Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

petkovamiruska
8. jan 2016

@bella1235
@slnieckomyska joj baby to mi dnes poradila jedna kamoska a citala som tu na forach rozne diskusie 🙂
Mala som doma este zvysny a uz ma ta zvedavost nepustila 🙂

ikapatkova99
8. jan 2016

@michaela__d je tam vidno druha ciarka preto vravim ze si

bella1235
8. jan 2016

@petkovamiruska veď ja sa pýtam tiež zo zvedavosti lebo som o tom nepočula ešte tak si vravím ze mi možno povieš viac 😉

bella1235
8. jan 2016

@slnieckomyska jasne aj som si myslela ze to je asi zbytočne veď su to dva rozdielne testy zamerane na dva rozdielne hormóny takze nevidím v tom moc význam ale tak clovek nikdy nevie co sa nove dozvie 🙂

michaela__d
8. jan 2016

@ikapatkova99 áno ale je veľmi slabunka... A teraz pozerám ten test a tú čiarku druhu ani nevidno skoro....

michaela__d
8. jan 2016

@slnieckomyska kukám ten test a ani slabá už neni.... ☹

petkovamiruska
8. jan 2016

@bella1235 vraj su si tie hormony podobne...a kamoska mala tehotensky negativny spravila ovulavny a ten bol pozitivny a o par dni nato jej lekar potvrdil tehotenstvo...ja sa nato nespolieham, ale som snazilka takze znova som sa poblaznila a skusala som vsetko zaradom 🙂

ikapatkova99
8. jan 2016

@michaela__d to som mala aj ja tak a potom mi stmavla ta ciarka

baaambulkaa
8. jan 2016

@petkovamiruska no ale ovulačný test na ten sa nespoliehaj, okrem toho slaba druha čiarka na ovu teste nič neznamená, pri tehotenstve by mala byť minimálne taká silná až silnejšia ako kontrolná....

michaela__d
9. jan 2016

@ikapatkova99 myslíš že zajtra ráno bude silnejšia?

bella1235
9. jan 2016

@petkovamiruska tam to som nevedela ale super treba vyskúšať všetko to je pravda a hlavne veriť a bude to tak ako ma 😉 prajem aby sa vam ti čím skôr podarilo 🙂

petkovamiruska
9. jan 2016

@bella1235 dakujeme...no dnes rano test znovu negativny :( asi predsa len nic...ale ak nepride menstruacia zajdem k lekarovi nech ma prezrie ci nemam cysty alebo nieco ine....
Inak prejavuju sa cysty nejako navonok? Krce, bolesti????

petkovamiruska
9. jan 2016

@baaambulkaa ja sa nan nespolieham 🙂 zase mi uz nesibe uplne 🙂 viem ze jeden meria lh a druhy hcg....a aj to ze slaba ciarka na ovulacnom nic neznamena, ale ma prinutilo sialenstvo jednoducho a tuzba aspon vediet vysledok ci pride mrcha alebo 🙂

bella1235
9. jan 2016

@petkovamiruska o cyste ani nemusíš vedieť ale ked je chystá veľká tak by si o nej vedela lebo to uz su bolesti ale nemysli tak 😉 zdravá si ako ryba 🙂 podľa mna možno aj skoro testujes aj to moze znamenať negatívny výsledok. Vies ako som to mala ja ja som si prvý test urobila až na 12 deň meškania a vies aký mi vyšiel test úplne slabučký iba duch a potom o 4 dni som si urobila a uz to boli 2 pekne čiarky . Takze byt tebou nevzdávaj to a skús si urobiť test aj neskôr ak ti nepríde menzes . Ja som si potom kúpila aj ten digitálny lebo som neverila tým paličkovým kazetovým 🙂

scales
9. jan 2016

@micka511 toto je moj dnesny ranny ovulacny

petkovamiruska
9. jan 2016

@scales aj moj je len taky slabunky a meskam 4ty den....ty uz vies nacom si?

petkovamiruska
9. jan 2016

@bella1235 este mi vysvetli ako si dokazala cakat az na 12 sty den meskania? 🙂

scales
9. jan 2016

@petkovamiruska nie, neviem, mne 7-my den meska

petkovamiruska
9. jan 2016

@scales a tehotensky vravi co?

bella1235
9. jan 2016

@petkovamiruska jednoducho ti to vysvetlím 🙂 lebo sme sa nesnažili nikdy som nerobila ovulacne testy ani som sa na to nikdy nesustredila lebo sme neplánovali tak neviem ani kedy sa nam to podarilo 🙂 tak som myslela ze je to klasické meškanie kedysi som s tým mala problém preto je moc cyklus aj dlhší a tak som myslela ze iba meškajú 🙂

petkovamiruska
9. jan 2016

@bella1235 joj a ja som si povedala, ze tento rok nato tiez kaslem ze ziadne ovulacne ani nic a hned v januari mi meskaju...pritom zvyknem mavat pravidelne...

bella1235
9. jan 2016

@petkovamiruska viem ked to človeku vŕta v hlave ze co sa deje aj ked sa to ľahko hovorí treba byt v klude asi lebo stres nam nerobí dobre 🙂 aj ja som svojim spôsobom pod určitým stresom lebo tehotenstvo mam zatiaľ potvrdené len krvnými skúškami u doktora lebo na sone nič nevidel zatiaľ povedal mi ze vyzera to na tretí týžden tehotenstva a objednal ma až o dva týždne tak si vies predstaviť co sa mne odohráva v hlave.... A tie otázky co mi behajú po rozume a jediným čím sa ukludnujem je to ze pevne verím a dufam ze je všetko v poriadku tak ako ma byt ...

scales
9. jan 2016

@petkovamiruska negativny co som si pred vcerom robila, vcerajsi bol chybny, lebo ani kontrolnu neukazal

sara34valentina
9. jan 2016

@slnieckomyska no zeny tu mali diskusiu o ovu teste kedze ten ti tehu potvrdi este pred tehu testom...... je to REALITA........................pisali to zeny,cize ked som si robila tehu test skusila som aj ovu test skoro mi vypadli oci taky ovu silny som v zivote nevidela ! cize je to pravda,,lh hormon ma zena pocas celeho cyklu a ked zena ostane tehu je ho tak vela ze ho zachyti aj ovu test 😅 😅 😅 preto si ho zeny robia, tu moje foto z mojej skusenosti a radosti zaroven ♥ prvy je ovulacny (zeleny)a druhy je tehotensky(modry)

baaambulkaa
9. jan 2016

@sara34valentina áno ale ak je slabý ovulačný tak tehotenstvo nepotvrdí....čiže tá druhá čiarka musí byť taká silná, že ti až "oči vypadnú" 🙂 preto baby ktoré si robia ovulačné testy a ukáže im slabú čiarku, tak to neznamená nič 🙂

sara34valentina
9. jan 2016

@baaambulkaa pred ms by mali mat pozitivny ovulačny uz....

petkovamiruska
9. jan 2016

@sara34valentina podla toho co tu pisete vsetky som ja presne ten nestastny pripad :( uvidime kolko dni mi bude mrcha este meskat.... :(

mimcurik
9. jan 2016

@petkovamiruska ja mam polycysticke vajecniky a lekar mi povedal ze je iba 50percentna sanca ze budem mat deti niekedy .... a mam dvoch chlapcov °) ;)

micka511
9. jan 2016

@scales jeeej no mne sa tento páči... Zajtra si urob ešte ovulačný a ked bude tmavší, V pondelok si urob tehu...
Tehu testy nerob každý deň... Uvidíš... Držím silno peste ✊ ✊ ✊ daj vedieť

radinkaaa
9. jan 2016

@mimcurik aj mne pred vyse rokom oznamilo ze mam polycisticke a ze otehotniem len za ich pomoci ak si necham urobit hormonalny profil a ine vysetrenia nic z toho som si neurobila a otehotnela som prirodzene tak len dufam ze vsetko pojde tak ako ma a babatko bude zdrave

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre