Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

katkarv
18. apr 2011

@drobik1 joj to je skoda,myslim ze aj moja dojde vo stvrtok ☹ 😠 Nejak ta jar nerobi nic snami ☹

drobik1
19. apr 2011

@katkarv hm no sand sa to podari nabuduce.. 🙂 aj tebe drzim palce..inak mame nove to ze kakame krv tak cakame na vysledky a este mame aj zapal ocnej sietnice..tak sa tesim..tak znova behanie po lekaroch a stresy..ak to neprejde do konca tyzdna tak nas caka nemocnica.. ☹

katkarv
19. apr 2011

@drobik1 juj tak snad vam to prejde a este stale nevedia z toco to ma?a kaka tvrde ci riadne?Moja dcera ked bola mala mala z beby taku stolici ze som jej musela pomahat teplomerom a veru sla jej aj krv.

katkarv
19. apr 2011

baby ja viem ze nie kazdej ukaze tehu test dva dni pred mrchou pozitivne ale je tu aj taka ktorej klesla bazalka ako pred menzesom a bola tehu??????????

baubouka
19. apr 2011

Ahojte baby. Som 7 DPO a mám závrate a pobolieva ma podbruško, tak som si dnes urobila test a vyšla mi tam jasná druhá //. No je o odtienik bledšia od tej hlavnej ale som z toho dosť prekvapená, že tak skoro to je vidno. Môže ísť o dvojičky, brala som totiž aj Clostilbegyt? Alebo dvojičky nemajú vplyv na množstvo HCG?

drobik1
19. apr 2011

@katkarv ahoj no este nevieme z coho to mame az po sviatkoch budu vysledky.. 😉 dufam ze budu oki.. 🙂 no uz nekaka krv ale este v nedelu kakal..no on nekaka pravidelne a niekedy aj 3 dni nic a potom ma tvrde ale uz kakal mäkke a aj tak tam ta krv bola..vraj to moze byt aj celiakia.. ☹ no dufam ze nie.. 😒 no a co ty ako sa citis vravis ze dorazi mrcha?

katkarv
19. apr 2011

@drobik1 myslim ze ano ☹ 😒 😔

slivocka
19. apr 2011

@baubouka dvojičky nemaju vplyv na HCG , asi sa ti zahniezdilo velmi skoro. skus testnuť o 2 dni a bude to jasné. Ja som tiez otehotnela z clostilu a čakam dvojičky, no HCG som mala nižšie ako ktorakolvek ina baba s jednym babom. 😉

drobik1
19. apr 2011

@katkarv ja som tiez vedela ze pride.. 😒 ☹ ale nevzdavam to bojujeme dalej nie?ved jar je este dlha.. 🙂 🙂

baubouka
19. apr 2011

@slivocka ďakujem za odpoveď. a vy máte v rodine dvojičky alebo ich čakáš z clostilu? ja som mala tesne pred ovulkou na jednom vaječníku dva rovnako veľké folykuli. Ako si to mala ty ak sa môžem opýtať?

katkarv
19. apr 2011

@drobik1 no urcite budeme snazilkovat dalej 😀

slivocka
20. apr 2011

@baubouka my sme nikdy nemali v rodine dvojičky , takže iba clostil 🙂 mala som 2 folikuly ktoré praskli 😉

helenka333
21. apr 2011

Ahojte kočky, prosím poraďte mi...8 mesiacov sa pokúšame o bábo s manželom, dnes som si robila ráno test a vyšla mi druhá ružová ale uplne slabulinká čiaročka 🙂 a mám dnes 43 dc, mrchu mám stále na 37-38 dní ale dnes je už 43 dc. Odvtedy som nervozna, trasú sa mi ruky, neviem čo robiť zo sebou. Idem kupit další test ale len o 8.00 otvárajú, tak som zvedavá, a nie je lepšie kupiť hned ten digitálny, nie je presnejší? Tak velmi sa bojím, môj gynekolog dnes nerobí a možno ani po sviatkoch takže len cca o dva týžden tam môžem zájsť. Pekný deň Vám prajem 🙂

slivocka
21. apr 2011

@helenka333 blahoželám, ja som mala najprv tiež iba ducha na teste. Další urob ked budeš môcť dnes ešte či to nebol omyl a potom až o 2 dni, aby sa ti ukazal rozdiel či HCG rastie. Držím palce. 😉

helenka333
21. apr 2011

@slivocka Slivocka Ďakujem Ti krásne, no dopredu to nechcem zarieknuť a teraz neviem či mám plakať či sa smiať. Skúsim o hodinku spraviť ďalší, ked si kupim, kupim asi ten digitálny!!!Juj, držte mi palce. 🙂

slivocka
21. apr 2011

@helenka333 verim ti , ja som nikdy nemala ani naznak ciarky a ked som vtedy zbadala bola som tak isto v soku. My sme sa snazili rok a pol takze chapem tvoje pocity 😉 napis potom 😉

helenka333
21. apr 2011

@slivocka určite napíšem, a ďakujem za povzbudenie, ja som tiež nikdy nemala ani náznak a dnes ked som uvidela....uh, neviem čo robiť. A navyše, pleť mám takú peknú už dva týždne, najprv som to pripisovala krému, čo som vyskúšala nový a odvtedy používam, ale asi v tom bude niečo iné 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 chcela som test ofotiť a dať sem fotku a na tej tú čiaročku aj tak nevidno, myslím na tej fotke.

baubouka
21. apr 2011

@slivocka Ahoj Slivočka, tak včera som si robila znova test a durhá čiaročka nikde :o(((. Tá predtým ešte asi bola s Pregnylu. Ale dnes ráno, neviem či si namýšľam, sa mi zdalo akoby tam niečo bolo. Ale tak slabé že raz som to tam videla raz nie, tak neviem či to nie sú moje predstavy. V utorok ale mám ísť dokimu na krv len už neviem vydržař.

slivocka
21. apr 2011

@baubouka ☹ to ma mrzí velmi ☹ najlepšie je počkať na tu krv je to predsa len presnejšie 😒 ale ked si mala aj prgnyl tak asi to bolo z toho, ja som pregnyl nemala . Každopadne držim palce 🙂

helenka333
21. apr 2011

@slivocka Tak som si spravila dalšie dva testy a je to tam, na obidvoch krásne // čiaročky, neviem čo mám robiť, ja sa asi cez sviatky zbláznim, kým k doktorovi nepôjdem 🙂 🙂 🙂 síce jedna slabšia než druhá, ale je to tam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

slivocka
21. apr 2011

@helenka333 blahoželááááá, hlavne sa teraz opatruj,oddychuj a teš sa 🙂 o dva dni zopakuj test či silnie 🙂 super budeš mať krasne sviatky 🙂

helenka333
21. apr 2011

@slivocka Ďakujem krásne, neviem sa z toho spamätať a bolia ma nohy a ešte sa mi trasú ruky 🙂 uvidíme, tento týždeň už aj tak nič z lekára, ale buduci týžden po sviatkoch tam asi zájdem 🙂 Prajem krásne Sviatky🙂 a drž sa aj ty a tiež oddychuj 🙂

slivocka
21. apr 2011

@helenka333 😉 😉 dakujem, potom čakam info 😉

solinkarka
21. apr 2011

@helenka333 gratulujem, je to nadherny pocit 😵 straz si ten pokladik 🙂

helenka333
21. apr 2011

🙂 🙂 určite sa ozvem 🙂 🙂 len aby som sa dovtedy nezbláznila 🙂 🙂

helenka333
21. apr 2011

@solinkarka Ďakujem krásne, áno to je nádherný pocit, len zatiaľ takto na začiatku a bez lekárskeho potvrdenia sa ešte bojím, ale budem sa tešíť naďalej a som neskutočne šťastná 🙂 🙂 🙂 budem si ju strážiť najviac ako viem 🙂

majka_3
23. apr 2011

@helenka333 Ahoj Helenka 🙂
tak gratulujeeeemmm... 🙂 a drzim palce aby vsetko dobre dopadlo 🙂 neviem ci si pridana do sukromnej skupiny DECEMBROVKY ale ak nie pod sa knam pridat 😉 😉 😉 😉

baramborka
25. apr 2011

ach baby, snad už čoskoro pridem medzi vas aj ja .... :(

arwen181
26. apr 2011

Caute ja sa chcem spytat taku vec, tyzden a pol pred mrchou sa mi pravidelne zvacsia prsia a pobolievaju ma. Tento mesiac sa ale stalo, ze sa mi len o trosku zvasili, no zacali ma boliet az den pred mrchou, ktora ma dojst zajtra. Citim sa na nu, som ospala, mam aj zvysenu teplotu. Som ale zmatena preco prisla bolest az tak neskoro, ci to nema nieco spolocne s tehotenstvom. S priatelom mame styk bez ochrany, no ked ma dojst k erekcii, tak to pusti mimo alebo si da tesne prezervativ, sem tam ale zadrzi erekciu vo mne ked nahodou este nechceme prestat... mohlo sa stat ze do mna nieco voslo, sem tam sa to stava, pred mesiacom a pol sa to stalo naposledy a to do mna voslo celkom dost. no mrska dosla ... mali ste niekedy nieco podobne s PMS?

vierka0
26. apr 2011

@arwen181 bolest prsnikov suvisi s hormonom progesteron, mozno mas len inu hladinu hormonu akurat tento mesiac..uvidis, ci menstruacia pride alebo nie 🙂 kazdopadne pri prerusovanom styku je tu riziko vzdy 🙂 a to ze si neotehotnela z jedneho "kompletneho" styku - pravdepodobne to bolo v neplodnej faze cyklu..napriklad ak si v tom case uz bola po ovulacii, nemozes otehotniet 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre