Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

sassannka
23. apr 2016

@karbipl Ranný moč je určite najvhodnejší, ale myslím, že mohol byť negatívny preto, že si si ho robila veľmi skoro. Píšeš, že si mesiac nemala menštruáciu, normálny cyklus je cca 28 dní a mesiac má cca 30 dní, takže Ti mešká len dva dni? Či mesiac Ti mešká?
Inak, jasom sa začala cítiť tehotná, až keď som začala cítiť pohyby dieťatka, čo bolo asi v 5. mesiaci, takže na pocity sa nespoliehaj 😀

karbipl
23. apr 2016

@karbipl áno už som o tom veľa krát čítala že nemusí byť výsledok správny lebo nebol s ranným močom

karbipl
23. apr 2016

@karbipl nie on mešká mesiac nie dva dni

karbipl
23. apr 2016

Dobre tak ja idem.. Ďakujem za rady 😊😊

patkaamirko
23. apr 2016

@karbipl môže byť. .A ešte s akou citlivosťou si kúpila ten test

dianka3
23. apr 2016

Och jejda, keďže ti to už mesiac tak tehotenský test už musí ti to ukázať a je jedno ci je to ranný, poobedný a či nočný moč! Keď som si ja robila test bolo večer čiže nebol ranný no napriek tomu tam boli silné // Urob si ešte raz test. Držím palce aby si nebola ešte lebo 17 rokov a tehotná? To si ešte moc mladá a neužijes si života :-/

modraslza
23. apr 2016

@patkaamirko tak drzim palce 🙂

telenor
24. apr 2016

ahojte baby chcem sa spytat kupila som si mama test a ten mi ukazal hned jednu sytoruzovu farbu a tu druha bledunkoruzova mi nabehla asi po 3hodinach.moze to znacit tehotenstvo?dakujem velmi pekne

juranka
24. apr 2016

@telenor po 3 hod to mas uz davno vyhodit, uz to nieje objektivne.

patkaamirko
24. apr 2016

Baby tak nič tento raz už skutočne .robila som clearblue digitálny a nie som tehotna. Sklamanie ako veľké , ale nevadí ...Tento mesiac sa to už podarí

luta13
24. apr 2016

@karbipl myslim, ze tehotna byt mozes, ak to Dr.povedala a usudila podla vzorky mocu...A ako pisu tu baby, chod ku gynekologovi, nech Ti odoberie krv...Ten Ti najlepsie povie, ci si, ci nie si tehu...Ak si, tak gratulujem...A aj ked si mladucka, neboj, zvladnes byt matkou, nebola by si ani prva, ani posledna mladucka mamicka...Drzim palce, nech vsetko dobre dopadne...Pripadne daj sem vediet, ako si dopadla u gynekologa 🙂

luta13
24. apr 2016

@annemarie9 gratulujem...krasne //...Uzivaj tehulkovanie ;-D

luta13
24. apr 2016

@patkaamirko skoda veru...drzala som Ti palce, no verim, ze coskoro to pride 😉

luta13
24. apr 2016

@karbipl a este jedna vec!...ja som pri prvom synovi nemala ziadne tehu priznaky...zacalo to tym, ze som mala MS len necely jeden den...v skutocnosti to vsak nebol MS, no bolo to uhniezdovanie vajicka 😉...a ani po zisteni tehu na gynde (v 6tt) som nemala ziadne priznaky...az na obrovsky ranny hlad 😀

patkaamirko
24. apr 2016

@luta13 Ahoj mam ešte takú malú nádej lebo som dnes nedostala ms ..A ten digitálny kt.určuje týždne je 25kovy. .tak že tak 😊 ráno idem robiť 10tkovy ;)

luta13
25. apr 2016

@patkaamirko tak silno drzim palce...Daj potom vediet, pripadne hod foto, ak bude pozitivny 😉

cervenaruza123
25. apr 2016

Neviem ci je to otazka do spravnej diskusie, ale skusim. Meska mi cyklus asi 6 dni, nemavam ho az taky pravidelny, ale toto je uz prilis. Horsie, ze necitim ani ziadne priznaky, ze by sa to blizilo, co ja zvyknem citit vzdy. Test som si robila dvakrat, vysiel negativny. Neviem ci teraz ist k lekarovi, ci ma aj tak posle domov, nech este pockam. Po akom case meskania treba ist k lekarovi? Ak by som bola tehotna, test by uz bol pozitivny, ze?

modraslza
25. apr 2016

@cervenaruza123 pravdaze chod k lekarovi

annemarie9
25. apr 2016

@luta13 Ďakujeeeem 😍

luta13
25. apr 2016

@cervenaruza123 ak by si bola tehu, test by bol uz pozitivny!...Mozno si spravila chybny test - kazovy...Skus este iny druh testu a aj tak sa objednaj k Dr....za vysetrenie nic nedas a budes mat istotu...Drzim palce...🙂

patrinkaaa
25. apr 2016

Ahojte žienky potrebujem radu 🙂 mala som zápal priedušiek doktor mi dal Cedrox pred tým ako som si ho nasadila robila som si tehotenský test bol negatívny ked som lieky doužívala robila som si test znova a bol pozitívny ...test som robila preto lebo som asi týždeň nemohla cítiť kefku v ústach .... radila som sa aj s mamou a ta mi vrazí že je možné že pozitívny test bol vdaka antibiotikám čo si o tom myslíte ? ☹ poradte prosím 🙂

janie7
25. apr 2016

@cervenaruza123 ako spomina luta13, skus este iny test a ak aj ten bude negativny chod k lekarovi na vyvolavacku. Ak si tehotna maternicu to iba spevni a babatku neublizi, alebo to vyvola do 13 dni ms - ale to je indi -vindi, moze prist aj ovela skor. Drzim palce!

nikusa22118
25. apr 2016

@patrinkaaa ahoj..ak bola čiarocka pekne silne neexistuje aby ti atb urobili na tehu teste druhu ciarka..ta ciarka je cisto zamerana len na ľudský hormon Hcg to z ATB urcite byt nemoze..ak vysiel test si tehotná.. Posli foto..

nikusa22118
25. apr 2016

@patrinkaaa alebo si skus urobit este jeden dnes alebo zajtra a uvidíš 😊

cervenaruza123
25. apr 2016

@janie7 @luta13 Testy som robila dva, rozne, pre istotu, ale oba boli negativne. Dufam, ze to nebude nic vazne, zajtra skocim k lekarovi. Vdaka za odpovede 🙂

patrinkaaa
25. apr 2016

nikusa22118 skúsim teda 🙂 čiarka je ale dosť slabá ale je tam ...ako aj ja som toho názoru ale tak ked to spochybňujú tak som chcela vedieť viac názorov 🙂

patrinkaaa
25. apr 2016

@nikusa22118 neni dobre vidieť na foto

luta13
25. apr 2016

@patrinkaaa ja ju tam vidim, je slabsia, no je tam a je ruzova!...Drzim palce, nech silnie a uzivaj tehulkovanie ak Dr.potvrdi 😉

patrinkaaa
25. apr 2016

@luta13 dakujem velmi pekne 🙂 uvidíme idem sa teda objednať lekárovi 🙂 tu je o niečo viac vidieť 🙂

luta13
25. apr 2016

@patrinkaaa skus este za 2 dni a skus iny test, alebo aj tento druh, ak mas viac kupenych...No jednoznacne Ti to potvrdi az Dr....Daj potom vediet, ako si dopadla..tato druha fotka je lepsia...🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre