Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

meggiepp
6. apr 2015

ahojte, pisala som uz aj do inej temy, ale napriek tomu sa chcem poradit.
mala som mrchu naposledy 4.3, klasicky priebeh, po 6 dnoch konec. s priatelom sa snazime o babätko od leta 2014, cize uzivame si kedy chceme, nenutime sa len pocas plodnych dni. cykly mam kedy ako, posledne 2 mesiace 27dnove predtym aj 31,33 ako kedy. ale dodnes som nedoslata mrchu. priznaky zeby mala prist ziadne. a od 1.4 mam vyssiu bazalnu teplotu , 36,9-37,1°C , pricom od zaciatku roka co meram mam vzdy 36,2-36,4. uz som sa aj potichu tesila ze by som mohla byt v tom, ale priznaky ziadne, okrem pichnutia v oblasti podbruska sem tam, a zvacsene trosku prsia, ale ziadna citlvost ani bolest, co pred mrchou som ich vzdy citila par dni. aj testy negativne vzdy vychadzaju, ani ducha nevidno. co si myslite o tom ?

zuzulik75
6. apr 2015

@zuzannaaa Zuziiii 🙂 sa mi zdá alebo ju tam aj ja vidím ? 🙂 je to velmi pravdepodobne, že ti to vyšlo podla toho čo píšeš .🙂 veľmi ti to prajeeeeeem a bolo by super keby to bolo tam :D ja som sem ved pisala davnejsie par dni dozadu a ty si vravela že maš kramy a ja zase že ich dostanem.. tak pre zmenu tebe kramy odišli jak nič a mne zatial ani neprišli.. dnes som 36 DC ... priznaky by aj boli.. teda neviem.. boli ma podbruško uplne ako pred ms ale už tyzden , nafukuje ma sem tam, strrasne som zadychana po dvoch krokoch :D mam vacsie prsia ale nebolia ma.. krcok mam staale tvrdy... a zmeny nalad a citliva som tiež... ale kava mi chuti a nepozrujem nejake nechute alebo že by mi bolo zle tak to nie... testy suu zatial negativne.. :/ čo si myslite ??

steinarka
6. apr 2015

@meggiepp ved zvysena teplota je vzdy po ovulacii, nielen pri tehotenstve..na to, aby si vedela urcit tehotenstvo z teplot si potrebujes merat cely cyklus a nie len obcas..

steinarka
6. apr 2015

@zuzannaaa zuzka, tak ovulaciu este nemas, ak ta boli brucho, tak asi coskoro pride, testuj dalej.. ak si mala normalnu ms, hoci len dva dni, tak tehotna nie si.. drzim palce tento mesiac

zuzannaaa
6. apr 2015

@steinarka ok.... A to ako ovulku hned po mr ... Minuli mesiac som mala ovulku na 19den a teraznby som mala tak rychlo? Moze to byt ? A dakujem si zlata pozlatena strieborna hehehehe

steinarka
6. apr 2015

@zuzannaaa niee, nebude este, este je ciarka velmi slaba, to chce este par dni, aby prebehla ovulacia.. mozno si len trocha nachladena, ale aj take pichanie je normalne, ved sme predsa ludsky organizmus, v nasom tele sa deje tooolko veci pocas dna 🙂

meggiepp
6. apr 2015

Ja si meriam uz 3 mesiac a ked bola ovulka,teplota bola max 36,6 -36,7, ked bolo pred ovu, teplota 36,2-36,4. Menzes nikdy nemeskal od 18, a teraz mam 26,menzes meska 6 dni, a teplota nikdy nebola 37, duplom v case ked mal prist menzes

anies10
6. apr 2015

@meggiepp skus urobit test, ked ti uz 6 dni meska, ja sdom to mala pri 2. tehu podobne. Ziadne priznaky a bola som 😉 ak ti tak posladnoiu dobou kolise menzes tak to moize byt aj stitna zlaza napr. Aj mne sa takto prejavovala. Tak drzim prst 🙂

zuzulik75
7. apr 2015

@zuzannaaa prepáč až potom som si všimla ze je to ovulacny . Som sibnuta teda riadne :/ 🙂 ja idem akurát testovať , este ležím v postieľke . Modlite sa aby boli //

lili225
7. apr 2015

@zdencaaaa ahoj...aaale ide to celkom...len zase som bola v sobotu na pohotovosti, zase som mala špinenie, ale oveľa viacej ako minule, strašne ma to vystrašilo ☹ ...zistili mi hematom, babatko je ževraj v poriadku...no už mám toľko liekov, že neviem kedy čo mám brať 🙂... no ako som tam videla tie malé ručičky, nožičky, telíčko bola som už pokojnejšia..no ty sa pochvál ako vám to ide...dúfam, že lepšie

zdencaaaa
7. apr 2015

@lili225 Ahoj.....uf, som si vydychla ako som citala tvoju spravu, je dobre ze ti zistili preco krvacas a ze je babo v poriadku......u nas je dobre, ticho a klud 🙂 v piatok idem do poradne tak uz aj ja snad uvidim rucicky a nozicky 🙂 Zaludok sa ukludnil, aj bolesti bruska a prs uz nie su take hrozne, pomalicky si zvykam ze som tehotna (este mi to naozaj nejako nedochadza ale pssst) 😀

lili225
7. apr 2015

@zdencaaaa jej to som rada, že to máš takto, tak nech to ide stále takto super 😉 ...to ti závidím, že ideš už v piatok...ja idem až 22 do poradne..a máš už aj nejakú foto? 🙂

zuzannaaa
7. apr 2015

@zuzulik75 .... Zuzulka tak ako. Co vyslo ?

zuzulik75
7. apr 2015

@zuzannaaa negativny vysledok. :( to už bol 5 test.. som 37 DC. :(

zdencaaaa
7. apr 2015

@lili225 foto mam ale zo sona v 6 tt, je tam len cierna gulicka bez plodu, davala som si ju vytlacit kvoli priatelovi, este stale visi na chladnicke ale v piatok by som chcela poprosit doktorku ak spravi dobry zaber ci by mi znovu nevytlacila foto............preco ides do poradne tak neskoro?

alenocka357
7. apr 2015

Baby, co si myslite: poslednu mrchu som mala 26.2., cykly tak max. 26-28 dnove a dodnes mrcha nikde. Robila som 10tkovy test a tam je slaba 2. ciarka. Vidno ju, ale je dost slaba. Myslim, ze keby to tehotenstvo bolo v poriadku, ciarka by mala byt na 10tkovom teste riadna..... ci?

zuzulik75
7. apr 2015

Mo baby a ja som bola u lekára akurát . Nepotvrdil mi tehotnpst. Ale ani ju nevylúčil . Maternici ze je ako v tehu ale plod este nevidel . Ale bola by som uz v 5. TZdni a to by snáď bolo niečo vidno,nie? A podotýkam všetky testy mám negatívne :(

perky1991
7. apr 2015

@zuzulik75 ja som prisla na vysetrenie k nemu cca v 4tyzdni a tiez nic nevidel no testy mam pozitivne... pockaj tyzden a sprav si testik a ked tam buse coilen slabunka ciarka tak by to malo byt ono 🙂

lili225
7. apr 2015

@zdencaaaa no bola som v 8tt a teraz až v 12, čiže o mesiac...veď aj ty chodíš až po mesiaci, nie? tak mne čo dal lekár v 8tt to je len taká machuľka, nedá sa tam nič rozoznať, ale na pohotovosti mi dal super foto, všetko tam už vidno

zdencaaaa
7. apr 2015

@lili225 uz si videla? tak to sa tesim na piatok a kolko ste merali cm? ja som bola v poradni 13.3.2015 a teraz idem 10.4.2015, tak mas pravdu, mne to nejako rychlo zbehlo potom 🙂

lili225
7. apr 2015

@zdencaaaa má 3,15 cm 🙂 taký malý šušník...ale za 2tt narástol dosť v 8tt mal 1,4 🙂...no a v tom 12tt idem aj do nemocnice, tam mi budú malinké merať a neviem ešte čo všetko...ty nejdeš na nejaké špeciálne sono? teda pri prvom tehu som bola na takom až v 20tt, tak preto sa pýtam

zdencaaaa
7. apr 2015

@lili225 susnik je ale veliky 🙂 ........... ja som bola na sone v nemocnici minuly tyzden, ale ziadne speci vysetrenia len sono take ako mi robi aj moja doktorka..........brusko ti nerastie?

lili225
7. apr 2015

a čo ti tam povedali? a prečo si tam šla? veru rastie, aj veci sú mi už tesné...a dnes ráno ako som ležala tak pozerám, že akú bublinku ja mám už tam domu :D ... aj tebe už rastie? bo mne sa to zdá nejak skoro, ale tak čo spravím 🙂

lili225
7. apr 2015
zdencaaaa
7. apr 2015

@lili225 povedali mi ze srdiecko bije, kolko ma cm, malo nieco cez 1.5 cm a ze je vsetko ok............ hovori sa ze ked si druhykrat tehotna tak ti brusko rychlejsie vystupi............ja mam brusko ako keby som bola po piatykrat tehotna 🙂 moje krasne svadobne saty musim vymenit 😉

lili225
7. apr 2015

@zdencaaaa no asi na tom niečo bude, bo si pripadám už ako v 4 mesiaci 🙂 ...ozaaaj a kedy sa to vydávaš?

zdencaaaa
7. apr 2015

@lili225 svadba bude 30.5.2015, kazdy mi na zaciatku tvrdil ze to budem v 4. mesiaci to mi nic nebude vidiet, prd, som v tretom mesiaci a uz je vidno 😀 a nech je, som pysna buduca mamina 😉

lili225
7. apr 2015

no jasné, treba to hrdo ukazovať ...super, potom pošli imaginárne koláčiky 😝

lavinis
7. apr 2015

@zuzulik75 v 5tt okrem zvysenej sliznice zatial nic nemusí byt na sone.

its1mishell
7. apr 2015

Nemáte niekto skúsenosť s tým, koľko trvá kým žena otehotnie po dobratí antikoncepcie? brala som ju asi rok, teraz sú to 4 mesiace po dobratí tabletiek a ja neviem kedy môžem čakať, že ostanem tehotná... súvisí to s niečím (napr s druhom tabletiek, so stresom, s organizmom)? 6.6. mám svadbu a som veľmi zvedavá, či to môžem čakať už do svadby alebo až po 😀
(predtým som brala tabletky asi 2 roky a trvalo cca 6mesiacov, kým som ostala tehotná...avšak toto tehotenstvo nevyšlo a musela som ísť na interupciu ☹ ... preto sa teraz zaujímam o všetko čo sa toho týka, lebo chcem aby som bola zdravá ja aj dieťatko...)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre