Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ukulela
30. apr 2015

@dasa10 aka? podla toho, aky je tvoj manzel sikovny ... aleboto chces vyratat ciselne? okrem toho, ak by si aj predvcerom/vcera otehotnela, dnes to este nemozes vediet. len cakaj poctivo na kramy a dufaj, ze manzelovi neuslo.
... tieto vyjadrenia, ze dam si pozor, dam si pozor ... 🙂

dasa10
30. apr 2015

@ukulela noooo on je šikovný, len ja som si nejako neratala plodne dni...a nejako sme sa posledne dni rozvášnili 😀 😀 😀
baby ma dosť vystrašili s tým, že kvapôčky lásky...

misella1288
1. máj 2015

Ahojte baby. Chcela by som sa spýtat. Od januara neberiem HAK. O babo sme sa zacali snazit zaciatkom aprila. Menzes som mala naposledy 24.3. Dnes je to ako ratam tak 38den bez menzesu. Mozem byt tehotna? Test som si robila min.tyzden 21.4.a bol neg. Dalsi som si robila 28.4.a bol tiez neg. Bolesti v podbrušku som mala zaciatkom tohto tyzdna take dva dni.teraz uz nepocitujem nič. Neviem ci mam este pockat a spravit test alebo zajst ku gynek. Bojim sa,ci mi nemeška menzes aj tym ze som vysadila HAK.no odvtedy co ju neberiem mi menzes prisiel na 32den a potom na 29den.trval 4dni. Ovulaciu v ten april ako sme skusali neviem kedy bola lebo som si nerobila ovul.testy.nechavali sme to na nahodu.prosim vas o vaš názor alebo rady. vdaka.pekny den.

sebaastian
1. máj 2015

@misella1288 Ahoj môj názor je ze to ma súvislosť s vysadením HAK. Niekedy trva niekoľko mesiacov kým sa ti menzes da doporiadku.,ale zase poznala som kočku čo vysadila HAK a za mesiac otehotnela vacsinou to tak byva keď vysadis otehotnies. Skus ešte počkať a zajdi za Dr. minimalne kvôli tomu ze ti meška nech sa na teba pozrie ci je všetko OK.

dasa10
1. máj 2015

Ja by som sa ešte asi testla a uvidiš... 🙂 ako píše sebaastian možné je to i to 😉

cawes
1. máj 2015

@dasa10 predpokladam ze asi nikto z nas ti nevie predpovedat ci si ci nie si twhotna ale ak neplanujete potomka tak potom sa treba bud chranit alebo nesexovat.

dasa10
1. máj 2015

@cawes pre mna by to bolo skor prekvapenim, keby som ostala tehu, nie som najmladšia no nejako by sme to rozchodili 🙂
ak by som mala počať potom je to bojovník/čka, ktorá si zaslúži život 🙂

misella1288
1. máj 2015

@sebaastian dakujem za nazor. Uvidim.pockam minimalne este tyzden.a ked nic a aj test bude neg.tak behnem k dokt. Praveze aj po vysadeni som dostala prvy aj druhy mesiac.do kelu aj s HAK 😊 pocula som aj ja ze ked chce zena otehotniet nasadi HAK aby potom otehotnela ale je to individ.lebo kazda zena je ina.

misella1288
1. máj 2015

@dasa10 presne.mozne je aj to aj to.jaaj chcela by som byt tehu ale prvy mesiac skusame tak sa nechcem moc na to namotavat aby som nebola sklamana.

dasa10
1. máj 2015

@misella1288 nechaj tomu volny priebeh a uvidíš 🙂 Ja som otehotnela 1x do 2 mes. po vysadení HAK a tiež mi to vtedy nešlo do hlavy že prečo tak skoro 😀 😀

misella1288
1. máj 2015

@dasa10 mas pravdu.necham ... dam ti potom vediet 😊😉 a vdaka za povzbudenie.

sebaastian
1. máj 2015

@misella1288 chce to čas 😃 my sme cakali 4 roky a konečne sa zadarilo ale ja som nikdy HAK neuzivala možno keby som uzivala a vysadila by som tak by to bolo sup sup. Drzim palce hlavne chce to kľud a pozitivne myslenie

misella1288
2. máj 2015

@sebaastian ďakujem pekne za radu 😊😉

bia49
2. máj 2015

Inak baby, ked sme skusili 2dc a potom uz nic, naozaj si musim robit test az 28dc, v den ocakavanej ms? Nemozem sa dockat. Lebo priatel povedal, ak vyda, tak vyda, ale nesnazime sa. Odvtedy "naplno" nebolo 🙂 Snazit sme sa chceli az cez leto. Dnes mam 21dc ale ten cas sa tak vlecie...

foltovazuzana
3. máj 2015

Ahojte koceny  Chcem sa Vás opýtať ci som tehotná :/ 9.4 som dostala MS a skončila mi 13.4.. Spinit som začala 25.4 a skoncilo mi to 2.5...ALE MS mam dostať teraz 7.5... môže to byť tehotenstvo ?? Mam uz dcéru a pri nej nic také som nemala a mam v tom teraz chaos. Myslím že na test je ešte priskoro  Ďakujem za odpovede ;) 😵

steinarka
3. máj 2015

@foltovazuzana ved si urob test, budes vediet....

lili225
3. máj 2015

@foltovazuzana. Asi to nezistis skor, kym nepockas na test alebo nenavstivis lekara...z tochto sa to neda len tak urcit

foltovazuzana
3. máj 2015

Tak teho test som si robila no zatial negatívne ale skusime to neskor a este je tu ten Dr... uvidíme 🙂

laurinka239
3. máj 2015

Ahojte baby 🙂 tak 27.4 mi prisla mrcha ale trvala len 3 dni dalsie 2 dni uz len spinenie,mam pocit akoby som zacinala byt chora,napina ma na zvracanie ,B.T mam aj po menzese nad 37.. myslite ze by som mohla byt? 😨

kvikina087
4. máj 2015

Ahojte,
viete mi niekto poradiť? užívam estrimax a duphaston, myslíte, že je možné otehotnieť aj počas užívania estrimaxu? Hladala som všeličo na nete a všade som sa dočítala, že estrimax bráni dozrievaniu vajíčok a teda prípadnej ovulácii? Máte niekto skúsenosť? viete mi poradiť? Už mám aj také divné pocity, ako pobolievanie v podbrušku, slabé špinenie a mala som aj hnačku... Tak som zostala zamyslená. :D Ďakujem za každú radu

foltovazuzana
4. máj 2015

@laurinka239 skus test 🙂

alzbetka1990
5. máj 2015

Ahojte kočky, ak beriem antikoncepciu(3 týždne beriem a týždeň nie) a akurát minulý týždeň bol ten kedy som nebrala a od včera som mala začať ale akosi som na to zabudla a zobrala som až po sexe s priateľom. je možné že by ma tá antikoncepcia neochránila a mohla by som ostať tehotná? pretože síce sa do mňa nevystriekal, ale ja som bola hore a keď sa urobil tak sme ešte ležali telo na telo. naozaj by ste mi pomohli ak by ste mi dali nejaké rozumné rady. ďakujem 🙂

bobussv
5. máj 2015

Dobry den vysiel mi cera takto pozitivny test je pravda ze cim je tuhsia Ciarka tak je viac hcg v moci a mozrm byt viac ako v 3 tt. ?? Prikladam obrazok za pochopenie a idpovede vam dakujem zienky s partnerom sme neplanovy babatko ale ak to pride budeme stastny obaja.
Vase poznatky a vsetko co k tomu patri rada prijimem a dakujem

baja28
5. máj 2015

@bobussv gratulujem 🙂

bobussv
5. máj 2015

@baja28 dakujem ale boji sa este tesit (samozrejme slzy stasticka uz boli vcera na wc 🙂 )neviem ale kedy najneskor ist ku gynekologovi lebo mi neberie mobil.. tal uvidime

janka_by
5. máj 2015

@bobussv gratulujem, ja som ku lekarovi isla, za ked mi meskali nejake dva tyzdne, zbytocne sa netreba ponahlat ak nemas nejake ine vyrazne tazkosti, zo skusenosti viem, ked ide clovek velmi skor, nic na sone neuvidi a potom je clovek zbytocne vystresovany 🙂 kolajnice su krasne,

bobussv
5. máj 2015

@janka_by jani mas asi pravdu ja som len citala zey sa malarat kyselina listova nebude vadit ked ju zacnem teda od toho 8 tt brat??

janka_by
5. máj 2015

@bobussv myslim,ze nevadi,ja som brala vitaminy ladeevita, obsahuje vsetky potrebne vitaminy. Ako urcite sa nestresuj, ked chces vitaminy pozri na nete co je dobre pre tehulky a zacni uzivat. Tamtie som ja volila preto,ze obsahu omega3 mastne kyseliny

bobussv
5. máj 2015

Jasne pozriem ale vidim zety to mas uz zbehane vsetko tak sa ta popytam potom ak mpzem 🙂

sibalka21
5. máj 2015

@alzbetka1990 Ahoj pokial beries antiku a ani sa do teba nespravil tak neostanes tehu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre