Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

depi
26. okt 2012

@michaela8981 ja by som si urobila test 🙂 kup si v lekerani Dr.MAx ten cih maxovy test je tak isto kvalitny ako gs mamatest ..za vyskusanie nic nedas..v baleni mas dva testy a stoja nejak 3,50

hela74
26. okt 2012

ak ozaj neprislo k vyvrcholeniu, nieje dovod k otehotneniu. ak si si neni ista, tak suhlasim s michaelou, kup si test a budes mat istotu.

bambulkabambulka
26. okt 2012

@dagmar25 ahoj no mne presne neviem koľko,lebo máím staršne nepravidelnú mrchu.... ale predtým som mala na dvoch testoch ducha a po dvoch dňoch som robila digitálny a ten je negatívny,takže ak by som bola tehu,hcg by sa malo zvyšovať,takže som tiež na nervy a neviem čo si mám myslieť,pomaly sa s tým zmierujem a čakám či dojde mrcha v najbližšej dobe,ak nie budem musieť ísť na gyndu a to sa mi teda vôbec nechce.... 🙂)

dagmar25
26. okt 2012

@bambulkabambulka to je fakt divne, ale na tvojom mieste by som uplne este nevylucovala tehu, mozno zla koncentracia mocu, alebo neviem....ja sa chystam v pondelok ku dr vtedy uz to bude 12. den co mi bude meskat a rozhodla som sa netestovat, uz toho bolo dost a dnes si dam aj pohar vina, ved uvidime, budem proste mysliet pozitivne...

hanuska88
26. okt 2012

Bolest v podbrusku uz 2 tyzden ako pri menstruacii..Bolest krizov... A k tomu husty vytok...Co to moze byt..priprava na MS ci?????

bambulkabambulka
26. okt 2012

@dagmar25 no aj ja som si to najprv hovorila,ale nechcem byť sklamaná a preto som sa radšej naprogramovala na to že tehu nie som a ak by náhodou,tak by to bolo super prekvapenie... 🙂 držím ti palčeky aby si aj ty bola milo prekvapená... 🙂 veľa báb tu píše že mali negat testíky a napriek tomu boli tehuľky,tak uvidíme,nádej zomiera posledná... akože ja napríklad ani necítim že by som malam dostať mrchu,ale ono sa to rozbehne zo dňa na deň,no čo už...skúsim počkať do konca mesiaca a ak nič tak aj ja pôjdem k dokimu,ja som mala poslednú mrchu 15.septembra,ale mávam dosť dlhé cykly,tak fakt neviem či už meškám alebo ešte nie....závidím všetkým čo majú pravidelný menzes.... potom daj vedieť myslím na teba... pá a pekný dník🙂

erikakertesova
27. okt 2012

mile zienky mam otazku pomoze te mi tento mesiac som nedostala menzes robila som si test a neviem ci bol pokazeny ale neukazalo mi ani jednu ciarku,ale citim sa velmi zvlastne stale som unaven vecer sa neviem dojest a rano mi byva tazko n zaludok ale nevraciam a citim sa nafuknuta aky mate nazor?

dezyre
27. okt 2012

@erikakertesova pokud ti test neukázal ani kontrolní čárku, tak byl vadný.

erikakertesova
27. okt 2012

@dezyre a co si myslis som tehotna?

anjelicek26
27. okt 2012

@erikakertesova - prepac ale ziadna z nas tu nema krystalovu gulu, takze zajtra si sprav dalsi test. Nikto to bez toho vediet nebude a ty budes spekulovat a mozno si priznaky aj nahovarat... mrcha moze meskat z vela dovodov (napr. cysta na vajecniku) ... tuto ti nikto nic ine ako spravit dalsi test resp. ist k lekarovi neporadi...

erikakertesova
27. okt 2012

@anjelicek26 bola som vcera a povedala ze si mam spravit test tak som si ho vcera robila

erikakertesova
27. okt 2012

@anjelicek26 a ked ukaze jednu cervenu a tu druhu taku slabu ciarocku co to znamena?

dezyre
27. okt 2012

@erikakertesova je pravda, že každá snažilka pociťuje těhotenské příznaky před příchodem menstruace 😀 😀 😀 A pokud bude druhá čárečka slabá, tak ten test je pozitivní. Ale musí to prosvítat natolik, že to půjde odfotit 😉 Jinak to znamená jen to, že druhá čárka prosvítá šedě po zaschnutí (vím z vlastní zkušenosti) 😀 😀 😀

dorinek
27. okt 2012

@erikakertesova - pokud je jedna čárka červená a druhá slabá, tak to vypadá na těhu 😵 Udělej si další test třeba za dva dny a pokud bude ta slabá čárka sílit, tak si nejspíš v tom 😀 Jak roste hladina hormonů, tak by měla být postupně ta druhá čára výraznější.

zuzanka2211
29. okt 2012

Ahojte,
pomohol by mi názor niektorej z Vás, prípadne skúsenosť. S priateľom sme mali nechránený styk hned v deň skončenia MS. Pozor sme si teda nedávali - nechávame to všetko na prírodu 🙂 MS skončila pred týždňom, no a už asi 3. deň ma bolia zboku prsia, akoby mi mala opäť prísť MS a v podbrušku ma naľavo mierne pichá. Na takúto bolesť sa mi zdá akosi skoro. Čítala som na fórach, že otehotnieť sa dá aj hneď po MS. Máte s tým niekto skúsenosť? Čo myslíte?

twistybaby
29. okt 2012

Ahoj zienky,Vecer som si bola u dokiho po vysledky z krvy a HCG je 817 a to presne pred týždnom bol 0,390...idem do nemocky

twistybaby
29. okt 2012

držte mi palce,asi to totizto nevyzera dobre... ☹

begavan
30. okt 2012

ahoj holky, přidávám se do diskuze a zajímaly by mě vaše názory - dva roky se snažíme o miminko, po pár měsících jsem zjistila, že jsem díky hormonální nerovnováze bez ovulace. Ted jsem brala první měsíc utrogestan a clostylbegyt, MS jsem měla dostat v pátek 26.10. a teta zatim nikde. Zdá se mi, že mam příznaky těhotenství, citlivá prsa, únava, bolest v podbřišku a hlavně se mi poslední asi 4 dny pořád zvedá kufr...test jsem si dělala dneska ráno, negativní. A myslim si, že na je nevolnosti je taky ještě brzo, a že pokud bych byla těhu, že by se to už 4 dny po tom co měla přijet teta ukázalo...Docela mě naštval doktor, protože mě po prvním klostíku nepozval na ultravuk, tak vůbec nevim, co se ve mě děje... Bojim se, že celý můj problém je cysta, ale pořád ještě doufám. Co vy na to? 🙂

twistybaby
30. okt 2012

tak bohuzial.bud som ja vadná alebo doktori... v piatok minuly tyzden mi brali krv - 817 hcg. dneska znova a bola tam nula.... prosim vas vysvetli mi tu niekto ci som debilna ja alebo oni ze ako je mozne ze to z 817 kleslo na 0 za 3 dni??? tak velmi som sa tesila na bejby a oni sa hraju s mojimi citmi ako na spagatiku. jeden týžden ano ste,druhy týždne iný doktor nie nieste, dalsí zase ze ano a dnes ze zase nie...ked to pojde takto dalej tak skoncim na psychiatrii.... *62* *62* *62*

zuzanka2211
30. okt 2012

Ahojte,
pomohol by mi názor niektorej z Vás, prípadne skúsenosť. S priateľom sme mali nechránený styk hned v deň skončenia MS. Pozor sme si teda nedávali - nechávame to všetko na prírodu 🙂 MS skončila pred týždňom, no a už asi 3. deň ma bolia zboku prsia, akoby mi mala opäť prísť MS a v podbrušku ma naľavo mierne pichá. Na takúto bolesť sa mi zdá akosi skoro. Čítala som na fórach, že otehotnieť sa dá aj hneď po MS. Máte s tým niekto skúsenosť? Čo myslíte?

lucia2505
30. okt 2012

@zuzanka2211 Ahoj a koľko dní trval menzes? Dôležité je kolkatý deň cyklu si bola, keď ste mali sex.

ebi52
30. okt 2012

Baby stalo sa Vam , ze ste na clearblue digiteste mali obrys + ? Mne tam svieti "-", ale cele plus jasne vidiet v obryse, hladala som nejake fotky a na ziadnych obrys nevidno... nepredpokladam, ze som tehotna, len ma stale bolia prsia uplne hrozne, tak pre istotu a mala som ho z minula 🙂

bordulka
30. okt 2012

@ebi52 ahoj, aj mne to takto urobilo, ono ten obrys vidiet stale, otazne je, ci svieti cele alebo len to minusko... mne bohuzial svietilo to co tebe ☹

zuzanka2211
30. okt 2012

@lucia2505 Ahoj, tak trval 5 dni a sex sme mali vo stvrty aj piaty den, ale v tie posledne dva to bolo uz len take slabucke..

ebi52
31. okt 2012

@bordulka tak hadam sa nam to na buduce podari 🙂 budem Ti drzat prsty 🙂

lucia2505
31. okt 2012

@zuzanka2211 ak máš zhruba pravidelný cyklus, tak je dosť málo pravdepodobné, že by si otehotnela 5DC, ale jasné že to nie je nemožné. Ak by si mala ovuláciu o dosť skôr cca 8-9DC, tak by to mohlo byť, ale ak máš normálny cyklus, tak ovuluješ určite neskôr. Myslím, že tie prsia a pichanie v podbrušku budú skôr dôsledok ovulácie.

zuzanka2211
31. okt 2012

Práve, že ja cyklud veľmi pravidelný nemám, niekedy áno, potom zasa nie.. Som taká neistá práve kvôli tomu, že takto ma prsia nikdy neboleli, už vôbec pri ovulácii. Pri ovulácii ma bolia vaječníky na nevydržanie a teraz akosi nič, a je mi čudná tá bolesť pŕs na nejaký 5. deň po skončení MS.. ? No neviem 🙂 Ďakujem za odpoveď 😉 , však uvidím, čo sa so mnou bude ďalej diať.

potkanica
3. nov 2012

Ahojte...neviem, ci toto je vhodna tema, ale chcela som sa dozvediet znaky plodnych dni a ked uz som tu, tak napisem....s priatelom sme sa milovali v prvy den mojej menstruacie a neviem, ako to je mozne, ale praskol nam kondom :/ do 2 hodin sme utekali do lekarne a kupili tabletku po....doteraz som mala pocit, ze svoje plodne dni poznam, mam vytok podobny vajickovemu bielku, ktory sa natahuje medzi prstami, ale ked som citala, kolko bab otehotnelo pocas menstruacie tak som z toho dost na nervy...je nejaka sanca, ze som tehu?...cyklus mam pravidelny, od 26-28 dni...dakujem za rady

zuzanka2211
3. nov 2012

@potkanica Ked si si dala tabletku po, tak by si nemala byt tehotna..

potkanica
4. nov 2012

ale ta tabletka nie je 100%...preto sa bojim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre