Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

tramtara
3. júl 2013

@hviezdicka111 neberiem nič .... máme len prerušovaný - to je celé naše chránenie 🙂 rozumieme ... posledný týždeň je strašne divný (alebo je to moje PMS) - akoby každý z nás začal mať inú predstavu o budúcnosti - ale u neho sa to mení podľa toho ako sa vyspí .... a hej, to si myslí že on je chlap a isto to víde na prvý krát a keď by sa aj nedarilo tak šak dnes už sú umelé oplodnenia tak to isto víde ke´d sa rozhodneme .... ale minulý rok na začiatku mi aj meškala MS po jeho "nehode", test pozitívny ale o pár dní som potom dostala tak nič z toho - a keď som ju dostala tak bol z toho smutný aj on ... no uvidíme... ešte si teda počkám 🙂))

hviezdicka111
3. júl 2013

@tramtara tak ja drzim palceky nech sa stane daka "nehoda" a budu // 🙂

ladelaila
6. júl 2013

Ahojte, viem, ze je tu toho plno o tomto, precitala som vacsinu tem tykajucich sa tehotenstva, priznakov a podobne, ale predsa len....Mam 24 rokov a je sanca, ze som tehotna. Mam sialene zmeny nalad (najma k horsiemu), velmi prudke, potom ma uplne rozlutosti nejaka somarina, menzes mi meska tyzden, mam chut na jedlo vo velkom mnozstve (najma na to nezdravsie) a dnes rano ma zase len pri pomysleni na ranajky presla chut uplne...Na prsiach sa mi zacali robit modre zilky, no nie su vobec citlive, ale zase mam bolesti v podrusku, ako keby som mala dostat menzes, no nic. Je mi jasne, ze tu mi nikto nepovie ci som tehotna ( 😀 ). Testy som si robila dve (prvy ked mi meskal menzes dva dni, druhy o dalsie dva dni) a boli negativne. Citala som aj o vyvolavacke, ktoru mi moze pichnut lekar, no velmi ju nechcem, kedze by som dostala menzes priamo na dovolenke...Podla vasich skusenosti (tych co boli realne tehotne), mozem mat negativne testy aj ked som tehotna (skusit dalsi napr. ked mi bude meskat menzes 14 dni), ci ist rovno k lekarovi? Nie je to este skoro? Dakujem 🙂

billam
6. júl 2013

@ladelaila ak ti dva testy vyšli negatívne, tak pravdepodobne nebudeš tehotná...už netestuj, chod radšej k doktorovi. MS zvykne meskat z rôznych príčin - prechladnutie, antibiotika, vykyv hmotnosti, cysta....

ali08
8. júl 2013

ahojte snazilky a tehulky.dlho som sa neozvala,viete ako behacky okolo maleho, teraz prazdniny a furt nieco dookola.dievcence som v 7TT,pred 2 tyzdnami mi bolo vidiet uz aj na sone.byva mi stale zle,prsia ma bola, pali ma zaha ale inak sa to da.teda pravdu povediac pri prvom som nevedela co je byt tehotna ale teraz mi to vracia dvojnasobne.k tomu sa mi cysta zmensuje,vo stvrtok idem na kontrolu a tam mi povedia ako sa dalej vyvijame.manzel je rad a syn sa tiez tesi.

ali08
8. júl 2013

@ladelaila ahoj,mne test po 5 meskani tiez vysiel negativne.ani na sone dalsi tyzden nebolo vidiet. test mi vysiel pozitivny na 10 den a sono az na 14 den.skus este pockat alebo si pred dovolenkou daj urobit krvny test alebo chod na sono,mozes mat aj cystu,mne meskali,na sone mi nasla dk cystu a dala mi vyvolavacku, menzes neprisiel ano po 10 dnoch a na sone az na 14 den po vyvolavacke bolo vidno plod.takze to moze byt indiv.drzim palce

casperko07
8. júl 2013

ahojte chcem sa opytat resp.poradte mi uz asi 5 den mi neprisla mrcha a robila som si uz asi 3 krat test a stale je negativny tak neviem co mam robit ci ist za dr. alebo co prosim poradte mi ......strasne by som chcela babetko ale neviem ci je to tym alebo co .....za kazdu odpoved dakujemmmmmm.mozem byt aj tak tehotna?

tinnky
8. júl 2013

@casperko07 no test by ti uz mal ukazat keby si bola tehotna, ale treba skocit za dr., ten ti uz povie presnu pricinu meskania

dominika_12
8. júl 2013

Ahojte, myslíte si že možné mať citlivé prsia (ako príznak tehotenstva) už týždeň po ovulácii a pozitívny test už 12 dní po ovulácii?

kazunomiya
8. júl 2013

@dominika_12 hej, myslim ze ja som to mala nejak tak 🙂 test urcite este skor, myslim ze aj tie prsia dokonca skor ako tyzden.. preto som tusila ze nieco sa deje ;)

jarkaleskova
8. júl 2013

zienky,prosim vas,ak mate takuto skusenost...mala niektora z vas negat.tehot.test cca 35DC,17den od oplodnenia(mozneho) a aj napriek tomu ste boli tehotne? Teda ci este opakovat test,alebo uz zbytocne...

lucy887
8. júl 2013

Ahojte babulky,

potrebujem vasu radu 🙂

Den pred mrchou som mala s priatelom prerusovany pohlavny styk, cize islo to mimo mna. Len tie kvapocky lasky 🙂 Asi tak 2 dni po skonceni menstruacie ma zacalo pichat v podbrusku a co je zahada, zacalo ma aj popichovat v prsiach. Zacala som sa nejako divne citit, aj sa mi v hlave mota a podobne. A teraz pocuvajte 🙂 Asi tak 2 tyzdne po rizikovom styku som si urobila 2 testiky a nic. Ked tu zrazu na dalsi den rano som si spravila test Axiom s nizsou citlivostou, tusim 25 a okamzite mi naskocila slaba ciarka, ale dost dobre viditelna a bola zafarbena, ziaden duch. Ten isty test som si urobila na dalsi den a to iste. Ja uz z casti zmierena, ze som asi tehotna.( totiz este babo neplanujeme ) Ale akosi mi to nedalo a o 3 dni neskor som si urobila mamatest 10 a este nejaky iny z ranneho mocu a test total negativny ( ? ). Teraz su to uz skoro 4 tyzdne po styku a test znova negativny. Menzes mam dostat v najblizsich dnoch. No teraz tomu vobec nechapem. Citala som vsak par nazorov na ten test Axiom, ze vysiel niektorym babam pozitivne a tehu neboli. Dokonca som citala v tom letaku, ze nejaky druh kyseliny uz neviem akej moze ovplyvnit vysledok testu, len teraz neviem v akom zmysle. A ja som v ten den uzila liek, ktory presne tu kyselinu obsahoval. Povedzte mi, co si o tom myslite, mozem byt tehu ? Je to divne, ze ostatne testy su negativne este aj teraz ...

cawes
8. júl 2013

@lucy887 chod bud k dr alebo pockaj co pride druha ms.

lucy887
8. júl 2013

@cawes dakujem pekne za odpoved 🙂 Priznam sa, ze uz som bola u doktorky pred par dnami kvoli jednemu problemu a ona mi zaroven povedala, ze ak by som aj bola, este mi to nezisti. Aj ked ze ona si mysli ze skor nie, ked to bol den pred ms. Ale nieco ine mi nasla, 2 cm myom ☹ No ozaj mi neostava nic ine, ako pockat. Len s tymi testami je to ozaj divne niekedy :-/

kenya163
10. júl 2013

ahojte...dlho som vahala ci sem napísat preto je mi jasne ze sa nic na 100% nedozviem, ale aj tak Vás poprosím o nazor...s priatelom sme mavali nechraneny sex, dietatku sa nebránime. mrcha mi meska 4den. druhy den meskania som si urobila dva testy a obidva vysli negatívne. myslíte, že by som napriek tomu mohla byt tehu? velmi pekne dakujem za nazory 🙂

kenya163
10. júl 2013

ahojte...dlho som vahala ci sem napísat preto je mi jasne ze sa nic na 100% nedozviem, ale aj tak Vás poprosím o nazor...s priatelom sme mavali nechraneny sex, dietatku sa nebránime. mrcha mi meska 4den. druhy den meskania som si urobila dva testy a obidva vysli negatívne. myslíte, že by som napriek tomu mohla byt tehu? velmi pekne dakujem za nazory 🙂

hannyy
10. júl 2013

@kenya163 mozne je vsechno i kdyz uz by jsi nejaky naznak na tt mela mit , ale mozna jsi mela pozdeji ovulku takze mozna i proto negat.tt , priznaky nejake mas ? nechala bych to pres vikend a pokud by MS nedlosla zasla bych k dr. z odberu krve uz by v po meli neco treba videt .

ratatooy
10. júl 2013

@kenya163 dva dny po vynechani muže byt ještě u nekoho brzo na test skus zase za dva dny

ratatooy
10. júl 2013

@lucy887 no takže test mohl ukazat falešně pozitvni ,ale co si ja myslím tak jsi tehu sice byla ale neudrželo se,což se stává hodne často akortá kdo se nesleduje tak o tom neví jen si myslí že dostal ms pozdeji

kenya163
10. júl 2013

moc Vám ďakujem . no na jednom teste som mala pocit že tam je strašne slabulinká čiarka ale aj ta sa mi zdalo že potom zmizla., jasne že počkám ešte ale tá neistota, tie pocity ...uaaa...aj keď by som sa nesmierne potešila 🙂))) no dva dni bolo v pondelok , dnes už sú ďalšie dva...som nervózna 🙂

ratatooy
10. júl 2013

@kenya163 tak skus ted

kenya163
10. júl 2013

no som v praci, ked prídem domov, ale bojím sa úprimne 🙂

kenya163
10. júl 2013

neodpustím si este jednu otazku...PREPACTE..ak mmi aj dnes, teda 4den po vyjde negatívny, nemam mat radsej nádej? co si myslíte prosim?

janeita
10. júl 2013

@kenya163 a doteraz si mavala svoje dni pravidelne?

kenya163
10. júl 2013

@janeita no posledne 3-4 mesiace som mavala cyklus len 24dnový ale podla neho potom pravidelne

janeita
10. júl 2013

@kenya163 skus dalsi test, alebo najistejsie budes mat ked zajdes k dr. na krv.

kenya163
10. júl 2013

ved skúsim dnes, momentálne som ale v práci ešte..ale bojím sa že bude negatívny. no ak to bude v takomto štádiu aj pondelok tak pôjdem dr. ale dovtedy...:(((

evkakorcek
10. júl 2013

Babule chcem sa spýtať, že či môžem byť tehotná.... Vždy ked mám ovulaciu bolí ma vaječník a mám aj 5 dní taký priesvitný výtok. a akurat ked som mala druhy deň ovu, tak sme mali s mužom tutumutu dva krat po sebe v noci a raz ráno (bez ochrany) ale daval si pozor. Výtok som už na druhý deň nemala a ni vaječník ma už nebolel. Je to asi dosť pravdepodobné, že by som bola tehotná, však? kedy by som si mala spreaviť test. pri prvom tehotenstve mi ukázal až po 5 týždnoch meškania ms. tak neviem

l_e_n_o_c_k_a
10. júl 2013

@evkakorcek testuj az ked ti bude meskat mrcha

ivana828
10. júl 2013

ahoj mamicky ak ms meska 5 dni a mam bolesti v podbrusku a kazdu hodinu cakam ze dorazi ms aka je pravdepodobnest ze dorazia... je mi z toho uz zle zo zaludka ze netusim na com som test som si robila pred pred 6 dnami no bol negativny... aka je tu sanca...??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre