Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zlatanka
12. sep 2012

@aaaaajulkaa tak gratuluejm 😀 pozri v mojom albume ciarky 🙂 tiez mi meskala 11-12dni

aaaaajulkaa
12. sep 2012

@dmoravska děkuji moc, to víš, nemám s tím zkušenosti a celé to vůbec mě trochu zaskočilo 🙂

aaaaajulkaa
12. sep 2012

@zlatanka děkuji 🙂 takhle nějak vypadají i ty moje 🙂 tak to už je asi skoro jisté, že? 😀

zlatanka
12. sep 2012

@aaaaajulkaa ano len este chod k doktorovi nech ti potvrdi tehotenstvo 🙂 a ste planovali alebo nie?

aaaaajulkaa
12. sep 2012

@zlatanka dr. mě objednal na příští týden až... plánovali, ale tak brzy jsme to nečekali, takže nás to zaskočilo, že se povedlo tak brzy 🙂 mám PCO a před dvěma týdny jsem byla u dr. na prevenci a tam jsme si dohodli laparoskopii a ona nějak asi nebude potřeba 😀

lucyke
13. sep 2012

Zdravim som tu nova a potrebovala by som poradit. S manzelom sa snazime o babatko len kratko zhruba mesiac ale poslednu menstruaciu som mala len skoro 2,5 dna potom skoro cely den nic a potom opat prisla ale le cervena krv.Normalnu menstruaciu mavam 4-6 dni ale tato bola ina,pred mrchou som mala asi vsetky tehotenske priznaky aj bolest prs ale ked dosla mrcha aj ked kratsia tak vsetky priznaky ustupili a aj bolest prestala akurat prsia ostali trosku zvacsene a obcas ma este pobolieva v podbrusku.test som si este nerobila z dvoch dovodov urcite je to este skoro a aj sa bojim ze tam bude len jedna ciarka..mala ste nejaka z vas podobnu skusenost? moje prve tehu som mala menzes do troch mesiacov a normalny aj intenzita...dakujem za kazdu odpoved a radu mam 30 rokov

katkas1
13. sep 2012

@lucyke pri dcere som to mala asi tak ako ty, mrcha slabsia ako inokedy takze som ani nedufala ze som tehotma, ked som mala dostat dalsiu tak som mala par dni pred terminom bolesti ako vzdy, bolo mi na vracanie ako vzdy pred mrchov ale jedine co mi bolo divne ze mi meska ;ebo mne nikdy nemeska a na 5 den po termine mrchy som si urobila test a bol pozitivny, isla som k dr a bola som v 6 tt.Ak si tehu malo by ti to uz ukazat lebo pri druhom som si robila test v den ked som mala dostat mrchu a uz mi ukazal ze som tehotna, co som ja ale uz tusila tyzden pred terminom mrchy/som ten typ co vracia od zaciatku do porodu/

enike
13. sep 2012

čaute babenky.. mešká mi MS desať dní a včera som bola u gynekológa, ktorý mi robil USG a výstelka maternice bola 15-16mm, čo povedal, že na 80% som tehotná, no krvný test, ktorý mi následne robil vykázal iba 0,5 jednotiek, čo mi v labáku komentovali, že je negatívny... je to pravda? vykázala by som akúkoľvek malú hodnotu hcg ak by som tehotná nebola? čomu mám teda veriť? kočky, ktorá mi vete poradiť, prosím?

lucia2505
13. sep 2012

@enike ahoj...no čo viem, tak za negatívne sa to považuje až do hcg 1, teda tá hodnota nemusí byť vždy 0,0 aby to bolo negatívne...a navyše, keďže ti mešká 10 dní a bola by si tehotná, tak hodnota hcg by bola už veľmi vysoká, určite nad tisíc. Aké dlhé máš cykly?

enike
13. sep 2012

teraz je to neurčité a spletité, pretože som absolvovala IVF a síce bol podaný pregnyl, ktorý obsahuje hcg, ale iba pár dní a ten mi bol podaný ešte 18.8... gynekológ povedal, že vyvolávať nebude, že počkáme týždeň, ale tu som si prečítala,, že aj hodnota hcg 0,1 vykazuje tehotenstvo, i keď ranné.. tak fakt neviem... tá sliznica ma dosť prekvapila, a teda nielen mňa, ale aj doktora... chcela som iba váš názor.. cykly mám 24_25 dňové, posledná ms bola 8.8. a v tom cykle som absolvovala IVF, no bolo odobraté jeno vajíčko, ktorému chýbal folikul, čiže oplodnené nemalo byť čo, a teda ni k transferu nedošlo.. po neúspešnom IVF sme pomer s manželom mali, tak neviem, či motyka nevystrelila...je to divné...

lucyke
13. sep 2012

@katkas1 lenze ta moja bola prvy den len krv tmavocervenej farby a dost silna aj s bolestami v podbrusku na dalsi den normalna a potom koniec a dnes doobeda sa to opat spustilo ale s tym rozdielom ze je svetlej farby ta krv a prsia ma absolutne nebolia len v nich mam ako keby hrudy jak pred mrchou...som v zahranici cize je tu problem len tak behat na gyndu :( snazilkovali sme sa s muzom od 26.8 skoro kazdy den 🙂

lucyke
13. sep 2012

a este ked som si skontrolovala krcok maternice tak bol makky a trosku akokeby pootvoreny som si uz myslela ze mam mozno ovulaciu ale tak potom co ta kratsia zato silna menstruacia? nikdy som taku nemala

grenka
13. sep 2012

@lucyke ahoj aj my sa snazime od minule mes...menzses prisiel po 1 dnov.meskani...dostala somv sobotu vecer a v utorok bolo po nom...inak 4-5 dni...ale sledujem ze mam nafuknute brucho,pali ma zaha a bolia ma prsia v strede cyklu co je zvlastne...dnes som si robila test a bola tam iba / ☹

piacere
13. sep 2012

@enike či je hodnota hcg z krvi negatívne alebo pozitívna záleží od konkrétneho laboratória. Niektoré považujú krv za negatívnu až do hodnoty 10 (vlastná skúsenosť...)

mercimerci
13. sep 2012

Ahoj mám prosim dotaz , potrebovala bych radu. 6.8 a 8.8. jsem mela styk s kamaradem s kondomem , a nasledne 10.8. jsem mela styk s mym soucasnym partnerem, dale jsem byla 13.8 na injekci na vyvolani menstruace, po 8 dnech jsem to dostala... trvala cca 5 dni do 25.8. ma otazka je , zdali by test uz ukazal , ze jsem tehotna ?? s mym partnerem to bylo bez kondomu , antikoncepci neberu , jsem po revizy delohy, zamlkle tehotenstvi, v kvetnu. Jinak dnes je to cca 35 dni od toho 8.8... ale dostat bych to mela teda cca toho 20.9 ??? za tyden?? boli me prsa, nevim zda to je z nervu.. prosim o radu , zda by ten test ukazal... dekuji moc 😒

mimus265
14. sep 2012

Kočky čo myslíte som tehotná? strašne ma bolia prisia tie ma bolia dva dni, kríže a pobolievanie v podbrušku začalo v noci, bliziaca mrcha to nie je lebo tu som mala pred 12 dnami dalsia ma nema prist 23.9 alebo 23.9, na testik je asi skoro.... 😅

timea88
14. sep 2012

@mercimerci ...kedy si mala približne ovuláciu vieš...a aký máš cyklus????

jesika26
14. sep 2012

@mimus265 ja som už dva dni po sexíku mala bolesti v podbrušku, celé dni mi bolo na zvracanie, bolesti krížov, potom bolesť pŕs, meškanie mrchy 5 dní a nakoniec sviňa aj tak došla 😢 , takže ja už takýmto príznakom vobec neverím, zbytočne sa trápim, stále na to myslím a aj som si poplakala 😖

willy_wonka
14. sep 2012

Ahojte dievcata,
stalo sa niektorej z vas, ze po ovulke klesla teplota z 36,8 na 36,3..dalej v priebehu tyzdna kolisala +- 2°C a po tyzdni od ovu opatovne stupla na 36,7? Teplotu si meriam kazdy den v rovnakom case(5:30) ale takyto vykyv som este nemala. pred minuly cyklus mi doktor nasiel na vajecniku cystu,ktora po mens. sama zmizla, bojim sa, aby sa mi znova neobjavila a nezacala sibrinkovat aj s teplotou:/cim by moje relevantnost mojich "meritok" zhodila na nulu.. vcera navecer som este pocitila velmi intenzivny krc,pichnutie v podbrusku az mi zimomriavky po liciach presli, po par minutach to preslo. S manzelom sa snazime o babo, a vobec by ma nepotesilo ak by som mala nejake problemy:/

lucyke
14. sep 2012

grenka@ no u teba je mozne tehotenstvo ale test ti to este nemusel zachytit pockaj zhruba tyzden a urob si dalsi... drzim prsty 🙂

penelope111
14. sep 2012

@lucyke Krčok maternice býva mäkký a otvorený počas ms alebo pred ms. Ja som mala minulý mesiac ms iba 3 dni slabú svetlú a tehu nie som sa len hormóny asi pobláznili 🙂 Skús si spraviť test pre istotu 🙂 držím palce 🙂

penelope111
14. sep 2012

@grenka V strede cyklu to môže byť spôsobené ovuláciou. Niektoré ženy ako aj ja ovuláciu viac prežíva 🙂

grenka
14. sep 2012

@penelope111 no len ja som to este nikdy nemala bolesti prsnikov vs trede cyklu ked je ovulacia....len sa mi zda divne ze menzes skoncil a brucho nafuknute stale....

penelope111
14. sep 2012

@grenka Tak neviem ti teda poradiť jedine počkať do ďalšej ms či sa dostaví 😒 Zas to obrátim na seba 🙂 Ja som ovu znášala jedno obdobie aj tak že som vracala takže som si vždy myslela, že som tehu a nič 🙂 Minulý mesiac ma boleli aj prsia po ms ešte týždeň a ms som mala iba 3 dni a zase som robila testy a nič 🙂 Myslím si že sa pekne somňou hrajú hormóny 🙂 Keď tak skús o pár dni spraviť ešte test 🙂 Držím palce 🙂

grenka
14. sep 2012

@penelope111 idem pockat az do nasledujucej menst.snazilkujeme sa stale....citala som aj ze niektorym zenam neukaze tehu test vobec nic a su tehotne

penelope111
14. sep 2012

@grenka Poznám aj ja také čo im ukázal test až v druhom mesiaci 🙂

grenka
14. sep 2012

@penelope111 a vy sa dlho snazite?

penelope111
14. sep 2012

@grenka 4 roky 🙂 s toho sme 3 roky nechávali na náhodu a posledný rok aktívne, ale nič 😒

dadkaabarino
15. sep 2012

@penelope111 Ahoj tekže tehu test bol negativny 😒 ale ms nikde

penelope111
15. sep 2012

@dadkaabarino A to ako 😒 Takže budeš musieť isť na gyndu lebo test by ti už mal ukázať po takej dobe.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre