Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

smouliiinka2
17. feb 2014

asi zítra :D at vím pokud tam nic nebude tak z toho nic nebude a pokud tam bude zase duch tak by to mělo být ok 🙂

heduskak
17. feb 2014

@smouliiinka2 taky to mozna nevydrzim :D ale priznaku je dost a ted jsem merila bazalni teplotu a je 37,4 uz 4den se drzi takhle kolem ale pod 37,2 nejde ;) a mam belavy vytok uz cca tyden ;)

smouliiinka2
17. feb 2014

Vytok mam taktez, teplotu nemerim , ale ma dlouhy, tvrdy, uzavreny cipek smerem dovnitr... uz nekolik dni. Ty kontrolujes?

heduskak
18. feb 2014

@smouliiinka2 teplotu merim kazdy 3-4 hodky 🙂 ale v praci to nejde :D jak poznam ten cipek? No ja pujdu za chvily poprvy dnes curat nevim zda udelat test mam jen mamatest :D

heduskak
18. feb 2014

@smouliiinka2 takhle dopadnul ranní testík, možná tam je dušík, ale pak jsem si omylem utrhla ten bílej papírek a je podním pěkná růžová čarka ale možná vadný test nevím.. Nemám nic na upravu fotek takže jen takhle z mobilu :/ už fakt nevím jestli nejít k doktorovi, 6dní zpoždění, takových příznaků

donna11
18. feb 2014

@heduskak nie je to pozitivne..ta druha ciarka ma byt inde..na tom spodnom teste je ta ciarka pod papierikom a to je na kazdom teste..na 6den meskania uz by bolo nieco vidiet..

heduskak
18. feb 2014

@dona11 tady mám ted focení trošku později 🙂 tamty byli focení tak po 2-3minutách 🙂

heduskak
18. feb 2014

@dona11 na živo je vidět dušík na fotku to nešlo moc zachytit :/

smouliiinka2
18. feb 2014

@heduskak jj já ho tam vidím ale je pidi jak ty moje u mě taky dneska podobnej jak u tebe na testu pepino. Tak uvidíme co zítra ....

heduskak
18. feb 2014

@smouliiinka holky na emimino.cz mi píšou negativní, špatnej test, atd.. Serou mě budu dávat fotky jen sem tobě a bude!! Je to dělaný na mamatestu, mám doma ještě taky pepino test a Rapiclear v takový tý kazetce ale nevím kterej udělat zítra :D :D

moravcikovakatka
18. feb 2014

Ahojte snažilky.mám podobný problém.Už dva týždne mi meška mrcha kupila som si dva testy jeden bol negatívny a na druhom bola veľmi slabučko viditeľná druhá čiarka.Pocity mám ako pred mrchou rano ma bolieva bruško ako keby mam dostat a nič plus výtok ale iba biely nezapachajuci a citlive bradavky a všetko naokolo mna mi bud vonia alebo smrdí.Snazíme sa s mužom už pomaly vyše rok a pol o babo.myslíte že by nám to konečne vyšlo??

noemi7596
19. feb 2014

ahojte baby vcera som si robila tehu test a dlho som cakala kym sa tam nieco ukaze a asi 10minut sa nic neukazovalo tak som ho dala naspet do sacku a ked som sa pozrela neksor boli tam dve ciarky. Co si o tom myslite len jedna bola silna a ta druha slabsia ale je ju dost vidiet tak isto len trosku slabsia no....bola by som rada keby mi poradite 🙂 Dakujem 🙂 🙂

moravcikovakatka
19. feb 2014

tak určite zájdi ku gynde.Mne to ani tentokrát nevyšlo fňuk.Lekár mi potvrdil že nie som v tom. 😢

noemi7596
19. feb 2014

moravcikovakatka....tak to ma mrzi ale uvidis ze sa to raz podari.....len to je cudne aj mne gynek.povedala ze niesom a robila som si test vcera a boli tam dve tak neviem....a to som bola u nej asi pred tyzdnom 🙂 Mozno ze aj si len to gyn.na sone nevidi este...citala som vela po internete a dievcata tiez boli tehotne a gyne.im povedal ze nie su a ten test ti vysiel silna ciarka a potom slaba kamaratka mala tiez silnu a slabu a bola tehotna 🙂 A este stale ti to meska?

smouliiinka2
19. feb 2014

@heduskak zde je muj dnesni testik kazdy den duch a je zas o neco pidi vyraznejsi.

heduskak
19. feb 2014

@smouliiinka2 tak to je na dobrý cestě ne? 🙂

danielka1985
19. feb 2014

@heduskak ahoj, to jsem taky měla...a pak test další byl sněhobílý..a navíc jsem 33dc a to mám pravidelnou ms 28-31, takže čekám na mrchu a ona nikdy a žádný příznak, že by měla dorazit, takže jsem se radši objednala, a příští pátek jdu na kontrolu pokud dřív mrcha nedorazí..jinak max. co má, je žravost,ale to je asi tím, že jsem přestala kouřit🙂

heduskak
19. feb 2014

@danielka1985 ahoj, no já mám už bazální teplotu 6tý den 37,2 i víc každý ráno, prsa mě bolely před týdnem no spíš pálily bradavky, bělavý výtok, bolí mě břicho, ale na testech jen dušík :/ pokud do pondělí nic pujdu v pondělí na Gyndu 🙂

heduskak
19. feb 2014

@danielka1985 já mám vždy cyklus 28dní a dostávám to přesně vždy na den skoro i hodinu a najednou týden zpoždění. Dneska už jsem 35DC a na testu skoro nic na dvou byl slaboučkej dušík :/

danielka1985
19. feb 2014

@heduskak tak to vítej do mého klubu pravidelné ms, a nynějšího spoždění 🙂..do 31dc, jsem si dělala srandu,ale od včera už mi to leze na nervy:D...a na jakých testech ti vyšel duch a na jakým sněhobílo?..nazvy těch testů jsou jaké?

heduskak
19. feb 2014

@danielka1985 na mamatestu dušík ale fakt malinkej, a na Gravitestu o malinko větší a pak jsem měla jeden pepino a tam bylo sněhobílo :/ a na ovulační mám slabě pozitivní 🙂 dneska jsem netestovala čekám do zítra ;) ted mám doma Women Secret baby, facelle z rosmanu a pepino, nevím jakým budu testovat zítra :D

danielka1985
19. feb 2014

@heduskak hihi, hustý, takto mě pak budeš muset informovat, jak to jde🙂..taková hromada testů:D..já si koupila jedno balení včera jsem zkusila a nic..takže jsem to vyhodila,ale nedošlo mi, že v krabičce je další,takže to jsem zjistila až dneska ráno, až když jsem vyhodila koš:D..takže já nemám ani jeden a testovat už nebudu..počkám si na mrchu, či půjdu pak na kontrolu🙂

heduskak
19. feb 2014

@danielka1985 no já mám asi 5testů celkem zítra jeden udělám a uvidí se ;) večer omezím pití aby bylo co nejmín naředění ;) pokud tam nic nebude nebo zase dušík tak na to prdím a pujdu v pondělí na gyndu 🙂 ale doufám že to vyšlo, nějak se nestresuju, nemyslím na to a užívám života ;) až když jsem nedostala MS tak mi došlo že by se možná povedlo :D

vejunka87
20. feb 2014

Ahoj holky, mám dotaz dneska jsem byla na gyndě, už přes týden mi mešká menstruace, a týden mám pozitivní testy, ale nějak nesílí ... a jak jsem tam dneska byla tak viděla dutinku, ale prý neví jestli to může být těhotenství, vzala mi krev a mám si zítra zavolat jestli tam mám hcg. Nestalo se vám to už některé a nakonec to dobře dopadlo ? jsem s toho úplně vyřízená a nevím co si mám o tom myslet. Hned jak jsem přišla domů udělala jsem si test a tam zase čárka, ale pořád ne tak stejně silná jako kontrolní, zdají se mi pořád stejné :( prosím poraďte...

smouliiinka2
20. feb 2014

@heduskak tak ms ještě stále je od včera večera a dnešní odpolední testy horní pepino dolní mama test ... co myslíš ..

heduskak
20. feb 2014

@smouliiinka2 na pepinu je duch 🙂 a ja taky porad mam a z rana mam taky pozitivni test :/ ale mam to malo, ne jako vzdycky 🙂 tak treba se vajicko udrzi nam obema 🙂

smouliiinka2
20. feb 2014

@heduskak bylo by fajn 🙂

heduskak
20. feb 2014

@smouliiinka2 strasne moc fajn 🙂 pritelova maminka mela normalne MS a cekala ho 🙂 takze u me je to mozny :D i moje teta to mela a byla tehu 🙂

smouliiinka2
20. feb 2014

@heduskak já mám kolem sebe taky hodně lidí co to takto mělo 🙂

noemi7596
20. feb 2014

Ahoj baby....chcela by som sa opytat ci je mozne ze test ukaze vysledok aj neskor ako tych 5 alebo 3 minuty 🙂 Pretoze som si robila dva testy a az po nejakej hodine mi ukazalo dve ciarky....no jedna silna a druha slaba je to mozne Dakujem?!.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre