Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

camelinka
4. máj 2012

@zabkakatka toho bych se nebala 😉

deniska2
5. máj 2012

@laurica123 čauky zatial nič 🙂 ale v pondelok jedu ku doktorke tak se už tešim dufam že už tam neco bude videt na ultrazvuku v pondeli bude 18 dni co sem po ovulke ovulka byla 19.4, a posledna meštruce 30.3. 😵 😵

laurica123
5. máj 2012

@deniska2 🙂 🙂 super tak uz je to viac menej iste 😀 potom napis ako si dopadla v pondelok ...drzim silno palceky 🙂 🙂

deniska2
5. máj 2012

@laurica123 dam vediet určite a dakujeeeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂

mojedieta
5. máj 2012

Ahojte baby, rada by som sa vás spýtala či aj vy ste mali niektore také príznaky tehotenstva alebo či to vôbec mám brať ako príznaky ale takéto veci čo sa mi dejú som ešte nemala..V den ked som mala dostat menzes som sa v noci zobudila na bolest podbruška a krížov na pravej strane/ znesitelnu ako keby som mala dostat menzes /. No a neskor po obede som mala zvýšenú teplotu 37,3 a napinalo ma velmi slabo na vracanie. Tato bolest okolo krizov a podbruska po 1 dni presla a teraz citim sem tam take male pichnutie alebo tlak v podbrušku večšinou na pravej strane ale sem tam aj nalavej. Dnes aj na pravej strane boku. Zabudla som spomenut to hlavne ze mi 5 dni meska menzes ale mam nepravidelny cyklus. Robila som si test Mamatest Comfort a vysiel negativny. Prsia ma nebolia ale muž hovorí že som taká zlá ako ked mam menzes 😀 Čo si mam o tom myslieť? Planujem test zopakovat tak za 2 dni...S mužom som mala styk ale počas neplodných dní 🙂 viem ze su aj take pripady. Dakujem vopred za odpovede 😀

mazula
5. máj 2012

Ahojte maminy,snažilky,snažíme sa 3.mesiac,dnes 21DC,už mám asi 4 dni žltý vodový výtok z prsníka,prvý krát sa pustil sám,teraz len keď vytlačím,a dnes som skúsila a ide mi pár kvapiek aj z druhého.Ale prvého syna som kojila takmer 2 a pol roka.Prsník ma bolí vždy od ovu až po 1.menzesový deň.Nemáte s tým niektorá skúsenosť?či tehu alebo skôr problém s hormónmi?Lebo na mledzivo je to predsa len moc skoro.Ďakujem

betina1984
6. máj 2012

@mojedieta ked mas nepravidelny menzes tak mozes mat aj nepravidelne plodne dni. Tak ste sa mohli trait aj do tych plodnych... 🙂

wikicinka
6. máj 2012

ahojte baby prosim vas pomozte mi ...strasne ma bolia prsia mam dostat menstruaciu o 3-4 dni ..ale nikdy ma takto prsia nebolili ..su take zvlastne aj priatel povedal ze su väcsie a tvrdsie neviem ma to tak byt? alebo myslite ze som tehotna? lebo inak ziadne ine priznaky nemam zatial ...pomozte prosiiim dakujem vopred

wikicinka
6. máj 2012

PS : a mam o dost väcsie prsia ...jaj a este ma casto boli hlava a toci sa mi dost casto neviem ci to je sposobene menstruaciou ze to mam dostat alebo ja neviem ... citim sa inak ako vzdy pred MS ... dakujem za odpovede 🙂

govinda
6. máj 2012

@wikicinka z mojej skúsenosti, mňa vždy pred mrchou bolievali prsia od ovulky a aj teraz je tomu tak, akurát že teraz som tehu a prsia ma bolieť neprsetali. Vraj ak ženy normálne pred mrchou prsia nebolia a teraz takto výnimočne áno, mohol by to byť príznak 😉 . A aj ja mám točenie hlavy 😉

moischaaa
7. máj 2012

Baby mne meska MS tyzden, v den MS som mala par kvapiek krvi odvtedy nic... Strasne ma bolia krize rano a BT mam stale vysoku...test som robila pred par dnami a bol podla mna negativ. Ale po case sa ukazal slaby duch, uz neviem co si mam mysliet k dokimu idem koncom tyzdna... Testovat zatial nechcem... Vam kedy ukazal test //

sanchez81
7. máj 2012

@moischaaa keď ti MS mešká týždeň, určite sa testni. Malo by už byť niečo vidieť. Daj vedieť ako si dopadla. Držím palce 😉

anulik12
7. máj 2012

@moischaaa mna boleli tiez neskutocne krize,som si myslela ze som sa prechladila. ja som si robila prvy test asi tri dni pred MS a bol jasne negativny a na druhy den vynechania bola ciarka slaba,ale bola tam 🙂.mozes byt kludne tehotna,mozno si mala ovulku neskor preto je test este negativny.drzim palce,aby boli dve // 🙂

moischaaa
7. máj 2012

@anulik12 ahoj dakujem ze si mi napisala 🙂 stale mam pocit ze ide ms ale nic a tie krize to je strasne:( ale vydrzim len nech tam je bejby🙂 urcite dam vediet len som z toho cela taka mimo🙂

anulik12
7. máj 2012

@moischaaa mna krize boleli priserne cele prve tri mesiace.ale to vsetko zvladneme 🙂 ano,na zaciatku ma väcsina z nas bolest ako ked sa to uz urcite o chvilu spusti 😉 daj urcite vediet.myslim,ze ked si o par dni urobis test (ak by si predsa nevydrzala 😝 ) tak uz bude vidno aspon slabu ciarku. drzm palce 🙂

moischaaa
7. máj 2012

@anulik12 urcite dam vediet, mozem sa opytat ake si mala este priznaky?🙂

anulik12
7. máj 2012

@moischaaa ked som bola prvy krat tehotna (to ale nedopadlo dobre) a aj teraz bol pre mna prvy priznak prsia.ja ich mam male,takze ked sa trosku nafukli hned to bolo viditelne 😀 a boli bolestive.mna pred MS nikdy prsia nebolia.ty mas nejaky priznak?vela dievcat pise ze maju hned na zaciatku vytok.ja neviem,ci som mala,ale terat ho mam.

moischaaa
7. máj 2012

Tak u mna je to naopak prsia vobec ale od. Vcera naliate ale to neberiem ako priznak, mam vytok a take obcasne pichnutie v podbrusku inak nic 🙂 a BT je stale vysoka a tie krize to je asi najhorsie🙂 no a som dost podrazdena 😀

anulik12
7. máj 2012

@moischaaa nejake priznaky mas,tak vyzera to nadejne 🙂 su aj zeny co ich vobec nebolia prsia.ale naliate prsia by som ja asi brala ako priznak 🙂 predsa nebudes robit test? 😅

mojedieta
7. máj 2012

@betina1984
Ďakujem aspon za 1 odpoved 🙂 robila som opet test a zase negativ meska mi 7 dni a stale tam nic nevidno tak ja uz neviem ci som chora alebo tehotna uz mi to ide na mozog.. ☹

anulik12
7. máj 2012

@wikicinka aj moj priatel si vsimol este pred vynechanim MS ze sa mi zväcsili prsia 🙂 to bol moj jediny priznak tehu,vtedy 😀

anulik12
7. máj 2012

@mojedieta ahoj.ked mas nepravidelny cyklus,mozes mat aj ovulaciu nepravidelnu..mozno mas ovulaciu az tesne pred MS..nemusis ju mat v strede cyklu.ja mam pravidelny cyklus a otehotnela som hned po menzese 😉 citis sa byt tehotna?chod na gyndu,z krvi ti skor zisti tehotenstvo

mojedieta
7. máj 2012

@moischaaa aj ja mam biely priesvitny výtok ale krize ma boleli 1 den a skor pocitujem sem tam pichnutie v podbrusku na pravej strane.

mojedieta
7. máj 2012

@anulik12 ahojky 🙂 dakujem za radu asi to tak aj bude pretoze ked som ratala plodne dni tak sme to aj robili cez ne a nič nič a ešte raz nič . A teraz ked som to absolutne ani nečakala zrazu mi mešká. Asi zavolam v stredu gynekologičke ved toto nieje uz normalne. Nech mi povie čo mi je.. 😅

anulik12
7. máj 2012

@mojedieta my sme sa viac ako dva roky orientovali na 14DC ze najplodnejsie dni a nic.takze ja si myslim,ze kludne mozes hocikedy otehotniet.malo ktora zena vie presne kedy ma ovulaciu.urcite chod k doktorke,budes kludnejsia.drzim palce 🙂

mojedieta
7. máj 2012

@anulik12 ďakujem bodaj by to už vyšlo tiež sa pokúšame už dlhší čas o dieťatko. Pozerala som že niektorým ženám vyšiel test pozitívny až na 14.deň...

anulik12
7. máj 2012

@mojedieta prajem ti,aby vam už vyšlo 🙂 mne vyšiel hned v prvý deň meškania pozitívny,ale len slaba čiarka.ale naozaj to záleži od toho kedy bola ovulka a ty si otehotnela.aj to som čitala že trva pár dni kym sa začne produkovat HCG..takže nevzdáj sa nádej stále máš.a najlepšie je testovať prvý ranny moč. 😉 dufam,že ti to vyjde 🙂

deniska2
7. máj 2012

@laurica123 ahoj tak dneska som bola pri pani Dr. jesem v 5 tydnu mne se tomu ani vieřit nechce moc se tešim mam aj fotku ale je tam jenom takova tupka malilinka 29.5. mam prist zas a prej už by malo buchat aj srdiečko 😅

luckamihi
7. máj 2012

@moischaaa
pokial je BT nad hornou hladinou o tyzden dlhsie ako je dlzka lutealnej fazy v tvojich cykloch na 99 % si tehotna...
Mne pri poslednom tehu ukazal test // prvý deň vynechania menstruacie a pri prvom nic a po niekolkych dnoch slabulilinka ciarka, ale teploty boli jasne... 🙂

deniska2
7. máj 2012

@deniska2 ale som sa zabudla to hlavne spitat pani Dr. Že ktori den som sa mohla oplodnit neviem podla čoho sa to počita prej se to počita podla poslednej meštruaciji ale ja som mala sex 14.5 15.5. a 17.5. tak rada by som to chcela vediet ☹ a moja posledna MŠ byla 30.3.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre