Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

abcklara
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katyrozy
10. jún 2013

@baronka222 Ahoj ja mne MS meska 3 tyzdne robyla som si test ten vysiel pozitivne,,cakal som dalsi tyzden tiez tak isto,no potom som uz mala ine chute bola som fajciarka a bolo my zle hned som vedela ze som v tom, objednala som sa u lekara a dnes som v 3 mesiaci 🙂 🙂 🙂 🙂 takze na test sa nespolieham

katyrozy
10. jún 2013

@lilly19 Vies ako sa hovory muzi maju aj kvapocky lasky, 🙂 je tam ryziko ze mozes ale mala pravdepodobnost takze nestresuj pockaj do MS

megy
10. jún 2013

@alceola no pokud jsi už 7+1 podle ms a navíc jste v podstatě vyrostli jen o dva dny za celou tu dobu, tak mi to bhužel nepřijde jako zdravý vývoj :-/ plod by měl už být vidět i se srdeční akcí ☹

alceola
10. jún 2013

@megy ked som bola u lekara, tak som bola 6+6t, ale hovoril, ze nevyvija sa to tak ako ma..tak toho sa bojim, ze je tam nadej, ze som mala neskor ovu, ale ze prve sono bolo zodpovedajuce tehotenstvu, len toto nebolo uz ok..narastlo to sice..ale hovoril, ze sa moze aj skryvat, preto mi dal este utrogestan, a zajtra sa uvidi, len mi povedal, ze by som mala zacat krvacat cez vikend, a ja nic..stale ma bolia prsia, aj tlaky v podbrusku, vcera ma aj 2x pichlo..tak netusim, vyplakala som si uz aj srdce hadam...je to vytuzene mimino a takto to dopaadlo, po 3r..neverim ani ja na zazrak, uz to bol zazrak, ze som otehotnela...ale nadej umiera posledna, nie tak sa hovori...

kazunomiya
10. jún 2013

@ika_nika kolko dni po ovulacii dostavas menstruaciu? Ak uz je viac, tak si asi tehotna. Podla teplot si myslim, ze je to mozne. Ak nespadli na taku uroven ako boli pred ovulaciou. Inak, merias si vzdy v rovnakom case, +-pol hodiny?

Vysvetlim: Menstruacia (resp. dlzka cyklu) sa v cykle posuva vzdy tym, ze sa natiahne alebo skrati obdobie pred ovulaciou. Od ovulacie po menstruaciu je vzdy v podstate rovnaky pocet dni, v mojom pripade 11 az 12. Cize ak vies, kolko dni mavas tuto tzv. lutealnu fazu (od zvysenia teploty po menstruaciu), a vies, kedy ti stupla teplota, tak vies presne kedy mas dostat menses, a ked nedostanes, je to jasne. Mimochodom, pozajtra zistim, ci meska mne ;)

Inak niekedy klesne teplota az po tom, co sa zacne menstruacia. Vraj je to normalne.

emma83
10. jún 2013

chcem sa vas zienky opytat, co znamena spinenie pred menzesom? snazime sa o babatko od marca a nejak sa nedari, to spinenie ma znepokojuje :\ poradte mi prosim :( uz dvakrat za sebou mam 23 dnovy cyklus...

ejkapod
10. jún 2013

@quinyy , heej zle mne zatial nie, len som zostl moc unvena kde by som lahla hned by som spala 😉 , a kedy ideš zas najblišie na poradnu??

quinyy
11. jún 2013

@ejkapod nebyva ti zle,tak to super..bud rada 🙂 mne byva obcas,nie kazdy den..ale uz nemozem hoci jake jedlo jest,lebo ked mi aj zle neni,tak sa mi spravi zle uz len pri pomysleni na nejake jedlo co mam rada..tak "parada" ...na dalsiu poradnu idem 26.6. A ty?

ematko29
11. jún 2013

@emma83 znamená to,že máš pravdepodobne málo progesteronu,nato sa dáva na pár dní duphaston.Ak je málo progesteronu,bábo sa nemôže zahniezdiť o tom svedčia aj tvoje krátke cykly ,určite to porieš s gynekologom

emma83
11. jún 2013

@ematko29 ano citala som o tom, zienky pisali, ze bud to nic nie je, alebo brali vitamin B6 a potom to preslo a v pohode otehotneli.... ale uz som dostala menzes 😒 takze tehu to nie je naisto... myslis, ze ten vitamin B6 moze pomoct?

ematko29
11. jún 2013

@emma83 och neviem ti povedať :(len vviem ,že tak krátke cykly niesu ok.ved skus ten vytamín B6 ved uvidíš či to pomôže

broucinekzka
11. jún 2013

ahojte devcatka, tak tenhle mesic se opet nezadarilo ☹, MS prisla, ac opet slaba a trvala jen dva dny....ale mam 5 dni po ms a picha me v podbrisku, nevite, co to muze byt? Dekuji za radu.

nikola89
11. jún 2013

Dobry den chcem sa poradit,uz tyzden my to meska co nieje u mna zvykom robila som si test po 6dnoch meskania a vysiel negativny,neviem ci mam este cakat alebo ci mam neaky zapal....ale nemam ani vytok spinavy nic a pred menzesom mna vzdy bolia prsia a teraz nic.Dakujem za radu

alceola
11. jún 2013

@megy tak neuveris..bola som dnes u lekara,a vsetko je ok..male uz ma srdiecko🙂 som sa rozplakala, ked som to pocula!! velmi som stastna...takze zazraky sa deju..

megy
11. jún 2013

@alceola tak hurááááááááááááá 😀 to je krásné, jak říkám, někdy bych ty ultrazvuky zatrhla a nestresovala maminku🙂 gratulujííííí mooc 🙂 dr. doufám se omluvil, že tě tak strašil

megy
11. jún 2013

@alceola takže jsi teď kolikátý tt?? přesně? teď to určo musel krásně změřit

alceola
11. jún 2013

@megy nie neomlyvil, pretoze on daval tomu sancu, aj ked nie velku, dnes sa priznal, ze veril tak 50-50, kdezto ja som verila na 1%%%.a vidis, zazraky sa deju...

alceola
11. jún 2013

@megy ja som v 8tt..

kacrisek
11. jún 2013

Ahojky, rada bych se pripojila 🙂 Druhy mesic se s pritelem snazime, snad se uz tento zadari… Mam zvlastni pocity :D – Dnes jsem 11.ty nebo 12.ty dpo (nevim presne, spis se klanim k tomu 11 dpo) a od včerejska slabe spinim, pri „otreni“ lehce zruzovela barva. Podbrisek poboliva, semtam i vajecniky, ale snest se to da. Nikdy jsem nespinila, vyjma koncici MS. A vzdycky pred MS mam citlive bradavky a ated nic. Jinak nic na sobe nepocituji. Tento mesic jsem zacala brat Duphaston, tak mozna z toho, ale kdyz jsem ho bravala pred dvema lety, na srovnani MS, vubec nic se nedelo.. Tak jsem z toho takova zmatana 🙂) a testovat zatim asi nechci at nejsu zklamana, ted je takovy to „co kdyby“ :D Treba se mimisek zavrtava…

marienta102
11. jún 2013

Ahojky holky chtěla bych se zeptat,, poslední MS byly 18.5.,,, ovolaci jsem měla.. od 29 do 2. od.31. jsme měli sex každy den :D protože chceme moc miminko,tak se snažíme.. a tetka právě mám dostat MS 15.6. zachvilu ale jsem hrozně nedočkavá jestli jsem v tom nebo ne, mam hrozný vykyvy nálad a jsem furt unavená ale není mě špatně spíš mám citlivé prsa pobolívají mě, mám citlivé bradavky,sem tam mě bolý vaječník co myslíte?? mám šanci?? 😒

ejkapod
11. jún 2013

@quinyy , ja tak isto 26.6. 😀, ja mam akurat nechuť do jedla vôbec my nechuti mam stiahnuty žaludok a tlačim nasilu do seba aby som niečo mala v sebe..pri rôzných voniach ma napne ale nevraciam..

marienta102
11. jún 2013

a bazální teplota je 37,3

tera252
11. jún 2013

Ahoj, pokud je bazální teplota 37 a víc znamená to těhotenství 🙂 Doktor mi řekl, že je to spolehlivější než testíky...Měla jsem ty samý příznaky..šílená únava a bolesti v podbřišku a citlivá prsa 🙂 Takže myslím, že budete slavit. Držím palečky!!

quinyy
11. jún 2013

@ejkapod fakt??? 🙂)) tak to uz je riadna nahoda...no s tymi chutami to mam tak ako ty.ale som prisla na to,ze cim viac jem aj na silu,tym mi je menej zle..nieco som o tom citala..ma to spolocne s hladinou cukru..dnes tak frcim a je mi fajn 😉

ika_nika
11. jún 2013

@kazunomiya dakujem za tvoju odpoved. bt si meriam vzdy v rovnakom case, ale tu tzv. lutealnu fazu nemam zatial presne odsledovanu, podla kalendara v aplikacii v priatelovom mobile 😀 som vzdy dostala menstruaciu na den presne 😎 obcas skor, preto ma to tento mesiac pomylilo...nakoniec prisla o 5 dni neskor ako podla planu...a teploty stale neklesli 🙄 ale mas pravdu, tento mesiac som mala tusim posunutu ovulaciu...skoda, uz som zacala dufat, ze sa zadarilo...ale aspon som sa dozvedela nieco nove, dakujem ti 🙂

kazunomiya
11. jún 2013

@ika_nika škoda, snáď nabudúce 🙂

marienta102
12. jún 2013

tera252 aha a nemuze to byt teplota před měsičkama je jaka?? prtž jsem to jako takhle nikdy neměřila no dneska jsewm naměřila přesně 37 tak jsem zmatená jestli to neni před MS a nebo se my zadařilo 😖

biba
12. jún 2013

Ahojte, takze dnes som si opat robila test, s otazkou, ze ak by som bola tehotna, tak by sa uz snad nieco na tom teste malo ukazat, rano o 05.00 som sa otestovala, no bola som moc unavena na to aby som cakala, co sa ukaze a tak som si sla lahnut a aha, co za prekvapenie ma cakalo 🙂. . . este si to par krat potvrdim na testoch a buduci tyzden idem k doktorovi. . . vazne nedokazem popisat svoje pocity, stastie? strach? laska? nervozita? otazky?. . . neuveritelne 🙂

zmedardova
12. jún 2013

@biba Super 🙂 Vyzerá to tak, že sa vám to podarilo 🙂 Gratulujem 🙂 Môžem sa opýtať, koľký deň cyklu si si robila testík?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre