Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

simonkazga
10. mar 2014

@mam5845 4dni po styku ti nemôže byť zle z tehotenstva, lebo vajíčko ešte nie je ani uhniezdené (dochádza k tomu 6-10 dní po oplodnení). Je ti zle z tých hormónov čo sú v tej tabletke. Aby si mala istotu sprav si test 14dní po styku.

simonkazga
10. mar 2014

@patience hĺbka vniknutia nemá nič spoločného s možnosťou otehotnenia. Áno, môžeš by tehotná po každom sexe, aj po prvom. Ak máš istotu, že sa spermie nemohli dostať dnu, nemáš sa čoho báť. Ak dotyčný neejakuloval pred tým ako do teba vnikol, tak tehotná byť nemôžeš. V opačnom prípade mohli tie malé "beštie" kľudne doplávať. Ak sa bojíš otehotnenia, o pohlavne prenosných horobách už ani nehovoriac, treba sa vždy chrániť!

patience
10. mar 2014

@simonkazga dakujem za rady, kt. sa mi trosku odlahlo, no trosisku sa bojim za nasledky, kt. nie som velmi pripravena na materstvo, studujem este. Ten mi upokojoval,a vedel dat velmi pozor, tak bude ok... Zevraj mam davat pozor na plodne dni? alebo toto nie je zmysel pocitat?

simonkazga
11. mar 2014

@patience aby si vedela so 100% istotou určiť svoje plodné dni musíš sledovať mnoho faktorov http://www.elep.sk/symptotermalna-metoda, plus nezabúdať na fakt, že spermie prežijú v tele ženy až 5dní! Ako som aj vyššie písala, táto metóda, ani prerušovaná súlož ťa ne neochráni pred pohlavnými chorobami, takže neexperimentujte, kúpte si kondóm.

laadula
11. mar 2014

Ahojky ženy, dívky, slečny a paní.....chci se zeptat než mi bude smutno ....s přitelem jsme spolu spali 2.3...už včera mi měli přijít mé dny a nic , což se mi nestava spíš mi chodí dřív....udělala jsem si dnes ráno test (citlivost na 5až 8 dní po oplodnění a nic....mám to zabalit nebo zkusit za dva dny zas? děkuju moc

patience
11. mar 2014

@simonkazga dakujem 🙂

zuzzi08
11. mar 2014

@laadula pokiaľ nemáte menzes, tak skúste neskôr, za pár dní. Mohlo dôjsť k uhnieďovaniu vajíčka neskôr. Takže pokiaľ menzes nepríde, šanca stále je 🙂

poklad2
12. mar 2014

Ahojte .......mam problem dost často chodim na malu potrebu a vcera som mala dostat menstruaciu z manzelom si davame stale pozor ...mozem byt tehotna ,alebo len prechladnuta ....prosim odpiste

simonkazga
12. mar 2014

@poklad2 žiadna antikoncepcia nie je 100%. Zajtra ráno si sprav test a budeš vedieť na čom si.

kristinka28
12. mar 2014

@simonkazga ahoj viem ze ta otazka nepatry tu len sa chcem opytat,,ak je test negativny a das pos negaiv vydi sa aj testovaci pasik,alebo nie,,,pytam lebo ja mavam duchov a ma zaujima ak je tam duch pod negativu sa vidi,,,,moze aj negativny test vidiet 2 ciarky v negaitve

simonkazga
12. mar 2014

@kristinka28 uff, v tomto ti neporadím, lebo ja som prvého ducha mala keď som bola naozaj tehotná a o dva dni ďalší test už bol jasne pozitívny. Ako to tu čítam baby zvyknú dávať fotky do negatívu práve preto aby sa dopátrali k tým horšie viditeľným duchom. Čiže podľa toho negatívny test by mal byť aj v negatíve len s jednou čiarkou. držím palčeky nech čoskoro nájdeš // 😉

nensy16
12. mar 2014

Ahojte baby ,, potrebujem poradit meska mi ms ale len dve dni no nezvykne mi meskat, uz som si dnes spravila aj test no neukazalo ze by som bola v tom,, ani necitim neake priznaky zeby som mala dostat chvilkami ma pobolieva brusko ale inak nic ... tak fakt neviem... Dakujem

zuzzi08
12. mar 2014

@nensy16 skús neskôr, tak za pár dní, ešte stále je možné že si tehu 🙂 . Pokiaľ mrcha nepríde treba veriť že to vyšlo.

nensy16
12. mar 2014

@zuzzi08 skusim ak nepride ..snad to vyslo drzte palce 🙂 🙂 🙂

villam19
12. mar 2014

Ahojte.
Mala som styk, chránený. Nemala som dobrý pocit z partnerovej strany, tak som si o 2 dni zobrala tabletku PO. Prešli dva týždne a ja som dostala menštruáciu presne podľa plánu. Menštruácia skončila po 5 dňoch, a od vtedy až do teraz (cca. týždeň) mám hnedastý výtok, 4 dni som mala aj menšie kŕče v podbrušku, a nafúknute bruško, a aj trocha viac jem. Nepáči sa mi to a nechcem byť tehotná. čo myslíte :/ ☹

megy
12. mar 2014

@villam19 já si myslím, že ta slavná tabletka po ti dobře rozhodila cyklus

kristinka28
12. mar 2014

@simonkazga ahoj kukni moj album

mucinqa
13. mar 2014

Kocky mam otazku.... snazime sa s partneromm o babatko.... doktor mi predpisal duphaston....prvy mesiac ho beriem... prisla mrcha avsak uplne slaba trojdnova so spinenim sem tam krv.... menzes mavam tak sedem dnovy...mate niektora skusenosti ze vam po uzivani lieku takvyrazne oslabol menzes? Je to hormonmi alebo je mozne ze sa zadarilo? 😲

snazilka1983
13. mar 2014

@mucinqa mne duphaston vyrazne zoslabil MS tiez zo 7 dni na tri a to riadne krvacanie som mala jeden den a potom uz len spinenie

mucinqa
13. mar 2014

@snazilka1983 a sakris 😀 ja uz
som sa zacala v duchu tesit 😀

snazilka1983
13. mar 2014

@mucinqa heh sak skus testik zato nic nedas. 😉

mucinqa
13. mar 2014

Ja som nemala vobec riadne krvacanie....aj v prvy den M velmi slabe skor ruzove,ruzovohnede.... 😖 uvidime

maikysl
13. mar 2014

@mymetka tak ja zase moc testum neverim tenkrat jsem si ho udelala kdyz sem cekala sve prvni mimi...a vysel negativni a kdyz sem sla pak k doktorovi ze sem to nedostala a test vysel negativni rekl mi ze jsem ve 4 mesici

mymetka
13. mar 2014

@maikysl no jasně jsou i výjimky, ale to jsi to předtím dostala nebo jsi šla k doktorovi až 4 měsíce po tom, co jsi to nedostala? prostě pro většinu platí, udělat test po očekávané ms a za pár dní to zopáknout a pokud to nedostanu do dvou měsíců, tak jít na gyndu

villam19
13. mar 2014

@megy máš pravdu, bude to asi tým :! ďakujem ti za tvoj nazor

veronika.l
14. mar 2014

Preji krasny vecer maminky, chtěla jsem se vas zkusenejsich zeptat. Dne 23.2. jsem vzala poslední prasek antikoncepce, pote jsem mela klasickou tydenni pausu kde jsem 26.2. dostala menstruaci, ta trvala jako obvykle 3dny a od pondělí 3.3. jsem prestala brat prasky, ve stredu jsem mela pohlavni styk a v sobotu podle všech okolnosti jsem mela asi ovulaci, pisi asi, protože jsem to nikdy nezjišťovala az když jsem v tu sobotu videla co se mi to na toaletnim papire tahne tak sem se vydesila a koukla na net a v nedeli jsem to mela to same ale pridali jsme k tomu ještě sexik! 🙂 no a ted k věci, od stredy me boli prsa a bradavky mam na dotyk citlive, boli me v podbrisku a od včerejška mi je zle (zvracet jsem nezvracela) myslite ze to muze byt tim vysazenim antikoncepce nebo bych mohla byt i tehotna i když by to teda byla velika nahoda když po 7letech vysadim prasky a hned první tyden otehotnim! 😉 jde mi o to jestli se příznaky mohou projevit jiz tak brzy! ☹

moznotehulka337
16. mar 2014

Ahojte chcela by som vašu radu a vaš názor 🙂 S priateľom sme mali sex cez dva plodné dni a aj ovuláciu. Už 3 mesiace neužívam antiku a priblížne pol mesiaca pred tým ako som mala sex beriem kyselinu listovú a alchemilkoví čaj. Sex sme mali bez ochrany tak som sa chcela spýtať či je možné že som tehotná? Asi 4dni po sexe som cítila bolesť v podbrušku viem asi je to dosť skoro ale mám ich stále a už sú to asi 2 týždne čo ich stále mám. A zajtra by som mala dostať menštruáciu. Ďakujem vopred keď odpíšete váš nazor a rady 🙂 🙂

ircas1978
16. mar 2014

@moznotehulka337 udelej si test........mozný to je...ale vedmy nejsme 😉

moznotehulka337
16. mar 2014

No na ten sa chystam už asi týždeň že si ho spravím...takže tento týždeň pojdem na to 🙂)

cherset
16. mar 2014

@moznotehulka337 ja som tiez mala dnes dostat ms a mala som krasne dve ciarky, tak klop-klop nech sa je vsetko v poriadku, tak nech nam to vyjde obom 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre