Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ceekanka
21. mar 2013

@lena27 no to si právě nejsem jistá, běhala jsem po ránu okolo spousty věcí a když jsem přiběhla k testu,tak vypadal takhle. No ale myslím,že do pěti minut to být mohlo. Ale tak si udělám další no a uvidíme 🙂

ceekanka
21. mar 2013

@marton No,taky jsem pořád čekala,jestli to příjde nebo ne. No a pořád nic no. Tak uděláme ještě jeden testík a uvidíme 🙂

matuskova003
21. mar 2013

@ceekanka no lebo, mne bezne nabehne po tak 2 hodinach druha palicka na teste...ale taka slaba..v skutocnosti je to obrys tej druhej . aj v mojom albume mam Rapiclear ktory mi to spravil , neviem či mi nezachytil bud uhniezdenie lebo som potom špinila a nezvyknem , alebo ovulaciu ... 🙂 ale prajem ti to hrozne.. ked som bola 1x tehotna tak som mala test kde bola druha palicka slabšia. ale bola to jasna palicka 🙂 ked smo bola 2x tehotna, mala som tu palicku tak slabu ako je na tom teste ktory si poslala link že vypada ako tvoj.. a bola som tehu 🙂 ono najistejsie je robit si ho každy druhy den, ak silnie tak to niečo svedči : )
a meška ti menzes ? 🙂

matuskova003
21. mar 2013

baby a tak sa opytam aj ja ked to tu je 🙂 AHOJTE 🙂 stalo sa vam niektorej, že ms meškala viac ako tyžden a test bol negativny, napriek tomu ste boli tehotne ? mna to len tak zaujima 🙂 .. dakujem 🙂

zuzx
21. mar 2013

@matuskova003 ahoj, no ja som prave v podobnej situacii - meska mi to dnes presne tyzdne, robila som uz tri testy a vsetky negativne. Na tom prvom sa mi zdalo ze by mohol byt slabucko pozitivny (v utorok), ale to az skoro po hodine. Vcera a pred chvilou negativne. Ja uz fakt neviem. Boli ma brucho, ale kramy sa nie a nie spustit. Takto dlho mi to este nemeskalo.

matuskova003
21. mar 2013

@zuzx mne tiež nezvykne meškat dlhšie ako max 1 -2 dni .. som strasšne zvedava, hlavne dr mi povedala 21dc že mam maternicu vysoko posadenu. 🙂 ale testy mam zatial negativne...

zuzx
21. mar 2013

@matuskova003 a ako dlho ti to uz meska? Dokedy budes cakat? Ja rozmyslam, ze ak cez vikend nic, tak v pondelok sa asi objednam k doktorke. Nech je to cokolvek, nie je to normalne 🙂

zuzx
21. mar 2013

teda som myslela ze v pondelok tam zavolam a objednam sa na niekedy. Len ak to medzitym potom dostanem tak neviem - co zas budem volat ze uz nic? 😀

matuskova003
21. mar 2013

@zuzx no ja som na buducu stedu objednana 🙂 27. tak som hrozne napata... no ak ti nepride chod.. 🙂 ved to mame podobne o jeden den hore dolu 🙂 ihhihi

ceekanka
21. mar 2013

@matuskova003 mám spoždění no 🙂 už to bude víc jak týden,protože právě přes týden mě bolí v podbřišku,ze začátku to byla skoro stejná bolest jako před mensesem a teď už je to mírnější a občas takové dloubavější. A děkuji moc za přání 🙂

zuzx
21. mar 2013

@matuskova003 a okrem toho pozorujes nieco ine na sebe? Ja stale neviem ako sa k tomu postavit. Ale zas citam, ze niektorym babam vychadzali dlho, dlho negativne testy.

matuskova003
21. mar 2013

@zuzx no mna pobolieva ako na ms brucho , mam tahavy vytok, bez zapachu a bolesti . no aaaaaaa. neviem strasne som naladova..ale to samozrjeme može byt aj hormonalne .. ale tak v kutiku duse asi dufam že by to mohlo byt baby, lebo mam spodok brucha hrozne nafuknuty.. ako som mala kedsom bola tehu. 🙂

jasminetea
22. mar 2013

@n1colette juj domcek- tak nech sa vydarii 😎 aj my by sme chceli, ale nie su peniazky 😔 a tiez by to mohlo pockat ale ak sa stalo tak sa plany zacnu menit 😅 najviac ma hneva ze som chcela vsetko postupne najprv svadba potom babo 😖 ale vyzera to tak ze to bude opacne 😀 a kedy sa ides testovat???

n1colette
22. mar 2013

@jasminetea uz som dotestovala🙂 no vyzera, ze u nas bude vsetko postupne, jak sme povodne chceli...nasla som si len jednu palicku🙂 takze smutna urcite nie som, aspon bude viac casu a priestoru na ine veci🙂
Daj vediet ako si ty dopadla potom, okiss??

dianka16
22. mar 2013

baby potrebujem poradit,uz asi treti den mam strasne bolesti brucha ako keby ma rezali rano ked som sla na wc mala som na toaletnom ani nie ze ruzove skor ako broskinove spinenie no mrcha nemoze prist ta bola pred tyzdnom aj nieco,nemate niektora skusenosti?

zuzi0911
22. mar 2013

@dianka16 mna tiez par dni rezalo cele podbrusko,no asi som mala od 17.-22.ovulku.nemas ju aj ty?

dianka16
22. mar 2013

@zuzi0911 vies co nikdy predtym som to nemala mna boli cele brucho vcera vrobote mi tiez prislo nevolno od zaludka ale nezvracala som a ktomu tie bolesti

zuzi0911
22. mar 2013

@dianka16 nezjedla si nieco zle alebo tazke???mna bolelo viac menej lava cela strana brucha a postupne to preslo do celeho a tiez take rzanie s krcami a to som mala podrazdeny pankreas.no ale neviem to spinnie.ja by som to tej ovulke pripisala niektore boli aj cele brucho ked ju maju.

dianka16
22. mar 2013

@zuzi0911 je to mozne uvidim ak sa bolest bude stupnovat letim na pohotovost

zuzi0911
22. mar 2013

@dianka16 drzim palce 🙂

jasminetea
22. mar 2013

@n1colette okej dam vediet, tak super ked nie si smutna 😉 ja sa budem ale testovat asi az na buduci tyzden aj to ale asi bude este skoro, tak uvidime 🙂

zuzx
22. mar 2013

Stale NIC. Cakam a nic sa nedeje. Uz je to 8 dni co mi to meska, rano skusim spravit test. Ale ak nic neukaze, tak uz fakt neviem.

adamedik
23. mar 2013

Ahojte baby. Dnes som po dvoch dnoch meskania dostala ale stale je vo mne nadej ze sa nieco deje, pretoze ich mam dost slabe a krv je bleda... neviem preco ale stale dufam.... dnes som 30 den cyklu a ani test nebol pozitivny... tak už fakt neviem čo... potrebujem studenu sprchu schladte ma a povedzte mi rovno do oči ze niesom tehu......

lucia941
23. mar 2013

ahojte chcem sa vás na niečo spýtať.Aké je percento ze otehotniem v posledný deň menštruácie?

billam
23. mar 2013

50:50

katka1981
23. mar 2013

@dianka16, chod k dr., ci nemas zapal mechura, alebo nieco so slepakom..., daj si urobit sono brucha, zobrat moc a krv, ci nemas nejaky zapal.

katka1981
23. mar 2013

@lucia941, kedysi by som ti povedala, ze takmer ziadne, no po precitani konika, ze kedy ktora otehotnela povazujem kazdy den za potencialne plodny. Kedysi som si myslela, ze pocas MS sa neda otehotniet a je to blbost. Alebo den pred MS, ze sa neda a je tu kopec bab, co otehotneli. Podla mna ovulka moze byt ozaj kedykolvek, tym padom otehotniet sa da kazdy den. Mala by byt v strede cyklu, ale organizmus nema kalendar 😀

janedoe
24. mar 2013

@lucia941 nasi susedia tusim tiez zamiesali hned prvy den po menstruacii, alebo tak dajako. Verili tomu, ako pisala katka, ze cez MS sa neda otehotniet a maju krasneho maleho krpca 🙂

ratatooy
24. mar 2013

@lucia941 no v den ms otěhotní hromada žen

lucia941
24. mar 2013

ale ja so vôbec na to aby som bola tehotná necítim..... všetko je v normále podľa mňa aj krček maternice mam otvorení.... .a viem že niektoré ženy otehotneli aj počas menštruácie.... ale mne gynekologička povedala že je len 30% šanca žeby som bola tehotná.... a mám pravidelní cyklus pretože si to počítam a aj ovuláciu mam vtedy keď si ju vypičítam....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre