Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

gabinka279
30. okt 2015

@ukulela 5 rokov tak fungujeme a nikdy sa to nestalo. keby už som tehotná jasné že si nechám len ešte je skoro. ďakujem za odpoveď rano pobeží po escapelle aj po kondómy

steinarka
30. okt 2015

@gabinka279 take veci mas riesit pred sexom a nie po sexe.. predpokladam, ze ked si vydata, tak nie si 15 rocna baba... cudujme sa pubertiackam, ze robia nezmysly, a nasledne sa tu vypytuju este vacsie dristy..

gabinka279
30. okt 2015

@steinarka Prepáč ale nikto ti nekazal reagovať. Nie nemám 15 A spýtala som sa normálne lebo neviem či je to možné ale tu sú taký premudrely ľudia že az

steinarka
30. okt 2015

@gabinka279 veru.. takÍ prebudrelÍ ľudia, ked uz.. tak pekny vecer.. ahoj

ukulela
30. okt 2015

@gabinka279 vies, aspon poucenie. aj moja segra tak fungovala roky,a ma dceru. a poznam x dalsich pripadov, ze dam si pozor - a to"dam si pozor" sa hra na ihrisku 🙂 jedna vec je chlapovi verit, no ako som pisala, nahoda je blbec.
isti to tou tabletkou, s tym suhlasim, ja som ju vzala raz. rozmavalo mi to hormony jak svina, tak sa nezlakni, ked ti rozhadze cyklus.
maj sa.

gabinka279
30. okt 2015

@ukulela Ďakujem. pa

iwulqa
30. okt 2015

Baby tam ako citam tak niesom jedina ktora ma pocit ze je tehotna ale ja neviem ci ano alebo nie na konci leta som potratila, potom sme sa minuly mesiac zacali snazit mali sme styk aj pocas ovulky asi 5 -7 dni po styku som mala vytok najprv smyklavy a priesvitny potom trosicku ruzovkasty. Dnes je to 27 dni od minulej MS ( po tom potrate neviem aky mam cyklus lebo po som mala ms az po 7 tyzdnoch), test som si skusila spravit ale bol negativny. Pocas minuleho mesiaca ma par dni pichalo v podbrusku, mala som zacpu nafuknute brucho. Nechcem sa zbytocne tesit ale snad budem tehu, inak uzivam femibion a predtym som brala kyselinu listovu a acidofolan.

iwulqa
30. okt 2015

@zenuska11 to mas pravdu ze hcg je ine u kazdej ked manprijali do nemocnice s krvacanim tak.som mala hcg 2485a bola som.v 7 tt doktorka povedala ze to hcg by zodpovedalo 4-5 mesiacu lezala.somnou baba na izbe a ta mala hcg len 207 a bola v 6 tt takze to su rozdieli, mne vtedy vysiel hned prvy test pozitivny a tak silna drufa ciarka ze som ani neverila

ivetka1445
1. nov 2015

Ahojte dievcata potrebovala by som poradit llebo uz som zufala .. :( mam 9den po menstruacii a stale mam naliate a bolestive prsia bolia ma krize a mam mierne bolesti v podbrusku a k tomu sa pridal riedky biely vytok .. Myslite ze by som mohla byt tehu ? Prosim poradte 🙂

radinkaaa
1. nov 2015

@ivetka1445 a mala si menstruaciu kratku? Ja som min mesiac tiez mala este dva tyzdne po menzese zvacsene prsia ale test som si nerobila to su este tie priznaky z menstruacie ale ked si myslis ze to moze byt nieco viac skus test

ivetka1445
1. nov 2015

Menstruacia mi trvala tak ako vzdy 5dni .. :/ nuž nič iné mi neostava ako sa otestovat a uvidime len neviem ci nieje este dost skoro na test :/

radinkaaa
1. nov 2015

@ivetka1445 skus este vydrzat aspon tyzden ak sa tieto zmeny nestratia skus test

ivetka1445
1. nov 2015

@radinkaaa pockam dufam ze to uz tentokrat vide dakujem za radu 🙂

pivonka24
1. nov 2015

baby poradte ms som dostala na 40Dc a prve dva dni bola mega silna a potom tri dni lwn take nic iba spinenie. teraz po ms citim stale zvacsene prsia a tak inak sa citim. brucho mam nafuknute a v podbrusku citim taky tlak. test som si nerobila od ms ale asi skusim mali ste niektora ms a potom ste zistili ze ste tehotne? mam ist pre istoru k doktorke?

sara34valentina
2. nov 2015

@pivonka24 tehotna nie si.. Su to stavy pri ms.. Prsia povolia po ms 😉

samira33
2. nov 2015

Ahojte,prosim vas o radu... dnes som mala dostat ms, no poobede na wc som mala len slabucko ruzovy vytok, doteraz som mala biely. Predtym sa mi s ms spustila hned rovno krv, tak som ostala v soku. Pobolievalo ma aj podbrusko obcas ako keby uz mam ms.. mavate to niektora? Lebo som citala ze to moze byt v pripade otehotnenia. Dakujem

sara34valentina
2. nov 2015

@samira33 urob si rano z ranneho mocu tehu test 😉

samira33
2. nov 2015

@sara34valentina joj bojim sa toho..uz bolo vela sklamani. Zmenilo sa to uz na taky hnedkasty vytok,bolesti ako pri riadnej ms. Len som chcela vediet ci ma niektora taku skusenost.

sara34valentina
2. nov 2015

@samira33 ja ked som ostala tehu som mala ruzovkasty vytok ale natahovaci priesvitny trosku do ruzova ale jemnunko .. mas do hneda podla mna sa ti spusti 😢 ale ak nie rob rano testik co ked.. ..

looola
2. nov 2015

@samira33 , to akej farby je výtok závisí od čerstvosti krvi, čerstvá krv zmiešaná a hlinenom krčka je ružová a následne degradáciou farbiva krviniek-hemoglobínu sa zmení farba na hnedastú, takze špinenie pri uhniezdení moze byt hocijakého odtieňa červenej .

looola
2. nov 2015

@samira33 , @sara34valentina, ked som otehotnela mala som najprv ružovkastý výtok a o 2 dni už hnedastý a potom už žiadny .

sara34valentina
2. nov 2015

@samira33 vidis @looola mala hnedasty tak skus rano test 😉 drzim palce 😉

looola
2. nov 2015

@sara34valentina , najprv bol 1-2 dni ruzovy a o 2 dni tiež 1-2dni hnedastý

sara34valentina
2. nov 2015

@looola ja len ruzovkasty ale su zeny co dokonca ze maju krv a su tehotne 😕

samira33
3. nov 2015

@sara34valentina @looola ste zlate baby, dakujem no tehotenstvo s bt 36,5 asi nemoze byt... dnes nam to pekne kleslo aj ked sa stale ms nespustila

steinarka
3. nov 2015

@samira33 ked poklesla teplota, ms sa spusti onedlho.. drzim palce nabuduce

tamara66
3. nov 2015

Babulky sesterka ma bolesti prs,je unavena ,ma vytok,palenie zahy,nafuknute brucho,plynatost,pichanie okolo pupka a na pravej strane maternicce a testy negativne moze byt tehotna?

aber
3. nov 2015

@tamara66 nepises či jej meska, prípadne koľko meska, či má po ovulke ,plynulosť a nafukovanie býva troška neskôr, pálenie zahy skôr od 2 trinestra, pichanie na strane môže byť roztahovanie maternice, tiež trochu neskôr,bolesti prs môže aj po menzese boliet, ale každé telo inak reaguje, nech ide ku dr, lebo veľa info si nedala, môže byť aj cysta, držím palce

tamara66
3. nov 2015

@aber poslednu ms mala 14.10 a to len jeden den

aber
3. nov 2015

@tamara66 to by bola 2 plus 6 no teoreticky by mohla byť, nech si za 2 týždne urobí test a nemá náhodou ovuláciu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre