Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

adrioska
9. aug 2011

@1aduliatko1 ak si mala vtedy plodne dni,tak si mohla otehotniet... 😉

babhika
11. aug 2011

Ahojte.Chcem sa opytat meska mi to tyzden inac mam pravidelne,dnes som si robila tehu test a najprv sa mi ukazala ta druha ciarka a tak zmizla.mozem byt tehotna?

mery24
11. aug 2011

ahojky podla mna si kup druhy niekedy suchybne tie testy aj ja som raz tak bola a ten druhy ukazal ze nie som...

alapavla
11. aug 2011

Ahojte chcela by som sa opýtať, mala som nechraneny sex pocas polodnych dni ale neurobil sa do mna, asi tizden a pol dozadu a strasne ma bolia prsia uz tri dni a pali ma zaha, mozu to byt priznaky?

lucinka1104
11. aug 2011

@alapavla mohli by kvapôčky lasky idu už aj pred vyvrcholením chcela by si či nie???

lucinka1104
11. aug 2011

@mery24 veru kup znova

krimhilda
13. aug 2011

Ahojte baby, chcem sa vas opytat na nazor.... Mavala som normalne pravidelnu menstruaciu vsetko v poriadku... Minuly mesiac mi prisli o dva tyzdne skor velmi zvlastne, hovorim si okej nahoda, ale spinenie nerpestavalo a neprestavalo a po desiqatich dnoch menstruujem znova, slabo, ale predsa, teda zatial.... o tom, ze na wc chodim ako na beziaci pas ani nehovorim a unavu pocitujem taku striedmu obcas ano obcas nie, skor mam stale hlad a na vsetko chut.... a mna zaujima vas nazor, mala niektora z vas nieco podobne? Myslite ze aj v tomto pripade mozem byt tehotna??? Som z toho zmatena, chystam sa tento tyzden k lekarke, len chcem vediet vas nazor... dakujem krasne, Krimhilda

krimhilda
13. aug 2011

Ahojte baby, chcem sa vas opytat na nazor.... Mavala som normalne pravidelnu menstruaciu vsetko v poriadku... Minuly mesiac mi prisli o dva tyzdne skor velmi zvlastne, hovorim si okej nahoda, ale spinenie nerpestavalo a neprestavalo a po desiqatich dnoch menstruujem znova, slabo, ale predsa, teda zatial.... o tom, ze na wc chodim ako na beziaci pas ani nehovorim a unavu pocitujem taku striedmu obcas ano obcas nie, skor mam stale hlad a na vsetko chut.... a mna zaujima vas nazor, mala niektora z vas nieco podobne? Myslite ze aj v tomto pripade mozem byt tehotna??? Som z toho zmatena, chystam sa tento tyzden k lekarke, len chcem vediet vas nazor... dakujem krasne, Krimhilda 😉

1aduliatko1
14. aug 2011

ahojte, chcem sa spýtať vás skúsených 🙂 je podľa vás tento test pozitívny? nemala by byť tá čiarka čo je vľavo na kraji v strede, keby bol výsledok pozitívny, nikdy predtým som ju tam nemala zatiaľ pri testovaní? ďakujem za vaše názory. 🙂

strihalka
14. aug 2011

@1aduliatko1 ahoj,zkus to odfotit na makro, neni nic videt☹

alapavla
15. aug 2011

@lucinka1104 no ano vlasne by som aj chcela

lucinka1104
15. aug 2011

@krimhilda a to šponenie trvalo koľko vtedy.....čo si nekupiš test? mohla by si byť tehu a môže už byť neskoro 😨

krimhilda
15. aug 2011

@lucinka1104 vies co? mne nebude vadit ak budem tehotna.... ja sa len pytam ci za tychto okolnosti mozem byt.... no mala som menzes od 25 potom som stale psinila, az som dostala teraz 12 znova..... v stredu sa chystam k lekarke.... hm?

lucinka1104
15. aug 2011

@krimhilda ako môže ty byť tehu ale aj iné dôvody su mimocyklového krvácania takže radčšej bež k dr

krimhilda
15. aug 2011

Baby aka je pravdepodobnost pri mimocyklovom menstruovani a pri priznakoch tehotenstva, ze som naozaj tehotna? Zazila niektora z vas? Jedine co mi nie je, tak mi nie je zle a nevraciam... hm?

vanesina
22. aug 2011

ahojte idem sa opýtat mala som včera stýk s manželom doteraz sme nepouživali žiadnu ochranu a včera že ideme vyskušat kondom no ako naschvál sa roztrhal a ja teraz nemožem spat koli tomu možem ostat tehotna ked mi pred 2 dnami skončili krámy?

katkarv
22. aug 2011

@vanesina nemala by si otehotniet.Kolko dnovy mas cyklus?Ak 28dni a viac tak sa nic nestalo.

strihalka
23. aug 2011

@vanesina ak mene, tak je mozne ze ano🙂

jessi03
23. aug 2011

Prosim?!!!Nemysliš že tato oatzka nema žiadny zmysel 😀 😀 Baby však treba trošku porozmyšlat nad tym čo sa idem pitat však aby to malo dajaky zmysel mno nehnevaj sa tak tato tvoju nema žiadny sama pišeš že nemal vrchol tak potom prečo stresuješ 😉 😀 😀 😀

bambi2
23. aug 2011

baby aj ja sa chcem spytat, do juna som mavala na den presne ms... cez ovulku v juni sme sa milovali a v juli mi prisiel ms o tyzden neskor ale bol slabsi ako vzdy a jeden den ma bolelo strasne v podbrusku... zajtra by som mala dostat znovu aaaaaale, uz po ms v juli mam zväcsene ako keby naliate prisia ale poriadne... zatial bez inych priznakov, iba strasna unava ale ta moze byt aj z morskeho vzduchu... a ziadny priznak, zeby menzes prisiel... viete mi povedat preco sa mi ms posuva??? a ci mozem byt tehu alebo nie.., 😎 test si nechcem robit zatial, iba ak bude meskat...

jessi03
23. aug 2011

😉 🙂 🙂 Ahoj prišiel ti neskor a slaby?hm mno tak to asi nieje niečo v poriadku nemysliš??a kludne si urob pre istotu testik lebo aj ja ked som bola tehotna tak som dostala menzes a mala som ho len 3 dni a vačšinou mavam 5 dni a velmi slabe mno tak možno bude niečo mno držim teda palce nech je pozitivny teda 🙂

bambi2
23. aug 2011

@jessi03 no taky jeden- dva dni som krvacala, tie ostatne bolo len take huste... ani nie krv... ja som totizto ani pri prvom tehotenstve nemala ziadne priznaky, iba ms chybal... teraz ma iba tie prsia nejako "mylia", lebo sa mi naleju asi tyzden pred ms a nie po... no asi behnem zajtra kupit test... inak to asi nevidim... 😖

jessi03
23. aug 2011

Hej urob si a budeš si istejšia 🙂 daj potom vediet 😉

bambi2
23. aug 2011

@jessi03 tak behnem hadam pon rano... nic ine mi nezostava... 🙂 dam vediet. skoda, ze som nebehla uz dnes... dam potom vediet...

jessi03
23. aug 2011

@alapavla Ahoj neurobil sa do teba??tak je tam pravdebodobnost nepišem že 100 percentna ale myslim si že nie 😒

jessi03
23. aug 2011

@bambi2 Mno však do zajtra vydržiš hadam 🙂 ale som,zvedava teda 🙂 aj ja sa snažim ehh vlastne mi s partnerom sa snažime o miminko tak uvidime či sa podari ☹ mala so plodne dni ked sme sa milovali mno uvidime ale testik si robit nebudem počkam radšej na menzes či pride ☹ ☹ 😉

bambi2
23. aug 2011

@jessi03 my sa tiez snazime... 🙂 uz je cas... no uvidime. ale hovorim, ms nikde a prsia uz mesiac naliate, nezda sa mi, ze ho dostanem, nejako nemam chut do jedla ako pred ms, jedine, ze by sa mi posunul zase... ale preco...😖

bambi2
23. aug 2011

@jessi03 a kedy mas dostat??

jessi03
23. aug 2011

HM tento vykend najradšej by som bola keby mi neprišiel ale mno prirode nerozkažeš ☹ ☹

bambi2
23. aug 2011

@jessi03 ale nemusi... a dufajme teda, ze nepride... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre