Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lavazzake
9. máj 2015

@misinkam12 tak par dni este vydrz, my sme napr.teraz planovali babo az tak o rok, raz si manzel nedaval pozor a zrazu bum, meskala mi menstruacia...ked meskala uz tyzden urobila som si test...potom dalsi a dalsi a ziadny nic neukazal...az tretie ci stvrte balenie asi o dalsich 5 dni mi ukazalo slabucku ciarocku...( ostala som riadne vyhukana kedze o prve babo sme sa snazili 3 mesiace, o druhe az pol roka a teraz si raz muz nedal pozor a uz, ale tesime sa)...podla mna si tehotna, ale skus si o dva tri dni urobit dalsi test...

lavazzake
9. máj 2015

Toto je ten moj test

misinkam12
9. máj 2015

No budem to musiet nejako vydrzat,len dufam, ze mrcha nedorazi..☹
len teraz som taká zaskocena ked mi nic neukazal,a predtym ano..Uz len myslieť pozitívne..🙂
A gratulujem 🙂

lavazzake
9. máj 2015

@misinkam12 dakujem...a drzim palce, ja som si tiez tak kazdy den hovorila, mrcha neprid, neprid 😉

bobussv
9. máj 2015

@luta13 dakujem to som robila dva dni po meskani dni a neskor po par dnoch som si urobila ten Clear blue a ukazal mi zr som cca v 4/5 tt 🙂 buduci tyzden zakden ku gynekologovi tal mi drzte palce uvodome verim ze vsetko dobre dopadne uz mam kuoenu aj kyselinu listovu a som zvedava kedy tp uz bude tak trosku aj vidiet 🙂

misinkam12
9. máj 2015

Mrcha dorazila :(
ta nadej ked sa tam objavili slabucke ciarky a nic ☹

lexale23
11. máj 2015

Ahojte 🙂 tento mesiac sa opäť snažíme. Poslednú MS som mala 28.04.2015. Styk sme mali 8,9.05.2015. Dlžku cyklu mávam 26 dní. Neviem či som sa trafila do plodných dní. Ako si to mám vypočítať ? Ďakujem

janka_by
11. máj 2015

@lexale23 no na pocitanie by som sa teda nespoliehala uplne, ak mas ovulacny hlien treba sa riadit podla neho, tsky tahavy vajecny blielok,to je ten japlodnejsi, ak na sebe nic take nepozorujes,tak skus ovulacne testy

paulinkamiskova
11. máj 2015

Ahojte prosim poradte mi.. mrcha mi zacala 28.4.prebiehala uplne normalne..tyzden som mala pokoj a od 4.5 mam take neprijemne pocity v podbrusku.. pred tyzdnom ma zacalo pichat opakovane raz nad pupkom,potom vpravo dole striedavo aj vlavo..najprv som myslela ze to je slepak tak som bola na sone brucha (zevrsj len podr azdeny je).. robila som si aj tehu testy ale negativne boli
.. takxe co to je ovulka ci tehu? - este jeden dotaz doteraz som nemala taketo obtiaze pri ovulacii ..vdaka

steinarka
12. máj 2015

@paulinkamiskova nemusi to byt ani ovulka a ani tehu.. ludske telo je zlozity organizmus.. moze to byt nieco s crevami, mozno si nieco pojedla.. nie je treba si hned spajat akekolvek pichania a bolesti s tehotenstvom..

patka182
12. máj 2015

mamičky poradte prosim Vás... na prvých 2 testoch mam naznak pozitivneho testu a ostatne su negativne ja neviem čo si mam otom myslieť....prosim poraďte k doktorke idem až 19.5.

zlaticko122
12. máj 2015

@steinarka s radostou ti oznamujem ze som si to nenahovarala a tehotna v skutocnosti som.....

dasa10
12. máj 2015

@ukulela 😀 mnžel je šikovný 😉

steinarka
12. máj 2015

@zlaticko122 no a? mne to predsa oznamovat nemusis 🙂 ja otcom nebudem

dasa10
12. máj 2015

@steinarka
@zlaticko122
😀 😀 😀 😀

strojarka25
12. máj 2015

@luta13 presne si to uhadla dnes som bola u lekarky a som v 5tt 🙂

lucita2707
12. máj 2015

Ahojte zienky. Mam na Vas otazku. S manzelom sa snazime pol roka o babatko. Lekar mi odporucil robit si ovulacne testy kedze nemam pravidelny cyklus. Stala sa mi taka vec ze minuly mesiac nenastala ovulacia..minule mesiace som mala na 18 az 19 DC a teraz nic. A co je viac zaujimave dnes je uz 45DC, meska mi to 11 dni a tehotensky test negativny. Uz som si robila dokopy 3 testy a nic. Podbrusko mam nafuknute. Ale ziadne priznaky ako pri MS ci tehu nemam. Moje cykly vacsinou trvaju od 27 do tych 31 dni..Co si o tom myslite? Je tam sanca zeby som bola tehotna? 😨

lili225
12. máj 2015

@lucita2707 ja si myslím, že máš iba anovulačný cyklus...mne sa to už pár krát stalo a tiež mi to predlžilo cyklus

lucita2707
12. máj 2015

@lili225 noo, mozno, ale skor by som si priala babatko, ale pochybujem ☹

lili225
12. máj 2015

@lucita2707 neboj nič...aj to bude...my sme sa snažili cez rok...a prišlo to práve v tedy, keď som si myslela, že to možné ani nie je 😉

lucita2707
12. máj 2015

To mi kazdy vravi ze na to netreba mysliet. Ale nejak mi to nejde..a aj ked sa snazim nemysliet tak stale mi po styku napada len ci budem v tom alebo nie...aaach..no nic musime pokracovat dalej 😀

lili225
12. máj 2015

@lucita2707 jasnééé to poznám...ja som asi ešte horší extrém, stále som sa len testovala a jasné, že každý mesiac som mala "tehotenské" príznaky 🙂 ...no a práve v ten mesiac keď som na to naozaj nejak pozabudla, možno aj z tých veľa nezdarených pokusov, tak bum 🙂 ...ale každopádne by si mala zájsť k lekárovi

dasa10
12. máj 2015

@lucita2707 choďte na dovolenku,alebo predlžený víkend.... fakt sa treba uvolniť asi a milovať s važnou nie pre plodenie detí 🙂

bobussv
13. máj 2015

Babeny, tak zajtra ma caka prve vysetrenie u gynekologa vyzera to cca ze som v 5 tt aj par dni tak verim ze vsetko dobre dopadne dam vam vediet ked budemkvediet viac 🙂 dakujem vam za pomoc a rady ozvem sa 🙂

meginecinka
13. máj 2015

Ahojte, mám otázku. S priateľom máme vždy ochranu, no pred dvoma týždňami pri priateľovom vyvrcholení sme prišli na to, že sa nám ochrana zošmykla, na pol bola vo mne a na pol na mne. Chcem sa opýtať, že či je možné, že som mohla otehotnieť. Mám už štyri dni bolesti na prsiach, kríže ma bolia a dosť pichľavú bolesť v podbrušku. Nechcem si zatiaľ robiť test ( lebo aj keď sme sa snažili, vždy bol negatívny ). Ďakujem každej za odpoveď 🙂

barboritta
13. máj 2015

@meginecinka no ak sa z ejakulatu dostalo do teba tak samozrejme môžeš, ale aj nemusíš. Také bolesti aké máš teraz môžu byť pred ms skôr. Počkaj pár dní a urob test. Predtým ste bábo chceli a teraz nie? Či prečo sa chchránite? Ja v tvojej koži by som už tehotná bola, som ako hruška 😀

meginecinka
13. máj 2015

@barboritta MS mám mať o týždeň a pol a nikdy pre MS nemám bolesti. Neviem, priateľ si to nejako rozmyslel s tým bábätkom. ☹ Ja by som už chcela... roky utekajú... Chcela som najprv zistiť, že čo alebo ako. Skúsim počkať či sa dostaví ms alebo nie.... Dnes extrémna bolesť...

barboritta
13. máj 2015

@meginecinka môžeš mať aj nejaký zápal. Takto skoro by si príznaky nemala ani na ms, ani tehotenske.

meginecinka
13. máj 2015

@barboritta Ďakujem ti

barboritta
13. máj 2015

@meginecinka nemáš za čo, napíš potom ako si dopadla. Som zvedavá

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre