Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

janka258
28. aug 2012

@christie12 takže aj keď to tento mesiac vyzeralo veľmi nádejne,mrcha nakoniec prišla a týmto dňom vzdávam snažilkovanie.Ak to má prísť tak to príde, už sa nejdem kvôli tomu stresovať ☹

grenka
28. aug 2012

@mamicka33
@lucinka1104 baby ja som vcera testovala a nic...menzes mam dostat 31....uvidime...lepsie ze testovat ked uz meska...snazilkovali sme sa pred ovulaciou 4 dni....a ovu nebola....nechame sa prekvapit

lucinka1104
28. aug 2012

@grenka no to mne zase vychádzali duchovia a dnas na 31 DC mi klesla teplota takže tiež nič to bol posledný mesiac čo sme sa pokušali o mimi už to balím aj tak už chodím do prace ,ale sklamaná som a veľmi ja tieto testy neznášam každý mesiac mam ducha 😠

grenka
28. aug 2012

@lucinka1104 po malom som hned po tyz meskania testla a svietili //...teraz som nedockava......este pockam

misal
28. aug 2012

@petra92 dakujem 😀 😀 😀 . no nedockava som, lebo v maji som potratila, tak sa velmi tesime. mam 5 rocneho syna a tiez stale o tom hovori 🙂

droppa
28. aug 2012

@janka258 to ma mrzí že prišla ☹ ☹ budem držať palce nech ďalší mesiac už nepríde

christie12
28. aug 2012

@janka258 mrzi ma to :(... ale nevzdavaj to.. ono vela sa vravi o tom, ako treba hlavu
zamestnat nicim inym a nemysliet tolko na otehotnenie..vraj to potom pride..hold,lahko sa hovori,
tazsie kona...snazte sa dalej, no skus sa zamerat napr.na veci ktore chces stihnut, kym bude babo, a uvidis,ze to pride ;)
...idem to skusat aj ja 😀 .. budem ti drzat palce!

janka258
28. aug 2012

@droppa @christie12 práveže som sa celý čas veľmi nesledovala,veď sa snažíme od zač. roka, prerábali sme, do toho mi zomrela mama, stále som mala hlavu zamestnanú niečim iným, ale tento mesiac to už vyzeralo fakt nádejne,že si zmeny všimlo aj okolie nie len ja a dopadlo to takto.Ale zas inokedy mám ms riadne silnú v prvý deň a teraz len takú slabučkú, no neviem. V septembri mi končí dobrovoľné nemocenské,tak ak sa nepodarí,tak to odkladáme na neurčito,ale už nejdem sledovať ani ovulku ani nič,ak má byť tak bude.

mamicka33
28. aug 2012

@janka258 drzim palce..snad nam to vide

janka258
28. aug 2012

@mamicka33 ďakujem 🙂

asma
30. aug 2012

ahoj babulky ja sa chcem opitat.. menzes mam dostat az za 10 dni ale uz treti den ma boli podbrusko, crbat, sem tam hlava... mam priesvitný vítok... je to ovulka alebo mam radsej utekat k dokymu.. Mam dve male dcerky, stale kojim.. maveme s manzelom prerusovany sex... posledny menzel bol normalny 15,07, mohla som ostat tehotna? boli by uz toto priznaky? alebo je to nieco ine? dakujem krasne za odpovede..

lucia2505
30. aug 2012

@asma ahoj...a kvôli čomu by si chcela utekať k doktorovi?? Veď to je snáď normálne, že ženu občas pobolieva podbruško alebo hlava nie? A ten výtok je úplne v poriadku pokiaľ nezapácha a nemá nejakú divnú farbu.

miruska7979
31. aug 2012

@asma Ahoj..podla mna nie..bolesti chrbta su normalne...ja som hned vedela, ze som tehotna...a to sa snazime jujujujjjjjjjjjjjj 😀 noo hned ma strasne ale strasne boleli prsia...vytok strasne zapachal... 😝 kavu som nemohla ani citit, nie este vypit 😒 a ked mas menzes dostat az za 10dni...podla mna nie 🙂

mamicka33
31. aug 2012

robila som si test a ten vysiel negativny..:( robila som si ich po 8 dnoch nebolo to skoro ..ja si spravim este test ...este raz 4 teho mam dostať menstruaciu ..a najlepsie je ze mam strasne bolesti podbruska krizo tak ja neviem :(

droppa
31. aug 2012

No tak MS mi mešká už 5 dní, pridala sa mi do toho bolesť pŕs. A ako keby to nestačilo tak som niekde prechladla alebo čo tak k bolesti brucha a pŕs ešte stále kýcham a smrkám.
A test mi dnes vyšiel negatívny...

droppa
31. aug 2012

@mamicka33 to je ešte veľmi skoro na test

mamicka33
31. aug 2012

vsak 8 dni neni malo kupila som si test ktory ukazuje po 5 dnoch vraj taze neviem pockam lebo 4teho mam dostat menstruaciu tak uvidime pockam :( ked nepridu robim test

iviatko
31. aug 2012

@mamicka33 to je reklamny tah 🙂 drzim palce!

cukricek_a
1. sep 2012

Ahojte dievcata, potrebujem vediet vas nazor, od tych, co to uz maju za sebou. Po dlhej dobe sa zrejme so mnou nieco deje. S manzelom sa dlhsie pokusame o babo, ale ja i on mame svoje zdravotne problemy (endometrioza, nie prave najlepsi spg). Takze tento mesiac som zaregistrovala castejsie bolesti v podbrusku a citlivejsie prsia. Momentalne som 12-ty DPO a 28 DC. Robila som tehotensky test, kde sa po par minutach zobrazila velmi, velmi jemnucka druha ciarka. Vcera som mala jemne krvacanie, teda najskor hnedy vytok a neskor jemne ruzovy. Trvalo to asi 3 hodiny, ale iba troska. Strasne sa bojim, aby som to pripadne tehotenstvo vydrzala ja aj babo. Myslite, ze je normalne na 12 DPO mat taky nizky hcg hormon, mam ist k lekarke predpisat si Duphaston, keby sa krvacanie opakovalo? Dakujem za rady.

strihalka
1. sep 2012

@cukricek_a na 12dpo je to normalne....hcg stoupa kazdy druhy den a nekomu aj velmi po malu, zkus odfitit test a dat ho sem...Lhehke psineni je vetsinou naznak uhnizdeni...
Ale neksme tu doktori

asma
1. sep 2012

@cukricek_a tak pri mojej druhej dcerke na teste ciarku skoro ani nebolo vidno a dnes ma skoro 5 mesiacov... takze tfuj tfuj..

lagunasa
1. sep 2012

ahojte.
hladala som nejaku vhodnu temu kde sa to opytat ale nic lepsie som nenasla.
viem ze niektore zeny maly tehotenske priznaky aj take ze ich boleli svali. chcem sa spytat, ze ktore svaly VAS boleli? na nohach, na rukach, brucho????? alebo vsetko dohromady?

cukricek_a
1. sep 2012

@asma @strihalka dakujem dievcata za odpovede. Uvidim, ako sa to cele vyvinie.

taniaz
2. sep 2012

ahojte, my sa snažíme o bábo už dva roky, po roku a pol sa nám to podarilo, ale v druhom mesiaci sa plod prestal vyvíjať. Obrátila som sa na metódu Jonáša, skúšal niekto? Podľa jeho výpočtov, sme sa snažili týždeň pred menštruáciou, teraz som men. dostala 2 dni bola normálna a teraz 2dni iba špinenie a jemne bolesti v podbrušku. Inak mávam men. 5 dní. Neverím, že by som bola vtom, ale človek stále tak dúfa čo ak. Nemal niekto podobnú skúsenosť?

aahavlickova
3. sep 2012

Dobrý den, můžu prosím požádat o radu. Myslím si, že jsem těhotná... Je to 9 dní po oplodnení, je to možné?? Hned třetí den mě začla šíleně bolet hlava, v útech mám kovovou chuť, mám bílý hustý vytok a večer mě býva špatně až na zvracení. Prsa mě trošiku bobolívaji, spiš na ohmat, ale jen trošičku a mám bolení vaječníku... Zítra jdu k doktorovi, skrz ten výtok, nechci nic zanedbat, abych neměla třeba zánet, může doktor už něco poznat? Na test je ještě brzo a ms mám dostat až 13.9..
Děkuji moc za radu

marlenee
3. sep 2012

@aahavlickova - no popravdě si nemyslím,že by někdo měl příznaky takhle brzo možná si miminko moc přeješ a příznaky si přisuzuješ.Vždyť teprve 7 den se embryjko zahnízdí v děloze.Ale třeba jsi jedna z mála která to takhle brzo vycítí.Doktor takhle brzo nic nepozná na UTZ je něco vidět až kolem 6tt a to né vždy vím to z vlastní zkušenosti jedině z krve,ale to si myslím,že je taky ještě brzo.Prostě počkej do termínu MS a pak si udělej těhu test.
Pokud si miminko moc přeješ držím palečky aby to vyšlo 🙂

aahavlickova
3. sep 2012

@marlenee - děkuji moc. Chci, aby to vyšlo. Je to zvláštní ty mé pocity.. tak snad uvidíme...

katerinanov
3. sep 2012

@aahavlickova Já myslím, že je možné, že příznaky cítíš. Taky jsem chvíli po oplodnění "věděla" že jsem těhu 🙂. No ale každopádně jak píše @marlenee doktor ještě na UZ nic neuvidí a na krev je asi taky brzo. A kvůli tomu výtoku bych se vůbec nestresovala, v těhu prostě některé ženy výtok mají a doktoři to někdy ani neléčí. Já měla kvůli výtoku 3x za sebou různé čípky a nic nepomohlo, doktor řekl že to zmizí po porodu a fakt.

aahavlickova
3. sep 2012

@katerinanov - také moc děkuji za názor. Myslíte, že bych si už koncem týdnem mohla udělat test?? Nebo je stále moc brzo? 🙂

katkab1608
3. sep 2012

Ahojte, mozem poprosit nazor? zajtra mam dostat MS, inokedy uz tyzden dopredu spinim, teraz nic. Dnes som si robila test, nie z ranneho mocu, ale poobede a bol negativny. Myslite, ze sa mozem na to spolahnut? Alebo je priskoro? ja by som radsej aby aj negaivny ostal, a dufam, ze len zbytocne stresujem...ake mate skusenosti? Dakujem za vsetky nazory

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre