Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

noemi7596
28. feb 2014

no ved ano nebudem sa zbytocne stresovat a cakat na zazraky najlepsie je pockat a cas ukaze.....a ty si uz v kolkom? 🙂

dia290
28. feb 2014

@noemi7596 no tak ni ine mne nezostava len cakat ci sa ms spusti uplne...kedze na teste nebol ani duch tak som si to vsetko asi namyslala

maikysl
28. feb 2014

Dobry den. Mela bych na vas otazecku. 6.2. Jsem mela dostat menzes ale dostala jsem ji az 11.2 s tim ze jsem ji dostala rano kolem osme a mela jsem ji strasne boletivou ani prasky nezabrali. Jeste ten den jsem volala doktorce a ta mi rekla at odpoledne prijdu ze me zkontroluje zda je vse v poradku jelikoz jsem si 8.2. Delala test a ten vysel pozitivni. Takze toho 11.2 me odpoledne mudr vysetrila a rekla mi ze jsem ve 2tt tehotenstvi na 98% ze vajicko je krasne a zretelne a ze je tam zahnizdene. Ze jsem musela otehotnet 14 dni pred menzes. Pro jistotu mi jeste vzala krev aby se ujistila a ze dalsi den mam volat na vysledky. Druhy den odpoledne jsem volala na vysledky s tim ze mi bylo recenoze tehotna nejsem. Tak jsem volala tete ta dela v nemocnici aby mi rekla jak mi tohle mohla doktork rici...a ona mi na to odvetela ze mohu byt tehotna, ze se to z krve nemusi prokazat az do 8tt a moci se projevit muze drive .Ale kdyz jsem mela na testu moci 8.2. Dve carky tak nevim ted na cem jsem. Pred 3 dnema me zacalo pobolivat bricho jako bych to mela dostat a ke vsemu tak trosku spinim do ted...volala jsem doktorce a ta meobjednala az na pondeli...a tak bych prosila o radu vas...protoze ma teta mi porad omyla o pusu ze jsem tehotna ale me to neprijde. Dekuju

simonkazga
28. feb 2014

@noemi7596 deň po ultrazvuku som mala pozitívny digitálny test a na ďalšie sono som šla k svojmu gynekológovi až 6+0tt už bol vidno vačok aj s bábom, ale srdiečko ešte nebilo. O týždeň neskôr som sa dočkala aj srdiečka 😀

smisulka21
1. mar 2014

Ahojte holky mam 5 den spozdenou ms mam nahnedlu vytok ale ms nikde a test vysel neg je j jeste brzo na to testovat vubec necitim priznakyv praci se mi jen obcas zamotala hlava co si
myslite

vermon
2. mar 2014

Nevim,jestli uz to neni vsugerovavani neceho,co neni....Ale ja tam mimi ducha vidim...4dny spozdeni...

hmr
2. mar 2014

Ahoj, chtela bych se zeptat jestli je možné, že jsem těhotná. Se svým klukem jsme měli sex jen dvakrát zatím a to 13.2. a 21.2. a oboje s kondomem. Antikoncepci jsem musela přestat brát na zacatku ledna kvůli nemoci, proto jsem mela menstruaci hned po týdnu znovu. A teď od 26.2. mam stále jen spinění a to spis jen když se pohybuji. Je možné ze jsem těhotná nebo mam takto opozdenou a divnou menstruaci kvůli tomu ze jsem to minuly měsíc mela dvakrát? Dekuji

anatalia77
2. mar 2014

@hmr podla mna mas len rozhodeny cyklus,nakolko si v januari prestala brat antiko.Niektorym sa to stava.

bambinkaa
2. mar 2014

@hmr bude to skor opozdena menstruacia, telo reaguje na vysadenie. Urob si tehotensky test a budes aspon kludna.

noemi7596
2. mar 2014

Ahojte chcela by som sa opytat ci je mozne otehotniet 22DC 🙂 za odpovede Dakujem 🙂 🙂

nonnni
3. mar 2014

@noemi7596 pokud ovulujes 22Dc, tak jiste🙂 Zalezi na tom, jak dlouhe mas cykly, jak dlouhou lutenalni fazi...s ovulaci 22DC bych pocitala s cyklem 33-37 dni. Nebo to take muze byt jednou splasena ovulace a klidne se vymykat prumeru...otestuj tak 12 a vice dni po ovulaci, mela bys dostat odpoved.

a0n0j0e0l
3. mar 2014

ahojte co myslite mozem sa radovať?...je tam duch alebo to vidím len ja?2dni pred ms

noemi7596
3. mar 2014

@a0n0j0e0l ja tam vidim ducha,urcite sa mozes pomalicky tesit 🙂 a drzim palce 🙂

noemi7596
3. mar 2014

@nonnni neviem pretoze minuly mesiac mi MS prisla o 3 dni neskor tak neviem 🙂

janka48
3. mar 2014

@a0n0j0e0l ja by som tiez tak chcela vidiet svoj test, tak ako ty, tiez si myslim ze je tam duch 🙂

janka48
3. mar 2014

@noemi7596 ahoj ,citam tu cely tvoj pribeh, tak som zvedava ako dopadnes 😉

dada87
3. mar 2014

je tam duch

nonnni
3. mar 2014

@a0n0j0e0l je tam!

a0n0j0e0l
3. mar 2014

jej dakujem...tak dufam ze to bude pekne silniet a mrska sa nedostaví🙂

noemi7596
3. mar 2014

@janka48 neviem ako to dopadne zajtra by som mala dostat ms no neviem mne sa posuva kazde tri dni dopredu 🙂 len mi je cudne ze by vo 4 tt nebolo na sone nic vidiet nemas stym nejake skusenosti? 🙂

janka48
3. mar 2014

@noemi7596 ja som svoje prve babatko potratila skoro pred dvoma rokmi a tiez na sone nebolo nic vidno, vlastne skoro vobec az do 10 tyzdna tehotenstva ked mi povedali ze som potratila, dnes je presne den kedy by nase babatko malo 1 rocik ☹

noemi7596
3. mar 2014

tak to ma velmi mrzi 😢 teraz som sa trochu vyplasila......a menstruaciu si mala? alebo nie? ak ano aka bola? pretoze ja som mala inu ako mavam bola tri dni slaba co ja mavam hned silnu az potom trosku zoslabne....a po tych troch dnoch sa mi spustila asi dva krat a bez bolesti a potom som iba spinila tak neviem co si mam mysliet a lekarka povedala tiez ze nieje nic vidno ze ani sa mi nejaky prstenec ci co to nespravil ale to som tam isla po 4tyzdnoch od kedy sa to stalo.......len nejdu mi do hlavy tie testy a asi dva dni tyzden pred touto ms co ma prist som mala take bolesti ako keby mam ms ale ja nikdy bolesti pred ms nemavam iba akurat tak jem vela ale bolesti ziadne tak nechapem tomu 🙂

janka48
3. mar 2014

@noemi7596 ja som mala poslednu mrchu pred tehotenstvom strasne bolestivu, krvacala som, vracala som mala som krce no a o mesiac uz neprisla po 5 tyzdnoch tam nic doktor nevidel a kazdy tyzden sa to opakovalo, jednoducho babatko nechcelo rast a v 10 tyzdni prisli bolesti krvacanie a bolo po babatku, potratila som.

megy
3. mar 2014

@noemi7596 holka po pravdě, čtu tady dost dlouho tvé příspěvky a musím konstatovat, že chápu, že se těšíš na těhotenstgví a chcseš strašně moc miminko, ale vzpamatuj se !!!! jednou píšeš, že to máš dostat za týden, jednou, že za tři dny, jednou, že máš spoždění, pak si děláš testy pár dní po styku, pak píšeš, že máš nepravidelný cyklus - já moc chápu tvou touhu po těhotenství, ale sama musíš uznat, že tohle na těhotenství asi nevypadá, když máš negativní testy. na ultrazvuku nejde ve 4tt vůbec nic vidět, maximálně vyšší sliznici, která nemusí těhotenství znamenat. pokud máš pochybnosti už víc jak týden, jako že ano, tak si zajdi na krev a máš jasno. Ve 4tt prostě na ultrazvuku nejde nic vidět, nejdříve v 6tt tj a to taky dle možností ultrazvuku.
promiň, že jsem to tak napsala, ale neustále se ptáš na to samé pokaždé jiné potenciální těhulky a odpovědi víš. 😔

marienka1703
3. mar 2014

@a0n0j0e0l jasnéééééééé je tam 🙂 ja som mala tiez len takuto ciarocku a o tyzden kolajnicky :D

a0n0j0e0l
3. mar 2014

@marienka1703 Tak na tie kolajničky sa veľmi teším...dúfam, že to nie je falošný poplach a moja radosť bude rásť🙂snažili sme sa od Vianoc a nič...už som bola z toho zúfalá, pretože prvý syn sa nám podaril na prvý šup...tak som sa teraz " naštvala " kúpila si ovulačné testy a tuším sa oplatilo a hádam aj zadarilo 😀

marienka1703
3. mar 2014

@a0n0j0e0l daj maila ti poslem moje testy na porovnanie 🙂

a0n0j0e0l
3. mar 2014

@marienka1703 a0n0j0e0l0@azet.sk

a0n0j0e0l
3. mar 2014

@marienka1703 kľudne pošli dom zvedavá🙂

mymetka
3. mar 2014

@maikysl delala sis dalsi test? jak to dnesk adopadlo u doktorky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre