Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lucka.lucy
17. mar 2011

Dobre rano, mam otazku. 7 rokov som brala HAK a teraz v jan uz neberiem lebo chceme mat babatkoooo mrchu januarovu a februarovu som dostala presne presne vtedy kedy normalne mi chodila. ale v stredu rano mi mala prist a mi neprisla. lenze ja som taka netrpezliva a robila som si test predvcerom a aj dnes a povedal mi ze EE . Lenze mrcha nechodiiii a nechodiii (dufam,ze ani nepride) Taktiez ma pobolievaju vajecniky a mam zaludok jak na vode ale zvracat som este nebola, dufam,ze ani nepojdem... 😠 Otazka: MOZEM BYT TEHOTNA ??? 😒 dakujeeeeem

lulucinka
17. mar 2011

Baby ja asi nie som normálna ☹ asi si príliš nahováram či nie som tehotná,testy mám negatívne,6 týždňov od styku gynekologička na vaginálnom sone nič nevidela a aj tak mám pocit,že mi je zle od žalúdka,páli ma záha...Idem 25.3 teda o týždeň na ďalšie vyšetrenie,tak dúfam,že už prestanem mať pochybnosti.Myslíte si,že mi 10 týždňov od nechráneného styku ukazujú testy,že nie som tehotná a aj tak,by som mohla byť?

martinka13
17. mar 2011

lulucinka Tak ty si ozaj specialny pripad 🙂 Vies ze niektore zeny mozu mat aj laktaciu ked nie su tehotne a nahovaraju si ze ano? Urcite nie si tehotna!!!!

keira
18. mar 2011

prejavuje sa tehotenstvo aj dost velkym nafukovanim brucha, kt. nie a nie prestat?

drobik1
18. mar 2011

@katkarv no skusim zajtra rano uvidime..dnes sa nedalo bola som na odbere krvi 🙂

katkarv
18. mar 2011

@drobik1 brali ti krv na hcg?

drobik1
18. mar 2011

@katkarv nie len preventivka u obvodnej.. 🙂

katkarv
18. mar 2011

@drobik1 skodaaaaa a dnes si netestla,vydrzis do zajtra???Ja som si dnes kupila test,pockam do nedele rana.

lucka.lucy
19. mar 2011

ahoj baby, no dnes mi meska uz 4. den (od 16.3. od rana) 😵 a mam aj taky bielucky vytok a pobolivaju ma vajecniky... co si myslite, mozem byt tehotna??? pred vcerom test mi ukazal,ze EE 😖

janzurka
19. mar 2011

@lucka.lucy , urob si test znovu, mozno Ti hladina HCG, ktoru test meria stupla a uz ju vyhodnoti dvoma ciarkami 😉

jeanka
19. mar 2011

ahojte baby 🙂 sucitim s vami... tiez som teraz v takej zvlastnej situacii... neviem sice kolko meskam kedze mavam velmi nepravidelne - od 30 - 42 dni - ale naposledy som mala 31.1., cize dnes to je 48. den a posledny tyzden mam uplne slaby hnedy vytok (co mavam maximalne 1 den pred) a som nafuknuta ako balon, pobolieva ma v podbrusku, krize ma boleli ze som ledva chodila... najprv som si myslela ze prichadzaju kedze to su moje bezne priznaky... ale teraz uz neviem... dva testy boli negativne, uz sa aj "bojim" testovat znova 🙂

lenka767
20. mar 2011

Ahojte, mam 19 a meska mi to uz asi 12 dni...
Do teraz som mi mrcha chodila presne na den. Neberiem antiku. Vyspala som sa s priatelom (s ochranou).
Asi v 10. den som si robila v strede dna test. Jeden mi vysiel pozitivny, hned na to som skusila dalsi vysiel mi negativny.
Vecer mi vysiel negativny, rano negativny. Na dalsi den pozitvivny. Dalsi den negativny. Je weekend a ja som objednana k lekarovi az v pondelok.
Co si mam o tom mysliet? Je sanca, ze som v tom. Vobec netuzim po dietati.

janicka
20. mar 2011

lenka767 ahoj. No kazdopadne je to zvlastne. Pokial ti mrcha nezvykne meskat, tak 12 dni je uz dost vela... Co sa tyka pozitivneho testu... ak ti co i len jeden vysiel pozitivne, myslim si, ze tehotna si... Kazdopadne daj vediet, ako si dopadla.

baramborka
20. mar 2011

ahojte babulky 🙂 mam taku otazku ... je mozne ze by som9 dni po nechranenom p.s. pocitovala neake priznaky tehotenstva ? mamina mi povedala ze je to mozne ze ona to uz po 4 dnoch citila ze s nou nieco nieje ok 🙂
neviem neak mi je zvlastne 🙂 dakujeeeem 🙂

strociatka
20. mar 2011

@baramborka a co tehotensky test, su schopne zistit graviditu uz po 10tich dnoch... moze ten pruzok byt velmi slabucky, ale uz sa to da zistit, skus 😉

bosoriak
20. mar 2011

@baramborka Teoreticky ano, moze to byt sposobene zacinajucim sa vylucovanim HCg hormonu. Niektore zeny su na neho citlivejsie a niektore menej, u kazdej aj stupa inym tempom. Ale velakrat to byva len autosugescia 🙂

baramborka
20. mar 2011

no ja si to nenahovaram , mna to len tak napadlo ked som sa prichytila ako som zjedla 5 kroisantov a za vandel polievky :D vobec som sa nad tym nezamyslala ...vcera ma to z nicoho nic napadlo ze co ked .. 🙂
uvidim , pockam si do ms ked nedojde tak potom ...necchem nic unahlovat 🙂 ale dakujem za rady 🙂

bosoriak
20. mar 2011

@baramborka Ono to moze byt podvedome nahovaranie 🙂 Ale samozrejme ti to prajem a je mozne, ze si tehotna, akurat robit si testy takto skoro podla mna nema zmysel, este mas par tyzdnov na testovanie a budes vediet naisto. Drzim palce.

baramborka
20. mar 2011

@bosoriak ano to je mozne 🙂 vobec to nevyvraciam 🙂 ale hovorim , test si budem robit az ked mi bude ( ak mi bude ) meskat ms .. 🙂 kazdopadne dakujem za radu 🙂

katkarv
21. mar 2011

@drobik1 ahojky,mne to nevyslo.Testy negat.a bazalka mi klesla z 37 na 36,6 takze zrejme nebudem tehu,uz len cakam mrchu.A ty ako si na tom?

drobik1
21. mar 2011

@katkarv ahoj no mne tiez test vysiel negatvny a mrcha prisla dnes..neva skusime na buduce. 🙂 len som dost sklamana.. ☹

katkarv
21. mar 2011

@drobik1 to som aj ja, mam naladu pod psa,na kazdeho len štekam.

drobik1
21. mar 2011

@katkarv no tak to sme na tom podobne.. 🙂 🙂

lenka767
21. mar 2011

Caute baby, tak dnes som bola u doktora, pichol mi vyvolavacku, zobral krv, ultrazvukom nic nezistil, ze je moc skoro aby tam bolo daco vidiet.. Drzte palce aby prisla mrcha, do 3 dni ma byt tu inak bude zle 🤐 🤐 🤐

mimi511
22. mar 2011

Ahojte, tiez mam nejake divne pocity.. len teraz neviem ci si to vsetko len nenahovaram... s priatelom mavame nechraneny p.s. babetku sa nejako nebranime 🙂 minuly tyzden som bola na preventivke u gyndosa no na sone nic nenasiel... no mna pobolievaju uz 5 den vajecniky a sem tam aj krize.. citim sa unavena a tiez co mi je velmi divne, nechutia mi cigarety... a to som vyfajcila tych 10 cigariet za den... myslite, ze by som mohla byt tehu? Dakujem 😉

elebe
22. mar 2011

@mimi511ahoj a koľkáty deň si DPO? kedy máš mať MS?

mimi511
22. mar 2011

až 2.4.

elebe
22. mar 2011

@mimi511 takže,na sone nehrozí že by ti niečo ešte videl,to je veeeeeelmi skoro a to čo opisuješ môže byť uhniezďovanie,ja som to tiež mala....a testík ti stačí urobiť v termíne MS,alebo keď ti už bude meškať. mne ukázal až týždeň po meškaní pozitývny test... 😉

mimi511
22. mar 2011

tak to ti gratulujem a tesim sa s tebou 🙂 🙂 no ved to je to, ze to je ako nekonecnost cakat na vhodny datum aby som si mohla urobit test... :( to je este 11 dni! 😒 no aj ked si myslim, ze k oplodneniu mohlo prist 27.02. :D takze premyslam, ci si dnes nespravim testik lebo dalsich 11 dni ozaj nevydrzim cakat, ci?
A ty si v kolkatom tyzdni?

elebe
22. mar 2011

@mimi511 no ja som sa dlho neradovala,pretože som o miminko prišla doma na wc ☹ ☹ ale doky povedal že vajíčko bolo slabo uchytené a že môžem byť rada že to vyšlo zo mňa takto skoro a že nemusela byť kyretáž....a to sa stalo min. mesiac....ale už som sa s tým zmierila a tento mesiac skúšame ďalej....tak uvidíme 😉 podľa mňa na testovanie je skoro,lebo v tejto dobe ak sa niečo v tebe deje,tak len uhniezďovanie a to ti test nezachytí.....čakaj.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre