Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lucka12352
27. okt 2013

Ahojte. Moja posledna menstruacia bola 17.9. Od vtedy som ju nedostala. S priatelom sa o to snazime cize zakazdym bol sex nechraneni. Robila som si aj tehotensky a bol pozitivny. Ku dr. Som objednana 5.11. Co si o tom myslite?

luciebx
27. okt 2013

@lucka12352 pockej moje kristalova koule dneska nefunguje... zeptej se me za hodinu 🙄 ... to je otazka fakt..

ze by se tu opet nekdo nudil?

lucka12352
27. okt 2013

Neviem co mas za problem.. ale islo o to ci mozrm byt v tom preto tento prispevok... priznaky mam skoro ziadne iba bolest v podbrusku caste mocenie a unava... preto som sa radsej opytala... ked mas nejaky problem naco si vobec odpisovala? Ja som sa slusne opytala!

luciebx
27. okt 2013

@lucka12352 tak ms si nedostala x tydnu.... mas pozitivni test.. tak co od nas chces jeste slyest.. 😅 😅 😅

lucka12352
27. okt 2013

Pocula som aj take pripady kde meskala MS hodne dlho tehotensky vysiel a boli priznaky dokonca vsetky nie ako tie moje a zena v tom nebola... Ja som sa naozaj slusne opytala... Nebolo to preto ze by som sa nudila.. ale som mlada a chcela som sa len uistit co si o tom myslite a Ci mate nejake skusenosti.

luciebx
27. okt 2013

@lucka12352 vis problem na MK je.. ze tu jsou hooodne casto falesne profily... ty ses prihlasila dneska rano.. napsalas prvni prispevek sem ze si hned tehu.. profil mas prazdnej.. a hned takova otazka.. tak se nemuzes moc divit.. pokud ti meska ms.. a tehu mas fakt pozitivni s tim ze tam mas dalnici tak tehu opravdu budes.. 😉

lucka12352
27. okt 2013

Nooo ja som sa prihlasila preto dneska rano lebo som sa len vo stvrtok dozvedela od gynekologa ze pokial tehotna som tak som v 5-6 tyzdni. Nevedel mi to potvrdit lebo vraj este by nic nevidel tak ma objednal na toho 5.11.

majka_3
27. okt 2013

@lucka12352 opravnene reaguje @luciebx je tu vela takych vikendovych prispevkou....ale aj tak,mi ti tu nepovieme o nic viac ako tvoj doktor... ked mas pozitivny test tak asi tehotna budes..ovulacia bola neskor a preto nieje nic vidno na sone..ked pojdes toto 5.11 isto uz bude aj srdiecko...tak vela stastia..
a mimochodom ak si mala menstruaciu 17.9 tak termin budes mat cca 24.6 a nie 1.7 😉

lucka12352
27. okt 2013

No ja absolutne neviem podla coho sa rataju terminy a dr mi to este nemal ako povedat a kedze pri registtovani to sem vyzadovali riadila som sa tym ako mi to vychadza na tyzdne. A dakujem 🙂

asha300
28. okt 2013

@julienka85 ahoj no povedal mi že je všetko v poriadku že mám v maternici dáku tekutinu pobral mi kadejaké stery odbery ale tehotenstvo nepotvrdil ani nič nevidel ☹ tak už fakt neviem čo sa so mnou deje

eminka7
28. okt 2013

baby co myslite? ci ja mam vidiny?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenussska4444
28. okt 2013

@lucka12352 Lucka, ja som mala PM 18.9. a ku doktorke som objednana 7.11 ... Robila som si aj test a vysiel pozitivny 🙂 Zaujala si ma lebo mame skoro rovnake "problemy" 😉 Drzim Ti palce .... 🙂

lucka12352
28. okt 2013

Ahpj dakujem pekne 🙂 Ja mam dneska potvrdene gynekologom oficialne 4 tyzden , ale zacali ma trapit od dneska rana problemy s krvacanim :/ Dr. mi nic nepovedal lebo nevie posudit o co ide pretoze som maly tyzden.. o 2 tyzdne bude vediet viac :/

lenussska4444
28. okt 2013

@lucka12352 Neboj sa dopadne to dobre... Len mysli pozitivne 😉 Ja budem cakat este do toho 7-ho ☹

jankapatko
28. okt 2013

Ahojte chcem sa spytat či mal niekto to čo ja teraz. V aprili som potratila MS chodila presne každych 30 dni. V septembri miesto MS som 7 dni špinila po dvoch tyždnoch mi prišla MS. 10.10 som si robila dva testy a druha čiarka bola slaba. V bruchu mam šteklenie, hrozne ma bolely križa a aj prsa. Ale najhoršie je že som teraz dostala MS ale krv mam svetlu. Viete mi poradit čo mam robit ?

lucka12352
29. okt 2013

Lenusssska4444 dKujem, dufajme zet o bude vsetko ok 🙂

jankapatko podla mna by si mala ist k dr on ti to upresni 🙂)

johanna
29. okt 2013

Ahojte baby, mám otázočku, tie čo ste si dali robiť HCG testy z krvy okolo 4tt aké ste mali hodnoty. Mne dnes prišli výsledky a je tam 8,2 mlU/ml, čo myslíte? ☹

madja
29. okt 2013

Ahoj ženy, máte někdo zkušenost s otěhotněním po vyndání nitroděložního tělíska (Mirena)? V září jsem si nechala vytáhnout tělísko, 2x jsem odmenstruovala v chaotických cyklech (cyklus 15 dní, druhý 14 dní). V říjnu jsem měla poslední MS 2.10., občas mám nějaké těhotenské příznaky (ale nevím, jestli nepracuje psychika), těhu testy občas nějaký ten duch.
Dnes jsem si dělala test, byl negativní, ovu test pozitivní. Já právě nevím, kdy bych měla MS dostat. Když jsem měla Mirenu, MS jsem mívala nepravidelně, po vyndání chaoticky. K dr. se mi zatím nechce. Děkuji za každý názor.

jankapatko
29. okt 2013

Lucka 12352 dakujem za odpoved ja viem že mi to dr povie dnes som chcela ist ale akosi som sa nezmohla ☹ ☹

nativanativa
29. okt 2013

@madja mirena robi velky chaos po vytiahnuti a dokonca som pocula ze aj v case ked je vnutri .... , skus predsa zajst za gyndom aj ked sa ti nechce, urcite to nie je v poriadku aby si menzesovala dva krat do mesiaca

madja
29. okt 2013

Já jsem si u Mireny zvykla úplně na všechno - takže menstruovat 2x do měsíce mi přijde úplně normální 🙂

eminka7
29. okt 2013

dievcata,tak mne sa k veeelmi meskajucej ms a 2 negativnym poobednym testom (zajtra rano idem hned dalsi) pridala aj bolest v podbrusku ako pred ms...vcera len mierne a dnes uz viac...nie je to taka silna bolest,ale neni mi velmi prijemne 😒

majka_3
30. okt 2013

@eminka7 no co ako dopadol test ? 🙂

eminka7
30. okt 2013

@majka_3 jeden negativny a na jednom sa mi zdal duch,ale neviem ci isto...tak nic moc

majka_3
30. okt 2013

@eminka7 daj foto s ducho pozrieme 😉

dievcatko112
31. okt 2013

Ahojte chcela by som sa opytat aka je sanca otehotniet pocas menstruacie...je mensia ako ked mas sex mimo nej? Napriklad druhy den menstruacie som mala sex s kondomom a spravil sa chlapec dokonca von mimo mna ale aj tak sa bojim...mal problem sa trochu vzrusit a tak mu bol najskor kondom velky a zrolovany a tak sa bojim ci mu to nemohlo stiect az dole ku korenu a tak mi to zaviest dnu...no to by sa velmi hlboko asi nedostalo ze? Iba na krajicek a upozornoval ma ze urcite sa nemam coho bat ze este si nedaval taky pozor nikdy ako pri mne tak co myslite mozem byt tehotna dakujem 🙂

jaja01k
31. okt 2013

@dievcatko112 No úplně se to vyloučit nedá, ale viděla bych to jako hodně nepravděpodobné. Myslím, že se nemusíš bát 🙂

dievcatko112
31. okt 2013

@jaja01k dakujem potesila si ma...a nevies ze keby som otehotnela pocas menstruacie v druhy den a mavam ju tak sedem dni ci by sa zastavila? Lebo mne pokracovala normalne a aj pocas sexu dom krvacala normalne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre