Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

bosoriak
24. jún 2014

@miroslava2207 Kazde tehotenstvo moze byt ine, ani tvoje telo nie je rovnake ako pri prvom tehotenstve. Nestresuj, pojdes na prehliadku a uvidis.

Ja som bola tehotna 4x a zakazdym ma bolelo nieco ine nejak inak, 2x to skoncilo zle, 2x dobre a aj ked otehotniem znovu, pravdepodobne to zas bude ine. Stane sa, co sa ma stat, prvy trimester je vzdy o risku, ale vzdy treba mysliet pozitivne. Negativne veci budes riesit, ak vobec pridu.

Drzim palce a gratulujem 🙂

ematko29
24. jún 2014

@miroslava2207 ja ked som si robila test tak ma nič nebolelo,len mrcha nechodila.príznaky prišli postupne po tom.

mimka2611
24. jún 2014

Ahojte potrebovala by som poradiť 🙂) pred dvoma dňami som mala dostať MS ale namiesto toho prišlo len špinenie. Stále špiním a čakám či sa spustí MS alebo nie , necítim žiadne bolesti v podbrušku ani žiadne iné bolesti, v poslednom čase sa cítim viac unavená a včera večer ma akurát tak bolela hlava. Myslíte žeby som mohla byť tehotná ? 🙂) Niečo podobné som mala pred pár mesiacmi a ked som si spravila test bola tam druhá slabá čiarka (duch) nakoniec to tehotenstvo ale nebolo, stala sa mi taká vec , že mi praskla cysta (ktoru moj gynekolog nevidel) ani som nevedela že ju mám a dostala som vnutorné krvacanie, ležala som dlho v nemocnici kým mi krvacanie zastavili. Velmi by som sa potešila keby to bolo teraz tehotenstvo , ale bojím sa že opať príde sklamanie :/.

kwella
24. jún 2014

@bosoriak ..juj 4 detičky..gratulujem a veľa sily...🙂

bosoriak
24. jún 2014

@kwella 2 deti, 2 potraty (4 tehotenstva, preto som pisala ze 2 razy to dopadlo aj zle) 😉

kwella
24. jún 2014

@bosoriak jaj.prepáč....zle som prečítala asi...

bosoriak
24. jún 2014

@kwella to nic, ja by som 4 deti chcela 🙂

168drobec
25. jún 2014

Ahojtee...poradte mi prosim. V nedelu som dostala kramy riadne s bolestou brucha a malinkým krvacanim...od pondelka až po dnes zo mna nič nejde zajtra mi tie moje akože kramy končia, mávam počas dňa pichanie v podbrušku...test som si robila a vyšiel mi negatívny....čo to môže byť..?

kristinka28
28. jún 2014

@168drobec skus si este jeden testik ak mrcha bola slabucka a potom nic,,,,daj vediet co a ako

capslock
29. jún 2014

baby, oplatí sa mi urobiť test ak namiesto menštruácie mám hnedé slabulinke špinenie? Máte skúsenosť? keď dostanem menštruáciu tak hneď od prvého dňa poriadne silnú, prosím poraďte či to mám brať ako menštruáciu.

besnota
29. jún 2014

@capslock ja mam spinenie stale a mala som ho pri tehu, takze ak mas pocit, ze je to ine ako býva tak skus, a uz ti meska?

bedo3130
29. jún 2014

Zdravim. Mozem byt tehotna ak mam nafuknute brucho.picha ma v prsiach.a casto chodím na malu? Skusali sme to cez ovulku a mam tyzden do mrchy. Je skoro si robit test?

capslock
29. jún 2014

@besnota Ja práveže nemám špinenie, keď sa spustí tak normálne krv....nie nemešká, proste 25 mi mala prísť, prišlo len to špinenie pár kvapiek aj dnes pár kvapiek

jaruska18
30. jún 2014

Ahojte 🙂 s priatelom sme sa pred 8 dnami pokusali o babatko..vtedy som mala 22 DC..dnes alebo zajtra mi ma prist mrcha..uz tyzden ma velmi bolia prsia, druhy den ma pichaju vajecniky, a boli ma nad zaludkom..robila som si test ale na ten je velmi priskoro..myslite ze mozem byt tehotna?kedy si mam spravit test? 🙂

besnota
30. jún 2014

@capslock no tak skus test, a daj vediet ci to bude dobra sprava

@jaruska18 az v denkedy by mala prist mrcha, prip pockat este den dva

capslock
30. jún 2014

@besnota vidíš tam niečo????

baby vidíte niečo?

elfi1
30. jún 2014

@capslock velmi slabucko,ale je tam vidiet daco.asi si ho nerobila rano,tak skus bud zajtra rano,alebo pockat dva dni a v stredu rano urob.

capslock
30. jún 2014

@elfi1 robila som ho o 15.00, skúsim zajtra ráno 🙂 ale veľmi pekne ďakujem za odpoveď 😀

jaruska18
1. júl 2014

Ahojte 🙂 dnes by mi mala prist menstruacia..ovulaciu som mala posunutu na 22 DC..je 9 dni od styku,mohol by mi test uz ukazat vysledok?

janush
1. júl 2014

@capslock nie to nebudes tehotna...

besnota
1. júl 2014

Takto vyzerá môj test po týždňovom meškaní 🙂

zuzimia
1. júl 2014

@jaruska18
Ak si mala posunutu ovulaciu, budes mat posunuty aj menzes (ak ho teda budes mat 😉 ), lutealna faza cyklu trva najmenej 12 dni (obvykle okolo14).

capslock
1. júl 2014

@janush asi máš pravdu, pretože dnešný ranný test je slabší ako ten včerajší poobedný :(

elfi1
2. júl 2014

@capslock vazne? tak ta ciarka potom musela byt len kanalik.lebo vidiet ju slabunko bolo. Zienky tu davaju aj takych duchov,ku ktorym sa radsej nevyjadrujem,lebo tam vlastne ziadny nie su...
Tak vydrz,ci nepride ms

kiki68
2. júl 2014

Zeny, bolo Vam tehotenstvo vidiet aj na tvari? lebo ja som mala v tehu dost zmenenu tvar hned, taku inu,trosku opuchnutu, vyzerala som inak. No a teraz to mam zase. Myslela som,ze si to namyslam,ale vcera mi muz povedal,ze nejako inak vyzeram v tvari. Ako to je u Vas? zmena v tvari,ci ziadna?

jankafran
2. júl 2014

Ahojte,mrcha mešká 14.deň cca lebo ju nemám pravidelnú (32-36 dnový cyklus),2 testy negatívne.Mám piehľadný výtok,bolia ma kríže(ale neviem či ma len neseklo alebo som neprechladla) a bolí ma aj podbruško ako pred mrchou,prsia mám naliate a bradavky sa mi zdajú akési veľké.Dnes ráno mi tiež nebolo dvakrát dobre až kým som sa nenajedla.Je to tehotenstvo alebo niečo iné?Nezdá sa mi to,lebo po 2 týždňoch by už test hádam niečo ukázal a ešte aj tá bolesť v krížoch ako keby na seklo,či to nie je náhodou nejaká cysta alebo čo.Idem k dr.,ale až v piatok.Máte niekto podobné skúsenosti.Ďakujem

janka121988
4. júl 2014

Ahojte, prosím vás, vie mi niekto poradiť? Mam 11DPO. Už 10 dní ma bolia prsia, nechuti mi káva, mám bolesti v podbrušku, som veľmi často unavená, slabosť cítim v rukách a nohách a na žalúdku je mi často zle. Myslíte, že to je len planý poplach, alebo budem tehotná?

kristinka28
4. júl 2014

@janka121988 ahoj co tak skusit testik ,,mozno nieco ukaze slabeho dusika,,,ak nie tak pockaj do mrchy ,,moze to znacit aj tehu,,ale aj nemusi drzim place

janka121988
4. júl 2014

@kristinka28
test som robila, bol negativny

kristinka28
4. júl 2014

@janka121988 no este neni nic stratene ,,pokaj este a potom skus ak nedorazy mrcha,,,pokusate sa o babo ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre