemocnice na lepšie sono a tam mi povedal lekár, že je to tehotenstvo, že som v 5tt a že ak budem v pondelok na kontrole vidno nejaký posun, tak to znamená, že som otehotnela neskôr ako som si myslela 🙂...teda dúfam, že to tak je a asi to bude aj tvoj prípad...bo pri prvej dcérke deň po meškaní som mala riadne kolajnice...a tiež som si teraz myslela, že to bude mimomaternicové...a ževraj plodné dni môžeš mať hocikedy počas cyklu

lili225
5. mar 2015

@sunny15 ano ano snažím sa tešiť a myslieť pozitívne...ale úplnú radosť mi spôsobí, dúúúfam, lekár v pondelok...tak drž palce aj naďalej 🙂

nicicka
5. mar 2015

@zuzannaaa tak to by si bola ina frajerka, keby ti ukazal test 5 dni pred ms :D pockaj aspon do dna ms a potom testni 😉

lavinis
5. mar 2015

@1kikuska7 to je rôzne, ja som začala mať prvé príznaky až koncom 6.týždňa

gigus
5. mar 2015

@evicka1983 ja už 2,5 roka sa snažím takže niesi sama vela štastia prajem 🙂 😀

le4
5. mar 2015

@lili225 jej, dakujem, tak to je povzbudive. dufam v to najlepsie pre nas obe. ja mam v stredu kontrolu, vcera mi brali krv. tak som zvedava ako aj Ty v pondelok dopadnes, znie to pozitivne 🙂

ladyblcha
5. mar 2015

@le4 a vysledky z krvi nemas este?

lili225
5. mar 2015

@le4 hej znie to pozitívne...no ja večný pesimista myslím vždy len na to najhoršie 😖 ... ale budem zvedavá ako aj ty dopadneš...dúfam, že len najlepšie 🙂

steinarka
5. mar 2015

@le4 ach, tak ja neviem 😕 ale velmi ti drzim palce 😵

zuzannaaa
6. mar 2015

zuzannaaa Ja mavam ms 5dni a krvacanie normalne 1-2den silne a potom pomali menej .
Od kedy sa smazime z manzelom o babetko ms sa mi cela zmenila
Ms dostavam kazdy mesiac na iny den26-28-31. a krvacanie minuli mesiac 1den slabe take ruzove2den silne 3 den nic 4den hnede len malo a5den uz ako keby nic
Dnes som dostala a cely den zas slabe ruzove skoro nic..... Som zvedava zajtra ....

Neviete preco je to teraz tak?

zuzannaaa
6. mar 2015

@gigus ahoj aj si skusala ovulacne testy si robievat ?

sunny15
6. mar 2015

@lili225 ale urcite to bude dobre,ked ti lekar uz naznacil,ze to vyzera slubne,len pravdepodobne k oplodneniu doslo neskor ako si predpokladala....uvidis vsetko bude fajn 😉

le4
6. mar 2015

@steinarka dakujem 🙂

dinopuzzle
8. mar 2015

Ahojte baby, viem že táto otázka tu padá každý deň nová a nová ale naozaj by sa mi pomoc hodila. Poslednu MS som mala 8.2 :/ takže mešká 6 dni už. Niekedy pred týždnom ani neviem presne som mala taký svetlo ružový výtok asi jeden den a koniec. Teplota mi dneska stupla na 37,3 nie viac. Citim sa dosť zvlášne. Pocit na odpadnutie a vracanie ale nevraciam len taky blbý pocit ze zaludok v krku...a cikat chodim no dost často. O babo sa nesnazime s partnerom ale ani sa mu nebránime pride kedy má.. len by som chcela vedieť Váš názor. Odpovede typu urob si test ano urobim..

steinarka
8. mar 2015
dinopuzzle
8. mar 2015

Prepáč nedalo mi to nespýtat sa test si spravim zajtra ale tak musela som.

lavinis
8. mar 2015

tehotenské príznaky sa dajú aj vygoogliť, tak vlastne aké odpovede okrem urob si test vlastne čakáš? 🙂

steinarka
8. mar 2015

@dinopuzzle nechapem tie snazilky, ktore sa sleduju ako nenormalne.. este ani vajko nie je poriadne uhniezdene a oni uz odmlievaju, vracaju, zaludok ich boli, hlava a neviem co vsetko.... 😀 😀 😀 😀 😀

kristinka28
8. mar 2015

co myslite kanalik prosim upravu po vyschnuti ani duch 😒

steinarka
8. mar 2015

@kristinka28 ktory dpo si

lavinis
8. mar 2015

@steinarka a myslia si, že sme tu asi jasnovidci...

lavinis
8. mar 2015

@kristinka28 hm...asi kanalik... 😒 či?

kristinka28
8. mar 2015

@steinarka dnes ma prist,ale este davam 2 dni rezerve 😀

kristinka28
8. mar 2015

@lavinis nevadi

lavinis
8. mar 2015

@kristinka28 ale potom tam vidím ešte takú hrubšiu a to už ako kanálik nevyzerá 🙂 no nič skús o dva dni

steinarka
8. mar 2015

@lavinis presne 😀 oni zjedia dve na tri, rozhodia si travenie a potom si nahovaraju tehotenske priznaky, este aj "vsehochut" si nahovoria.. nevravim, niekedy sa z toho fakt vykluje tehotenstvo, aj ked som presvedcena o tom, ze to je len nahoda a skutocne tehotenske priznaky pridu az neskor..

steinarka
8. mar 2015

@kristinka28 tak nabuduce 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre