Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

micak
4. júl 2012

@piiiipiii my sme nejak prepojene! 😀 vcera doobeda biely husty a vecer a rano bielo-priesvitny a tahavy..ale mne to uz preslo teraz, nevolno. ty si na tom ako teraz? nechapem, co sa nam to deje..

micak
4. júl 2012

@lucinka1104 aha, no tak skusim o dni, v sobotu. inak - tebe sa stalo, ze ti bolo nevolno a test zatial negativny?

ciusinka
4. júl 2012

@lucinka1104 Nemali sme len raz, ale len vtedy islo vsetko dnu 🙂 takze inokedy by to bolo asi malo pravdepodobne 🙂

katche
4. júl 2012

Baby, mam priblbu otázku :D... Som 39 DC cca 20 DPO, viem že ovu bola, len neviem presne kedy...no ide o to, že ms stale nikde, v piatok by som mala ísť na krv či to náhodou nie je teh, ale ta otázka. Už cca dva týždne mam dosť vyrazne problemy s naduvanim, nech zjem čokoľvek, tak som z toho ako balón, k tomu bolesti v podbrusku ako z nafukovania tak aj ako by mala doraziť mrcha, zle mi nebýva, len obcas večer, prípadne ked sa nenajem, prsia bolia s prestávkami, ale ked tak poriadne. Test som este nekupovala, z toho mam obavu, že si zas dačo namyslam. Min mesiac prišla ms na 44DC, ale to bol anovulak, tento mesiac som brala clostil a zatiaľ nic... Ja viem, že pokiaľ neurobím test tak nebudem vediet nic, a výtok mávam tak na striedačku, raz ho je veľa a je biely a hustý a na dalsi deň zas nic...kazdy názor poteší 🙂 diiik

piiiipiii
4. júl 2012

@micak praveze ja som mala ze den kremovy , den priesvitny, potom nic a potom uz styri dni mam kremovy ...nechapem :D

lucinka1104
4. júl 2012

@katche vyzará že by si mohla byť tehu aj ked ja som to mala rovnako a nakoniec dnes na 42 DC mrcha dorazila

lucinka1104
4. júl 2012

@piiiipiii ja som mala vždy v tehu kramový vytok v tehu byva bud priesvitný alebo kremový

piiiipiii
4. júl 2012

@lucinka1104 ano ? ale aj ked teoreticky mozem byt asi len 5 dpo . je to mozne aj takto skoro mat ten hlien ? lebo nikdy som ho nemala takto tolko dni po sebe a tak vela

katche
4. júl 2012

@lucinka1104 hm, tak snáď nedorazi...joj, lebo ak by to nevyslo ani na druhy cyklus, tak musím na laparku....tak drzte palce nech je to fazulka a nie nepriechodny vajcovod...

lucinka1104
4. júl 2012

@piiiipiii ano môže byť ja som mala tiež hned a skoro celé tehu

piiiipiii
4. júl 2012

@lucinka1104 no tak to som zvedava lebo mala som trosku naruseny cyklus lebo mi akurat v case ovu trhali zub . tak necham sa prekvapit 😉

micak
4. júl 2012

@piiiipiii u mna sa to striedanie hlienu vyskytuje uz asi 6dni. drzim ti paste, bodaj by to bolo mimi, velmi bych ti gratulovala..kedy by si chcela testovat? 🙂

piiiipiii
4. júl 2012

@micak si zlata ale radsej si nerobim falosne nadeje , radsej cakam ms 🙂 ....ale aj ja tebe drzkam velmi velmli !!!! a testovat ? asi najskor tak buduci tyzden niekedy v piatok . skor sa mi neoplati . a ty kedy planujes ?

micak
4. júl 2012

@piiiipiii dobre robis, falosne nadeje su najvacsi pozierac energie. preto tiez radsej cakam na ms, velmi by som sa jej potesila.minuly cyklus prisla na 36dc, takze najskor by bolo rozumne testovat vtedy. ale skusim aj v sobotu (to uz bude na 95%percent isty vysledok).
Dakujem ti velmi pekne 🙂 budem cakat na vysledok, daj vediet potom 😉

piiiipiii
4. júl 2012

@micak aj ja som mala minuly cyklus 36 dc :D:D
skus to uz by ti malo byt vidiet jasne . a tiez dam vediet aj ty daaaaaj . budem na teba mysliet v sobotu 😉

danninkach
4. júl 2012

Ahojte kočky .. v apríli som dobrala poslednú tabletku hak a v máji mi prišla normálna mrcha načas a v júny tak isto presne na deň. s priateľom sa chránime iba prerušovaným a 4 dni mi mešká dnes mám trošku špinenie ale uplne miniminimálne skoro ho ani nie je vidieť 🙂 myslíte, že je to len narušený cyklus ? ďakujem 🙂

laurica123
4. júl 2012

@danninkach myslim ze ano... 🙂 🙂 my tiez prerusovany a uz som v siedmom tyzdni 🙂 test si skusala??

danninkach
4. júl 2012

test som si robila včera večer a bol negat. bu´d je to ešte skoro ale mi len zblbol cyklus... neznášam čakanie :/

laurica123
4. júl 2012

@danninkach no neviem lebo ja ked som bola u doktorky tiez tusim na stvrty den meskania tak som mala negativny a na druhy den uz som si robila ja a boli tam kolajnice.. 🙂 tak chod na krv k dr

danninkach
4. júl 2012

skúsim ešte počkať nech nepostavím všetkých do pozoru a nedostanem rovno v čakárni :D robila som si včera mamatest ale až tak podvečer lebo som nevydržala 🙂

janka48
4. júl 2012

@michalag chcem sa ta este opytat ze bola som dnes u lekarky mi povedala ze na ultrazvuku nic nevidno a ze ked pridem o dva tyzdne a nebude tam nic tak musim ist na operaciu ale mama mi hovorila ze to az v siestom tyzdni to na ultrazvuku vidno tak sa troska aj bojim lebo ma vylakala lekarka nemas s tym nejake skusenosti?

laurica123
4. júl 2012

@danninkach tak ti drzim palce nech to dopadne tak ako chces 🙂 a daj vediet

danninkach
4. júl 2012

@laurica123 ja by som aj bola rada keby neprišla..🙂 určite dám vedieť

michalag
4. júl 2012

@janka48 ty si uz bola u dr? no asi je naozaj este moc skoro a kolky tt ti teraz vychadza? Podla mna dr spravila dobre ze ta objednala o 2tt, ale vystrasit ta hned nemusela s tou operaciou 😠 Tak si skus este tak za par dni alebo tesne pred kontrolou u dr spravit test ci je druha ciarka silna. Podla mna si bola u r len skoro a preto na sone nic nevidela, mohla ti zobrat aspon krv na hcg

riana12
4. júl 2012

@katche a co nerobis tehu test, ked uz ti meska? 😒

michalag
4. júl 2012

@katche vyskusaj test, budes vediet na com si, ak uz si mala ovu davno tak by si mala mat riadne kolajnice. Nafuknuta mozes byt aj z tehu a zle ti byvat nemusi 😉

katche
4. júl 2012

Aaa...robila som test a..take koľajnicena mňa vyskočili takmer okamzite :D som plakalaa na zachode🙂

lucinka1104
4. júl 2012

@katche no vidíš super gratulujem

michalag
4. júl 2012

@katche gratulujeeeem 😵 😵 😵

ciusinka
5. júl 2012

@kate013 tak vcera som si urobila test a bol negativny..ale menstruacia stale nikde, tak pockam do vikendu a ked stale nic, tak si urobim asi druhy, ci sa nahodou tento nesekol 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre