Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

darazv
16. mar 2013

@ratatooy ja 5 rokov 😉

ratatooy
16. mar 2013

@darazv tebe sem videla ale ž jdeš na ivf?

darazv
16. mar 2013

@ratatooy JA UZ MAM PO IVF 😒

ratatooy
16. mar 2013

@darazv tak bude druhe?

darazv
16. mar 2013

@ratatooy preboha to nie jedno ivf mi stacilo ja sa snazim doma a verím na zazrak 😉 hormony nechcem do seba pchat 😠

ratatooy
16. mar 2013

@darazv a řekli proč to nejde kdž jste byli na ivf?ja jsem za tento zazrak rada protože sme čekli 3roky a ted opet 3 rok a to jsme oba elativne zdraví a nebyt ivf tak čekam bez ditete do ted

darazv
16. mar 2013

@ratatooy my sme sli do ivf pretože priatel mal malo pohyblive spermie a ja som oki ale teraz ma spermie v poriadku tak sa snazime doma 🙂 a ides do dalsieho ivf?

ratatooy
16. mar 2013

@darazv ne ted jdeme jen na ket mly jsme ještě mražaky,a jak se mu podařilo spermie napravit?

darazv
16. mar 2013

@ratatooy no bol to šok nasadili sme profertil a po troch mesiacov bum spermie boli oki 😀 dr nechapal ..

ratatooy
16. mar 2013

@darazv tak je to dobry hlavne aby se teda zadařilo přirozeně ale je mi divny když jsi v pořadku jakto že se neuchytilo z ivf

lucianellamartin
16. mar 2013

@ratatooy Tak to je môj prípad prvýkrát sme sa len tak, že skúsime a bolo to biochemické tehotenstvo a teraz druhý mesiac a zajtra chcem skúsiť test ale ten strach tam je...ale nádej zomiera posledná takže veríííím silno verííííím 🙂

ratatooy
16. mar 2013

@lucianellamartin tak věř a bude to tam a kdyby nahodou ne tak hlavně klid vždyt normalni doba pro početí je rok 😉

lucianellamartin
16. mar 2013

@ratatooy Verím , verím a silno verím 🙂 a ak nie nič nie je stratené 🙂 tiež si to hovorím ale teraz každopádne verím a veľmi silno 🙂

darazv
16. mar 2013

@ratatooy no je to zahada 😒 ale nejdem sa nad tym uz ani trápit co bolo bolo zivot ide dalej 😉

dorekapa
16. mar 2013

@ratatooy my sa snazime rok ☹

ratatooy
17. mar 2013

@dorekapa tak rok je normalni doba teprve po roce se začina řešit třeba spermio a tak dále

dorekapa
17. mar 2013

@ratatooy ano ja viem,ale ja to nechcem riesit cez Dr.nemam doveru v nas
e zdravotnictvo

ratatooy
17. mar 2013

@dorekapa tak skus činskou medicinu nebo neco jako EFT nebo kineziologii

dorekapa
17. mar 2013

@ratatooy boli sme s manzelom min.roku u jednej liecitelky.Ma velmi dobre odporucania a co ja len viem,co poznam,vela zenam pomohla.Tak sme boli u nej prvykrat..venovala sa nam hod.dala nam caje pre manzela a pre mna zvlast a este kvapky z lupenov kvetov.O necele dva mesiace sme prisli opat.Povedala,ze je to uz ovela lepsie.Ze nas precistila.Dala nam potom take cinske kapsule z bylin na hormony.Ze po nich sa vela parom podarilo otehotniet..tak sme ich brali a zase sme prisli po mesiaci co bolo presne 26.2.No medzi tym mi este postov poslala vaginalne gulycky z byliniek..cinska medicina,ze nech si ich dam jednu na tri dni a potom aj druhu na tri dni...no ked sme prisli k nej,tak mi povedala toho 26.2,ze nech gulicky si uz nedavam,ze ona citi,ze som otehotnela.Ze mam prekrvenu maternicu,mam auru taku a aj tie bodi kt.ona tlaci pri reflexnej masazi jej signalizuju ze som..pozrela na mna a povedala,ze mam naliae zilovate prsia..a spytala sa ma,ci som nieco na sebe zbadala..a s manzelom sme jej povedali ze palenie zahy po kave,unava vyraznejsia a tie prsia ano,ze sme si vsimli obaja ze su naliate..
tak ona ma utvrdila v tom,ze sa to podarilo,ze nech si spravim test..ze veri tomu skor ci neskro v priebehu par dni bude pozitivny..a ano aj boli..par ich boo pozitivnych,par negativnych..priznaky pretrvavali...prsia mam naliate,take tazsie su a hlavne tie dvorce..take som mala ked som kojila dcerku...este v utorok mi volala,ze urcite nedostanem MS,ze ona to citi..a mne MS predsa len prisla a ja som isla do kolien..som z toho uplne rozhodena,urevana..

dorekapa
17. mar 2013

@ratatooy napisala som jej vcera smsku,tak ona predpokladam zajtra mi bude volat..som velmi zvedava co mi povie

ratatooy
17. mar 2013

@dorekapa ju to je super tak to ještě nemusi nic znamenat maš to hodne silne?

dorekapa
17. mar 2013

@ratatooy no vcera cez den o jednej vlozke a vecer prirovnam to k polievkovej lyzici...tak take dve plne a v noci,vlastne nad ranom som sa zobudila,ze sa zo mna zlialo..a to bola tak ze som lezala na bruchu..ale inak nie je to take silne..a teraz som bola na wc,lebo som myslela,citila take tlaky ako ked sa leje..a nic..vlozka cista,vypiskala som sa a vysla krv..ale take zvuky mi robila maternica,alebo co to je,ako grganie...normalne som sa zlakla,lebo som to v zivote nepocula..ako keby fakt grgala...prepac,ze ti tak opisujem,ale snazim sa to priblizit..boze tu si niektore zeny o mne pomysllia,ze som chora..S manzelom rozpravam o vsetko..uplne otvorene,ale on je chlap..vypocuje ,pohladi,postiska,utrie slzy..

ratatooy
17. mar 2013

@dorekapa me to vubec nevadi to se tak musi napsat abych si to dovedla představit,tak to je zvlaštní to sem ještě nezažila ani neslyšela tak jsme sama zvedava co ti ta lečitelka poví

dorekapa
17. mar 2013

@ratatooy povie ze to odislo...na beton..a mne je zle..toci sa mi hlava a je mi na zvracanie..

ratatooy
17. mar 2013

@dorekapa tak uvidiš ale hlavni je že to jde tak by se zadařilo přiště,oni ty embryjka dost často nesou nejakou genetickou vadu a proto nekdy trvá než otehotnime,a přitom mame třeba biochemicke tehu nekolikrat do roka aniž by sme to vedely

irennn
17. mar 2013

@dorekapa trošku jsem četla tvé příspěvky to podle tebe "grgání" dělohy je,když se do pochvy dostane vzduch,tak se jednoduše musí vytlačit ven a udělá to takový zvuk. A s tou léčitelkou...kamarádka chodila fakt k jedné skvělé a pak k astrologovi Havelkovi..brali s manželem čaje, kapky ,čínské smradlavé globule...za ty roky je to stálo tisíce a bylo to na nic. Z vlastní zkušenosti vím,že je potřeba se nebát, jít na laparoskopii a hysteroskopii, zjistit co a jak..manžela poslat na spermiogram, protože když bude hodně špatný,jak nám řekli v Caru,žádné přípravky nepomůžou,jen ztrácíme čas a peníze...proto bych se svěřila raději do rukou odborníků...

dorekapa
17. mar 2013

@irennn mas pravdu...dakujem...

snazilka1983
17. mar 2013

@darazv ahoj kukam ze pises ze profertil zabral. manzel ma to iste malo pohyblive spermie profertil mu tiez pomohol no nezaberie to na trvalo po troch mesiacoch od vysadenia sa spermie zas spomalia. preto sa uziva kazde tri mesiace a potom na tri vysadit a zas nasadit. moj takto funguje uz skoro rok. inak sa vzdy daju spermie do povodneho stavu.

darazv
17. mar 2013

@snazilka1983 moj ich bral pol roka vkuse a teraz ma pauzu tri mesiace 😉

darazv
17. mar 2013

@lucianellamartin no ako si dopadla?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre