Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

sara34valentina
2. okt 2015

@eliska1986 zajtra rano si mozes urobit tehu testik, uz by ti mohol ukazat a prezradit, mna prezradil dusika na 9-10dpo 😉 drzim palce

ivanaliana
2. okt 2015

@sara34valentina no mne sa teda tento krat podarilo na 1x 🙂 Uz som ani nedufala ze budem este tehulka....velmi sa tesim...Dufam ze bude vsetko ok ako pri prvom.Caka ta nadherne obdobie...tak si ho uzivaj..🙂 Ja som mala pohodove tehotenstvo...ziadne vracanie...mozno ak raz.Teraz mozem porovnavat 🙂

eliska1986
2. okt 2015

@sara34valentina ahoj moja,a nie je skoro na testovanie,potvtdenie tehotenstva?nemala by som pockat ci pride menzes.Ved je tolen par dni,co sme sa milovali presnejsie 28.9. A menzes ma prist teraz 5.10.mohlo by sa podarit na prvy krat?Bo jedna maminka mi vravela,ze je to len 5%sanca,ze som tehotna.Preto sa pytam

zuzik1927
2. okt 2015

ahojte baby, ja som dnes 13DPO a na teste slaby duch...zatial si nechcem nahovárat..ale citim sa tak mdlo, ale hlavne sa mi vela slin tvori...mali ste to niektora??

sara34valentina
2. okt 2015

@eliska1986 ovulku si ale nemala 28.9. ak mas dostat ms 5.10. tak ovulka musela prebehnut cca 24-26-9

sara34valentina
2. okt 2015

@zuzik1927 ofot nam to 🙂 ja som mala dusika uz na 9-10dpo 🙂 ano unavena som bola aj ja , a sliny? mna napinalo na zaciatku pri umyvani zubov 😉

eliska1986
2. okt 2015

Baby,maminky ja som z toho hotovy debil.Tak mozem zajtra skusit test,alebo este cakat.Sex bol 28.9. A menzes ma byt 5.10.

aanetkaa1
2. okt 2015

@eliska1986 a ten sex si mala iba 28.9??? predtým cez ovu nič?? lebo ak nie tak neviem čo chceš na tom teste vidieť...

jadani
3. okt 2015

Ahojte🙂 som tu zas, moje testy ešte vždy vyzerajú ako kanáliky, MS nikde. Chcela som sa opýtať tehuliek, ako by ste popísali to, čo sa nazýva ako naťahovanie/poťahovanie maternice? Kedy ste to začali cítiť? Ďakujem 🙂

barborka0
3. okt 2015

co myslite?

luta13
3. okt 2015

@barborka0 ...vidim tam ruzovy odtien a aj ducha silnejsieho, no skus testovat este za 2-3 dni, ci tmavne...snad bude...drzim palce 😉

barborka0
3. okt 2015

@luta13 no som tyzden po menzese, len mi bolo nejak divne tak som skusila testnut

luta13
3. okt 2015

@ivanaliana ...krasne //...gratulujem, uzivaj tehulkovanie...duch to urcite nie je, su to krasne kolajnice!...😉

ivanaliana
3. okt 2015

@luta13 dakujem 🙂...aj ja gratulujem a prajem aby vsetko dobre dopadlo 🙂

zuzannaaa
3. okt 2015

@barborka0 ano gratulujem

luta13
3. okt 2015

@ivanaliana ...dakujeme...😉

eliska1986
3. okt 2015

@aanetkaa1 Milovali sme sa aj 24.9.ale ci sme davali uplny pozor neviem povedat,potom sme sa milovali toho 28.9napplno,no a test som robila dnes a ykazal len jednu ciarku tak uvidim.Juj babtenko by som chcela velmi.

sara34valentina
3. okt 2015

@barborka0 je to rozmazane..... ako pisala luta skus o 3dni a ak nestmavne skoc ku gyn mozno si spontanne potratila.... snad ale stmavne , aj zazraky sa deju 😉

looola
3. okt 2015

@barborka, nechápem, mala si normálny menzes ? Lebo mna by nenapadlo testovať týžden po normálnom menzese, veď vtedy má vyť ovulácia . Aj ja tam vidím veľmi rozmazanú ružovkastú čiarku.

mary333
3. okt 2015

@katrenkaa ahoj, dnes prisli kramy. Uz je iste ze nie som tehotna 😉 drzim ti palce aby si mala vsetky vysetrenie v poriadku

steinarka
3. okt 2015

@evelyn102 teplotu pod pazuchou si merias zbytocne.. bazalna teplota sa meria v jednom z troch otvorov - usta, vagina, alebo zadok... meranim pod pazuchou tehotenstvo nezistis.. 😉

evelyn102
4. okt 2015

@steinarka Áno viem čo je bazálna teplota a kde sa meria. Práve preto som dodala,že pod pazuchou. Pretože nechápem prečo mám už niekoľko dní zvýšené teploty a chorá niesom 😊 bazálku si meriam od minulej nedele iba a každý deň ráno 36,9 a dnes 37,1. Je to len 7 dní tak sa uvidí 😊

steinarka
4. okt 2015

@evelyn102 aj pri bazalnej teplote nemusi znamenat, ze ak je hore, tak je zena tehotna.. klasicka teplota moze byt zvysena u niektorych jedincov aj pri prebiehajucom zapale v tele, a pritom sa vobec nemusia citit byt chori.. drzim palce

evelyn102
4. okt 2015

@steinarka Ďakujem. Menštruácia má prísť 10-teho tak uvidíme. Dúfam, že nedorazí 😊

zuzik1927
5. okt 2015

@sara34valentina ahoj, tak nakoniec vcera prisla ms, ale je slaba a boli ma stale brucho dost..neviem este v ten den som si zmerala tepolotu - ked prisla ms, a bola vyssia ako den predtym..pozerala som aj teraz na ten test a tam priste bola ciarka..

zuzik1927
5. okt 2015

Baby ja neviem ci mi uz sibe alebo co :D ale akoze vcera bolo 1DC ae ked ja mam prazdnu vlozku, krv je iba vtedy ked som na WC inac nic, brucho bolelo uz aj v nedeen a boli dodnes ako uz nic strasne...ale tak co je toto uz za ms...a co ten duch? ak by islo o biochemicke nebola by ta mrcha hnusna skareda silna??

anavila
5. okt 2015

@zuzik1927 ja som mala tiez krv len na toaletnom papieri, ked som sa utrela, inak nic...a bol z toho zápal močových ciest a ta krv bola z močových ciest.

zuzik1927
5. okt 2015

@anavila no len ja som predtym ako to prislo mala ducha na teste..tak neviem cco to je..

anavila
5. okt 2015

ked ešte ti len den mešká cyklus, ak som to správne pochopila, tak to ti test este ukazat nic nemusi.

steinarka
5. okt 2015

@zuzik1927 nikto ti nepovie co je to.. bud biochemicke tehotenstvo a nieco tam bojuje, alebo sa proste mrcha rozbieha trocha netradicne.. alebo to moze byt aj cysta, alebo nieco ine.. je mnoho dovodov.. nic ine ti neostava, len cakat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre